Komárno? Maminky, tehulky, snažilky

wighy
6. nov 2007

Ahojte, tak som sa rozhodla zalozit novu temu a budem rada ak sa ku mne pridate Komarnancanky,ved nas je tu uz par,vsak ma tu nenechate samu 😀 😉

kila
8. jún 2008

Ďakujem baby za povzbudenie! 😵 Aj ja dúfam, že časom sa to zlepší. Zatiaľ aj ja spím s malou v druhej izbe. Zajtra sa vraciame do KN, možno že sa vám ozvem niekedy na budúci týždeň, uvidím aká bude situácia doma... 😉 Majte sa! Papa!

wighy
autor
9. jún 2008

kiluska ok, budem cakat, daj mi vediet a ja dobehnem do tvojich koncin 😀 😀 😀

wighy
autor
10. jún 2008

nikaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa dame stretko???????????

wighy
autor
13. jún 2008

ako vidim poriadne to tu upada,tak napisem prispevok nech nas nevymazu 😀 😀 😀

henrieta76
13. jún 2008

ahoj wighy.
ako sa mate?mi sme vsetci chory a deti maju dnes oslavu v skolke.tak to bude zaujimave.tomasko je na tom najlepsie.ja a erika sme dost chore.no nic kym bude tomasko vystupuvat dovtedy to urcite vydrzime.

wighy
autor
13. jún 2008

joooj heni tak to mi je luto,to ste prechladli alebo virus,juuuj v lete byt chora neznasam bleeeee
drzim palce na vystupeni,maly musi bytzlaty, a som sa ta chcela opytat,kde ti chodia deturence do skolky????
lebo uz mi viacery hovorili abysom malu zapisala teraz lebo uz aj na 2010 maju obsadene 😕 😕

henrieta76
13. jún 2008

no mame zevraj vyrus,no dufam ze bude zlaty on nie je z tych co radi vystupuju.mne chodia sem na letecke.a naozaj chod sa poinformovat lebo aj ja som uz mala ziadost podanu dva roky pred nastupom.zalezi to aj od velkosti a kapacity skolky.ale istota je gulomet.na sedmicke su dve skolky vsak?poinformuj sa a popytaj sa mamiciek ako su s ktorou spokojne a potom sa rozhodni kam ju das.nasa je dobra ale pre teba daleko.chvalia aj tu co je v meste za trznicou.zabudla som ulicu.pripadne sa opytam kamosky ako je spokojna ona ma syna tam co je pri obchode na sedmicke.

wighy
autor
13. jún 2008

heni diky na letecke som chodila aj ja ,zboznovala som tu skolkuuuuuuuuuuuuuuuuuu 😅
no na 7 su dve jedna slovenska a jedna madarska,madarska je pekna prerobena ale ja ju musim dat do slovenskej aj ked je stara a neprerobena 😒 no snad ju za 2 roky uz prerobia ako je slubovane
zatrznicou je to kapitanova ale to je od nas daleko a ktovie kde budem pracovat takze prichadza do uvahy len tato tu, vodicak nemam a ani nebudem mat 😝 😝

juuuj tak potom daj vediet ako dopadlo vystupenie a vy sa rychlo vyliecte 😉

henrieta76
13. jún 2008

ahoj
no vystupenie bolo super,obidvaja boli sikovny.prave sme sa vratili,mne krasne odchadza hlas manzel sa tesi.
spytam sa kamaratky na tu skolku ako je spokojna.

wighy
autor
14. jún 2008

juuuj takze uz aj hlas,no snad sa cez vikend date do poriadku 🙂

jeeej zlati museli byt drobci,ja sa taaa ktesim na take vystupenia 😵 ale na to si ece tak 2 roky pockam 😀 😀

henrieta76
14. jún 2008

to si len myslis,ona bude vystupovat uz skor,sice len tebe doma ale bude to super predstavenie uvidis. 😀

wighy
autor
14. jún 2008

heni hehe tak to bude fakt sranda ,uz teraz sledujem aka je herecka 😀 😀 😀

henrieta76
14. jún 2008

no vidis,a bude sa produkovat stale viac,tych predstaveni budes mat az az.a bude to vrcholit ked zacne rozpravat.my sa s kamaratkou vzdy pytame ze kam na to chodia. 🙂

wighy
autor
18. jún 2008

vcera sme boli na poradni laurinka ma 79cm a 7650g jupiiiiiiiiiii sa tesiiim,taka hercka bola tam ze, koketovala so sestrickou,kludne sedela,lezala a sestricka ze ake dobrucke dievcatko je a ja som si myslela ze hahaha to len pred cudzimi inak vyvadza doma jak cert ako ma vrtulu v zadku 😀 😀

kila
18. jún 2008

Ahojte! Hlásim sa opäť... Zatiaľ len v skratke: boli sme na poradni, Rékuška má 4500 g a dnes dostala náušničky! Urobila jej to doktorka, ktorá nás poslala za ten čas na parkovisko "počítať autá"... Bola som tam s mamou, ktorá začala plakať už keď sme dorazili k doktorke... No ale zvládli sme to. Keď sme dostali Rékušku, už len trošku plakala a v aute nám aj zaspinkala. Zajtra ju ofotím a pridám fotku!

kila
19. jún 2008

Ahojte! Tak dnes som náušničky neodfotila, ale zajtra... už slubujem... Chcem vám napísať čo sa nám stalo... minule keď sme prišli po piatich dňoch domov (boli sme tu u mojich rodičoch) tak ma svokra čakala s tým, že vyprala všetky špinavé Rékuškine vecičky a ide ich žehliť... aj som sa čudovala, lebo prací prášok pre malú mám u nás v spálni v skrini, že čo tam hladala... tak som sa jej spýtala že s akým práškom... a ona, že ich vyprala v Dunaji! Ja som skoro odpadla a vykrýkla som, že v tej špinavej vode? Čo vám to napadlo? Tak potom povedala, no že dobre, už to viac neurobí, ale tá voda je taká dobrá mäkkučká... Je podla vás tá ženská normálna?

kila
19. jún 2008

A ešte máme jeden problémik... Rékuška má stále upchané slzné cesty a budeme musieť absolvovať prestrek slzných ciest... neviete náhodou ako to prebieha? Strašne sa toho bojím... 😅

wighy
autor
19. jún 2008

ahoj kiluskaaaaaaaaaaaaaaaaaa juuuj zvedava som na rekusku s nausnickami

co tej svokre sisi???nechapem 🙄 😕

nastastie sme s kanalikmi nemali problem len raz to mala tosku zapalene ale ponohla vodicka ophtal ale viem ze u na baby to niektore podstupovali s detmi mozem sa na to spytat

kila
20. jún 2008

Ahoj Wigh! Zase som ju neodfotila... 😅 hádam už zajtra... 😅 Nemusíš sa už opýtať, už viem ako sa to robí a znie to strašne, strašne, strašne... 😖 takže zatiaľ ideme vyskúšať inú alternatívu - k očnej ideme na kontrolu až 30.6. ... antibiotiká a mastičky ktoré sme dostali zatiaľ nezabrali... vraj jej mám kvapkať do očí materské mlieko... vyskúšam aj to - už som schopná všetkého, len nech Rékuške neublížia... 😢

henrieta76
20. jún 2008

ahoj kilus.

aj ja som uz zvedava na rekusku.dufam ze to mliecko zaberie,aj ja som uz pocula ze je dobre na vsetko a snad nebudu musiet reku potrapit.

kila
20. jún 2008

Ahoj Heni! Ja som kvôli tomu už celú noc preplakala včera ako som prečítala tú tému že ako sa to robí... 😢
Vy sa máte dobre?

henrieta76
20. jún 2008

dakujem dobre,
to ti verim ze sa o nu bojis a vobec ti to teraz nezavidim,ale uvidis vsetko bude v poriadku.mi mamicky to prezivame horsie ako nase deticky.
a co manzel?uz sa zapaja viac?

kila
20. jún 2008

Musí, lebo inak dostane na zadok... 😉 😀 Ale snaží sa... 😉

wighy
autor
20. jún 2008

ahojteeee
kiluska necitaj tu temu 😕 ono to vyzera horsie ako to je to my baby povedali,to mliecko kludne mozes vyskusat je to taky vseliek,drzim palce

henrieta76
20. jún 2008

to je dobre,len mu daj 🙂
to ma tesi ze sa uz snazi,len pockaj ked sa mu zacne liskat,uz ta ani nebudu potrebovat.viem o com hovorim.

wighy
autor
20. jún 2008

kilus heni ma pravdu aj u nas je to tak,uz s aspolu hraju blaznia tak ma uz nepotrebuju al ako nahle zacne mala mrncat ze ma dost tak mi ju uz strka,chce ju len ked ma dobru naladu hehe chlap jeden 😀 😀

henrieta76
20. jún 2008

ahoj wighy
buduci tyzden mam poslednu sancu ze sa s vami stretnem,lebo zacinaju prazdniny a uz nebudem moct ist nikde.aspon bez deti nie.pripadne sa stretneme niekde s detmi.

wighy
autor
20. jún 2008

heni jasne ved deticky nie su prekazkou 😅 😅 aspon nam zabavia tie nase 😉
ale buduci tyzden sem napisem kedy mame stretko s nikou hm???a uvidis ci ti to vyhovuje 😵

henrieta76
20. jún 2008

oki.
budem to tu sledovat

wighy
autor
20. jún 2008

idem do hajan dobru nocku papa 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre