Komárno? Maminky, tehulky, snažilky

wighy
6. nov 2007

Ahojte, tak som sa rozhodla zalozit novu temu a budem rada ak sa ku mne pridate Komarnancanky,ved nas je tu uz par,vsak ma tu nenechate samu 😀 😉

henrieta76
22. apr 2008

ahojte
dnes som vas wighy a nika videla v meste.teda isli ste akurat cez cestu k parku.chcela som na vas zatrubit ale nechcela som vas vylakat pripadne zobudit deticky.este by ste si mysleli ze aka sialena to vytrubuje.

wighy
autor
23. apr 2008

ahoj heni??to fakt??no to by sme asi nevedeli kto na nas trubi 😀 😀 😀

ako sa mas????

henrieta76
23. apr 2008

ahoj wighy
uz sa mam dobre.len som este vypisana.ale uz sa tesim ked pojdem s vami kocikovat.

wighy
autor
23. apr 2008

juuuj tak nech si coskoro ece viac fit a aj my sa tesiiiime 🙂

nika251
24. apr 2008

Ahojte. Heni- hehe- asi by sme sa na teba neboli usmievali(kedze by sme nevedeli kto to je) 😀 . Som rada ze si uz fit a potom az to bude aktualne sa ozvi.

wighy
autor
24. apr 2008

nika si tuuuuuuuuuuuu??ideme von???

wighy
autor
27. apr 2008

halooooo baby co sa to tu deje 😨 😨 😨

adrolka v piatok som ta videla pri priemyslovke ale bola som so svokrou tak som nechcela zastavovat 😉 ale nabuduce si uz urcite kuknem babulky 🙂

iva72
28. apr 2008

Ahojte, neviem, či ste v kontakte s Kilou... Ja som jej písala správu, tak mi odpísala, že chodia von tak na 10 minút, lebo malá má nádchu. Baby, ako sa vy vonku poznáte, podľa kočíkov? Ja keď idem, tak si všetky baby s kočíkmi obzerám, či niektorú nespoznám podľa fotky, ale akosi mi to nevychádza... 😀

adrolka
29. apr 2008

bréránko.dobre, wighy veď ma zastav keď ma uvidíš 😀
my sme boli včera na očkovaní 😖 . malé dostali hexa do jednej nohy, potom pneumokok do druhej nohy a ešte plus aj rotavírus - to bolo do úst. moje araňošky - tak som ich ľutovala - vyšli nám slzy s manželom!!!

wighy
autor
29. apr 2008

ivka ahoj no asi nas dve s nikou vidiet uz z dialky 😀 😀 😀 Nika ma cerveny kocik a ja zeleny PP

adrolka vcera sme boli na eu namesti aj s nikou,juuuj kolko deticiek a mmiciek tam bola a ty nie neva tak nabuduce

juuuj babulky su sikovnucke ze to tak pekne zvladli 🙂

nika251
29. apr 2008

Ahojte. Ivka- hehe- my sme sa asi s Whighy rozpoznali podla toho ze sme sa obe skerili ked sme sa stretli, ze Wigh 😀 , navyse nas cerveny majak je neprehliadnutelny(kocik) . Wigh- ides dnete von? My sa chystame aj o pol 10 na nakup a trosku pokocikovat nech tiger dobre haja.

wighy
autor
29. apr 2008

presne tak nika 😀 😀

dnes nejdeme von lebo svokra pride pre malu kocikat po robote tak ju ulozim spinkat do postielky aspon bude dlhsie spat ako v kociku

zajtra uz mam neco vo stvrtok je sviatok tak asi az v piatok to ece dohodneme hm??

iva72
30. apr 2008

OK, budem pozerať kočíky.. 😀

nika251
30. apr 2008

Ahoj. IVka- a pozeraj v tom majaku flegmaticky rozvaleneho chlapca s ciernymi okalami a navyse moze byt ze z oboch kocikov bude zniet duet ,, mumuuuumuuu- bububu-aaaaaaa- iiiiiiiiiiii

iva72
30. apr 2008

No ja nejaké zvlášte poznávacie znamenie nemám.... Mám oranžovo-sivý kočík....

nika251
30. apr 2008

Tak ked nas spoznas, tak na nas zakric. Budeme radi ak sa pridas.

wighy
autor
30. apr 2008

ahojteeeeeee

nika upravujem ze uz nie mu mumuuuuu ale aktualne je to kot kot kot 😀 😀 😀 😀

o chvilu ideme von v klokanke trosku sa prejst kym je pekne a potom uz cakam ze mi donesu pekaren jupiiiiiiii

nika ak bude v piatok pekne pojdeme kocikat do mesta ale to ece dohodneme ok???
zajtra ideme do ize na jazdecky den,malej ukazeme koniky

nika251
30. apr 2008

Jeeeej, Wigh- dobre ze si napísala. Aj ja cem ist do Ize. Musim muza zbuntosit a ak nepojde on, pojdeme s malym sami. Uz hrozne dlho som tam chcela ist ale vzdy do tho nieco prislo. Ale sa tesim ze si to napisala 😵 😵 😵 😵 😵 🙂 . O.k- v piatok sa dohodneme.

Takze mas doma malu sliepocku? Hehe- musi byt straaasne zlata. Mne maly ceraz reze usi- pisti tak, ze ma uz z toho hlava boli. A demoluje kolotoc. Vcera v hypernove vykvakal jednu tetu za vlasy (nevsimla som si ze teta je na dostrel 😀 ) a potom chnapol cenovku a trzmoval tou- a pri tom sa hrozne nahlas rehotal. Ked som mu to uz nedovolila tak chytal vsetko co sa dostalo do blizkosti. A dnes sa nam prekotulal z jednej strany postele na druhu a potom sa nastval a zalozil si cumel. Certisko to zacina byt 😀 . Ale aj tak nezabudnem ako sa s Lauri docahovali a okukovali. Na zozratie. Musim zobrat najblizsie fotak nech to mam na papieri 😀

wighy
autor
1. máj 2008

jeeeej nika hehe tak sme sa nakoniec stretli v izi 😀 😀 😀 to bola nahodicka
juuuj dobre nam tam bolo pekne pocasie a teplucko bolo,mala kukala na koniky ako puk 😀 😀 😀

juuuj takze dami ti teraz uz da stale viac a viac zabra,uz ho bude musiet strazit na 1000 percent 😀 😀
ze vykvakal za vlasy 😀 😀 😀 juuuj podareny musel byt a co na to teta???? 😀

juuuuj aj svokre som hovorila aki boli zlatucki ked sa "obchytkavali" 😀 😀

PS:inak pekaren je vynikajuca mnaaaaaam 😅 😅

nika251
2. máj 2008

Ahoooooj. Ved som bola prekvapena aky znamy kocik to vidim a este znamejsia osobka 🙂 . Ved aj Damino ked bol u tatina na rukach kukal a ani riadne nedychal.

A co na to teta? Hehe- zbadala som sa az vtedy ked som pocula nununu, zlaticko, peknucky..... A mlady sa len vyskieral ze aky je on sikulo- vykvaka a potom ho aj pochvalia. 😀 😀

Pekaren? Hehe- ja ju mam doma uz rok a cas som si nenasla a ty ju mas doma len par hodin a uz ju mas zabehnutu- musim sa uz aj ja cinit 😝 😝

Chystate sa dnes von?

wighy
autor
2. máj 2008

hehe dami musel byt podareny ked pripravyil tetu a vlasy hehehehe 😀

no zatial to vyzera ze hej, teraz idem povysavat a trosku upratat a namalovat si nejaky ksicht na tvar 😀 😀
o kolkej a kde???

ak by sa nieco zmenilo dam ti vediet

nika251
2. máj 2008

EN o 13,30 plati , keby daco pis sms lebo nebudem na nete.

wighy
autor
4. máj 2008

nika ako bolo v brendone??nakupili ste???

nika251
5. máj 2008

Ahojte. Wigh- super- nakupila som malemu takzvane opalovacky, bodynka, ten maly sportacik, kratasky, tricka. Takze zatial sme plne zasobeny. A potom sme zastali aj v Kike a tam som nakupila na sebe- 2x saty, 2x nohavice, 4x tricka. Hehe a este mi ostalo na nakupy 😀 😀 . Ale mam to v Ft, takze budem musiet zajst do MR. Maly nam prespal cellu cestu tam aj spat. A v Kike nam vyskal, pistal, krical, smial sa- proste cely happy. bola som skusat saty a len podla toho som vedela ze idu za mnou ze som pocula hrozne hlasne piskanie 😀 .
PS- keby nieco napis mi sem- mobil som si zabudla u nasich 😀 - darmo asi mam nieco od skla (skleroza)

wighy
autor
5. máj 2008

ahoooooj

som tu na chvilu, no to je parada ze ste tak dobre nakupili
hehe mobil keby som nemala to by som sa rovno picla hehe bez neho ani krok 😀 😀 😀

nika251
5. máj 2008

Ved aj ja ,,krivam,, ale nevadi aspon usetrim na fakture 😀 . Najvacsieho tesa ma z toho muz. Ozaj- uz vam doslo vyuctovanie? Mam pocit ze muza z toho picne. Mam pocit ze stat mu chce pomoct rozhodnut sa ohladom kupi RD 😀 😀 . Este jedno taketo vyuctovanie a kupujeme RD 😀 😀 😀 😀 😀

wighy
autor
5. máj 2008

neblazni uz teraz mi lepi ece sme ho nedostali kolko vam vyuctovali??jeeezis ja cakam min 10-12 tis ☹

nika251
5. máj 2008

Bingo. A to si predstav ze nedoplatok na nakladdy na pripravu TUV sme mali 9700Sk- to znamena naklady na prepravu teplej vody do bytu (nie spotreba!!)Aspon tak som to pochopila. Manzel chce namontovat boiler.

wighy
autor
5. máj 2008

tyk okoooos to je zdieranie hajzli hnusny nika a ste v alternative???
joooj bojim bojim

nika251
5. máj 2008

Sme v bytovom- budobu maju pri stanici. Ine neviem 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre