Komárno? Maminky, tehulky, snažilky

wighy
6. nov 2007

Ahojte, tak som sa rozhodla zalozit novu temu a budem rada ak sa ku mne pridate Komarnancanky,ved nas je tu uz par,vsak ma tu nenechate samu 😀 😉

henrieta76
15. sep 2008

beriem ta za slovo bosorka nasa 🙂

wighy
autor
15. sep 2008

😀 😀 😀 😉

nika251
15. sep 2008

Ahoteeeeeeeeeeeeeeeeee. Kiluška- Rekuška je straaašne zlatučká. A ako vyrastla odkedy sme ju videli 😵 . My sa mame fajn aj keď sme prekonali virózu v podobe hnačky. No potrápilo nás to všetkých- celú rodinu ale na šťastie, Damino to prekonal najlepšie.
A ak robite zoznam kto všetko na stretko pride- aj ja, ja ja, ja, ja , ja ceeeeem 😵 😎
Wigh- ja mna povzbuď, aj mňa, aj mňaaaaaa 🙂
Dnes chcem proste všetko- okrem toho kašľa 😀

henrieta76
15. sep 2008

ahoj nika
aj teba ma wighy pobosorovat na dalsie babetko?

wighy
autor
15. sep 2008

nika no peeeeeeeeeeekne z si sa tu kooooooooonecne ukazala 😠 😀 😀 😀 😀
co ceeeeeeeeeees????? heeeeeeeeeeeeeee????

heni 😀 😀 😀

idem varit nejake bosoracke lektvary 😀 😀

nika251
16. sep 2008

Ahojte. Heni- anoooooooooooo- asi mam este nie celkom zodrate nervy tak som si povedala, ze ked dorazit, tak poriadne 😀
Wigh- bosoruj, bosoruj- sice to asi viac zalezi od manzela, nie??? 😀 😀 😀 😀 . S Wigh si asi babetko nezarobime 😀

henrieta76
16. sep 2008

no to urcite nie.ja budem v stvrtok vediet na com som.bola by sranda keby sme mohli spolu kocikovat. 🙂 konecne 😀

wighy
autor
16. sep 2008

nika ty si ciiiiiislo 😀 😀 😀 😀

heni uz len 2 dni, a kolko tam budes v nemocke????

henrieta76
16. sep 2008

chvalabohu len 2-3 hodinky,pred 8 rokmi som musela ostat aj na noc.takze vecer vam napisem ako som dopadla.

wighy
autor
17. sep 2008

jeeej heni to je super, doma je predsa len lepsie

budem cakat ako na ihlach, drz sa a drzime mooooc palceky 😵

henrieta76
17. sep 2008

dakujem wighy urcite sa hned ozvem.

henrieta76
18. sep 2008

ahojte
wighy si straaaasne zlata ze si my vcera pisala sms ku.velmi ma potesila.

a mam dobru spravu vajcovod prechodny buduci cyklus sa mozeme zacat snazit.

nika pocujes budeme spolu kocikovat 🙂 wighy je dobra bosorka.

wighy nepridas sa? 😀

wighy
autor
18. sep 2008

heniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii juuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj ty ja som uz cakala ze sa ozves len som sa nedostala k pc, no tak to su paraaadne spravy moc sa tesim, a teraz ece idem bosorovat nech sa miminecko podari co najskor

ako sa inak citis???

neblaaaaaaaaaaaazni,jeden maly sarkan mi zatial dom staci 😀 😀 😀 😀

henrieta76
18. sep 2008

no citim sa uz lepsie,vsak vam potom porozpravam.boli sme to trocha zapit s kamoskami.
no dufam ze tvoje bosoracenie bude mat rychly vysledok.

wighy
autor
18. sep 2008

heni fiiiiiiiiiha zapit hehe ty mas potom energiu aj za dvoch 😉
neboooooooooooooooooooj na staru bosorku sa mooozes spolahnut 😀 😀 😀 😀 😀

nika251
19. sep 2008

Ahojte.
Stara bosorka- tak teda nekecame na nete ale bosorujeme, bosorujeme. Ovulacia je tu kazdu chvilu, nestracaj cas a pracuje na nasich babatkach 😀 😀 😀
Heni- ako vidis, to nezalezi od nasich manzelov ale od Wigh. Podme sa jej trosku povyhrazat (ci poslubovat??? 😀 ) nech sa snazi a potom mozeme spolu kocikat.
Wigh- stihas dve babatka naraz???????????

Heni-som rada ze to uz mas za sebou a ze to dobre dopadlo. Ja som bola na laparke aj na HSG naraz - nic prijemne ale isla by som znovu keby bolo treba.

henrieta76
19. sep 2008

no ved pre babetka urobime vsetko.

no veru wighy teraz sa uz musis velmi snazit.

wighy
autor
19. sep 2008

no baby ja som pobosorovala a tera zje rad na vas,sup tutu mutu s muzikmi a prve dva tyzdne cyklu pit alchemilkovy cajik potom 2 tyzdne pauza capito/rozumiete???????????? 😀 😀 😅

henrieta76
19. sep 2008

rozkaz wighy,len ja musim pockat do dalsieho cyklu kvoli ozareniu.

wighy
autor
19. sep 2008

heni odklad povoleny 😀 😀 😀

henrieta76
20. sep 2008

wighy dakujem.

nika ti si mala HSG normalne alebo laparkou?potrebujem v niecom pomoct.

nika251
22. sep 2008

Heni- s laparkou.
Wigh- to sa uz vyvliekas spod zodpovednosti? Ak to nevyjde tak je na vine alchemilka a nie bosorka, cooooo? Ej, ej, bosorka.

wighy
autor
22. sep 2008

nikaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee prave naopak, ja sa snazim dopomoct ako je to len mozneeeeeeeeeeeee 😀 😀 😀 😀 😀

nika251
22. sep 2008

Caf- mala spinka? Damino vykrikuje. Nad nami prerabaju zas byt tak sa tu nervujem. Dala som hore polievku na zajtra tak musim byt este chvilu doma ale okolo 16 ideme von. Sa tesim, zas obideme cele letecke 🙂

kila
22. sep 2008

Ahojte! Neviem teraz ako budem mať čas sem písať, lebo hoci sme u našich, ale oni sú práve preč na dovolenke, tak sme prišli len strážiť dom a starého otca. No a práve preto mi teraz nemá kto povarovať malú. Malá je už veľká slečna, má okolo 6 kg, už sa vozí v športovom kočíku lebo stále chce len sedieť. Je strašne šikovná a múdra, už sa prevracia na brucho alebo z brucha na chrbát bez problémov a stále, rada výska a hrá sa na kukuč, najradšej "sedí" a už sa aj sama udrží keď sedí na pár sekúnd. A je strašne krásna, stále krajšia. Ale s tým je tak asi každý rodič so svojím bábom. Keď jej niečo hovoríme tak sa tvári múdro ako by to pochopila a fakt to aj pochopí. Napríklad keď nám doniesli nábytok do kuchyne a búchali a vŕtali, tak sa zlakla a nechcela sa ani hrať len načúvala že čo to je. Tak som jej vysvetlila že nám doniesli nový nábytok, zobrala som ju na ruky a ukázala čo robia ujovia, ona sa na nich usmiala a potom už nebol žiadny problém. Hrala sa ďalej.
Takže máme hotovú aj kuchyňu, je veľmi pekná, ale som ju nestihla ofotiť, tak najbližie potom pridám aj fotky. Ale zajtra pridám nejaké nové fotky na ktorých je naša päťmesačná slečinka. O týždeň v pondelok ideme na poradňu a doktorka nám už vysvetlí že čo môže začať malá papať. Už sa neviem dočkať a strašne sa na to teším! Už je nuda stále ju len dojčiť! Hoci sama tomu neverím že sa mi podarilo malú dojčiť 6 mesiacov! A aj ju už aj ľutujem, že keď mi jeme a ona sedí s nami tiež v kuchyni tak by už jedla aj ona, stále naťahuje ručičky, tečú je sliny a kričí že aj ona chce ale nemôže...
Tak teraz už idem, keď mi to malá dovolí, tak ešte neskôr prídem...

kila
22. sep 2008

Ešte sa vás chcem spýtať či nechodíte na plávanie s bábätkami do Patiniec? Nepočuli ste o tom niečo?

kila
22. sep 2008

Jaj a ešte jedna dôležitá správa! Dostala som prvú menštruáciu vo štvrtok... tak mi to nechýbalo... mrcha jedna, pfuuuuuj! Ale je oveľa slabšia ako bola pred pôrodom, už ma to ani tak nebolí a trvala kratšie...

kila
22. sep 2008

Réka občas vymýšla v noci a nechce spať. V sobotu v noci sa najedla o pol tretej a bola hore do piatej. Už som bola zúfalá, nevedela čo s ňou, potom som ju nechala v postielke plakať a išla do druhej izby - tiež plakať... Nevydržala som viac ako 5 minút, potom som išla k nej, zobrala som ju zase na ruky a plakala - a ona potvora jedna prestala, gúlala na mňa oči že čo je a keď som ju položila do postielky zaspala za 5 minút...

kila
23. sep 2008

Nové fotky v mojom albume! 🙂

henrieta76
23. sep 2008

ahoj kila
mala je krasna,vidim podla fotiek ze aj ocino sa polepsil.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre