Komárno? Maminky, tehulky, snažilky

wighy
6. nov 2007

Ahojte, tak som sa rozhodla zalozit novu temu a budem rada ak sa ku mne pridate Komarnancanky,ved nas je tu uz par,vsak ma tu nenechate samu 😀 😉

henrieta76
11. nov 2007

tittika ku ktoremu dokimu chodis?a kde byvas?

renika
11. nov 2007

nika a preco by si tak velmi chcela stredu? Baby snazilky drzim vam palce najviac ako viem. Presne je to tak,ze aj ked niektore procedury prijemne vobec nie su,pre babätko urobi clovek cokolvek. My sme velmi velmi vdacni,ze s otehotnenim sme problemy nemali. Vysadila som antikoncepciu a o 2 mesiace sa ukazali 2 ciarky. Takto by som to dopriala kazdemu,kto sa chce o mimi starat a dal by mu vsetko. Lebo zväcsa sa to velmi lahko podari takym zenam,ktore potom babätko hodia do kontajnera,no vlastne to ani nie su zeny..

nika251
11. nov 2007

reni - IP

deina
11. nov 2007

Reni, ty si este cela? Chuda moje. Kedy ti spravia cisarsky - niekedy tento tyzden?

renika
11. nov 2007

deina ano,na buduci tyzden uz budem mat malickeho pri sebe 😵

tittika
11. nov 2007

heni teraz chodim k halmovej ale inak patrim ku goghovej, a ked ti tu inseminaciu robili za to si platila, povedia ti na rovinu ze tolko alebo ???

tittika
11. nov 2007

byvam na svatojanskej ale som origos z kolarova

henrieta76
11. nov 2007

inseminaciu mi robili pred 6timi rokmi vtedy sa neplatilo nic len za injekcie,ale uz neviem kolko.kde je svatojanska ulica?

henrieta76
11. nov 2007

odchadzam prec vratim sa asi za hodinu.zatial ahojte.

tittika
11. nov 2007

svatojanska je kde je szekeres csarda

henrieta76
11. nov 2007

uz som tu

vija2
11. nov 2007

wighy treba ist dole na novu policiu tam kup 100sk kolok zober rodny list malej a svoj pas a dole pri vchode na lavej strane chod podat na pockanie ti ju zapisu do pasu. 😉

wighy
autor
11. nov 2007

jeeej diky vija uz som ta tu cakala, noooo problem je ten ze ja pas uz nemam tak si musim dat urobit, ale do jari pockam 😉

kila
12. nov 2007

Dobré ránko! Jéééj nové tváre... 😅

nika251
12. nov 2007

Dobre ranko KIla. Ako po vikende? Ja sa dnes chystam na snad posledny monitor 😵 a hadam aj po nas ortiel 😎 .
Pozeram ze sa nas tu uz par aj zozbieralo. Ked raz dame rande, celkom slusne sa nam to nazbiera 😉

kila
12. nov 2007

Nika, tak ti držím palce... dúfam, že ťa nepošlú hneď do pôrodnice a ešte sa ozveš! 😀

nika251
12. nov 2007

Dufam ze nie. To by znamenalo ze to je moc narychlo a ze sa nieco deje. Staci mi to pekne planovane 😀 . Ved sa potom ozvem.

kila
12. nov 2007

Tak ale o týždeň už tu medzi nami nebudeš! 😀 Jaaaj, tak sa teším! Aj za teba! 😅

vija2
12. nov 2007

ahoj do madarska tak ze kupis 100sk kolok zoberes pas a rodny list a pojdes na novu policiu,,dole na prizemi to robia na pockanie..tiez som si to dala urobit,kedze s rodnym listom nepustaju cez hranice. 🙂

kila
12. nov 2007

Nový pas budem potrebovať aj ja... keď budem na materskej tak budem mať čas si to vybaviť... 🙂 A koľko stojí nový pas? 😅

wighy
autor
12. nov 2007

ahojteeeeeeeeeeee

ano. kolko stoji novy pas??

nika daj potom vedieet ako 😅

kila kraaasne bruseno,jooooj ako ti pekne rastie 😉

kila
12. nov 2007

Však? Asi ho budem mať obrovské! 😅

wighy
autor
12. nov 2007

to nevaaaa aspon bude mat drobec kopec mieeestaaaaaaaaaaaaaaaa 🙂

kila
12. nov 2007

Wighy, Laurinka je na zjedenie! 😅 😵

vija2
12. nov 2007

wighy mas krasnu dcerku 😅

kila
12. nov 2007

Vija aj ty máš krásneho macíka! 😵 Ešte si sa nepochválila aký bol pôrod?! 😅

wighy
autor
12. nov 2007

dakujem baby ale aspon keby bola spolovice taka dobra aka je chutnucka hehe 😀 😀

fakt vija aky si mala porod?kto ta odrodil??

kila
12. nov 2007

Wighy však ona je určite dobručká! Budete mať aj krst?

renika
12. nov 2007

baby, tak v stredu idem na pôrodnú sálu!!! Držte mi palce, veľmi sa teším, že budeme mať maličkého pri sebe 😵

kila
12. nov 2007

Renika držíme palce! 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre