Komárno? Maminky, tehulky, snažilky

wighy
6. nov 2007

Ahojte, tak som sa rozhodla zalozit novu temu a budem rada ak sa ku mne pridate Komarnancanky,ved nas je tu uz par,vsak ma tu nenechate samu 😀 😉

kila
18. júl 2008

Určite Réku nebudem zbytočne prikrmovať, dúfam že vydržíme čím dlhšie...

tittika
20. júl 2008

ahojte 😵 krasne vam narastli deticky 😵 ja nemam nic nove tak nemam cim prospievat 😀

wighy
autor
22. júl 2008

ahojteeeeeeeeeee

tittika a ako ste na tom??boli ste v tom centre???zao sa tu obcas ukaz

heni ako je s detmi doma cely den?? 😅

kaluha
23. júl 2008

ahojte, ja do tejto témi nepatrím ale kedže ste z komárna/z okolia/ možno mi viete niečo zaujmavé poradit kam sa oplatí íst s detmi pozriet.ideme na taký malí výletík.a chceme íst aj do madarského komárna takže kludne aj taký tip.a ešte niečo cestou naspet chceme aj nakúpit oblečenie,hračky možno potraviny.oplatí sa? a kde?
budte také dobré a poradte. a sorri že som sa vám nabúrala do témi.

wighy
autor
24. júl 2008

ahojky kaluha,no tazko je radit kedze neviem co by vas zaujimalo, je to tu nase "slavne" europske nadvorie, teraz je tu kopec turistov,neviem co na nom kukaju 😀 😀 ale nieco extra na vylet neviem co by som ti poradila

co sa tyka nakupov, podla mna vsetko to iste ako u vas a v madarsku neviem,moc tam nenakupujem ale baby chodia do gyoru /Arcad,/ alebo budapesti/Brendon/ tam nakupuju veci pre deti 😉

tittika
26. júl 2008

wighy,mohla som ist na ivf ale moja doktorka mi povedala,ze tak isto ako sa nepodarilo prirodzene,mohlo by sa podarit ivf ale by som mohla potratit,preto radsej navrhla liecenie do konca novembra.Do centra sme potom uz ani nevolali lebo predpokladali sme,ze by nas urcite presviedcal DR. o ivf a boli by sme samoplatci co nie je lacna zalezitost 😒 a nemusi sa podarit,behom septembra za to zavolam a zistim si s akymi poistovnami budu mat zmluvy na buduci rok a potom zmenim aj ja lebo s mojou nemaju 😠 pre istotu keby sa nepodarilo prirodzene ale podari 😀

henrieta76
26. júl 2008

ahojte
no wigh je to tazke hlavne ze bolo zle pocasie,ale uz ma byt teplo tak sa potom mozu konecne kupat a daju mi trocha pokoj lebo sa unavia.vies mi mame doma velky bazen tak mam vyhodu ze sa s nimi nemusim nikam vlacit a znervoznovat.
boli sme aj na navsteve u babky (byva v svatom petri)tak som si trocha oddychla.
a dufam ze uz coskoro pojdeme na dovolenku.

jej tittika ahoj ako dlho si tu nebola.

wighy
autor
4. aug 2008

uff musela som nas lovit az z 3 strany 😝 😀

heni tak ako dovolenka???

henrieta76
4. aug 2008

ahoj
v nedelu odchadzame do egypta.

renika
4. aug 2008

ahoj heny, tak to vám bude super 😎 My sme sa už vrátili z dovolenky, ale boli sme len autom, letecky asi až na budúci rok, aby vedel Max aspoň chodiť. Užite si to a nech sa vrátite odtiaľ piati 😉

henrieta76
4. aug 2008

ahoj renika.
dakujem,ale piati sa urcite nevratime,lebo az v septembri idem na prefuky.
mi ideme letecky prvy krat takze sa aj tesim aj som nervozna.

renika
4. aug 2008

my sme už párkrát boli letecky, aj v Egypte, ale s Maxom to ešte len bude po prvýkrát...a už sa veľmi teším. Keď nezabudnete pasy a nezbalíte si do príručnej batožiny napr. manikúrové nožničky, tak sa nemáš čoho báť. Ja veľmi rada cestujem s lietadlom

wighy
autor
11. aug 2008

ahojteeeee

heni zelame krasnu dovolenkuuuuuuuuuuuuuuuu

my sme vcera boli v kolarove na tom starom vodnom mlyne,juuuj malej sa tam pacilo,boli tam prasiatka,koza s kozickou,labude a mala na vsetko kricala HA HA pre nu je vsetko havo 😀 😀 😀 😀

kila
12. aug 2008

Ahojte! Ako sa máte? Dlho som tu nebola, ale robili sme tú kuchyňu, cez víkend ju už dokončíme konečne! Aj nábytok už máme objednaný, donesú nám ho 9.9.! Už sa neviem dočkať! Potom vám to nafotím!
Rékuška je zdravá, rastie , pomaličky priberá, má 5500g, budúci týždeň ideme na poradňu, som zvedavá čo na to povie lekárka. Dostaneme aj ďalšiu dávku z očkovania. Tak sa môžeme pripraviť zase na horúčku. Pridám aj fotky do albumu, potom kuknite. Rékuška už krásne drží hlavičku, otáča sa, hlasno sa smeje a vydáva všeliaké zvuky, je to s ňou už zábava. Už ju nebalíme na široko vôbec, ani cez noc, takže obyčajne už nespí na chrbte ale otočí sa na pravú stranu. A potom ráno ju nájdeme v postieľke úplne inde ako som ju položila.

kila
12. aug 2008

Závidím vám tie dovolenky, my sme nikde neboli... ☹ ☹ ☹ len sme makali a makali a makali... 😖

kila
12. aug 2008

A zase mám otázku, keďže už čoskoro (dúfam, že len o 2 mesiace) začneme s príkrmami, že aké mlieko použiť na prípravu jedál okrem materského mlieka?

wighy
autor
12. aug 2008

ahoooj kiluska idem kuk foto

no dufam ze ked dokoncite kuchynu tak uz hodime stretko 😉

co sa tyka mliecnych jedal ti poviem ze som ich robila strasne malo a ja pouzivam nutrilon, ked som odsaval tak som dala svoje mliecko,vela tam aj tak nejde

niekto si chvali sunar a niekto bebu takze je to individualne 😉

kila
13. aug 2008

Ďakujem Wighy! Určite si dáme stretko, len nech je toto už za nami! 😅

kila
13. aug 2008

Chcem sa vás spýtať, že dokedy ste balili detičky naširoko - a kedy ste boli na poslednej kontrole? Ja už malú nebalím naširoko od 3 mesiacov, ortopéd nám povedal, že je všetko ok a už netreba. Ešte mi povedal, že netreba prísť už ani na kontrolu, čo sa mi však ale nezdá... 😅

wighy
autor
13. aug 2008

kiluska ja ak si dobre pamatam tak do 5 mesacov a tiez to mala dobre ale v noci som ece balila tak mi bolo doporucene
ja som ten typ ze sa snazim veci dodrziavat ale to je len moj pohlad aj co sa choditka,stravovania tyka a tak,davam malej papat len to co v jej veku papat ma ved tych ostatnych hluposti sa v zivote ece napraska 😉

a napriklad mala mi v 10 mesiacoch a 1 tyzdni zacala uplne sama chodit a teraz uz chodi normalne po celom byte bez prestavky bez drzania,proste si vykracuje a je to straaasne zlate

kila
13. aug 2008

No som zvedavá čo mi povie pediatrička na to že už nemusím ísť na kontrolu, podľa mňa nás tam ešte pošle. Aj ostatné aprílovky ešte idú na kontrolu v septembri. Žeby som niečo prepočula? 😅

wighy
autor
13. aug 2008

kila a kam chodite na sono noziciek??lebo ja som dostal normalne termin na papier

kila
13. aug 2008

No teraz si neviem spomenúť na meno doktora, ale ordinuje pri lekárni Hedera pri Dôstojníckom pavilóne.

wighy
autor
13. aug 2008

hej aj my sme tam boli a na ten papier sona sestricka zvykne zapisat dalsi termin ked tam nic nemas tak asi fakt nemusite 😉

kila
14. aug 2008

Zajtra už odchádzame domov do KN, dúfam, že sa čoskoro stretneme... 😉

kila
14. aug 2008

Ja mám so svokrou to šťastie, že skoro nikdy nie je doma... Do výchovy sa zatiaľ nestará... Ale čo mi ide na nervy, že stále hladá nejakú chorobu na malej... stále vymýšla, že učite jej bolí bruško, kuká či nemá červený zadoček, akú farbu má malá stolicu, chcela aby som jej dala prepláchnuť oči atď.... a keď sa jej niečo nezdá, tak začne hulákať, že máme ísť na pohotovosť a že keď malej ublížime tak nám to nikdy neodpustí... Je totálne ťukťuk!
A pri tom všetkom jej vyperie vecičky v Dunaji!

wighy
autor
14. aug 2008

kila ach jaaaaa jta tvoja svokra je naozaj cislo 😔

a co na to tvoj muz????
povedz svokre ze nech na malej ziadne choroby nehlada lebo nakoniec ich privola ona sama a potom si moze trieskat hlavu o mur 😠 😠 😠 😠 😠

wighy
autor
14. aug 2008

no a o pohotovosti u nas radsej pomlcim 😔 😔 😔 😔

henrieta76
18. aug 2008

ahojte
dnes sme prisli z dovolenky.bolo super az na nejake nedostatky.
na to vase stretko by som prisla aj ja ked mozem a budem vediet.

wighy
autor
21. aug 2008

heni no parada a kam ste nakoniec isli???detom sa pacilo vsak???

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre