Komárno? Maminky, tehulky, snažilky

wighy
6. nov 2007

Ahojte, tak som sa rozhodla zalozit novu temu a budem rada ak sa ku mne pridate Komarnancanky,ved nas je tu uz par,vsak ma tu nenechate samu 😀 😉

wighy
autor
5. máj 2008

aha tak rpeto sme ece nedostali vyctovanie lebo my sme v alternative
no uz dopredu sa "tesim" na ten nedoplatok ☹ od zajtra zacinam jest travu a budem sa past kde sa da 😀 😀 😝

nika251
5. máj 2008

Hehe- mas vyhodu si vegetarianka. To ja pojdem lovit žížaly ci co 😝 . IDe ma z toho porazit a muz chodi jak nabruseny. A to nam na Damina zvysili aj cenu za odpad o 500Sk. Darmo- podpora mladych rodin.

wighy
autor
5. máj 2008

ani nehovor uz teraz mi lepi a presne aj meti zvysili ach jaaaaaaaaaaj slusny clovek v tejto republike pomaly vyhynie ☹ lebo nebude mat co jest 😝

nika251
5. máj 2008

Co bojis, kym je travicka zadara vzdy mame co jest 😀. Musim ist lebo Damino sa chce hrat 😎

wighy
autor
5. máj 2008

nika idete dnes von???

ja ece neviem lebo prave peciem chlebik a ten bude hotovy az po 13 cize ak by mi mala dovtedy nezaspala doma tak by se isli von ale problem je ze nemas mobil 😒

nika251
5. máj 2008

Wigh- von pojdeme az po 13,00 - predpokladam ze okolo 13,15 sa pohneme z domu. Ak budes vediet - tak mi napis sem a ak nie- daj mi na seba mobil- skusim ti zavolat od svokri ci manzela ze ako si na tom- co ty na to?

wighy
autor
5. máj 2008

no super sikulka si do ip ti posle cislo a do 13:10 ti napisem sem ci ideme a ked hej tak sa stretneme na EU nadvori ok???ale skor ako o 13.40 tam nebudeme ale dam ti ece vediet

nika251
5. máj 2008

Wigh- si vtipalek- hehe budem rada ak sa do 13,45 dostaneme von. Len teraz som dala malemu hore obedik lebo uz mal desiatu a tak by mi skor nepapal. 😀 😀 😀 😀

wighy
autor
5. máj 2008

nika za 15 minut sa mi dopecie chlebik,obleciem malu a ideme von, ale ja som nejedla ty hej???ale zas neme chut na syr alebo hranolky 😝 🙄 😀

nika251
5. máj 2008

Ja som sa napraskala- mala som doma kapusticu tak som si dala do nosu.Ale ak si hladna tak pohodovo mozme dakam skocit na ham. Takze o 13,45 na EN? Dufam ze stihame - lebo len teraz sa mlady napapal, ja som si akurat umyla vlasy a potom vyrazame. Sa tesime. Papa

wighy
autor
5. máj 2008

oki ved ja vas tam pockam a rychlo si dam niekde papu 😀 😀 😀

papapa

nika251
5. máj 2008

Wigh- si nakazliva 😀 - uz miesim chleba 😎 😀 😀 😀

wighy
autor
5. máj 2008

nika potom daj vediet aky bol, ten moj celozrnny so semiackami uplne supersky mnaaaam 😀 😀 😀

nika251
6. máj 2008

Caf Wigh- takze hlasim ze chlebik sa podaril. Dnes urobim nejaky celozrnny a zoberiem ochutnat aj nasim ked uz idem pre ten moj zabudnuty mobil 😀 😀 . Podla akeho receptu si robila celozrnny a aku muku si dala?

wighy
autor
6. máj 2008

ahoj nika napisem ti do do IP joooj som rada ze sa podaril, podjeme zajtra na turu????

nika251
7. máj 2008

Ahoj. Mozme. Pojdeme pre zmenu do MR? Ked tura tak poriadna- len aby som potom nevolala muzovi nech pride pre nas autom ze uz n evladzeme ani na krok 😀

wighy
autor
7. máj 2008

nika mozme len potrebujem skocit do alternativy,takze by som dosla ku trznici moze byt????o kolkej???

nika251
7. máj 2008

MOze byt na 13,30? Ak hej len ma prezvon na mobil- musim mazat od PC - tiger sa chce hrat 😝 😀

nika251
9. máj 2008

Ahoj. Wigh- idete dnes von?

wighy
autor
9. máj 2008

ahoj nikus az teraz som si vsimla,nie dnes sme ostali doma, mala ma bud alergiu alebo nas prefuklo na moste tak tera zneviem dufam ze nebudeme chore

nika251
9. máj 2008

😢 Ahoj. Dufam ze chorucka nebude. To by som potom mala brutal vycitky na co som ta to nahovorila. Ale snad nie, ved bola po cely cas schovana. Co jej je?

wighy
autor
9. máj 2008

ale nerob si starosti tak cudne dycha a ma take suche spoliky raz do dna a sucha si ocka mozno je to alergia uvidime, ja som sa nadopovala cajikmi tak snad nas to obide 😉

nika251
10. máj 2008

Caf Wigh- neviem ci tu dnes budes ale aj tak sem hodim otazku 😉 . Ako sa ma Laurinka? Uz jej to prechazda alebo to prepuklo? Dufam ze je uz o.k- a ze to ta alergia nebude. ☹ . Posielame jej s Damim jednu veliku pusu 🙂

wighy
autor
10. máj 2008

ahoooj nikuska, zatial je to v takom istom stadiu, nekasle horucku nema len ran otaky suchy soplik acez den si dost sucha ocka, v utorok ideme do poradne spomeniem o doki a uvidime
inak je strasne umrncana hned reve ked sa jej nieco nepaci ale straaasne vzdorovito 😝 😝 no bude musiet nastolit nejaku vychovu 😀 😀 😀 😀

wighy
autor
10. máj 2008

cely den ma bije, stipe skrabe no hrooooza opica jedna mysli si ze jej patri svet 😀 😀 😀

a vy???

iva72
10. máj 2008

Aj moja je trocha prechladnutá, spolu so mnou... Ako ste dopadli v MR v mäsiarstve - teľacie, jahňacie?

wighy
autor
10. máj 2008

ivka tam kde sme boli maju len hydinu tak som kupila morcacie prsia ale nika uz zistuje kde sa da v komarome kupit aj telacie a jahnacie a ptom pojdeme na expediciu 😀

nika251
10. máj 2008

Wihg- my sme dobre, prave sme sa vratili od nasich- som utahana jak kon 😀 a Damino je zas o stupen tmavsi. A cely vymadzgany a stastny. Bola tam aj neterka a som sa bavila ze Dames mal siamske dvojca- vkuse bola na nom nalepena 😀 - ho pusinkovala, objimala....
Hehe- mozem do MR v pohode ale deti budu mat skafander- ason na moste 😀 - som sa fakt bala aby Lauri nebola chorucka. Ale som rada ze to nepostupio. Na buduci tyzden mozme- chcem zacat s maskom- vraj v Arpad aruhaze maju pekne masko. Ved sa tam popytame kde maju jahnacinku. Kedy ides do poradne?

wighy
autor
10. máj 2008

a kde je arpad aruhaz???

19.5 mame poradnu

juuuj zlate museli byt detickyyyy

my sme si dnes s muzom boli zahrt biliard no poviem vam po roku a pol som ani nevedela ako sa drzi taaaago 😀 😀 😀

nika251
11. máj 2008

Ahoj. Ono to je na ceste ako sa ide do Gyoru. Na lavej strane. Hehe- ze biliard- my sa tesime dnes az svokra zoberie maleho ideme do MR poobzerat sa.To ste boli vecer? Ako je Lauri?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre