• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Komárno? Maminky, tehulky, snažilky

21. apríla 2017 
autor
ahojte

rekuske vssseeeetko najlepsie k 1 rociku,juuuuj ci to rychlo ubehlo :dizzy_face:

kila hehe toto prezivame vsetky, deti su dnes strasen vyspele a popredu cize aj vzdor prichadza skor
15. apr 2009 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kili- my pouzivame nocnicek odkedy vie sam sediet a chodit. Takze rano kaka a piska uz len donho a cez den sa vypyta kakat nan. Ale odkedy bol chory, zhorsila sa mu toaletna moralka. :grinning: a bez vycitiek svedomia pusti do pelusky :angry: :angry: . A darmo mu vysvetlujem ze on je uz capko na to aby kakal do peluchy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. apr 2009 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Réka teraz začala chodiť, ešte je dosť nestabilná ale zato smelá, počkám kým bude stabilne chodiť a v lete skúsime nočník... :wink:
Nika možno keď Dami bude vydieť že plienky nosia len také malé bábätká ako Attila, odnaučí sa zo dňa na deň... :wink: :grinning: Budeš rodiť v KN?
15. apr 2009 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Si robis srandu, ze??? Myslim, ze to ho bude hecovat este viac- ved sa budeme tocit hlavne okolo Tinkovych plienok a co on? Tak si zarobi do pleny aj on :stuck_out_tongue_closed_eyes: . teda u nas s brachom to tak bolo.
Co si? V KN? ANi bohovi. Dufam ze stihame NZ ako u Damina. Nepoznam KN nemocnicu a ani nechcem. V NZ mam svojho Dr. tak by som chcela nech odrodi on
15. apr 2009 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nika už som zabudla že si rodila v NZ... starnem... :sweat_smile:
15. apr 2009 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som začala s odstavovaním malej, každý týžden vynecháme jedno dojčenie. Začali sme s ranným dojčením - keď sa zobudí - pripravím jej mliečko Nestlé Junior 1+ a zatiaľ jej materské mlieko nechýba. Horšie to bude v nasledujúcich týždňoch, keď ju dojčím pred každým spaním a určite nebude chcieť spať bez cicíka. Ale bude si musieť zvyknúť.
Vy ešte kojíte?
15. apr 2009 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Wighy aj Réka dostala takého istého Pluta na prvé narodeniny od môjho brata akého máte aj vy! :grinning:
15. apr 2009 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte

kila hehe a paci sa jej
laura ho lubi,furt ho krmi,hladka :grinning: :grinning: :grinning:

ja som kojila len 10 mesiacov, sama sa mi odstavila :unamused:
16. apr 2009 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko! Ako ste sa vyspinkali. My sme mali super noc, vyspinkali sme sa do ružova a Réka zase spí... :slight_smile:
Wighy Pluto sa jej páči, zatiaľ ho nevie používať ale dáva mu pusinky! :grinning:
16. apr 2009 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte

no priznám sa vám, že sa mi to pomaličky kráti a za chvíľu budem po Kn absolvovať kočíkový maratón. Strááášne sa bojím pôrodu, lebo neviem, čo ma čaká a čo všetko si človek napočúva. Je to strašné ešte ten posledný mesiac vydržať, akurát dnes sme mali nespavú noc a malé cvičilo gymnastiku asi dve hoďky od jednej v noci. Teraz padám z nôh, ale nevadí idem si zdriemnúť :slight_smile:
16. apr 2009 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kila, laura sa na to tiez nevozi, sadne si na hava a ked chce st dalej bud cuva alebo si ho podvohne pod zadkom a tak ide :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

katka,neboj saaaaaa, cim sa budes viac bat tym si to zhorsis
nemas sa coho bat, proste drobciatko sa vypyta na svet ked to ma prist a ked budes pocuvat setricku, tak to bude v poho

ja sice tehu nie som ale druheho porodu sa vobec nebojim a pritom som ani prvy nemala lahky ale prezila som, najhorsie bolo poslednych 20 minut a to sa dalo prezit,dovtedy sa to dalo pekne predychat :dizzy_face: :dizzy_face:
16. apr 2009 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Katarínka, neboj sa, ja som sa pôrodu nebála a nebolo to nič hrozné, naopak bol to super zážitok. Pôrod som mala za sebou za 4 hodiny a pritom som prišla do nemocnice "len" na kontrolu lebo mi tvrdlo bruško... :sweat_smile: :wink: Radšej sa priprav na starostlivosť o bábätko, na dojčenie a tak - to bude horšie... :sweat_smile:
Ideme sa zbaliť a od zajtra sa môžeme stretnúť zase v KN! Pá! :wink:
16. apr 2009 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
haloooo kde steeeeeeeeeeeee
23. apr 2009 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Wigh- tuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :grinning:
23. apr 2009 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hehe :grinning: :grinning: :grinning:
23. apr 2009 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!
My sme teraz tak všeliako. Odkedy som tu naposledy bola je Réka chorá. Stále má niečo iné a ja som už so silami v koncoch. Keď sme prišli domov dostala zápal priedušiek, brala antibiotiká a probiotiká. Potom som ochorela ja a tiež som dostala antibiotiká. Od tých liekov Réka prestala jesť, vôbec mi nechcela papať a nakoniec dostala zase aj hnačku. Minulý týždeň stredu sa zobudila s teplotou a 3 dni mala vysoké teploty, tak som s ňou zase letela k lekárke. Zase dostala lieky tentoraz na hnačku ale stále nepapala. V sobotu teplotu už nemala ale vyhádzala sa tak som sa zlakla či nemá ovčie kiahne. Dnes sme zase išli k lekárke a vysvitlo že prekonala roseolu. Dnes sa má konečne trošku lepšie, začala papať, aj vyrážky už miznú. V stredu ešte ideme na krv, lebo doktorke sa nepáči že schudla. Veru Réka za posledný mesiac schudla o 200g, je bledučká, tenučká, stále visí len na mne. Ale dúfam že bude všetko v poriadku. Takže máme za sebou ťažký mesiac.
11. máj 2009 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A sem už nikto nechodi? :confused: :confounded: :frowning2:
11. máj 2009 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. My sme sa pred pár týždňami presťahovali do KN, tak by som sa rada k vám pridala :slight_smile:
Takmer nikoho tu zatiaľ nepoznám :rolling_eyes:
V meste a v parku vždy vidím kopu mamičiek, ale pozerám, že na koníku je kľud...
11. máj 2009 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A ja sa chcem spýtať že kam ste zvykli chodiť s detičkami na ihrisko? Čo odporúčate?
12. máj 2009 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vitaj sue

ahoj kila
teraz nemam cas lebo idem k ipothovi na 3-4d ultrazvuk potom s tomaskom na kreslenie ale potom sa ohlasim.
inac sa mame momentalne dobre ale uz som bola 2x v nemocke kvoli tvdnutiu aj ma zasivali.tolko v rychlosti pridem neskor.
12. máj 2009 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Heni vybrali ste si pekné meno pre malú princeznú, veľmi sa mi to páči! :dizzy_face:
Ešte si chcem od vás poradiť, pretože som sa teraz trošku sklamala vo svojej pediatričke, keďže vôbec nespoznala a neuznala (keď som ju na to upozornila) že Réka má roseolu (6-tu chorou). Tvrdila že 6-ta choroba a ružičky je to isté a proti tomu sa už očkuje. :confused: Vy chodíte ku ktorej pediatričke?
12. máj 2009 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz som doma.
takze pohlavie nevedel potvrdit lebo na nom sedela.mame 1260g
my chodime k tothovej do hederi.
12. máj 2009 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte! Už nám ide prvý zúboK!!!!!!! A Réka to znáša veľmi dobre, aj takto v podstate noc prespí len sa viac mrví v postieľke ale keď jej dám cumlík tak spí ďalej. Kúpili sme jej gél na ďasná ale zatial sme ho nepoužili.
Takže minulý týždeň v stredu jej brali krv, 3 ampulky, zo žily z ruky ako veľkým a znášala to veľmi dobre, plakala len keď ju pichli a potom čakala ticho aby krvička vytiekla. A všetko je v najlepšom poriadku! Pediatrička odporúčila brať stále probiotiká, lebo asi tie hnačky a všeliakú stolicu mala len z tých antibiotík ktoré jej trošku zničili trávenie. A faktom je že teraz keď berieme probiotiká ďalej má stolicu v poriadku. Vraj ich máme brať dlho. Ale aspoň pomáhajú.
My už máme dovolené kravské mlieko od prvý narodenín, ale nie piť z fľaše, len s mliekom variť prívarky a dávať jej prevarené mlieko do jedla. Už jej varím aj krupicovú kašičku alebo jej varím kašičku z ovsených vločiek a mlieka. Má ich veľmi rada, varím ich jej na večeru. Neviem či je to už vhodné alebo nie, ale ja sa teším že aspoň niečo s chuťou spapá, lebo s jedením máme stále problémy. Predtým som jej dávala tie hotové kašičky z obchodu ako Hami, Sunarka a pod. ale už ani tie nechce. V podstate bez problému papá len jogurty, keksy, pečivo, banán a kašičku na večeru. Na obed je u nás veľký cirkus, hodinu s ňou trápim kým do nej niečo dostanem.
19. máj 2009 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Túto tému môžeme rovno aj zatrvoriť keď sem nikto nechodí... :confounded:
20. máj 2009 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kila
neviem kde su baby,kazdy den sa sem pozriem ale nikto tu nieje.s nikou si pisem cez skype.
20. máj 2009 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Heni a ako sa má Nika? A ty si už v 28tt? Ako to letí!!!! :sweat_smile:
20. máj 2009 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ze leti uz sa ledva viem dockat aby bolo babo vcas a zdrave na svete.sranda je ze odkedy som tehu ten cas sa neskutocne vlecie.
nika sa ma dobre predpokladam ze v tomto teple asi tak dobre ako ja :slight_smile:
20. máj 2009 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hen,i a Tomáš a Erika sa tešia sestričku?
20. máj 2009 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tesia hlavne erika.tomasko sa ma volaktori den spytal ze ci teraz on ostane sam?teraz si chudak uvedomil ze bude sam chlapec a musi potom zvlast do druhej izby.inac meno vymyslel on.
20. máj 2009 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Veď nech nie je smutný z toho že bude sám, o pár rokov sa bude tešiť že môže byť sám... :wink: :grinning:
20. máj 2009 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok