Komárno? Maminky, tehulky, snažilky

wighy
6. nov 2007

Ahojte, tak som sa rozhodla zalozit novu temu a budem rada ak sa ku mne pridate Komarnancanky,ved nas je tu uz par,vsak ma tu nenechate samu 😀 😉

iduda
4. mar 2008

ahoj Denka 🙂 tiez Ti velmi drzime palce a isto bude uz vsetko ok..ak uz sam dycha, papa, cika, kaka..iste je krasny..takze ta prijemne sklamala nasa nemocka, to som rada..Drzte sa a pozdravujeme drobceka.

iduda
4. mar 2008

baby caute, davno som tu nebola..uz som doma na PN-ke, takze sem budem chodit castejsie..v robote som to uz nejak nezvladala, takto to bude snad lepsie..

tittika
5. mar 2008

Denka...gratulujem a drzim palceky 😵

denka28
5. mar 2008

ahojte,

nie som este doma, som tu v nemocke, ale zajtra by ma uz mali pustit domenkov. s malym budem moct byt len hodinku kazdy den, ked ho daju z inkubatora von tak ma prijmu na izbu a budem moct byt s nim, naucia ma co a ako, umyvat, papkat... ufff bude to dlhe, ale uz sa veeeeeeelmi tesim

henika, neviem co sa stalo, podla dr. Urbana to bola infekcia, podla dr. Goghovej to bolo kvoli mojim obrovskym myomam. najvacsi myom mal 13x7x8 cm 😔 , kto vie.

henrieta76
5. mar 2008

ahoj denka.
hlavne ze je vsetko v poriadku a ty a rolandko budete stale viac spolu.drzim ti palce aby sa cim skor dostal z inkubatora mohol byt stale pri tebe.

wighy
autor
5. mar 2008

denka taaaaak som dnes myslela na vas 😉 pekne sa zotavuj, odsavaj mliecko, mysli pozitivne a vseeetko bude v poriadku 🙂 tesime sa az sa k nam s aj rolnadkom pridate na kocikovanie 😵

denka28
6. mar 2008

mam nove fotky, mrknite sa . dnes som dosla z nemocky domov, videla som uz maleho 😵

wighy
autor
7. mar 2008

denka ja som ece vcera fotecku kokala len som zabudla napisat bo mala mi zacala vrestat 😀 😀

maly je nadherny a podla mne je to valibuk, zelame mu nech pekne pribera a rastie ako z vody 😉

iva72
7. mar 2008

Denka, gratulujem. Viem, že sa ti zdá teraz Rolandko maličký, moja mala 2,35 kg a nebolo mi všetko jedno keď som ju vybalila - každé dieťa bolo v nemocke väčšie. Ale on to dobehne, aj moja je už taký valibuk 😀 .

nika251
7. mar 2008

Ahojte. Denka- blahozelam k drobcekovi- vlastne na 31tt je to pekny kusok 😵 ten to rychlo dobehne.

Wighy a co je s malickou ze place? Zeby dalsie zubiska?
My sme dnes konecne po ockovani- a plus mu brali krvicku kedze minule v labaku rozbili skumavku. Vraj ma krv skoro ako dospely clovek- teda taku dobru 😵 😵 😵 😵

wighy
autor
7. mar 2008

nika ahojky

mala neplace len pisti alebo vresti 😀 😀 az mam chut zaliezt to skrine a dat si stuple do usi 😀 😀 😀
neviem co jej je staale nieco vymysla

ako je na tom dami po ockovani???ty kokso rozbili skumavku??no ja by som im dala takto ho museli zbytocne 2x pichat ☹

tittika
7. mar 2008

ahojte nie som tehu ☹

henrieta76
7. mar 2008

tittika je mi to luto.

tittika
7. mar 2008

no kuknite do mojho albumu dala som tam ten vysledok ale neviem co je tam ta 574-ka????lekar toto vlastne este ani nevidel len som povedala do tel co je tam ze HCG v sere pod 1.0 neviem co hcg 😲 😖 o tej 574ke som ani nevedela lebo len toto mi drahy povedal do tel. on bol po vysledok a nic mu nepovedali 😅

wighy
autor
7. mar 2008

tittika bohuzial sajnu nemam co to znamena ☹ a kto povedal ze nie si tehu??

tittika
7. mar 2008

no ja 😅 akurat som volala s mojou Dr. ale ze nevie musi to vidiet 😀 a ked nedojde mrcha tak v pondelok spravi dalsie hcg

henrieta76
7. mar 2008

tittika tak potom mozes byt tehu.

wighy
autor
7. mar 2008

tittika nemaj hlavu v smutku, kedy by ti mala asi mrcha prist???zatial je to nadejne 😉

tittika
7. mar 2008

zajtra 😅

wighy
autor
7. mar 2008

ta kuvidis a potom si mozes aj sama urobit test 🙂

tittika
8. mar 2008

mamatest-negativny 😖

wighy
autor
9. mar 2008

juuuuj tittika to mi je luto ale kym mrcha nedorazi nadej vzdy je, mozno len hcg je nizke 😉

tittika
9. mar 2008

ajoj wighy uz prisla mrcha 😖 neva v piatok pojdem na dovcu a spravi sa HSG a v sobotu by aj mohla byt laparka ked bude treba,no zajtra sa dohodnem s Dr..nebojim sa bolesti totalne som odhodlana najprv na HSG aj ked je to mozno zbytocne o to viac sa bojim uspania pri laparke.ja chcem mat babo pod stromcekom a toto je posledna sanca!! 😀

wighy
autor
9. mar 2008

tittika juuuuj ☹
co je to HSG?
Drzim palceky ono to musi vyjst, neboj pod stromcekom urcite bude 😉

nika251
10. mar 2008

Ahojte. Tittika- to je mi veli luto ale urcite to coskoro vyjde. Ja osobne by som volila laparku s HSG- mne to tak robili v LV a o bolesti sa mi ani nesnivalo. Hned mi aj napichali vajecniky lebo som mala zacinajuce PCO. Uspatie bolo super- trvalo snad len 30 minut.
Ahoj Wighy- HSG- je to, ked ti do vajcovodov vstreknu kontrastnu tekutinu a potom pomocou nejakeho pristroja ci co vidia ci su priechodne alebo nie. Boooooze maly sa zas hra na paviana 😀 - nechce sa mu spinkat ale aj tak bude!
Dnes bude asi krasne- chystate sa von?

adrolka
10. mar 2008

Ahojte, ja som tu už veeeeľmi dlho nebola, neviem či sa na mňa pamätáte. Medzičasom som už stihla aj porodiť - máme krásne dvojvaječné babulky, ktoré už majú 1 mesiac a 2 týždne!!! Veľmi sa im tešíme a nevieme sa ich nabažiť. Už sme boli aj vonku na prechádzke, už to máme povolené od pani dokiny. Chodí niektorá z vás k pani Zaťkovej?
Porodila som 3 týždne v 36tt4d - tu u nás v KN cisárskym+spinál. Naše babulky mali presne rovnako 43cm a 1900g. Keďže boli malinké, brali ich hneď do zámkov na nedonosenecké oddelenie. Videla som ich dokopy 1 minutku. Vedela som prečo xcem rodiť tým spinálom. Potom som musela byť 1 týždeň u nás v nemocke, malé boli bezomňa už v Zámkoch. To bolo strašné, lebo som ich ani vidieť nemohla. Telefonovala som tam žeravá každý deň. Mali sa k svetu, neboli ani 1 deň v inkubátore 😉 .
Potom po vybratí stehov som konečne mohla ísť za nimi. BOli sme v Zámkoch presne 2 týždne, kým pribrali tak aby sme mohli fičať domov. Na môj pech, presne vtedy keď som tam išla, začalo to chrípkové a uzatvorili oddelenie, čiže ani von ani dnu systém. Rodina a manžel nás chodili pozerať cez 20x20cm okienko - aj to zatvorené. No to bolo hrozné, celý pobyt bol deprimujúci - veľa bábätiek, v kuse plačúcich 24hodín dookola. Ja som myslela, že sa tam zbláznim. Jediné čo ma tam držalo nad hladinou boli moje dievčatá. Veľmi som na ne hrdá, lebo také drobuliatka a boli bez maminky hneď od začiatku a ako 3 hodinové si už sami "cestovali" do Zámkov. Ja som tam schudla, lebo som tam nevedela jesť.
Deni - píšem to tu hlavne pre teba (ale amo nie len pre teba), držím palce, budeš potrebovať veľa sily a nervov, ale to keď konečne uvidíš svojho synčeka a budete mocť byť konečne splou, to bude fantastickéééé!!!! gRATULUJEM a držím place aby ste rýchlo rástli, pekne papali a čím skôr boli doma. Mojej Taruške pobyt v nemocke nerobil dobre, ale akonáhle sme prišli domov ona akoby rozkvitla ,začala rapídne priberať a celkovo sa dalo na nej normálne vidieť,ako jej domáce prostredie prospieva. Deniska, a ešte, že sa neboj, lebo v Zámkoch na neonatológii sú úžasné pani doktorky - majú môhj hlboký obdiv a rešpekt!!!!! Primár oddelenia žije pre svoju robotu, je tam nonstop, fakt rešpekt!!!! Sestričky - no . aj také aj také. Musím povedať, že sa o detičky starajú to ano. Ale tú robotu musí človek robiť fakt ako poslanie. ja by som to nedokázala. Ja som tam napríklad prerevala celé sva týždne.
Sorry za román, nejako som sa rozpísala. 🙄

nika251
10. mar 2008

Ahoj Adrolka. Akurat som pozerala tvoj album.Malicke su krasne- ako babiky 😵 😵 . Clovek by skoro neuveril ze su dvojicky 😀. Ja ked som bola v NZ- ani neviem ako primar vyzera- u nas na sestonedeli sa ani neukazal 😝 . Ale som rada ze malicke su uz doma a priberaju a priberaju, su to male sikulky. Drzim palceky nech to ide nadalej tak dobre a nech su len a len zdravucke.

wighy
autor
10. mar 2008

ahojteeee
nika hej chystame sa von ma bat kraasne, kde sa stretneme a o kolkej???musim malej niekde kupit truhadlo ale zo skla

adrolka gratulujeeeeeeeeem, male su nadherne a tebe patri moja ucta ze si to tak dobre zvladla,teraz mas uz svoje slnecka doma a cakaju ta nadherne chvile 😉 byt matkou je fakt nenahraditelny pocit 😅

nika251
10. mar 2008

Hm, mozme aj na hlavnom namesti aj pred trznicou ale aj pred komenskeho skolou.A o pol1

wighy
autor
10. mar 2008

ok skusim sa dotrepat pred trznicu na pol 1 uz sa tesim 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre