Komárno? Maminky, tehulky, snažilky

wighy
6. nov 2007

Ahojte, tak som sa rozhodla zalozit novu temu a budem rada ak sa ku mne pridate Komarnancanky,ved nas je tu uz par,vsak ma tu nenechate samu 😀 😉

renika
17. apr 2008

tak takú sme tam nevideli. Včera tam bola taká mladšia a vyzerala tak, ako som opisovala a bola veľmi milá a zlatá. Ja viem, že nemá ten kočík prehadzovaciu rúčku a najskôr mi to tak vadilo, že som ho už ani nechcela, ale darmo som hľadala iný, do toho som sa proste zamilovala, tak čo už 😝 A baby z našej témy my všetky radia, že je super a že tá rúčka nevadí, tak ho asi kúpime 🙂

ešte kojiš?

renika
17. apr 2008

aj teba ho hodí na prvú stranu, keď pridáš príspevok? 🙄

wighy
autor
17. apr 2008

hej hodi 😠

kojim rano potom uz len odsavam na vecernu davku

iva72
18. apr 2008

Aj ja chodím do Baby shopu, sú milé, ale niekedy až príliš. To mi niekedy vadí. Ale tú blondínku mám radšej ako tú druhú. Majú tam skoro všetko, ale dosť drahé. Ale mám to najbližšie, tak kam by som chodila. V meste otvorili nový detský obchod na tej ulici ako idete od bývalého Kormoránu, boli ste tam už?

Hlásim, že včera sme "zelené jedlo" pohánkové krúpy s brokolicou a mäsom zjedli bez problémov.

wighy
autor
18. apr 2008

ivka presne aj ja si to myslim a tiez mi je simpatickejsia tak dlhovlasa blond 😅
no a veci tam maju poriadne predrazene ale co uz ale najhorsie ceny maju v Anetdesign kde je sekoshop to je fakt hruza

ivka boli sme s s nikou kuknut v tom obchode, maju tam vela satociek ale podla mna tiez predrazene

ja rada kupujem v delfine a cez net mmb, nastastie takymto deturencom sa to da

iva72
18. apr 2008

A ten delfín náhodou nekončí, že sú tam teraz zľavy 50%? Dávno som tam nebola.

nika251
18. apr 2008

Ahojte. Wigh- dostala si IP? Vcera mi blbol riadne kon tak neviem ci to odoslalo. Inac maly ma reakciu po ockovani- ma teploty 38,7 takze som v pohotovosti.

renika
18. apr 2008

nika, drž sa! My sme mali pri prvom očkovaní presne také teploty 2,5 dňa. Potom začali klesať..Vyššie by to už nemalo ísť, Dami to iste zvládne, veď je nejaký chlap, no nie? 🙂 Držím palce a ozvi sa! Budem sem pozerať ako sa máte 😉

wighy
autor
18. apr 2008

nikuska hej dostala.uz som ti aj odpisla 😉

juuuuj nech daminkovi rychlo klesnu tie teplotky zlatinko malinke

my sa trapime s tymi zubkami,chudatko moje vcera bola taka ubolena poobede, kukala na mna ockami ze mami pomoz mi ☹ ☹ ☹

ivka dnes som kupila aj ja tie pohankove krupy ako si ich pripravila?????

nika251
18. apr 2008

Reni- dik, zatial to po paralenovych cipkoch kleslo. Sirupcek nejako nezaberal. Ale naladu ma akoby ho zaockovali blaznivymi hubami. Reni- ze 2,5 dna ☹ - tak to este jeden den.
Wighynka- drzime Laurinke palceky, nech jej tie zuficka co najskor vyjdu a objavi ten haliwoodsky usmev. 😉

wighy
autor
18. apr 2008

nikuska dakujeme no aj ja dufam ze coskoro vylezu bo je to hrozne pozerat sa na nu ako sa trapi ☹
damimu uz klesla tepolota??

iva72
18. apr 2008

Wighy, robí sa to presne ako ryža, ale ja som ich trochu rozvarila, aby boli mäkšie. Inak som tam nahádzala všetko naraz aj brokolicu aj mäso.

nika251
19. apr 2008

Dobre ranko. Uz mame po teplotkach, Damino je uz v pohode. Vcera vecer dostal posledny cipok a v noci som ho kazdu hodinu kontrolovala ci teplota nejako neblbne. Nastastie uz nevystupila. Ale ja som hroooozne nevyspata 😖 😒 😒 😉 🙂 🙂

wighy
autor
19. apr 2008

ahoj nika no to je super ze je dami uz v pohode, daj muzovi maleho kocikat a ty sa skus vybuvkat 😉

renika
19. apr 2008

nika, tak ste to super zvládli. Oddýchni si, už je to za vami. Viem ako som sa aj ja tešila, keď to Maxovi prešlo, tak mi odľahlo 🙂 Aby si si oddýchla, postupuj podľa návodu od wighy 😉

iva72
20. apr 2008

Čauko. Wighy ako dopadli pohánkové krúpy?

nika251
20. apr 2008

Ahojte. Uz som oddychnuta, Damino si pytal v noci papat len raz a hajal celu noc bez nejakych vzlykov 😵 . Len mi chodi po rozume ci nepapa nejako malo mliekca. Papa v priemere 220ml 3x denne +200ml prikrmov a do vecerneho papania dostava aj ryzu. Podla vas nevadi ze spapa len okolo 700ml mliecka za den? Inac za dva tyzdne pribral 400g. Cize ma uz 8060g. Co vy na to?
Jaj dnes sa tesim - pojdeme vsetci na taku doooobre dlhu vychadzku a chcem vziat aj klokanku- nech sa Damino porozhliadne 😵

iva72
20. apr 2008

nika, to určite nie je málo. Moja naraz nevypije viac ako 200 ml (3xdenne) a má 2 príkrmy, ale také poriadne 😉 . No a v noci neje vôbec, lebo spí 12 hodín. Ked ti priberá, tak je to OK.

wighy
autor
20. apr 2008

haojteeee

ivka dnes som jej ich urobila na obed bude papat tak potom dam vediet 😉

nika urcite to nie je malo, na nutrilone je pisane na vek Lauri 700ml mlieka a ona tolko denne urcite nevypije, ved ani nema kedy
o 7 papa MM
o 10 papa ovocie
o 12,30 papa masovy prikrm 200g
o 16,30 UM
o 19,30 MM 220ml neviem si predstavit kedy by som do nej dostala viac mlieka kedze ona tiez ako ivkina sofinka tiez v noci nepapa

a to ti krasne pribera, Lauri ma 6,5kg a papa pekne ale jednoducho nepribera vela a podla lekvarky je uplne v norme

wighy
autor
21. apr 2008

fiiiiihA tu nik????

nika ak nezacne prsat dame stretko v meste?????

adrolka
21. apr 2008

hello, baby.
renika - pri hypku čo sa to tam stavia budú také isté obchody ako v Zámkoch pri tescu - jysk, baťa.....
ja predavačky v baby shope poznám- - jedna je moja dobrá známa - ona je strašne milá, to je pravda a je to strašne dobrý človek - absolútne nezištný!!!!!!!! niekomu sa tá milosť moôže zdať strojená, ale ona je od prírody taká
😀 !!!!!!!! je to tá krátkotmavovlasá 😉
včera som sa bola slniť na Nádvorí EU- notykoxo!!!!!!! sme tam už počítali, koľko kočíkov a tehotných žien tade prechádzalo - neuveriteľný babyboom v KN - všimli ste si to aj vy?????????? ja tam chodím furt vysedávať - ako stará kofa - na tie lavičky oproti illi café. ak ma tam vidíte, kludne do mňa drgnite!!!!!!!!!
😉

wighy
autor
21. apr 2008

ahoj adrolka
ja som tak v kutiku duse dufala ci tu nahodou neotvoria H&M alebe C&A hehe naivna predstava co??? 😀 😀
vcera sme boli zasé s muzom na prechadzke a fakt je obrovsky booommm tehotnych a o kocikoch ani nehovorim 😀 😀

sme sa smiali ze pred rokom som sa ja hrdila s bruskom 😉

kedy chodis kocikat???
mohla by si sa k nam pridat

inak dnes malo byt krasne ale nejako to na to nevyzera 😠 😠 😠 😎 😎

adrolka
21. apr 2008

no ja idem von aj keby krúpy padali 😀 !!!! my chodíme cca o kolo 2 hej, chodím so švagrinou alebokamoškou , môžme sa stretnúť niekedy na to eu čku - hovorím ja my sme tam už ako inventár!!!! 😎

wighy
autor
21. apr 2008

no super my chodime s nikou okolo 1-1,30 a tiez obcas zavitame na EU nadvorie,tak si ta tam checkeme 😉

nika kde siiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii?????????????

renika
21. apr 2008

wighy, tiež by som prijala radšej H&M, ako Jysk alebo Baťa. V NZ je tam ešte Prostejov, New Yorker, Takko, Deichmann 🙄 Žiadny detský obchod. A čo otvorili minulý rok v novembri Aquario, tak tam tiež nie je žiadny detský obchod. Nechápem. Veď každý hovorí o baby boome a obchody nikde. Tak kde majú tie tehulky a mamičky nakupovať? 😠

včera bolo tak kráááásne. Ale dnes 😖 🙄

nika251
21. apr 2008

Ahojte. Ivka, Wigh- dakujem, upokojili ste ma. Reni- zeby sme otvorili baby obchod my? Hehe- mali by sme info co je dobre a co nie z prvej ruky 😀 .
Wigh- hehe, uz sme sa nasli 😀 . Ti hovorim ze mne radsej sms bo nikdy neviem kedy si mlady zmysli ze chce mamu natahovat 😀 . Reni, ak zavitas do KN, daj nam veidiet, hodime stretko, hm?

iva72
21. apr 2008

No áno. Aj ja som si z diaľky všimla detské šaty vo výklade na nádvorí EÚ a keď som prišla bližšie som zistila, že je to second..... 😢

renika
21. apr 2008

nika, ok. Ale neviem kedy by prídem do KN ☹ V máji mi začína skúškové 😖 Hneď 2. mája mám skúšku. Včera som sa večer už začala učiť. Dnes budem pokračovať. Ale v lete po skúškach budem takááá šťastná, že určite prídem, lebo po tom dvojmesačnom období strávenom doma nad knihami budem behať všade ako odtrhnutá z reťaze 🙂

nechápem, ako môžu na Nádvorí Európy urobiť Second hand!!! 😲 To je miesto, kam chodia turisti a mali by tam byť samé značkové obchody a nie také.. To by tam malo mať úroveň a tú robia aj reprezentatívne obchody...

nika251
22. apr 2008

Ahojte. Hehe- Reni- vraj znackove- su tam uz tusim 2 SH. A znackovych len par.
Takze sa stretneme dakedy po maji 😅 . Pisala som s Miou, mozno sa stretneme hned aj s nou. 😵

iva72
22. apr 2008

reni, máš pravdu, presne na to som myslela aj ja - že to tam nemá čo hľadať.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre