Komárno? Maminky, tehulky, snažilky

wighy
6. nov 2007

Ahojte, tak som sa rozhodla zalozit novu temu a budem rada ak sa ku mne pridate Komarnancanky,ved nas je tu uz par,vsak ma tu nenechate samu 😀 😉

nika251
27. máj 2008

Ahoj. Teeeeda ti si trufas- hehe ze ja pripomenut- ked si neviem spomenut ani na den ktory je 😀 . Hehe- ze nezabudni 😀 😀 😀 😀 . Mozme na EN o 14,00? Aj tak bude riadne teplo. Co das malej na seba? Ja rozmyslam ze mu dam kratasky a do tasky dlhe nohavice.

wighy
autor
27. máj 2008

oki mooooze byt ja idem potom poobede ku svokre takze by sme si mohli hodit prechadzku aj na letecke co ty na to??ved uvidime

ja jej dam tricko s kratkym a take gate pod kolienka a v taske pre istotu dlhe veci 😉
juuuuuuuuj a dnes uz musim kupit kremik

henrieta76
27. máj 2008

ahojte.skoda ze dnes idem z detmi plavat,mohli ste navstivit aj mna ked uz idete na letecke.

kiluska mala je krasna.

wighy
autor
27. máj 2008

jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej heni no nazdaaaaaaaaaaaaaaaaaaaar co je stebou stratenaaaa, tuto stranku udrziavame uz len my s nikou 😀 😀 😀 😀 😀

ako sa mas???

henrieta76
27. máj 2008

dakujem dobre,nie som stratena ja vas sledujem.mam teraz dost rusny tyzden ale mozno buduci si vas niekde najdem.

henrieta76
27. máj 2008

chodite na prechadzky dost neskoro a ja potom nestiham pre deti a tak ale niektory den si to nejak vyriesim.

wighy
autor
27. máj 2008

noooo pomaly to bude aj neskor kedze zacinaju horucavy 😖
budeme radi ked s ak nam pridaaaas 😅

nika251
27. máj 2008

o.k, tak na EN o 14,00 papa

wighy
autor
28. máj 2008

nikaaaaaaa tak ako to zbuchneme dnes???malu som doobeda nedala spat o 12 jej dam papat a spinkat okolo 3 sa zobudi a dostane papat tak ked to pojde podla mojich planov tak okolo cca 15,45 by sme mohli dat niekde zraz

nika251
29. máj 2008

Cafffff. Wihg- vyzera to tak, ze dnes budem mat okolo 16,00 faro tak by sme mohli dat rande - len neviem kde- na takom mieste kde mozem nechat auto na chladku. Ale presnejsie info ti este napisem sms

wighy
autor
29. máj 2008

nika tak pred nasim barakom by uz mal byt o 4 chladok, ja som chcela o tej pol 4 az 4 vyrazit do hyperky a deichmanu nakupit tak daj vediet ako budeme postupovat, dufam ze sa nam dnes podari stretnut s kiluskou a uvidime rekusku 😉 potom mi napis sms lebo vypinam pc.

wighy
autor
30. máj 2008

ahojteeeeeeeeeee

juuuuuj vcera sme s stretlli s kiluskou jej muzom a Rekuskou, juuuuuuuuuuuj ta je taka nadherna zeeeeeee zlatulinka krasna babika,ja si uz ani neamatam ze aj moja bola taka malinka

nika vcera som muzovi hovorila ze ako sme boli v Takko ze ludia nakupovali ako keby mal prist koniec sveta a pritom nejako extra zlavy neboli nechapem tych ludi aki boli z magoreni 😀 😀 😀 😀

nika251
30. máj 2008

Cafff. Wigh- co ty vies- mozno vedia nieco co my nevieme a oni budu v nejakom bunkri obleceny v Takko veciach a my nahate 😀 😀
Tiez som muzovi spominala malu Reku- az sa mu oci skrizili ked som zahlasila ze ja chcem tiez take mrna 😀
idete dnes von?

wighy
autor
30. máj 2008

nika 😀 😀 😀 😀 no tak to mi ver ze tak by sme boli vacsie hviezdy ako ti v takko obleceniach 😝 😀 😀 😀

nemala si to muzovi ani hovorit len sup na vec 😀 😀

mna sa zas manza vcera pytal kedy bude mat Lauri sestricku no ver ze mne sa ver oci tiez skrizili 😀 😀 😀
a po dnesku tak skoro to nebude bo je neuveritelnee upistana uvrestana za vcetko co je nevyjde, co sa jej nepaci a podobne 😠 🙄

nika251
2. jún 2008

AHoj, Wigh- idete dnes von?

wighy
autor
2. jún 2008

nika uz sme boli vonku doobeda, dnes nam robia balkony a poobede pride svokra takze poobede neideme von aj tak zease hlasia burku,boze ale v tom teple je hnus

nika251
2. jún 2008

Bleee, ani mi nehovor. Mozno skocime k nasim- uz maju funkcny bazen. V sobotu som sa tam riadne dorazila a ak dnes nebude burka tak tam pojdem zas- jasne ak dovtedy nedorazi domov tata

wighy
autor
2. jún 2008

no to mas supeeeeer, vykupkaj sa aj za nas 😀 😀 😝

nika251
2. jún 2008

Fu, ty si ale rychla. Ozaj- ak chces- hod mi do IP aj adresu na skype. Manzel mi ho uz nainstaloval na PC takze ak daco tak mozeme hodit pismo aj tam.

wighy
autor
2. jún 2008

oki najdem ho a poslem ti ho , mala mi teraz zaspala tak idem rychlo dorobit syrove tycinky potom sa ozvem

kila
5. jún 2008

Ahojte! Teší ma že som sa s vami mohla minule stretnúť... a gratulujem Laurinke k meninám! 😵 Aj Damiánko aj Laurinka sú strašne peknučné, zlatučné detičky! 😵 Budem sa snažiť s vami stretnúť aj najbližšie. Rékuška spí cez obed aj 3 hodiny, tak keď nebudú také horúčavy, mohla by som s ňou ísť von vtedy. Inak stále papká každé 2 hodiny, tak zatiaľ len ťažko s ňou niekam vyrazím na dlhšiu dobu. Ale nevadí, lebo krásne priberá a to je hlavné! 🙂 Včera nám prvý krát prespala celú noc! No nie je fantastická? 😀 Ale za to ja som bola hore už o 04.00 a čakala som že kedy sa zobudí... 😀 Teraz sme u našich, asi aj cez víkend, tak sa zatiaľ na vás teším tu... 😅

henrieta76
5. jún 2008

ahoj kila.
rekuska je krasna.teda prespala celu noc to je super.to moje deti nevedeli dost dlho 🙂

wighy
autor
6. jún 2008

ahojteeeeeeeeee

kiluska juuuj Rekuska je ale zlatunke babatko ked uz prespinka celu noc paradicka, ved potom napis hocikedy a mozme ist kocikat

dakujeme za gratulaciu,vseeera som podostavala tooolko sms a emailov pre Lauri zeee hehe 😉

ahoj heni ako sa mas?????

baby tittika tu uz strasne davno nebola ani ostatne baby ☹

kila
6. jún 2008

Čaute! Tak to že Rékuška prespí noc, o tom ďalej budeme len snívať... moja mama ju "pokazí"... stále ju nosí na rukách a stále ju uspáva... teraz v noci už bola hore o druhej, aj o tretej, aj o pol piatej... 😝

wighy
autor
6. jún 2008

uff kiluska tak si sa moc nevyspala 😒

to aj u nas baby pisali ze stary rodicia deti rozmaznaju na navsteve a maminy potom po prichode domov maju co robit aby deturence dotali do starych kolaji 😀 😀

henrieta76
6. jún 2008

ahojte
wighy dakujem mam sa dobre,len tomaska zacina boliet hrdlo.dufam ze neochorie.

kila
6. jún 2008

Wighy, ani nehovor, stále musím pripomínať rodičom čo majú a čo nemajú robiť, stále dookola... 😝
Ahoj Heňuš, dávno som ťa nevidela... 😉

kila
7. jún 2008

Neuvieriteľne ten čas letí. Čoskoro bude mať Rékuška 2 mesiace - a akoby sme sa včera išli domov z nemocnice. Inak manžel do poslednej chvíle dúfal, že predsalen sa nám narodí synček. A po prvých dňoch doma mi povedal, že on z toho všetkého okolo malej je už unavený, chce mať pokoj, nevie si pozrieť od začiatku do konca ani jeden film, že on už je na takéto malé bábo starý! (má 35 rokov) Takže neviem či bude mať Rékuška vôbec niekedy súrodencov! A aj sa tak občas správa. Často mu musím pripomínať, že má mi pomáhať, lebo nestíham všetko robiť sama. A dve malé deti by som už určite sama nezvládla. Takže ak sa manžel nepozbiera, ani ja nebudem chcieť druhé...

henrieta76
7. jún 2008

ahoj kilus,je mi luto ako sa tvoj manzel sprava,dufam ze sa zmeni a rekuska bude mat surodenca.mozno sa zmeni ked rekuska trocha vyrastie,ked sa snou uz bude vediet hrat.vela chlapov nevie co robit s babetkom a preto sa on ani moc nezaujimaju.uvidis ked bude rekuska trocha vacsia bude sa snou hrat,bude na nu hrdy ved aj on po nej tuzil.urcite potrebuje este cas.prajem ti aby sa cim skor spamatal.

wighy
autor
7. jún 2008

Kiluska nezufaj u nas to bolo detto,muz mi vtedy chodil domov o 9 z prace niekedo pol noci cele dni som bola na placuce dieta sama no bolo to poriadne tazke keby som nemala svokru tak si hodim maslu 😝 😀
muz mi malo pomahal,von s nou sam nikdy nesiel iba v nedelu ale aj to chodime spolu, ked s nou bol a zaplakala hned mi ju nosil zeje hladna 😠 😠 😀

ale teraz ked je Lauri uz vacsia s aspolu hraju,santia blaznia,tk uz je to lepsie aj on sa tesi domov z prave,mala na nheo straaasne reaguje hadze samu okolo krku pisti a on je hrdy na svoju malu a vies co mi povedal minuly tyzden,kedy bude mat Laurinka sestricku 😀 😀 😀 skoro som sa zadusila lebo prave som pila vodu 😀 😀 😀

jaaaj a ja s malou odmalicka spim v duhej izbe takze ani v noci mi nikdy nepomohol

takze neboj on svoj postoj zmeni,je to chlap ktory potrebuje svoje pohodllie ako vsetci chlapi
vydrz par mesiacov a ono sa to zmeni

viem o com pisem mala mi prerevala 11 tyzdnov a potom sa to zlepsilo 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre