Komárno? Maminky, tehulky, snažilky

wighy
6. nov 2007

Ahojte, tak som sa rozhodla zalozit novu temu a budem rada ak sa ku mne pridate Komarnancanky,ved nas je tu uz par,vsak ma tu nenechate samu 😀 😉

kila
6. nov 2007

Kuk! 😀

wighy
autor
6. nov 2007

jeeeej ty si pokladiiiiik 😉

renika
6. nov 2007

jeej ahojte! Ja som medzi KN a NZ,ale okres sme KN. Tak sa k vam pripajam 🙂

kila
6. nov 2007

Wighuš, zajtra idem na krv a na poradňu... pamätáš si koľko si čakala na výsledky AFP testov? 😅
Laurka poslúcha? Už je veľká kočka! 😅

renika
6. nov 2007

wighy,kde si rodila a ako? Normalne alebo sekciou?

wighy
autor
6. nov 2007

Ahojt renika vitam ta super snad sa to tu rozprudi 😉

este Nika za novembroviek by sa mala pridat 😵

Kila ja som cakala tyzdne lebo tu v laborku musia najprv pozbierat dostatok tych testov a potom to az robia,tak mi to lekvar vysvetloval, volala som mu po tyzdni kazdy den a vzdy hovoril ze mozno zajtra hehe

noooo mala mi dnes zaaazrakom spiiiiiiiiii jupiiiiiiiiiiii aj som si stihla kooonecne nejake veci porobit,rastie ako z vody krpec moj maly,juuuj ako ju lubim ked spinka hehe

kila
6. nov 2007

Ahoj Reni, teba poznám z témy NZ! 😀 Ako sa máš? Mala si problém rebrami, nie? 😅

kila
6. nov 2007

Wighy, jooooooj, to si ma teraz vôbec nepotešila... 😖

wighy
autor
6. nov 2007

to ti verim aj ja som trrrrpla jak kon kym som cakala na vysledky ale nebojkaj vseeetko bude ok 😉 a co manzel tesi sa???

reni ako kukam ty mas uz na male 😀 ako sa citis???

kila
6. nov 2007

Teší, teší... 🙂 A vieš čo? Cez víkend sme boli kúpiť pre mňa prvé tehu nohavice... išli sme do Gyoru... a tak sme sa zablúdili cestou naspäť, že som už každú chvíľu čakala že uvidím aj Balaton! 😅 😀 😅

wighy
autor
6. nov 2007

super tak ste mali aspon vyyylet,hehe aj nam sa to raz stalo ked sme isli domov z chorvatska v gyori sme zabludili hehe

a ako sluzi afticko??
ece som sa chcela spytat co hovori lekvar na to ze cestujes do roboty???

kila
6. nov 2007

Wighy, predstav si že nič! Vraj naše stramé mamy robili do konca tehu na poli a nič sa im nestalo! 😕 😠 Musela som ho prehovárať, aby som mohla ostať doma od januára... 😖 😅
Tá nová križovatka v Gyori je fakt sila! Hrôza! 😅

wighy
autor
6. nov 2007

to fakt??no to som naozaj prekvapena,ved on ma poslal v maji do nemocky lebo sa bal ze potratim tak pre istotu na supol na infuzky ☹

ale hlavne je ze o mesiace koncis a co v roboe na to hovorili???

a budes mat doma net??????

renika
6. nov 2007

som v nemocnici v NZ a mam tu net na mobile,tak sa tesim. Asi mam odvapnene kosti,babätko si zobralo vsetok vapnik pre seba,kedze som mala zapal pluc a pri zachvate kasla sa mi zlomili 2 rebra 😖 Je to hrozna bolest pri kazdom pohybe. Zajtra mi povedia,kedy mi urobia cisarsky 😒

wighy
autor
6. nov 2007

jeeeezis renika tak to je strasne,no to som uz o takom pocula ze babo si zoberie vapnik atd od maminky, tak mooooc drzim palce,nech to mas rychle za sebou a hlavne rychlo uzdravenie a zdraveho Robka 😉 oddychni si kym sa da 😀

kila
6. nov 2007

No ale ja chodím k Hegedusovi a ty chodíš k Ipóthovi, nie?
V robote nič... šéf s tým počítal... už zaúčam kolegyňu na moje miesto... 🙂
Doma nemám net... budeme sa musieť stretnúť... 😀 Manžel už uvažuje, že chce net, ale ja som s tým nesúhlasila... 😅 Tak sme sa dohodli, že keď bude hotová detská izba a kuchyňa a ostanú nám peniažky, tak potom - možno... 😉

wighy
autor
6. nov 2007

kila ja som za stretko v pohodeeeee 😉 ved nebyvame daleko od seba

ale mna do nemocky poslal praveze hegedus lebo moj v tedy neordinoval tak preto sa cudujem

joooj ja by som bez netu asi umrela to je vyyydobitok modernej doby 😵

renika
6. nov 2007

baby robim prvu anketu - ktore meno je krajsie - Robert alebo Maxim? Nevieme sa rozhodnut.. Boli ste v Gyori v Brendone? Super obchod 😉

kila
6. nov 2007

Len ja mám obavy že manžel mi potom bude sedieť pri nete 24 hodín denne... 😅
Reni, drž sa!

wighy
autor
6. nov 2007

Kila chapem tovje obavy, presne viem na co myslis aj u nas to tak je ale odkedy je mala na svete tak sa to trocha zmenilo 😉

Renika nooo mne sa pacia obidve ale Maxim je take netradicnejsie takze asi to by som dala 😉

kila
6. nov 2007

Reni hej, boli sme aj v Brendone pokukať vecičky! 😉 Ale nič zatiaľ nekupujeme, len jednu tehu súpravu sme kúpili pre mňa, ale aj to v meste.
Mne sa tiež viac páči Maxim. 😉

renika
6. nov 2007

wighy dakujem 😉 A co ten Brendon? Chodite tam nakupovat?

wighy
autor
6. nov 2007

Brendon je nakupne stredisko???jeeeej ja som v gyori uz straasne davno nebola a fakt musim si zistit ze ked chcem ist do HU s malou napr do Tesca ci mam spravit pas sebe alebo jej alebo co robit

kila
6. nov 2007

Reni tak na víkend už asi nebudeš 2 v 1... 😅

renika
6. nov 2007

kila dakujem 😉 Jasne,ze este len pozerate,mate cas kupovat. Idem si prestavit profil. Budeme mat maleho Maxima 😵 Aj mne sa to meno velmi paci,len moja mama je z toho hotova 😔

wighy
autor
6. nov 2007

co sa jej nepaci to meno???ani svokre sa Laura nepacilo a co ,zvykla si hehe

kila
6. nov 2007

Wighy Brandon je taký väčší obchod s detskými vecičkami ako vchádzaš do Gyoru na ľavo v nákuponom centre kde je Interspar a Baumax, neďaleko od Árkádu.
Reni ešte nie ste rozhodnutí o mene? Rodičov si netreba všímať! 😀

wighy
autor
6. nov 2007

kila diky dobry tip, uz len zistim ako mozem ist s malou do HU a pojdeme ako rodinka na nakupy 😉

no idem si vyhodit paprce na postel a chvilu oddychovat kedze krpana ece zaaaazracne spiiiiiiiiiiiiiiiii

kila
6. nov 2007

Wighy ako je to možné? 😀 Čo si s ňou urobila? 😀

wighy
autor
6. nov 2007

kila prave nad tym rozmyslam ze co som jedla pila robila ze ece spi hehe 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre