Komárno? Maminky, tehulky, snažilky

wighy
6. nov 2007

Ahojte, tak som sa rozhodla zalozit novu temu a budem rada ak sa ku mne pridate Komarnancanky,ved nas je tu uz par,vsak ma tu nenechate samu 😀 😉

henrieta76
4. mar 2009

neboj urcite zapadnes.napis este nejake info o sebe pripadne pridaj fotky.napr. ja som wighy a niku spoznala v meste podla kocika a hned som ich chudata prepadla 😀

wighy
autor
4. mar 2009

ahojteee

katka neboj, nebudes kocikovat sama 😉
kde byvas teraz???

Nika kde si??uz si tu poriadne davno nebola ,zanedbavas nas 😠 😀

Kila ,Rekuska teda poriadna narastla,krasnucka je

muzovy drzim palce nech mu robota co najskor vyjde 😉

katarinka151
4. mar 2009

no fotočky pridám to určite a teraz momentálne bývame na zimnej blízko tržnice, no za cca dva mesiace sa budeme sťahovať na odborárov

katarinka151
5. mar 2009

babenky v akom prášku periete detské veci? Lebo ja som včera kúpila v dm drogérii lovelu a dúfam, že je to dobrý prášok a malinkému nebude nič vadiť. Mali ju 8,1 kg za necelých 500 sk

nika251
5. mar 2009

Ahoj. Katarinka lovela je dobra. Tiez som v nej prala do asi 7-8mesiaca a neskor som pouzivala aj lovelu na plachanie.

nika251
5. mar 2009

Wihg- tuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 😀 . Nemam moc casu chodit na net, len rychlo precitam co som popisala a mazam nahanat Damesa 😀 . Juj, jak sa uz tesim na jar ked nebudem musiet vecne obliekat,v yzliekat, obliekat....
Kiluska- Reka je fesandica 😵

katarinka151
5. mar 2009

ahoj nika si priamo z KN?

nika251
5. mar 2009

Ahoj Katarinka. Ano som priamo z KN- z Vodnej. Vidim ze este neviete co cakate. Na co sa citis?

katarinka151
5. mar 2009

no doli vravel, že ak je to chlapec tak sa veľmi dobre skrýva, tak hádam že to bude babenka 🙂 🙂 🙂 Ja som zase na Zimnej

katarinka151
6. mar 2009

nikuš tak ja som zistila od manžela, že je to len kúsok od nás

nika251
7. mar 2009

Katarinka- ja nemam ani sajnu kde Zimna je.Viem ze tadial urcite chodime ale momentalne moje GPS nefunguje 😀

wighy
autor
8. mar 2009

ahojteee

nika koooonecne
pocuj moja, dufam ze do porodu si stihneme dat aspon 1 stretko,chcem ti uz konecne vratit ten korzet 😀 😀 😀

katka rozmyslam ale teraz narychlo ani a neviem kde je zimna a ani odborarov sa mi mari ze to druhe bude niekde na prvom alebo druhom sidlisku

katarinka151
10. mar 2009

fúúú babenky to zistím najprv od manžela a tak vám dám vedieť. A vraj vodná je tu hneď blízko. Mám tu po ruke hneď potraviny u Géča MPB a oprti je škola

wighy
autor
10. mar 2009

ahojtee

katka ku komu chodis k lekarovi???

katarinka151
10. mar 2009

no zatiaľ ešte chodím hore u nás, lebo tam dochádzam do školy, ale potrebujem aj tu niečo nájsť a uvažujeme nad Balážom, ale to je len na odporúčanie manžela a svokry

wighy
autor
10. mar 2009

fiha katka, tak to mas pestre, v ktorom si rocniku???
Balaza osobne nepoznam ale myslim ze je dobry

katarinka151
11. mar 2009

no zatiaľ v druhom v letnom semestri

kila
11. mar 2009

Ahojte! Zase sme prišli na jeden deň, inak nemám nič nové, manžel je stále s nami doma. Réka mala včera strašnú hnačku, poobede som už aj ja plakala s ňou pri prebalovaní, mala taký škaredý zadoček že až, takú zapareninu ste ešte nevideli. Keď som sa jej dotkla kričala od bolesti a tiekli jej slonie slzy. Ale začali sme diétovať, uvarila som jej mrkvový odvar, dala som jej banán a uvarené zemiaky a dnes sa to už upravilo. Aj zadoček vyzerá lepšie.

kila
11. mar 2009

Ja by som už bola rada, keby sa malá odstavila sama, plánujem ju dojčiť kým nebude mať rok, ale možno že nad ňou zľutujem... Viem že dojčenie je najlepšie čo jej môžem dať, najmä keď teraz mala hnačku nič v nej nezostalo len moje mliečko, aj voda išla hneď z nej von. Ale bojím sa, že keď bude väčšia odstavím ju ťažšie.

henrieta76
11. mar 2009

ahoj kilus
chuda rekuska.uz jej je lepsie?neskusila si jej dat hylak?
na tie knizky som sa pytala len preto lebo som sa bala ze zmyzli po ceste ku mne.v poslednej dobe sa stracali balicky.

a co manzel este sa mu nepodarilo najst pracu?je to asi teraz cez tu krizu tazsie.aj moja mama prisla o pracu a novu si nevie najst.

henrieta76
11. mar 2009

a na zadocek si jej davala co?mne zaberal v takomto pripade jedine imazol krem pasta na zapareniny.

kila
11. mar 2009

Ahoj Heni! Manžel je stále doma, hladáme prácu, ale čím ďalej tým je to horšie, a čas letí, už je doma 2 mesiace, čoskoro musíme vymyslieť plán B. ☹
Réka sa má už lepšie, dnes kakala prvý krát pred hodinou a už to vyzerá dobre. Čo je to ten hylak? 😅 Na jej zadoček mám Sudocrem.

henrieta76
11. mar 2009

hylak su kvapky na hnacku.velmi dobra vec.aj lekarka mi to zvykne davat ked maju hnacku,ale ja ho uz mam stale doma a ked uz zacinaju s hnackou hned im dam.su to vlastne probioticke kvapky ako liek na hnacku.

henrieta76
11. mar 2009

dufam ze sa vam podari najst aspon plan B ked uz pracu nie.

zuzin78
14. mar 2009

ahojte holky
dufam ze zapadnem k vam, pomalicky vas citam, nemam tolko casu, dcerka mi cez den moc nespi. nie je tu nejaka holka z Kolarova?

tittika
23. mar 2009

ahojte 😉 co noveho ??? ja mam nove 6tt 😀 vlastne od zajtra 7tt 😀 este sme neboli u doki az 31.3. bo sme v zahranici 😵

wighy
autor
23. mar 2009

zuzin ahojky , eli je z kolarova ale uz tu davno nebola

tittika,gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeem juuuj ci sa tesiiiiiiiiiiiiiiiiim 😵

tittika
23. mar 2009

ahoj wighy dakujem 😵

wighy
autor
23. mar 2009

tittika a kde ste teraz??
potom podaj dalsie info od lekara juuuj to je supeeeeer,davaj na seba a mimi pozoooor 😅

tittika
23. mar 2009

v belgicku
pozor davam nic nerobim 😝 priatel tu teraz pracuje tak som tu s nim 😉 uz sa velmi tesime na sono, budu mi ho robit tu a domov pojdeme asi az koncom aprila

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre