• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Komárno? Maminky, tehulky, snažilky

21. apríla 2017 
Ale nasi byvaju v Hurbanove-v NZ len pracuju a odtial pochadzame. Ale aj takto sa to da stihnut za nejakych 25minut- mame to odskusane :grinning: . Ale pochybujem ze porod u prvorodicky by bol nejaky rekordny. Ak samozrejme rozoznam kontrakcie od poslickov :confounded:
10. nov 2007 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojteeeeeeeeeeeeeee kiluska teraz som tuuuuuuuuuu :grinning: :grinning:

nika taaak toho sa fak neboj ze by to islo taaak rychlo ja som od prvych kontrakcii az do porodu mala 14,5 hod :wink: ale najhorsich bolo poslednych 20 minut :stuck_out_tongue_closed_eyes: takze dalo sa hehe

nika a budes mat pri sebe manzela??
10. nov 2007 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Som tiez z KN, sme v 12.tt a strasne sa na babo tesime, zatial sa mam celkom fajn, len kazde rano vraciam, A TO SOM UZ SKUSALA VSELICO MOZNE A NIC.. :confounded: ako ste na tom vy?
10. nov 2007 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj ibuda,vitaaaj

joooj to doverne poznam ja som vracala do 18tt a dost casto cez den bleeeee ale neboj to pominie :wink:
10. nov 2007 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem za privitanie..ta tvoja Laura ja nadherna..uz aby to boloaj u mna, aj ked mi kazdy hovori, ze si mam tehotenstvo vychutnavat..Co malicka, ako spinkate, papate?
10. nov 2007 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
joooj skomolila som ti meno :cry: :grinning:

dakujeme pekne, no je to velka nezbednica,dnes dost mrncika tak ja sa ventilujem tu na mk hehe
v noci spinkame krasne ale cez den sa ejj nechce a vyzaduje velku pozornost

presne tak pekne si uzivaj tehu, spinkaj vela,papaj na co mas chut a planuj si vybavicku a taaaak,je to krasne obdobie :wink:
10. nov 2007 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Snazim sa ho uzivat..len sa to niekedy neda,teraz sme menili okna v celom byte a kazdy vikend sa nieco doraba a potom ma caka velke upratovanie..ale za to sa snazim vela odpocivat a aj papat, chuti mi takmer vsetko..to je super, ze aspon v noci spinkate..
10. nov 2007 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobre robite ze tieto upravy robite teraz ked si ece ako tak pri sile :wink: ,neskor to uz bude tazsie a pekne :wink:
a kde byvas???
10. nov 2007 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Byvam pri plynarni na Madercskaj, v tych trojposchodovych tehlovych domoch..a vy kde byvate? Laura uz poslucha, onedlho sa uz asi idete kupat, vsak?
10. nov 2007 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,som tiez z kn
10. nov 2007 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre rano
vitaj iduda a tittika.
11. nov 2007 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko. Veelmi sa tesim,dnes mi pichli poslednu davku antibiotika. Huraaa! Zajtra mam este vysetrenie a potom uz snad nebude dlho trvat a budem mat malickeho pri sebe :dizzy_face:
11. nov 2007 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Reni- super spravicka. Takze buduci tyzden sa to rozbehne? Ja sa verdiktdozviem zajtra. Hrozne dufam ze to bude streda :dizzy_face:
Iduda,tittika- vitajte.
11. nov 2007 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojteeeeeeeeeeee,jeeeej to sa nam tu kraasne rozbieha

vitaj tittika :wink:

iduda ja na 7-cke :wink: vcera som sa uz na konika nedostala,teraz sem chodim tak uuuutrzkovo :wink:

reni ty uz 40tt supeeeer, o tyzden o takomto case uz budes uuurcite maminaaaaaaaaaa :sweat_smile:
11. nov 2007 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
renika tesim sa s tebou.uz to dlho nepotrva.ako ti teraz zavidim samozrejme v dobrom. uz coskoro budes mat malickeho.
nika aj tebe drzim palce.ako vam je dobre uz zachvilu budete mat svoje uzlicky.
a ja dufam ze o dva tyzdne budem mat dve palicky.
11. nov 2007 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte maminka aj buduce maminky :slight_smile:
heni ty si bola na inseminacii?ako to prebieha a kde ti to robili?
11. nov 2007 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hehe- zajtra budem mat uz aj ja 40tt :dizzy_face: . Uz sa vytesujem ze sa to pohne.
Heni- vy budete mat potom 3 deticky? To musi byt krasne taku velku rodinku.
Tittika- aj vy sa snazite? Kolko mas rokov- ak sa smiem opytat?
Wighi- -ahoooooj. Pozerala som foto malickej- je strasne krasna :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: - teraz ta vystrasim :grinning: ale je na zozratie :grinning:
11. nov 2007 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nika o tyyyzden aj ty uz budes maminaaaaa tesiiiiiiis???

dakujemeeeeeee, dnes mame 8 tyzdnov juj ci o leti
11. nov 2007 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nika nedavame si pozor od jula 2006 a co sledujem ovulku tak asi od januara,6.11. som bola 1x na folikulometrii,folik mal 16.2mm a to som mala 10DC v stredu som isla zas a uz bol prasknuty,tak dufam ze v stredu vecer este nebol :sweat_smile: buduci tyzden sa objednam na vstupny pohovor do ferticentu tak som zvedava co noveho sa dozviem(spermigram mame super,krvne testy tiez ok)
11. nov 2007 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v dec budem mat 26
11. nov 2007 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tittika inseminaciu mi robili aj tu v ambulancii,ale 3krat to nevislo tak ma poslali do bratislavy a tam nam to vyslo na prvy krat.prebieha to nasledovne:hormonalna stimulacia injekciami ultrazvukova a krvna kontrola rastu folikulov,ked su dost velke a z krvy vyjde mozna ovulacia daju pichnut injekciu na prasknutie folikov.na druhy den po injekcii odoberu manzelove spermie preperu ich a vstreknu ich priamo do maternice.
11. nov 2007 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a uspali ta ci to netreba?a robili ti pred tym laparku?ja by som nechcela :confounded: a keby mi to robili v ba a bola by som samoplatic musi byt laparka?
11. nov 2007 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a vlastne kedy je vhodne snazilkovat tesne pred prasknutim foliku alebo tesne po prasknuti :confounded:
11. nov 2007 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tittika- viem ze radit je lahko ale viem o com hovorim. Nedarilo sa nam 15 mesiacov, sledovala som sa- BT, chodila na folikulometriu, bola na laparke, brala hormony... a nic. Potom mi Dr z nejakeho pre mna neznameho dovodu lieky zhabal a zostala som 2 mesiace bez nich. Prvy- folikuly krasne, druhy- na 12den len 10mm - uskrnul sa ked som sa ho pytala ci z toho daco moze byt- uz sa u mna asi prejavovala zavislost- a povedal ze nie. Tak som na to aj s muzom kaslala, uzivali si :dizzy_face: ako cely rok nie, bola som jazdit na koni, riadne sa unavila az ma bolel cely clovek a potom prisiel sok. Mala som doma este zvysne testy a tak som si povedala ze nech ma nestrasia, urobim ich. No a on mi tam 9DPO vyliezla slabulilinka ciarka. Bola som si ista ze to je rovnako ako mesiace pred tym, kedy som mavala falosnu druhu ciarku- hrozne slabucku.NO ale ona liezla dalej. Urobila som dalsi a rovnako ale v limite. A vidis ako to dopadlo. Kaslat na pravidlo ,,ob den,, len byt spokojna, vyrovnana. Velmi ti drzim palceky nech ti to co najskor vyjde aj bez pomoci ferticentu
11. nov 2007 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neuspavaju trva to asi 10minut aj z odpocinkom.vobec to neboli.laparku mi nerobili ale robili mi prefukovanie vajecnikov a vajcovodov lebo som mala predtym mimomaternicove tehotenstvo.
11. nov 2007 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem nika :slight_smile: no dufam ze na vianoce 2008 uz nebudeme dvaja :grinning:
11. nov 2007 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a to prefukavanie buli vsak?to je rontgenom a pustia tam modru tekutinu?
11. nov 2007 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne tittika to boli strasne to veru nezelam nikomu,ale pre babetko clovek urobi vsetko.
11. nov 2007 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:confounded: co ma to caka :frowning2: no neva vydrzim :grinning:
11. nov 2007 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dufajme ze sa vam to podari bez problemov a hlavne bez akychkolvek zakrokov.
11. nov 2007 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok