• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Komárno? Maminky, tehulky, snažilky

11. decembra 2014 
Inak ešte musím napísať jednu veľmi dobrú správu: Rékuška už má oči OK!!!!! Vôbec nebolo treba ísť na prefuky slzných kanálikov... z jedného dňa na druhý sa ten hnisavý výtok stratil... tak sa teším, ani si to neviete predstaviť... A máme za sebou aj očkovanie, aj trošku horúčku... a zvládla som to... tak som sa bála že čo urobím keď bude mať horúčku... A máme za sebou aj krstiny, malá má už 3 mesiace. Takže teraz môže prísť zaslúžený oddych. Na poradňu ideme zase až 21.8. - takže dovtedy vegetíme... Hurá! Inak pred týždňom sme boli na poradni a malá mala 5000g a 61 cm!
A najdôležitejšie je, že stále len dojčím a dojčím a dojčím... som na seba trošku hrdá, ale ani ja sama som neverila, že dokážem raz dojčiť tak dlho...
15. júl 2008 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Wighy, chúďa malá Laurinka! :unamused: :confounded: :unamused:
15. júl 2008 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Heni a Tomáško sa teší do školy? Do ktorej ste ho zapísali?
15. júl 2008 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je super ze ma rekuska ocka v poriadku.
a mozes byt na seba naozaj hrda ze este dojcis,ja som obidve deti dojcila do 8 mesiacov. aj ja som sa bala aby som o mliecko neprisla ale nastastie bolo ho dost.

no do skoly sa tesi,lebo este nevie co ho caka.pojde na ulicu prace.
15. júl 2008 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte! Nemáte nič nové? :sweat_smile:
16. júl 2008 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kila, a ty? My máme nové akurát to, že dnes celý deň nechcel Maxim spať, spal možno 1,5 hod!!! :confounded: A to sa ešte nestalo
16. júl 2008 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
V podstate ani ja nemám nič... Réka tiež nespala vela, ale aspoň teraz večer som ju nemusela skoro vôbec uspávať... :grinning: Dobre ste nakúpili v Brendone! :grinning:
16. júl 2008 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojteeeeeeeeeeeeeee

kiluska idem kuk fotkyyyyyyyy, si sikulka vydis ako si to zvladla a tesim sa ze malej sa ocka zahojili

heni ver ak oten cas uteka,juuuj tkaze uz do skoly???a paci sa mu taska???tesi sa????

my mame dnes mesiacov

renika tak sa priprav ze spat bude stale menej a menej hehe

ivka jamama tera ztu ohradku omotanu plienkami hehe a tera zpreto tak kuse lebo jej idu dalsie horne zubky
16. júl 2008 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
rekuska je straaasne na spapanie, super ze ste takto zvladli aj krst :wink:
16. júl 2008 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Wighy! :wink: Ako sa má Lauri?
16. júl 2008 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ma sa super klopklopklop,kazdy den mame nejaku novinku tak je to teraz zaujime obdobie, stoji sama ,dnes spravila krocky sama a 4x povedla ze ni eeeeeeeeeee ni eeeeeeee :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. júl 2008 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No veru, Réka zvládla krst úplne v pohode, celú omšu prespala! :grinning: A ja som sa bála že bude tak kričať že nikto nebude počuť farára... :sweat_smile:
Ešte som nepočula že by deti pochutnávali na postieľke... :sweat_smile: ale dobre vedieť, aspoň sa na to pripravíme... :sweat_smile:
Lauri je podarená... že nieeeee!.... :grinning:
16. júl 2008 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a co svokra poslucha???teraz si u rodicov???

inak ja som vedela ze prve slova budu nie,nono,pozor :grinning: :grinning: :grinning: ved one cely den chuda moje ani nepocuje :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. júl 2008 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Svokra poslúcha... má zákaz chodiť na Dunaj... :grinning: Teraz sme u rodičov, vraciame sa v sobotu skoro ráno, lebo zase čakáme murára a ideme zase robiť kuchyňu. Škoda že ten majster má čas len cez víkendy, takto mu to bude trvať celú večnosť... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Nechystáte sa niekam na dovolenku?
16. júl 2008 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobrú noc! :wink:
16. júl 2008 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jéj wighy, vy dnes slávite, tak všetko Naj Laurinke :slight_smile:
16. júl 2008 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dakujemeeeee

kiluska ideme koncom augusta do chorvatska uz sa neviem dockaaat,juuuj ci si oddychnem :wink:

a preco na dunaj?????
17. júl 2008 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Wighy, pretože Kila písala, že jej svokra vyprala Rékino ošatenie vo vode z Dunaja....
17. júl 2008 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

wighy neviem ci sa tomi tesi,chudak reste nevie co ho caka.tasku a ostatne veci ma s motivom cars.on je cars maniak.
aj mi sa chystame do chorvatska len este neviem kedy,akurat dnes idem do tiptravelu pre nejaky dobry last minit.
17. júl 2008 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ivka jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj uz si spominam :grinning: :grinning:

do ktorej skoly bude chodit???

super,urcite budu mat nejake v ponuke,daj potom vediet kam idete :wink:
17. júl 2008 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čaute! Dovolenka v Chorvátsku je super! Mne sa tam veľmi páčilo! O rok pôjdeme aj my... teraz to vynecháme... :grinning:
17. júl 2008 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte! Musím sa vám trošku posťažovať na malú... Réka keď mala asi mesiac začala prespávať noci a ja som bola šťastná ako blcha... ale teraz sa to neviem prečo "pokazilo" - budí sa aj v noci a chce papať... samozrejme jej dám prsník ale dúfam že ju to prejde, hádam má len také obdobie, že potrebuje teraz viac...
17. júl 2008 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wighy ide na ulicu prace,no v tiptraveli som nakoniec nebola,manzel nie je este doma tak uz nestiham.mozno buduci tyzden ked nepojdeme k babke do sveteho petra.

kilus mozno teraz potrebuje trocha viac papat.ak ta to ukludni mne prespali noc bez jedenia az ked som prestala kojit a aj potom potrebovali este pit cajik.takze ani neviem kedy som prvy krat prespala tak naozaj.a to sa este aj teraz niekedy budia.
17. júl 2008 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďakujem Henrieta, aj aprílovky ma potešili, že všetky 3 mesačné deti sa teraz pokazili... :grinning:
17. júl 2008 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
citala som v pripravach ze chces zacat zachvilu prikrmovat.prosim ta nerob to je to uplne zbytocne ak mas mliecko a nemusis davat umele mlieko.rekuska nic ine nepotrebuje len tvoje mliecko.s prikrmami staci zacat od 6 mesiaca.ale samozrejme je to tvoja dcerka a ty vies najlepsie co potrebuje.
17. júl 2008 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nič sa neboj neurobím to kým Réka bude priberať... len vidíš, že niektoré dvojmesačné bábätká nás už teraz s kilami "predbehli" a trojmesačné sú už skoro 7 kilové, a Réka má len 5100g... :unamused:
17. júl 2008 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kilus to nevadi,ona ich dobehne.zavisi to aj od porodnej vahy.a ber to z lepsej stranky nemusis nosit tazke babetko. :slight_smile:
17. júl 2008 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nebudem stresovať, aj múdre knihy píšu aj pediatrička hovorila že bábätká majú týždenne pribrať 100-150g... tak podľa toho sa budem riadiť... :sweat_smile:
17. júl 2008 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
juuuuuuuuuuuuuuuuuuuj co to ciiiiitam, kiluska ja ta uuuplne chapem,ja som bola niekedy taka vystresovana ze u nas baby mali o 2-3 kila tazsie deti ako laurinka som mala normalne depky ale nedala som sa zlomit a UM som nedala vobec az po 5 mesiaci som musela zacat prikrmovat 1x denne obcas

6 mesacna zacala papat prikmy a priberala strasne malinko, rozbehla sa s priberanim az po 8 mesiaci a tera z ma 8250g co je podla lekarku uplne super ako ked ma 4 mesacne decko 8 kg takze k tomu tolko

nestresuj,mliecka mas a to je dolezite :wink:
17. júl 2008 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kilus, moja prespí noc od 3 mesiacov. Len teraz asi 2 mesiace naspäť sa mi začala v noci občas budiť a neviem prísť na to, že od čoho. Hluk to nie, to už viem. Možno teplo, alebo som rozmýšľala, či ju nebolí brucho od banána, pretože mi ho asi dvakrát vyzvracala. Nebudem jej chvíľu dávať banán...
18. júl 2008 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok