Komárno? Maminky, tehulky, snažilky

wighy
6. nov 2007

Ahojte, tak som sa rozhodla zalozit novu temu a budem rada ak sa ku mne pridate Komarnancanky,ved nas je tu uz par,vsak ma tu nenechate samu 😀 😉

henrieta76
28. nov 2007

to ano. no ja mam aj dcerku ale dufam ze take problemy ake som ja mala nebude mat.

nika251
28. nov 2007

Ahojte. Poprosila som jednu kocku odtialto nech sem hodi prispevok ale vidim ze zabudla 😀. Takze vcera sme dosli domov. Damiánko mal pri porode - 22.11 o 18.15 hod 52cm a 3700g- krasavec. Tatino nam statocne asistoval. Foto hodim do albumu neskor. Zatial mame hrozne vela roboty. Ked sa trosku natrasieme do formy budem sem chodit viac ale momentalne som rada ze som nepadla na ,,hubu,,. Ale som hrozne stastna, maly je milacik a velmi ma pri porode nenatrapil. Porod nam trval 6 hodin. V nemocnici som este prenasala 3 dni kym si to rozmyslel a vysiel na svet.Idem ho pomaly okupat takze musim koncit.

wighy
autor
28. nov 2007

nikaaaaaaaaaaaaaaa moc gratulujem uz sme ta tu ocakavali 😉 ,jeeej tak to bude dobrucke dietatko ked ta nepotrapil 😉

uz sa tesim na fotecky

tittika
28. nov 2007

nika251 gratulujem 😵
dakujem babulky za rady...laparku mi pravdepodobne spravi moja Dr-ka v nemocnici ja ju osobne poznam,tikame si a jej max doverujem 🙂
a mozno ani nebudem musiet ist na laparku 😀

denka28
28. nov 2007

tittka.. AMEN 😀

kila
29. nov 2007

Nika gratulujem! A príď čím skôr, lebo som zvedavá na podrobnosti pôrodu... 😅 😀

henrieta76
29. nov 2007

nika gratulujem.

adrolka
29. nov 2007

Čaute, Nika GRATULUUUJEEEEM
Tittika, to je super, nemusela by si ísť kôli tomu do Blavy, hoci ja by som v KN laparku ani za svet, ale keď ti ho spraví niekto komu plne dôveruješ, to je niečo úplne iná vec potom. 😉

nika251
29. nov 2007

Ahojte. Som tu zas len na chvilocku- dakujem za gratulacie. Mam par otazociek na mamicky- skusenejsie.
1, malicky po papani alebo aj inokedy ked je v zvislej polohe trosku tazko dycha- akoby chrapkal ale ked je v normalnej vodorovnej polohe je to o.k
2, v izbe mame teplotu okolo 23-24°C a on je v perinke ale nepoti sa. V noci mame menej a Dr nam kazala mat viac °C - co vy na to? A vraj ma mat ciapocku ale hlavicku studenu nemava
Mozete sa k tomu vyjadrit?
Kila - porod bol v pohode- opisovala som ho jednej babenke s ktorou si pisem cez IP takze ak mas zaujem mozem ti poslat kopiu- ale varujem ta, je to dlhe ako roman 😀

renika
29. nov 2007

ahoj Nika. My máme v izbe, kde malý spinká 22ºC, Dr. hovorila, že je to v poriadku. Aj keď v nemocnici sme mali asi 1000-krát teplejšie, že? Aj ja si prosím poslať priebeh tvojho pôrodu 😉 To chrapkanie my nemáme. Skús sa spýtať Dr. čo na to povie. Inak, nanny je super vec, že? Ja by som sa asi zbláznila od strachu, keby sme ju nemali...

denka28
29. nov 2007

baby, kde ste si kupili nanny?

henrieta76
29. nov 2007

ahojte.k tomu chrapkaniu neviem povedat nic my sme nemali aspon sa nepamatam,my sme nemali tiez v izbe teplo a ciapocku som davala len tesne po kupani lebo moje deticky maly vlasky.takze neviem.ku ktorej lekarke chodis?ja ti odporucam spoliehat sa na tvoje pocity.ak si myslis ze ciapocku nepotebuje tak mu nedavaj,ked sa mu nieco nebude pacit aj tak to da patricne najavo.a potom sme tu aj mi.ked vieme poradime.

henrieta76
29. nov 2007

denka nanny alebo hociaky iny pristroj na kontrolu dychu vies kupit aj u nas v babyshope alebo sa skus popozerat na internete na bazaroch.

denka28
29. nov 2007

ok. dakujem

henrieta76
29. nov 2007

nemas za co.

iduda
29. nov 2007

ahojte baby 🙂 uz som postradala Komarno..ako sa mate? A co vase deturence? Henrietta, havo?

henrieta76
29. nov 2007

ahoj iduda
dakujem deti su uz skoro zdrave a havko rastie ako z vody.
a co ty?

iduda
29. nov 2007

ja som teraz nachladnuta, takze sa trapim ☹ ..ale inac celkom fajn 😉

henrieta76
29. nov 2007

to mi je luto.skore uzdravenie ti prajem.

iduda
29. nov 2007

dakujem pekne, od zajtra som konecne doma..cely tyzden som bola v robote, lebo sme chystali burzu prace, kt.bola dnes..takze sa uz snad vypotim a vyliecim

henrieta76
29. nov 2007

tak pekne odpocivaj a liec sa.

iduda
29. nov 2007

dakujem, aj ty sa maj krasne a uzivaj si velku rodinku 🙂

henrieta76
29. nov 2007

no uzivam,prave som ich nahanala aby si poskladali hracky.rozhadzat to hej ale skladat to uz nie betari.

renika
29. nov 2007

iduda a ako často bývajú burzy práce? Kamarátka mi písala, že tam dnes bola a vraj tam bolo strašne veľa ľudí. Vôbec som nevedela, že také niečo existuje 😕 Prajem ti skoré uzdravenie..

heny, máš krásne starosti - že naháňaš deťúrence, aby si poskladali hračky 😵

maryloou77
29. nov 2007

Ahoj baby 🙂
pripojim sa obcas k vam do debaty 😉
som z Hurbanova, ale momentalne v zahranici, a o dietatko sa snazime 😎
tak budem rada ak tu spoznam ine maminky a snazilky 🙂

henrieta76
30. nov 2007

vitaj medzi nami maryloou.
renika neboj sa zachvilu ani sa nenazdas a budes mat tieto starosti aj ty,ale zatial si pekne uzivaj toto obdobie aj ja by som uz znova chcela.vsetky obdobia ktorymi deti prechadzaju su krasne az na hystaky,ale ja som mala stasne rada ked boli miminka.prave preto by som to chcela prezivat este raz.

kila
30. nov 2007

Ahojte! 😉 Čo máte nové?

renika
30. nov 2007

maryloou vitaj 🙂 A kde si presne v zahraničí?

heny, máš pravdu, každé obdobie s našimi deťmi si treba vychutnať, lebo sa už nevráti. Každý čas s nimi je krásny 😵

wighy
autor
30. nov 2007

nika 1. s tym dychAnim ti neviem poradit,spytaj sa doki

2. co sa tyka teploty my mame max 21stup,byvame navrchu ale v nmocke nam hovorili ze v noci dieta potrebije chladnejsie a treba davat pozor aj na prehriatie leb babatka sa s tym nevedia popasovat

ciapocku davam iba po kupani,na noc uz nie

wighy
autor
30. nov 2007

renika maly je nadherny 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre