Komárno? Maminky, tehulky, snažilky

wighy
6. nov 2007

Ahojte, tak som sa rozhodla zalozit novu temu a budem rada ak sa ku mne pridate Komarnancanky,ved nas je tu uz par,vsak ma tu nenechate samu 😀 😉

nika251
30. mar 2008

Ahojte. Wighy- zajtra ideme? Ak bude tak krasne ako dnes tak by som chcela na taku poriadnu prechadzku. Co ty na to ? Stretli by sme sa o 13,00- miesto upresnime. Hm???

wighy
autor
30. mar 2008

Ahoj Nikuska ty mi citas myslienky 😀 😀 ,dnes sme boli s muzom kocikat sadli sme si aj na kafe vonku bolo kraasne
super zajtra sa uz tesim 😉
ides do babyshopu objednat sportak tak by sme sa mohli stretnut tam alebo pred dm???

baby kedy sa k nam pridate???????

nika251
31. mar 2008

Dobre ranko.
Wigh- mozme aj pred BShopom.Takze o 13,00. Tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim.
Inac na to kto sa prida som desne zvedava aj ja 😕

wighy
autor
31. mar 2008

nika juuuuj ty si ryyyyyyychla hehe, super uz sa tesim tak ze o 13 pre BShopom juuuj dnes vyzera byt krasne, a dones aj skulky som na ne zvedavaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😉

nika251
31. mar 2008

Wigh- chces sa zabavit? Mucha Puk je nic proti mne v skulkach. Maly bude mat nocnu moru 😀 . Papa

wighy
autor
31. mar 2008

nika hihi ved aj ja budem mucha puuuuuuuuuuuuuuuuuuuuk 😀 😀 😀 a co som chcela budeme aj jest alebo sa mam najest doma?????

henrieta76
31. mar 2008

ahojte ja by som sa aj pridala ale nemam s cim.

wighy
autor
31. mar 2008

heni ved mooozes len tak na zdravotnu prechadku 😉

henrieta76
31. mar 2008

a poziciate mi niektora kocik?
teraz som este vypisana ale o 5 tyzdov vas vezmem za slovo.

wighy
autor
31. mar 2008

heni s radostou ti poziciam kocik 😀

dnes sme si s nikuskou boli sadnut aj na kafco a deturence sa len tak kukali co vsetko nove videli,juuuj podarene su 😅

adrolka a dnes som videla aj vas kocik, neviem ci mamina alebo svokra kocikovala ale neodvazila som sa kuknut malinke,snad nabuduce 🙂

henrieta76
31. mar 2008

oki wighy ked uz mozem z domu tak sa u teba zahlasim.

nika251
31. mar 2008

Heni- aj ja poziciam- len ci budes vediet tlacit naraz dva lebo sa o teba tusim s Whigh pobijeme 😀

henrieta76
31. mar 2008

neboj nika,nejako to zvladnem.ja stasne rada kocikujem deticky.prinajhorsom budete losovat 😀

nika251
31. mar 2008

Zaaaaadne losovanie, mas dve ruky- dva kociky aj jedeeeeeeššš 😀

henrieta76
31. mar 2008

oki,ale budem vyzerat zaujimavo.

nika251
31. mar 2008

To nevadi- uputas 😀 . Neboj, zvladnes. A ked si sadneme tak na jednom kolene Dami a na druhom Lauri. Aj to zvladnes 😉 😀 . Ps- pridala som Damiho najnovsie foto - ak chces, kuk svojich buduceho kočikanta 😀

henrieta76
31. mar 2008

uz sa tesim,moj kocikant je uchvatny.ledva cakam aby som ho a aj laurinku videla na zivo.a to si ich naozaj mozem zobtat na ruky?to bude super.

henrieta76
31. mar 2008

chcela som napisat zobrat.

nika251
31. mar 2008

Neboj, pochopila som. Ak bude mat dobru naladu tak urcite. Ale tych 8kg co zanedlho dosiahne nie je uz musia vaha.Ale to urcite poznas podla svojich, ze? Idem pomaly do hajan- treba vyuzit cas medzi papanim 😝

wighy
autor
31. mar 2008

hehe nikuska to si dobre vyriesila paaaaaaaaaaci sa mi to 😀 😀 😀

idem kuk fotky, tak ma napadlo ze mi sme sa ece ani nefotili,musim zobrat fotak nech deturence ofotime 😉

wighy
autor
31. mar 2008

kukla som fotkyyyyyyyyyyyy super juuuj ci je chutny a v tych maskacoch poviem vam baby nazivo vyzera ece lepsie taky fraajo je z neho 😅

nika251
1. apr 2008

Ahoj. Wighy - ved hovorim ze vas ocino bude potrebovat brokovnicu ked ti zacne opalovat Laurinku 😀 😵

wighy
autor
1. apr 2008

nika 😀 😀 😀

nika251
1. apr 2008

Cau Wigh. Dnes to plati? Ako si dopadla?

wighy
autor
1. apr 2008

jsne ze plati uz sa tesim ece nijako az zajta hehe dnes je vonku zas krasne, poobede pojdem ku svokre tak pojdeme aj skoro k vam domov hehe

nika251
1. apr 2008

😀 Sak zosediviem od zvedavosti. Akoby sa to mna tykalo 😀 😀

wighy
autor
1. apr 2008

neblaaaaazni hehe ved sa ta to tyka 😀 😀 😀 ved ty vies preco 😀 😀 ja tera zprave obedujem bo mala mi az tera zkofa zaspala
dnes musim ist len do tescomy vymenit darcekoki??potom si mozme dat dlhu prechadzku kedze zajtra ma byt uz skaredoooooooooo

nika251
1. apr 2008

😀
O.k. Mne sa Dami teraz zobudil tak o chvilu idemem papat.(hajal od 8,45 😀 ). Ale to by sme sa mohli stretnut aj na nadvori E, co ty na to? Kedy tam budes? To len aby sme nemeskali.

wighy
autor
1. apr 2008

tak na tu 13 by som to mala stihat mozno 5 minut budem meskat 😉 vsetko zalezi od toho ci bude obedovat 25 minut alebo 50 😀

nika251
1. apr 2008

😀 vidim ze aj vam to trva. Jaaaj, ja idem pomaly zobrat sarkana do kuchyne a ideme ,,papat,, 😀 o.k o 13stej, Pojdeme sa aj najest?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre