Komárno? Maminky, tehulky, snažilky

wighy
6. nov 2007

Ahojte, tak som sa rozhodla zalozit novu temu a budem rada ak sa ku mne pridate Komarnancanky,ved nas je tu uz par,vsak ma tu nenechate samu 😀 😉

kila
23. okt 2008

Ahojte! Dnes som nemala na nič čas, v noci som skoro nespala (spala som vedľa manžela a vadil mi každý jeho pohyb) a tak cez deň som chodila spať s malou aj ja... Teraz zase malá zaspáva tak ťažko, už som z toho unavená... 😝
Wighy veď práve kvôli tej chorobe sme najprv ani nechodili von a potom som sa ešte bála chodiť s ňou medzi ľudí a najmä medzi deti, preto som nevolala skôr. Snáď na budúce nám to vyjde... 😉 Mohli by sme to urobiť tak, že vy prídete do Bene a my vás odprevadíme naspäť na sedmičku - alebo my prídeme na sedmičku a vy nás odprevadíte domov... 😉 😀

kila
23. okt 2008

A neviem čo sa deje, lebo som nedostala v tomto mesiaci mrchu (prvú som dostala v septembri)... to teraz bude takto haprovať kým dojčím?
Cez víkend bude časový posun veru... neviem čo bude, asi na náš super denný režim môžem hneď zabudnúť... inak plánujem v sobou malú uložiť spať o hodinu neskôr... uvidíme čo to urobí...

wighy
autor
24. okt 2008

kiluska mne je to fuk hlavne nech sa stretneme a uvidim malinku juuuj tesiiiim

no jaj mam pravidelnu mrchu +- 3 dni

a haprovat ti to moze kvoli kojeniu alebo zeby si bola tehu??? 😀 😀 😀

kila
24. okt 2008

Pridala som nové fotky! 😉
Wighy nežartuj! 😀

henrieta76
24. okt 2008

ahojte
kila mala je krasna.

kila
24. okt 2008

Heni, ďakujem! 🙂

kila
24. okt 2008

Zajtra sa už asi neprihlásim, vraciame sa do KN... 😉

wighy
autor
25. okt 2008

Ahojteee

juuuj rekuska je podarena cmuuuuuuuk 😵

eli77
25. okt 2008

Ahojky maminky...idem sa k vam pridat... 😵
Doteraz sme byvali v Zamkoch no ale teraz sme kupili dom pri Kolarove...co tiez spada pod Komarno...tak dufam, ze ma medzi seba prijmete... 😵

henrieta76
26. okt 2008

eli vitaj medzi nami

eli77
26. okt 2008

Ahojky..krasne ranko...mna dnes brutalne boli hlava... ☹ ale na sekundu sem nakuknem...
....babulky nie je niektora z vas z Kolarova alebo blizkeho okolia...???Ja tam totiz nikoho nepoznam a zisla by sa mi nejaka spriaznena dusicka... 😵

wighy
autor
26. okt 2008

ahoj eli vitaj medzi nami 😵

mas krasny album,Mia je krasnucka
uz som sa tesila ze dalsia maminka z Komarna ☹ ale neva ece kolarovo je tu za rohom 😉

eli77
26. okt 2008

wighy nechodis nahodou do MC-cka? Chystam sa tam dakedy k vam do KN zbehnut...

monique13
26. okt 2008

ahoooj kila..v bene byva moja babka..noo,viem asi,kde byvate..a diky za gratulation 😉
chodite k Zatkovej??mozno sme sa uz aj stretli 😀 😀 😀

monique13
26. okt 2008

wighus,my chodime az ked sa mala vyspinka,t.j.okolo 3tej abo tak..a vy??a neboj,dam fotos,len este pockame na ocina a potom budeme zurovat 😀 😀 skoda,ze dojde az o 2tyzdne..co uz..

monique13
26. okt 2008

aj ja chcem do MC-cka 😒 🙂

wighy
autor
26. okt 2008

eli zatial som ece nebola v MC lebo teraz tu zuri ta dizenteria a bojim s aaby mala nieco nechytila ale uz sa v blizkej buducnosti chystam kedze chcem aby sa mala zoznamila aj s inymi detickami a ja by som si rada pokecala 😉
ked pojdeme dam vediet 😵

moni ahaaaaaaaaa ak preto sa asi netretavame,lebo mne mala ide spat o 15 takze vtedy sme uz doma, my chodime von okolo 1

wighy
autor
26. okt 2008

moni a chodite von kocikom alebo len pesi??lebo ja niekedy okolo 5 chodievam von ece s malou len tak pobehat si ale tera zkedze je uz o 5 tma tak to uz asi nebudeme praktizovat ☹

nika251
27. okt 2008

Ahojte kecalky. Eli - vitaj medzi nami. Zial tu asi z Kolarova nie je ani jedna.
Moni- vidim ze tebe malicka spinka tak ako aj mne Damino. Teda - on teraz v poslednom case spi ako sa mu zachce. 🙄
Kila- pekne fotos 😵

wighy
autor
27. okt 2008

Nika cauky co nove, Dami vyvadza??? 😀

ja mam dnes migrenu jak kon umieraaaam 😝 😀

nika251
27. okt 2008

Ahoj. Prave som ho prilahla v posteli a takto nezne prinutila spat 😠 . Reval ale 30minut a potom behom minuty zaspal 🙄 . Migrena- bleee. Bude zmena pocasia? Sa vytesujem, idem si vybrat nove okuliare. Myslela som, ze sa mi pokazil zrak a vyzera to tak ze nie, ale zato mam narok na nove briiiile 😅 . A este si idem kupit ko sprey lebo som prisla na to, ze je to super vecicka 😖 . Podrobnosti nebudem uvadzat len odporucim aj vam ostatnym- kupte si to! Nikdy neviete aky uchylak vas kde prichyti 😢

wighy
autor
27. okt 2008

jeeezis nika nestras, napis mi ip alebo skype a kde si ho ides kupit v bicyklovom???aj ja chcem nove okuliare a podl coho mam na ne narok??ved ma furt stoja okolo 4 tis a to su tie najlacnejsie 😝

monique13
27. okt 2008

ahojte baby 😉
noo,v poslednom case aj Zoe spi tak ako sa jej zachce,ale vacsinou je to az po obede,niekedy mi zaspi uz okolo pol 12..dnes zaspala skoro o pol11,ale o hodinku uz bola hore,lebo mame fajn susedov,zacali vrtat a buchat..to pravidelne,ked mala spi.. 😠 😠 😠
wighus,von chodievame kocikom a niekedy behneme len tak pri dome bezkat(bez kocika)
a uz je skoro tma,sakra a je aj zima,takze ani mi uz nebudeme tolko vonku 😒
nika:uz aj Damino bezka?? 😉

nika251
28. okt 2008

Moni- nie, Damino je este len pasivny bezec ale zato vytrvaly 😀 . Siju s nim vsetci certi. Akurat sa skerim ze ked budeme mat stretko tak bude jak kokaš- same kocky okolo seba 😀
Wigh- ked sa stretneme porozpravam teraz este spracuvam tieto nove ,,zazitky,,. A aby toho nebolo dost, manzel sa vyrubal dnes s autom.Ale nastastie je v poriadku len vyfasoval taky fesny golierik 😖 😎

wighy
autor
28. okt 2008

jeeezis nika to mi je luto ☹ ☹ drzim palce nech sa z toho rychlo dostane 😉 ach jaaaaaj

eli77
29. okt 2008

Babulky zajtra ideme do MC-cka v Komarne tak ak nahodou tam pridete budem sa tesit na vas... 😵

wighy
autor
29. okt 2008

eli zajtra su prazdniny tak zisti ci to vobec bude otvorene aby si nesla zbytocne ☹ 😉

eli77
29. okt 2008

Otvoreni budu...lenze mna fakt netuklo, ze budu prazdniny(a to mam doma dvoch skolopovinnych) a chalanov nemam kde nechat takze nikam sa nepojde...skoda...ale na buduci tyzden tam urcite zbehnem, len je blbe ze su otvoreny len vo stvrtok...

wighy
autor
29. okt 2008

eli to fakt len vo stvrtok??to som nevedela???som myslela ze je to cely tyzden
a mozno ani nehovorime o tom istom MC hehe, ktore myslis ty???Ja vie mle no to mco je v skole na pohranicnej

eli77
29. okt 2008

Ja viem tiez len o jednom...a myslim ten isty co ty. Oni boli otvoreny kazdy den...ale teraz uz neviem z akeho dovodu su len raz do tyzdna...maaaaaaalo.....som z toho smutna, lebo napriklad v Kolarove je tiez mc-cko lenze oni su uz iba detske jaslicky. A ja malu este nechcem dat ani do skolky ani do jasiel. Len by som potrebovala snou niekde chodit medzi deti.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre