Komárno? Maminky, tehulky, snažilky

wighy
6. nov 2007

Ahojte, tak som sa rozhodla zalozit novu temu a budem rada ak sa ku mne pridate Komarnancanky,ved nas je tu uz par,vsak ma tu nenechate samu 😀 😉

henrieta76
2. aug 2009

jej nika maly je aky krasny,podla mna sa dost podoba na teba a ake ma tiez dlhe vlasy.
aj chcem malu zobrat prvy krat na dvor,kym sa deti budu s otcom kupat.na ulicu pojdem len ked bude trocha chladnejsie.
nika ty budes pustat nejake navstevy k vam skor ako 6 tyzdnov?
este sa k nam nikto nepytal ale neviem co spravim ked bude niekto chciet prist.

wighy
autor
2. aug 2009

ahojte maminyyyyyyyyyyyyyyyyyy

nika Tinko je straasne zlaty, podla mna daminko cislo 2 😵 😵 😵 😵

ako to zvladate baby????a co deticky,myslim tie starsie

wighy
autor
2. aug 2009

jaaaaj a ece som chcela ze som na seba pysna ako dobre som bosorovala ,ked mate take krasne deticky a ktomu v jeden den ,takze predsa sa splnilo ze mozte spolu kocikat 😵 😵 😀 😀

henrieta76
2. aug 2009

wihg ty si sikulka,ak budem nieco potrebovat tak sa ti ohlasim aby si bosorovala.co tak vyhrat sportku? 😀
a deti tie su super velmi sa tesia a vo vsetkom pomahaju,niekedy az moc 😀

wighy
autor
2. aug 2009

heni s tou sportkou by som brala ale akosi to nevychadza hehehe

jeej zlatusiky 🙂 ako bolo inak v nemocke????

henrieta76
2. aug 2009

ako asi,ved vies nic moc a mala mi ozltla tak sme boli o den viac.ale dalo sa vydrzat.museli sme.aj som im povedala ze sa uz k nim ani na jedno oddelenie nechcem vratit.stacilo mi z nemocnice.bola som tam uz dost.

wighy
autor
2. aug 2009

ach jooooo to ti teda verim ale hlavne je ze uzs te domaaaaaaaaaaaaa 🙂 🙂

zzz77
3. aug 2009

Nika aj tebe gratulujem, maly je zlatucky 😉 Dobry mate ten kocik aka je to znacka? ja este vyberam a chcela by som taky podobny.

Heni ako ti je po epiduralke? stihli ti ju dat? Vedlajsie ucinky? dufam ziadne.

Ozaj baby dali ste si odobrat pupocnikovu krv?

henrieta76
3. aug 2009

ahoj zzz je mi dobre sice ma zacala boliet hlava ale hned som si dala pichnut infuzku tak to aj preslo.stihli mi ju dat aj ked sa mala ponahlala ale nie natolko a celkovu by mi ani nedali lebo som mala strasne zrasty a doki to aj predpokladal takze mi aj kazal spinal a aj ja som chcela.
ja som si pupocnikovu krv dala zobrat lebo pri prvych sme nedali a ja uz viac deti mat nemozem tak pre istotu dufam ze ju nikdy potrebovat nebudem.

veru wighy hlavne ze sme uz doma.aj ked je hrozne teplo ale co narobim.len ma ide rozhodit ked vidim ako sa cela rodina kupe v bazene a ja mozem len kukat.
a mam problem z obliekanim gretky.nika pomoooc do coho obliekas tinka?

wighy
autor
3. aug 2009

heni a vlastne preco si isla rodit takto skoro???mala sa pytala na svet??alebo ako???rodila si nakoniec CS????

henrieta76
3. aug 2009

ano mala uz chcela von,planovany cisarsky som mala mat 27.7 ale mala sa rozhodla inak.celu noc v pondelok mi tvrdlo brucho tak som v noci volala dokimu ze co mam robit kedze som este nemala bolesti tak sme si dali stretko rano o 7 v nemocke,tak mi robili hned rano cisarsky lebo zacali aj bolesti.

nika251
4. aug 2009

Heni- cez den je len v kosielke alebo bodynku v pripade potreby mu dam ponozky a prikryjem dekou a v noci spinka v dupackach a prikryty je deckou. Ak idem von tak davam polodupky take tenucke, kosielku - a ak mam pocit ze je prievan tak dam aj ciapocku a zakryjem deckou tenkou alebo len plienkoou.

Zzz- je to brevi ovo- som spokojna ale na KN chodniky radim skor X-lander s velkymi prednymi kolesami alebo maxi cosi - cosi co ma velke kolesa lebo sa lahko zaseknu ak nie su zaretusovane. Kupovali sme ho v Brendone v Budapesti. JE velmi dobry ale nie na KN ulice. Sportak kupim taky co sedi aj na poli 😀 lebo ten co mam k tomuto je uz v ubohom stave po starsom synovi 😀 😀

nika251
4. aug 2009

Nas vykopli na 3 den lebo bolo plno a ja som vyhlasila ze sa obetujem a uvolnim im tam miesto. Tak sa toho chylili a do par hodin sme boli doma 😀 .

wighy
autor
4. aug 2009

nika 😀 😀

zzz77
13. aug 2009

Baby vy mate, lebo ste mali monitor dychu? Neviem sa rozhodnut ci kupit alebo nie, strasne su drahe 😒 pocula som ze vraj dajaka poistovna by mala zapoziciavat, neviete o tom daco? 😕

henrieta76
13. aug 2009

ahoj,ja som mala aj pri prvych detoch,a kupila som aj teraz.su sice drahe ale za ten pokoj sa to oplati.ja som v takychto a aj ostatnych veciach velky stresmen takze istota je gulomet.ano niektora poistovna poziciava ale neviem presne ktora.
nedavas si brat pupocnikovu krv?lebo oni posielaju kupon na zlavu na nakup monitoru.

nika ako sa mate?co damianko hovori na tinka?

zzz77
13. aug 2009

Pupocnikovu krv som rozhodnuta si dat zobrat, v pondelok idem za lekarom spisat zmluvu. Jedna sestricka spominala, ze budeme vraj musiet ist kvoli tomu do BA, ako to je? Ja som myslela, ze vsetko vybavi lekar. 😕Vdaka za napad s tym kuponom. 😉

henrieta76
13. aug 2009

netreba chodit nikde,lekar to nahlasi ceptre oni ti poslu zmluvu a dotaznik,vyplnis posles naspat,poslu ti fakturu na zalohu a po porode fakturu na zvysok.

deina
14. aug 2009

Hello, je tu teraz niekto? 😅 Rada by som vedela, ci v Komarne robi vyletne plavby - citala som o nejakej lodi Pluto, ale teda nic moc informacie, ze kde, kedy, ako...

zzz77
15. aug 2009

Deina Ahoj, nasla som info na:
http://www.stborbala.sk/vyletna-lod-pluto_5.html , alebo na
http://www.travelguide.sk/svk/turisticke-zaujim... , tam su podrobne infornmacie.

deina
15. aug 2009

Super, dakujem, celkom dobre to vyzera. 🙂 Neskusali ste niektora?

zzz77
18. aug 2009

Deina neboli sme na plavbe, davnejsie som to pozerala, ale nemala som s kym ist.
Premava to uz len do konca augusta, ak som dobre pozerala, tak nemas uz vela casu sa rozhodnut. 😉

Heni prave vcera som volala ja ceptre, lebo lekar vravel aby som si to vybavila, boli velmi laskavi a vsetko mi poslu postou, tak ako si to vravela.
A baby monitor mi mozno zozenie kamoska, jej znama ho kupovala pouzity tak mozno mi ho preda lacnejsie. 😵 Koho som sa pitala vravel, aby som zohnala, je to naozaj fajn vecicka, no aj ja som velky stresman, tak to bude hlavne pre moj klud. 😉

deina
19. aug 2009

Vdaka, Zzz, my by sme sli mozno tento vikend, este neviem, pripadne by sme stihali aj ten dalsi - podla pocasia, lebo zase ak ma byt takto horuco, tak ma nikto nikam nedostane, nejako mi tie horucavy nesedia.

henrieta76
19. aug 2009

zzz pouzity prosim ta nekupuj hlavne nie taky co uz bol kupeny ako pouzity,lebo tie cipy ci co v nich su maju urcitu dobu na 100% funguvanie a potom uz pipaju falosne.ja som preto nas vyhodila.ked uz pouzity nie starsi ako jeden rok.zivotnost je tusim 2-3 roky.

zzz77
19. aug 2009

Aha ani som netusila ☹
No aj tak uz to nie je aktualne, lebo ho uz predali, tak asi nastastie, co? 😉

henrieta76
19. aug 2009

ani ja som nevedela aj mne to povedali ked som pozicala znamim nas a oni nam ho po dvoch dnoch vratili ze stale pipal ledva v noci spali tak som ho okamzite vyhodila a teraz som radsej kupila novy.

zzz77
19. aug 2009

Tak to ta asi spominali celu noc, neckalo sa ti? 😀

A kde si nový kupovala? Aky? Prave dnes som dostala od CEPTRA zmluvy a aj tu poukazku, ktoru si spominala, no aj tak je to dost aj po tej zlave 😒 este sa asi popozeram, ci nenajdem niekde za vyhodnejsiu cenu.

wighy
autor
19. aug 2009

zzz veru lepsie je kupit novy alebo max od nejakeho dobreho znameho ktory ho dlho nepouzivali, po 2-3 rokoch je treba tie monitory prekalibrovat a ked dobre viem tak to robia len v blave

henrieta76
19. aug 2009

kupovala som angel care z madarska.vysli dost draho ale co uz,je vobec v dnesnej dobe nieco pre deti lacne?

no neckalo sa mi,nenadavali boli radi ze som im narychlo pozicala aspon malofunkcne nakolko mali predcasne narodene dvojicky a pustili ich skor domov ako stihli monitori kupit.

ahoj wighy aj ty sa ty ukazes? 😀 stretla som niku na kontrole klbikov teda tinko je riadny chlap podla mna sa velmi podoba na niku.zlaty bol.

wighy
autor
20. aug 2009

ja so mtu furt len tu je ticho
ako sa mate???

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre