Komárno? Maminky, tehulky, snažilky

wighy
6. nov 2007

Ahojte, tak som sa rozhodla zalozit novu temu a budem rada ak sa ku mne pridate Komarnancanky,ved nas je tu uz par,vsak ma tu nenechate samu 😀 😉

henrieta76
19. júl 2009

nika ja nie som zla,ale ako vidim tvoj tinko caka na moju gretku 😀 uz len 8dni musis vydrzat 😀

zzzz budem mat spinal (epidural) mala som ho pri obidvoch a je to super mozem odporucat aj ked pri prvom ma brutal bolela hlava a robit mi ho bude moj doki Sebo.

preco budes mat cisarsky ked sa smiem spytat?

wighy
autor
19. júl 2009

Nika ty ece tu??????????????
😵

Heni jeeeej Swbo je tvoj lekar????ani som nevedela, u neho som rodila 🙂 🙂

Juuuj som zvedava na gretku a tinka 😵 😵 😵

henrieta76
20. júl 2009

no chodim k nemu uz cca 10 rokov a som maximalne spokojna.

wighy
autor
20. júl 2009

fakt to som nevedela 🙂

a uz mas vseeetko nachastane??juuuj o par dni budete mat baby malych vonavych drobcekov v naaaaruciiiiiiiiiiiiiiiii

dufam ze uz potom dame nejake stretko nech sa trochu pokochaaam 😵 😵 😵 😵 😵

henrieta76
20. júl 2009

a ty si s nim bola spokojna?

ano,vsetko nachystane dufam.

no to stretko by sme uz naozaj mohli.mozno dostanes potom aj ty chut 😀

zzz77
20. júl 2009

Henrieta76 mala som operaciu oci a tak mi vraveli, aby som kvoli tomu mala cisarsky, a ked tak uz epidural 😉
pocula som o tych bolestiach az migrene, trva to dlho? 😒

A neviete pri takomto porode moze byt aj mangel pri mne alebo niekde pri dverach? aj on by tam chcel byt, ale som sa este nepitala lekara.
Vdaka

henrieta76
20. júl 2009

ja som mala bolest hlavy 3 dni,ale pri druhom vobec,mne vravela teraz anesteziologicka na predoperacnom ze to zavysi ci nebude ten roztok tiect trocha vedla.vtedy zvyknu byt tie bolesti.

a manzela na operacku nepustia,caka vonku a hned moze byt s babetkom a potom ho trocha pustia este k tebe,ale musite absolvovat predporodny kurz a mat peciatku v tehu knizke.a potom zaplatit otca pri porode neviem kolko je to teraz.

wighy
autor
20. júl 2009

heni ja som boal velmi spokojna 🙂 🙂 mala som stastie hlavne na porodnu sestricku ta bolo super a aj Sebo bol dobry ale v podstate ten tam bol iba par minut hehehehe vacsinu som si "odmakala" so sestrickou 😀 😀 😀

henrieta76
20. júl 2009

no sak lekari chodia iba posolednu chvilu 😀
mne bude robit cs a tam bude dlhsie 😀

wighy
autor
21. júl 2009

fakt a preco budes ma cs???mozno sme to uz rozoberali ale akosi som zabudla

wighy
autor
21. júl 2009

Babyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
Gretka Anna je na sveteeeeeeeee
3100 a 52 cm gratulujeme heniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

wighy
autor
22. júl 2009

tak ako vidim tuu nikoho
mame dalsie babatko na sveteeee

Tinko sa narodil tiez vcera 3700g a 51cm gratulujemeeeee a cmuuuuuuk obrovskyyyyy

baby to je osud vase deticky sa narodili v jeden deeeeeeeeeeen 😵 😵 😵 😵 😵

zzz77
24. júl 2009

😵 Ahooj gratulujeeem 😀 Super 😵
Boli ste velice sikovneeeeeeeee 😀
V jeden den tak Heni mala pravdu ze Tinko si pocka na Gretu Annu 😵 😵

kila
25. júl 2009

Ahojte!
Gratulujem aj Nike a prajem veľa šťastia a zdravia! 😵 Heni mi poslala smsku tak som jej zagratulovala "naživo"... 😵
Zzz teším sa, že ťa tu vidím!!! 😵 😵 😵 Bolo nám u vás supeeer, teším sa na ďalšie stretnutie! 😵
Mám nové fotky v albume! 😉

kila
25. júl 2009

Réka má stále len 4 zúbky, teraz sa jej tlačia ďalšie 2 horné, ale už viac ako týždeň kvôli tomu nespíme. Pravidelne okolo 2 či 3 nadránom začne revať a len ťažko ju utíšime a uspávame hodinu a pol či dve. Kamoška mi poradila dať jej pred spaním Panadol, aj to zaberie - vtedy noc prespí. Len mám obavu či jej to môžem dať pravidelne každý večer, nechcem ju predávakovať alebo ublížiť jej. Zubné gély skoro vôbec nezaberajú. Vy ste dávali deťom Panadol na utíšenie bolesti? A ak áno koľko krát za sebou? Teraz to robím tak, že raz jej dám Panadol a na ďalší deň nie, takto sa raz nevyspíme ale na ďalší deň áno...

kila
25. júl 2009

Zzz, boli ste v Brendone? Márk poslúcha?

wighy
autor
25. júl 2009

jeeej koonecne niekto

uz som myslelal ze som tu samaaaaa

sranda kila a zzz vy a poznate??????????? 🙂

kila ja som nedavala ale pocula so mze niektore baby davali ale to dali uz len v krajnom pripade par x aby sa aspon trochu vyspali

kila
26. júl 2009

Wighy áno, poznáme sa... 😉 Dnes Réka prespala noc aj bez Panadolu, ale zúbky stále nie sú vonku, takže to najhoršie nás ešte len čaká... 😖 Ani ja nie som nadšená že jej musím dať Panadol, ale keď som už s ňou od tretej do piatej hore a stále sa len krúti od bolesti, nemám inú možnosť. Ja neľutujem seba, ale najmä Réku... 😖

wighy
autor
26. júl 2009

kila podla mna je to v pohode ked jej par x das ten panadol alebo nurofen,dufam ze sa Reke co najskor predeu zubky 😵

zzz77
28. júl 2009

Ahooj baby

Wighy ano pozname sa, totiz nasi chlapi sa poznaju uz velmi dlho, spolu vystrajali ako ...nastrocny po Komarne 😀 😀

Kila do brendonu sme sa nedostali a este stale si myslim, ze je priskoro kupovat, no mozno to prejde a potom nebude nikto, kto by ma zastavil 😀 Dufam ze Reke bude coskoro lepsie, drzim palce 😉

U nas vsetko OK na poradni nic nove, brali krv, vysledky v utorok, Mark poslucha len sa vela vrti, dnes kopol lekarku do ucha 3krat, pocuvala ho tou trubičkou či lievikom neviem ako sa to vola, no a parktat sa v noci budime, ale bude to aj inak, som pocula 😵

wighy
autor
29. júl 2009

zzz super ze drobcek tak vyvadza aspon vies ze sa ma k svetu joooj a ked sa narodi nebudes mat chvilku casuuuu ale to je super, o tom je materstvo 😵

zzz77
30. júl 2009

wighy Uz sa neviem dockat 😵 Tesim sa tomu ze je aktivny, aj ja som kludnejsia, aspon viem ze je vsetko OK, no a pocula som, ze aky je vnutri tak taky bude aj vonku, vrtulka v zadku 😀 Je jedno ci sa poda na nma alebo tatinka obaja sme boli ako certi 😀 😀

wighy
autor
30. júl 2009

hehe zuzi moze byt, lebo moja mala sa mrvila furt, aj na 4D je furt chodili ruky nohy a aj teraz je tomu tak 😀 😀

zzz77
31. júl 2009

Tusila som ze to tak asi bude, ked to vsetcia tvrdia. 😉
My sme na 4D neboli, lebo sme si pozreli u Kili Rekine 4Dcko a moj drahy tam nic nevidel ani vtedy ked sme komentovali kde co vidiet. Lekarka vravela ze najlepsie vidno v 32tt a to uz by bolo zbytocne, lebo do konca zostane malo casu a to uz vydrzime. Wighy my sa vlastne pozname?

henrieta76
31. júl 2009

ahojte
mam foto gretky v albume.
no ked moja gretka bude taka aktivna ako bola v brusku tak sa nudit nebudem.
nika porodila preto lebo som jej rano napisala ze uz moze lebo gretka sa uz narodila. 😀

zzz77
1. aug 2009

Heni este raz gratulujem, je velmi peknucka 😵 😵
kukla som aj ostatne fotky a doslo mi ze aj teba poznam 😉 kukni moje mam o sebe par 🙂

wighy
autor
1. aug 2009

ahojteeeeeeeeee

Heni,ece raz gratulujem,
gretka je naaaaaaaaaadherna juuuuuuuuuuuuuuj by som ju vycmulala 😵 😵 😵 😵

henrieta76
1. aug 2009

ahojte
dakujem za pochvalu.ked budem mat cas este nejake prihodim,mam aj take kde sa usmieva.
jej zzz fakt sa pozname,len na tych prvych fotkach co mas som ta nespoznala neni ti moc vidiet do tvare.
no wighy ked uz nebude taketo teplo mozme hodit stretko ale az o taky mesiac lebo mi aj sestricka vcera povedala ze s nou nemam este chodit do mesta.ze su vselijake virusy teraz.

wighy
autor
1. aug 2009

heni tesim sa na dalsie fotkyyyyyyy

jednoznacne uznavam to ze zo zaciatku byt s dietatkom v ustrani ,ja som 6 tyzdnov dodrzala a aj potom som robila opatrenia heheh a vyplatilo sa mi to 😉

nika251
2. aug 2009

Ahojte. Heni- 😀 - no co uz- ked si raz dovolila tak som sa rozhodla to vyuzit aby si nemohla povedat ze ty mas dieta starsie 😀 . Si sa predbiehala ale som sa nie moc nechala 😀 . Tiez mam par foto v albume.
My sa chystame dnes prvy krat von- ale nie do mesta, len tu po ulickach na max. 20 minut. Juj jak sa tesim, konecne von z bytu 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre