Komárno? Maminky, tehulky, snažilky

wighy
6. nov 2007

Ahojte, tak som sa rozhodla zalozit novu temu a budem rada ak sa ku mne pridate Komarnancanky,ved nas je tu uz par,vsak ma tu nenechate samu 😀 😉

wighy
autor
8. nov 2007

heni ja na 7 sidlisku ale do 10 rokov som tam byvala a potom ece pred 4 rokmi ece z byvalym

nika251
8. nov 2007

Heni- ja na Vodnej

kila
8. nov 2007

Ani ja som sa ešte nestihla "skamarátiť" v KN s nikým... 😅

henrieta76
8. nov 2007

kila no prepac a co ja?

henrieta76
8. nov 2007

nika tak ti si ku mne najblizsie,aj moja najlepsia kamaratka byva na vodnej.

kila
8. nov 2007

Och, sorry... 😀 ...ale ešte sme sa nestretli... 😉

nika251
8. nov 2007

Henrieta- len skoda ze namam potuchy kde je Letecke pole 😀 . Kila- ved to hadam casom dobehneme,nie? Ako dlho si vydata - alebo presnejsie byvas v KN? Ja od 08.07.2006 - cize skoro rok a pol.
Fuj to je vonku cas a to som chcela prehovorit manzela na prechadzku. Zas budem az do vecera tvrdnut vo vnutri 😠 😠 😠 😠

kila
8. nov 2007

Nika... 😀 Ja bývam v KN od 1.1.2005, vydala som sa 12.8.2006... ufff, to už 3 roky som Komárňančanka?!?! 😅 😀

henrieta76
8. nov 2007

kila uz by bolo nacase sa stretnut nie?

kila
8. nov 2007

Keďže čoskoro budem bez netu... nič iné mi nezostáva... 😀 😉
Inak baby aké je to keď tvrdne bruško? 😅 Včera sa ma sestrička spýtala či mi netvrdne bruško... povedala som nie... ale čo ja viem? 😅

henrieta76
8. nov 2007

nika letecke pole ako keby si isla do mesta smerom na trznicu len presne druhym smerom do zadu. teda nejdes dopredu na trznicu ale do zadu na letecke pole.napisala som to dost zaujimavo ale dufam ze si pochopila.

kila
8. nov 2007

Heni takto to nepochopila určite... 😀

henrieta76
8. nov 2007

kila to je taky cudny pocit ako keby sa babo tlacilo a troska sa brusko zaspicati.aj mna sa zvykli pytat ale kym som to nezazila ani ja som navedela ake to je,to urcite spozorujes.

kila
8. nov 2007

Letecké pole je takto: ideš z NZ do KN... pri prvej svetelnej križovatke sa neodbočíš do ľava (tam je tržnica) ale doprava a ideš, a ideš stále rovno, prejdeš pod železničným mostom a stále rovno... tak tam, však? 😅

kila
8. nov 2007

No ju už musím letieť na vlak! Tak sa majte a uvidíme sa zajtra! 😉

henrieta76
8. nov 2007

kila myslis?inac som jej to nevedela takto cez pocitac vysvetlit.

henrieta76
8. nov 2007

ahoj kilus.

kila
8. nov 2007

Pá! 😉

nika251
8. nov 2007

Heni 😀 😀 - to bolo fakt velmi zaujimave vysvetlenie.Stacilo napisat- ako je Vodna tak ked vyjdes z nej von tak sa nedas na mesto ale do prava 😀
Kila- tvrdnutie je taky akoby tlak v maternici a pri dotyku mas brusko pevnejsie a citis tam akoby mravencenie- taku tuhost. Niektore to boli. Ja som si dlho myslela ze to babatko tlaci na stenu maternice.
Inac papa

henrieta76
8. nov 2007

no nika ale hlavne ze si pochopila.

henrieta76
8. nov 2007

nevies co je s renikou mozno uz ma aj babo ked sa cely den neozvala.dufam ze je v poriadku.

nika251
8. nov 2007

neviem. Pozerala som aj novozamcanky kam chodieva ale nic som nenasla. Dnes sa mala dozvediet kedy jej urobia CR. Hadam sa nam do vecera ozve. Viem ze tam nema notebook ale pise z mobilu tak hadam preto. A ak uz ma babo tak sa ozve urcite zajtra 😵

renika
8. nov 2007

ahojte baby. Mám tu na chvíľu notebook, lebo je tu manžel. Mobil s netom budem mať až na víkend ☹ Potreboval ho súrne manžel. Tak dnes mi mali povedať, kedy mi urobia ten slávny cisársky a pán primár, ktorý ma ráno vyšetroval nejako zmenil názor a povedal, že to nebudeme príliš urýchľovať 😠 😠 Aj tak skončím cisárskym, keďže rebrá sa mi kvôli bábätku nehoja, tak neviem na čo čakajú. Je to hrozné a som z toho už nervózna. Vraj počkajú, kým sa začne pôrodná činnosť. Ale na čo????? Nechápem. Veď mi mali robiť plánovaný cisársky a zrazu chcú čakať. Tak len toľko som chcela. Nemám teraz čas prečítať čo ste popísali. Ozvem sa cez víkend, keď budem mať net. Majte sa 🙂 Ozaj, čakám tu na Niku, preto som asi ešte tu 😉

henrieta76
8. nov 2007

ahoj renika,budeme na teba mysliet aby si mala cim skor babetko na rukach.

renika
8. nov 2007

heni, ďakujem 🙂

nika251
8. nov 2007

Reniiii, ty si poklad 😀 . Takze budeme predsa len spolu v nemocnici? 😀 . Lebo ja sa verdikt dozviem v pondelok takze na buduci tyzden sa to asi rozbehne.Pytali sa na teba novembrovky takze ak ti to nebude vadit, hodim strucne info aj tam

wighy
autor
8. nov 2007

jooooj renika tak to je fakt smutne ze ta nechaju takto sa trapit a zbytocne vyckavat a ece k tomu v nemocke ☹

dajte s nikou poznavacie znamenie aby ste sa v nemocke spoznali 😀 😀 😀

kila
9. nov 2007

Dobré ránko! Už som v 17 tt! 😀

nika251
9. nov 2007

Dobre ranko.
Wighi- hadam sa s Reni spozname- bude sa na nas prejavovat zavislost na MK 😀
Kila- blahozelam, ze ako to rychlo leti? Ja som bola tiez len pred nedavnom 17tt a teraz uz sledujem ci nemam kontrakcie a pocitam dni 😵 😵

kila
9. nov 2007

Ďakujem za rady ohľadom tvrdnutia bruška... pochopila som to tak, že kým necítim pohyby tak nemôžem cítiť ani tvrdnutie - potom neviem prečo sa ma to sestrička spýtala... 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre