Komárno? Maminky, tehulky, snažilky

wighy
6. nov 2007

Ahojte, tak som sa rozhodla zalozit novu temu a budem rada ak sa ku mne pridate Komarnancanky,ved nas je tu uz par,vsak ma tu nenechate samu 😀 😉

nika251
28. sep 2009

Heni- sportak?

henrieta76
28. sep 2009

nika hej,lebo sa mi mala v zime nezmesti aj s fusakom do kocika.a uno sa da spravit aj na hlboky akoze.

wighy
autor
28. sep 2009

heni ja som bola spokojna aj jv zime ho budem pouzivat ma svoje zapory aj pozitiva asi ako kazdy kocik 🙂

wighy
autor
28. sep 2009

ja som za stretko v streduuuuuuuuuuuuuuuuu o kolkej a kde????????

wighy
autor
28. sep 2009

juuj nika to ma mrzi ☹

henrieta76
28. sep 2009

wighy neviem povedz kde,niekde v meste asi tak okolo 9,30- 10h kto sa prida?

nika chudacik,neva ved vonku sa asi neda nakazit alebo ano?

nika251
28. sep 2009

Heni- ma to jeden hacik. Neviem ako bude muz robit a ak budem musiet vziat so sebou aj Damianka tak toho od kocikov neudrzim a najma od Laurinky- co by mi asi Wigh nebola moc vdacna 😀
Tiez musim kupit sportak- preto som sa pytala.Ale ja mam uz vybraty- Bexa B3. Dufam ze si to dovtedy nerozmyslim 😀

wighy
autor
29. sep 2009

caute kocky

heni,nevie mak oto bude so zajtrajsim stretkom lebo mi do toho neico prislo a to sa mi stane furt ked uz neico mam ale musim tot vybavit takze ma to mrzi ☹

henrieta76
29. sep 2009

neva wighy aj tak s tymto pocasim neviem.aj dnes som bola v meste ale sme sa dost rychlo vratili domov.strasne fukal vietor.snad este bude dobre pocasie aj dami vyzdravie a dame stretko.

nika a vy nemate ten brevi aj ako sportovy?

nika251
29. sep 2009

Ahojte. Heni- no mame- ale po Daminovi by som si ho uz netrufla dat aj Tinkovi bo je dost rozhegany- ved v nom jazdil ako Ben Hur na voze 😀 .

wighy
autor
29. sep 2009

heni ver udens poriadne fukalo aj tu u nas

nika ze ben hur 😀 😀 😀

lilimonika
30. sep 2009

Ahojte kočky 😀
mala by som jednu otázku, ja sa už napamätám, keď som rodila prvý krát ale teraz som čítala že v NZ treba zobrať do pôrodnice aj sobášny list...treba ho zobrať?ja o tom neviem nič ☹
díky

nika251
30. sep 2009

Lilimonika- my sme brali fotokopiu a odovzdali pri nastupe do porodky. 😉

lilimonika
30. sep 2009

fíha díky pekne nika 😵

zzz77
30. sep 2009

Caute baby😉
Tak sme boli na ultrazvuku maly ma uz 3,10kg, aj ozvy robili prekrasne mu bilo srdiecko sice ako rychlik ale bolo to super, podla lekara idealne, tak mame teso.🙂

A dostala som aj termin na cisarsky uz na buduci tyzden stvrtok, tak ma to troska vydesilo ze tak skoro, ledva som v noci spala. :-/ Ale som sa dohodla s lekarom ze tam moze byt aj moj drahy, len z dveri bude sledovat, ale tam bude to je hlavne.
Lilimonika co s tebou? snad ta nepredbehneme? 🙂

lilimonika
30. sep 2009

ahojky zzz

no veru neviem ☹ ten Našej slečne sa nechce ísť von, už som v 40tt, zajtra idem do poradne a v piatok na CTG, ale tak to vyzerá že budeme spolu v nemocnici 😀 som vypísaná na nedeľu, ale myslím si, že ešte budúci týždeň budem celá 😠
minulý týždeň mi lekárka vravela, že som už na cm otvorená, ale vidíš NIČ
😒 no som zvedavá 😀

ale myslím, že kočky ktoré mali cisársky tie ležia zvlášť či nie?aspoň tak to viem, že nie sme pomiešané...

zzz77
1. okt 2009

Neviem v tej casti oddelenia som este nelezala, len na navsteve som tam bola, ale asi mas pravdu ze su zvlast, aspon na zaciatku urcite. Vsak sa stretneme na chodbe 😉

Dnes som bola na predoperacnom, sedela som tam 3 a pol hodiny, uz som myslela ze tam odpadnem, fuj. ☹

lilimonika
1. okt 2009

no ahoj
no bola som u lekárky a vravela, že ak do pondelka neporodím tak sa mám v pondelok hlásiť v nemocnici...no ale ešte som zvedavá čo povedia zajtra na CTG

teraz mi už lepíííííííííííííííííííííííííííííííí 😀

wighy
autor
1. okt 2009

ahojte baby

mooc vam drzim palce nech vsetko dopadne super

ja ked som porodila malu den na to mi dali 2 baby po cisarskom oni boli aj radi lebo ja som bola ako srnka tak som im pomahala ked nieco potrebovali 🙂

lilimonika
1. okt 2009

ahoj wighy
ďakujem pekne, dúfam, že bude všetko ok 🙂

lilimonika
2. okt 2009

ahojte kočky,

takže bola som dnes na CTGčku a vraveli, že výsledky sú výborné tak aby som prišla v utorok a uvidíme.teraz som v 40tt.
vravela doktorka, že v pohode môžem ešte potiahnúť aj týždeň, katastrofa!!
už mi manžel dnes vravel, že ma tam nechá že ma už domov nezoberie 😀

lilimonika
2. okt 2009

zzz takže si myslím, že ma predbehneš 😀
iba ak by sme to nejako neurýchli či už s manželom alebo s prácou v záhradke 😀

hela78
2. okt 2009

Ahojte baby!
Lilimonika ty si este stale cela - 2in 1? Uz som si myslela, ze uz tu budem citat, ze si po. Ale drzim ti palce. Tym sobasnym listom je tak, ze potrebujes si zobrat len fotokopiu a ako uz pisali, to odovzdas sestricke. Na zaklade toho ti dopisu otca dietata. Baby ked este mozem nieco poradit - spravte fotokopiu aj zo zdravotnej karticky , aj to budete potrebovat. Teraz nic ine mi nenapadne.
My sa mame inac dobre. Kojit uz nekojim, lebo nijak nam to nevyslo. Takze teraz papkame Humanu HA. Ale rastieme a priberame , to je hlavna vec.
Majte sa a drzim vam palce!!!!!!!!! 😀 😉

lilimonika
2. okt 2009

Ahoj Heli 😉
no už si sa dobre dávno neozvala, ej ej ej

no veru ešte som stále celá, díky pekne za rady, zajtra si aj hneď pôjdem spraviť kópiu zdravotnej kartičky
malú som kojila iba 4mesiace lebo bola a aj je hladoško 😀 ale ntroška sa obávam či teraz budem mať mliečko ☹ neviem napamätám sa ako som mala prsia, lebo teraz nemám žiadne zmeni na nich, myslím, že by sa mi plnili ☹ neviem či to príde až po pôrode, fakt sa nepamätám
ale nejaké veľké zmeny nebadám ☹

to je super keď máte všetko ok, to je hlavné
držím palčeky 😉 maj sa pekne 🙂

wighy
autor
3. okt 2009

lilmonika neboj po porode o pride 🙂 dolezite je aby si si babatko casto prikaldala 😵 a mlieck osa spusti

kila
3. okt 2009

Ahojte! Hlásim sa zase po dlhšom čase! Ale mám dobrú správu: manžel si našiel inú prácu - lepšiu - tak aj preto sme nemohli prísť skôr - a okrem toho stále do toho niečo príde. Našťastie nie kvôli chorobe, pretože ani my ani Réka nemala ani len nádchu už pekne dlhý čas. Ale vo štvrtok nás veľmi naľakala. Ráno keď sa zobudila jej tak bolela ľavá nožička že sa vôbec nevedela postaviť a stáť - a nie ešte chodiť! Postupne sa to cez deň zlepšovalo ale stále krívala. Na nožičkách nič nebolo vidieť. Nespadla. Samozrejme hneď ráno som s ňou bežala k pediatričke, tá nás poslala k chirurgovi, ten zas na rontgen. A nič nenašli. Doteraz nevieme prečo a čo to bolo, ale včera už zase bola ako predtým, ako keby sa nič nestalo.
Máme teraz šetriaci režim, nebeháme, radšej doma sedíme a čítame knižky aby sme nenamáhali nožiky. Od starej mamy hneď dostala 4 nové knihy, tak máme čo čítať. S lekárom sme sa dohodli tak, že keď sa cez víkend zase niečo stane tak ideme priamo k ortopédovi, ale od včera už funguje nožička tak pekne ako predtým. Vraj možno len v noci spinkala len v zlej polohe a stlačila sa nejaká artéria - vraj sa to stáva takým malým deťom, že už mali takýto prípad a doteraz nevedia čo to bolo. Ale ja som sa veľmi zľakla, zostarla som o 10 rokov za ten jediný deň čo sme strávili u lekárov. Človek myslí hneď na najhoršie.
Navyše keď sme čakali na rontgen v čakárni jedna babička sa nás spýtala čo je s malou a keď som jej povedala že sa nechce postaviť na ľavú nožičku tak začala plakať že aj ona má 9 mesačného pravnúčika ktorý má rakovinu kostnej dreňe, aj jemu bolela nožička, nepapal, schudol, mal teplotu. Bolo to strašné hneď som začala revať aj ja...
Chcela som doniesť nové fotky ale ako teraz pozerám zabudla som doma foťák.
Idem teraz preštudovať ako sa máte vy...

kila
3. okt 2009

ZZZ, konečne máš termín! Super! Už sa teším! 😵 😵 😵 Neboj sa, zvládnete to! 😵 😵 😵

kila
3. okt 2009

Baby a konečne sa dohodnite na to stretko, mne je to jedno kedy, doobeda alebo poobede, prídeme, len mi pošlite smsku! Keď malá nebude chorá, ja dám všetko bokom a letíme k vám! 😉
Inak ako miesto stretnutia ja navrhujem detský kútik v Hypernove - je tam aj kaviareň, alebo hostinec Parking - ale to len v prípade keď je dobré počasie - neviem či to poznáte, je to hneď za Želkovom - je tam veľký detský park aj s pieskoviskom, šmýkalou, hojdačkami, všeliakými hračkami - príjemné posedenie vonku, my sme tam chodili skoro každý deň s malou. 😉

kila
3. okt 2009

Zzz, keď budeš mať problém, tak kludne môžeš zavolať aj mne, nie že budeš aj ty alebo aj tvoja mama zbytočne stresovať, ako aj pri tom kolostrume! 😵

kila
3. okt 2009

Stretko mi nevyhuje zatiaľ 8.10. lebo vtedy ideme o 10.30 na poradňu.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre