Komárno? Maminky, tehulky, snažilky

wighy
6. nov 2007

Ahojte, tak som sa rozhodla zalozit novu temu a budem rada ak sa ku mne pridate Komarnancanky,ved nas je tu uz par,vsak ma tu nenechate samu 😀 😉

tittika
25. jan 2009

ale nie koly tehu som bola na usg 😠 spravili sa mi neake cisticky ale nic vazne hned som sa zlakla,ze vraj sa to nevycistilo pri menzese,tak teraz chodim na injekcie-thyamin,mala som silnejsi menzes aj take hlupe pichanie 😖
drahy dnes isiel na sluzobku 😢 tak dufam ze sme stihli ovulku ale mali sme,dnes som 15dc,dufam ze neaky bojovnik bojuje 😀

henrieta76
25. jan 2009

ahoj tittika
bola som po tebe,nevidela som cernosku,ale tvoja dokina hovorila mojmu ze ona sa vratila s karibiku asi ak som dobre pocula tak som si myslela ze si to ty.chodis k goghovej vsak?

tittika
25. jan 2009

aha 😀 no dost to tam vytrubovala 😠 ano chodim k nej ja som max spokojna,vzdy mi vsetko vybavi ked treba,hned ma prijme a tak... 🙂
uz ti rastie brusko? 😵

henrieta76
25. jan 2009

no trocha,je uz celkom vidiet.
ty si poriadne tenucka pocuvaj.no ale keby sme sa znova stretli uz by som ta asi nespoznala.
no prajem ti aby si nabuduce na sono isla uz kvoli tehu.

tittika
25. jan 2009

aaale,uz nie som taka chuducka 😀 chvala bohu 😅 ale mam to po tatovi aj on je tintitko 😉
no dufam,ze buduce sono bude koly tehu 🤐 cca by mohlo byt o 4 tyzdne 😀

henrieta76
25. jan 2009

drzim palce.mozno sa zasa stretneme na sone.

wighy
autor
29. jan 2009

ahojtee

jeeej heni tebe tam uz svieti 12tt, to je kraasne 😵 😵

kila
4. feb 2009

Ahojte! Najprv idem podať správu o nás, potom vás prečítam.
Takže začnem so zlou správou, pretože táto skvelá kríza postihla aj nás a manžel stratil prácu. Aj preto som tu nebola tak dlho, manžel vybavoval papiere a behá po robote, ale zatiaľ nič. Na jednom jedinom mieste mu povedali, že možno ho prijmú - v Lodeniciach v Komárne, pretože potrebujú hasiča - a manžel už tam pred 10 rokmi robil ako hasič. Len treba počkať čo na to povie riadieľ, ktorý teraz nie je doma. Budúci týždeň tam má manžel zavolať. Tak dúfame. Aj on aj ja som z toho bola šokovaná, lebo nič nenasvedčovalo tomu, že keď pondelok ide do roboty, v utorok už bude sedieť doma. Snažím sa mu byť oporou ale je to veľmi ťažké, pretože nájsť si prácu práve teraz nebude jednoduché a ja som práve na rodičovskej dovolenke, tak to nie je bohviečo. Takže plačem len vtedy keď manžel ma nevidí...
Réka je stále šikovnejšia, krajšia a múdrejšia. Teraz je slniečkou nášho života a len ona nás vie rozosmiať. O tom ani nehovoriac že už 2 týždne úplne prespí noc. Vôbec sa nezobudí, ani cumlík jej nechýba, jednoducho ju uložím do postieľky o ôsmej a spinká do rána, do siedmej. Zlatíčko moje! Samozrejme zúbky stále nemá!

kila
4. feb 2009

Baby a keď bude to veľké mega stretko, tak dajte vedieť aj mne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kila
4. feb 2009

Naša Réka už štvornožkuje o 106! Je taká zlatá! Zvykneme sa už aj "naháňať" po štyroch a veľmi sa jej to páči, kričí, smeje sa, a štvornožkuje ako besná! No a občas potom padne na hlavu tak sa ponáhla a hra sa končí plačom. Šikovne sa sama postaví, už sme jej hladali malé sandáliky, ale nedajú sa zohnať také malé - máme nožičky 16 a topánky sa začínajú od 18... Ale nakoniec v Maďarsku sme nejaké zohnali...

wighy
autor
5. feb 2009

ahoj kiluskaaa

to mi je luto co sa vam stalo 😢 ale viem ta uplne pochopit, aj muz kvazi nema robotu, v decembri sam odisiel z roboty a teraz rozbieha "biznis" ale ide to pomaly a bude to dllho trvat kym sa dame zase doporiadku, kebyze nemame svokrovcov tak neviem neviem

drzim pace aby ho do SLK prijali 😉

ten problem s topanockami sme mali aj my,kedz laura zacala sama chodit uz v 10 mesiacj a poriadne topanocky pre nu neboli 😒

wow krasne ti hajuska,parada

kila
5. feb 2009

Ahojte! My sme mali hroznú noc! Neviem čo sa dialo ale spali sme len od ôsmej do desiatej, od druhej do štvrtej a od šiestej do deviatej - malá medzitým revala a revala a nevedeli sme ju nijako utíšiť. Som paf. Toto mi Réka naposledy urobila ako 1 týždňové bábätko. Myslím ale že to kvôli tomu že teraz spíme u našich a ona nie je zvyknutá. No neviem, uvidíme čo bude túto noc a keď sa to nezlepší, tak viac už u našich neprespíme.
Dnes sme od mojej tety dostali spací vak, tak teraz vyskúšame aj ten, som zvedavá pretože sme doteraz žiadny spací vak nepoužívali...
Cez deň som na vás vôbec nemala čas čo veľmi ľutujem, ale hladali sme prácu na nete alebo sme sa venovali malej, a potom sme išli aj na tú návštevu mojej tety. Ani zajtra to nebude lepšie, lebo idem do sociálky pre ten papier o príjme za minulý rok.

kila
5. feb 2009

Wighy ďakujem, zatiaľ sa spoliehame na to že manžel bude dostávať aspoň nezamestnanecké a potom máme v hlave nejaký plán na podnikanie keby si ani po pol roku nezohnal robotu, ale to až v krajnom prípade a veru musíme to veľmi rozmyslieť... 😖 Toto podnikanie bol vlastne mojim snom, že raz, keď budem mať na to odvahu tak by sme sa na to mohli dať, ale uvedomujem si teraz, že by som nemohla venovať malej toľko času ako by som chcela, tak kvôli tomu to teraz nie je veľmi vhodné... 😖 No nevadí, aspoň máme nejaký náhradný plán... 😒

wighy
autor
6. feb 2009

Kiluska super, uvidis ze sa to vyriesi a muz si rychlo najde robotu, a na podnikanie sa daj,ved ti s tym moze muz pomoct a potom budes mat cas aj na malu

kila
6. feb 2009

Wighy možno keď sa na to teraz nedáme, vrátime sa k tomu o 2 roky, keď mi končí rodičovská dovolenka, neviem... 😉

kila
7. feb 2009

Dobré ránko! Dnes sa vraciame do KN! Tu sa uvidíme o pár týždňov, neviem kedy prídeme keďže malá u našich nespí dobre. Aj dnes sa zobudila o druhej a vstávali sme o šiestej čo je úplne nezvyk u nás. Majte sa! A keby bolo stretko nezabudnite mi poslať aspoň smsku! 😅

wighy
autor
19. feb 2009

no halooo babyyyyyyyy

ako sa mate???co nove????

katarinka151
26. feb 2009

Môžem sa k vám pridať? Ja som sa sem prisťahovala do KN a nikoho tu nepoznám a samej mi je smutno kým je manžel v práci

katarinka151
26. feb 2009

hmm, dnes tu asi nikto nie je 😢

wighy
autor
1. mar 2009

ahoj katka vitaaaaj 😵

odkiaz inak pochadzas???

katarinka151
1. mar 2009

no ja z ďalekého východu 🙂

katarinka151
3. mar 2009

hmmm, myslela som, že tu stretnem niekoho na pokecíky v lete s kočíkom a ako pozerám tak asi nič

kila
3. mar 2009

Ahojte! Čo máte nové? My sa máme dobre, Réka rastie, je čoraz šikovnejšia. Už má cez 8500 g, boli sme aj na poslednom očkovaní hexavakcínou a tentoraz to zobrala veľmi dobre. Manžel stále hladá prácu, tento týždeň sa mu začali nejaké pohovory, tak hádam sa mu už niečo prihodí. Čoskoro dám Réku spať a potom pridám nejaké nové fotky! 😉

kila
3. mar 2009

Mám nové fotky v albume!

kila
3. mar 2009

Ahoj Katarinka! Neviem čo sa tu stalo že tu baby nie sú... 😕 Ale v lete sa určite stretneme s kočíkom!
Ku ktorému doktorovi chodíš? Kde budeš rodiť? A kde bývate?

henrieta76
3. mar 2009

ahojte
katka vitaj urcite sa s kocikmi stretneme aj ja uz cakam dobre pocasie potom si urcite dame stretko.sice ja len sama zatial.

kila mala je zlata hotova kocka.tie knizky co sme sa dohodli si mi poslala?lebo este som nic nedostala.

kila
3. mar 2009

Heni ešte nie lebo som nemala na nič čas a ešte musím k tomu niečo prefotiť aby si to mohla poslať aj ty ďalej...
Škoda že som vás tu nezastihla, ale my už odchádzame domov, manžel zajtra ide zase na pohovor a ja vo štvrtok ku gynekológovi na ročnú kontrolu. Majte sa, dúfam že sa čoskoro zase uvidíme... 😉

kila
3. mar 2009

Heni ale nezabudla som na teba a určite ti to pošlem len neviem kedy... 😝 už nič nebudem sľubovať ale skúsim sa poponáhlať... 😉

henrieta76
3. mar 2009

aha v poriadku len som sa bala ze sa to stratilo.

katarinka151
4. mar 2009

Ahojte maminy no dúfam, že zapadnem medzi vás a nebudem sa tu túlať cez leto sama ulicami. Ináč ďakujem za milé privítanie

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre