Komárno? Maminky, tehulky, snažilky

wighy
6. nov 2007

Ahojte, tak som sa rozhodla zalozit novu temu a budem rada ak sa ku mne pridate Komarnancanky,ved nas je tu uz par,vsak ma tu nenechate samu 😀 😉

kila
4. okt 2009

Ahojte! Réka dnes spala do ôsmej a konečne po dvoch týždňoch sa vôbec v noci ani nezobudila. Aj ja som vyspinkaná do ružova. V posledných týždňoch ju veľmi trápia zuby, stále ich má len šesť už od júla a čakáme že zase vykuknú naraz, očakávame aspoň 2 - 4 zúbky naraz... nie je to nič príjemné... 😝

lilimonika
4. okt 2009

Ahoj kila, tak to gratulujem 🙂
moja má už vyše 3,5roka a ešte sa mi budí ☹
našťastie je to už asi mesiac-dva čo už nepotrebuje aj v noci cuckať kakauko 😀
teraz sa budí iba kvôli tomu, že nie je vedľa nej maminka

edita84
4. okt 2009

Ahojte akože poznám o čom hovoríte malá má 2,5 a ešte stále v noci vymýšľa že chce kakauo alebo čajík jaj a vždy sa vyberie za maminou a tatinom do veľkej postele a potom do rána sa vemi nevyspíme lebo malá spí krížom cez nás.

kila
4. okt 2009

To ste ma ale nepotešili, že z toho budenia sa v noci nevyrastie tak skoro... 😝 Zatiaľ Réka nevie povedať čo chce keď sa v noci zobudí, ponúknem jej čajík - ten ale obyčajne nechce, skúšame ju zobrať medzi nás do manželskej postele, ale tam už vôbec nezaspí, preto som zvykla ľahnúť k nej v jej izbičke... 😅

zzz77
4. okt 2009

Lilimonika asi to tak vizera ze ta naozaj predbehnem, pocula som ze vraj sex pomaha aby bolo skor ak ste odvazni tak vyskusajte. 😉 No aj mne lepíííí 🙂

Wighy vdaka aj ja dufam ze bude vsetko OK! aj ja budem asi potrebovat spolubyvajucu fit ako srnku, vraveli ze po zakroku nemozem vstat do druheho dna. Vraj ja budem vo stvrtok prva, tak si polezim.

Kila dakujem ak ma daco napadne tak zavolam🙂 Inak sme v pohode, len sa malemu dost casto cka, uz ho normalne lutujem. Este v utorok ideme na ARO s predoperacnym a na ozvy a v stredu hospit a ideme na vec. 😉

sse
4. okt 2009

Ahojte dievčatá, prepáčte, že som vám sem tak vtrhla

nechceli by ste náhodou niektorá kúpiť šteniatko Yorkshirského teriéra. Je to sučka zlatučká. Alebo keby ste o niekom vedeli, že by mal záujem.
Ďakujem

wighy
autor
4. okt 2009

ahojte

kila jeeezis az mi zle prislo ekd som to citala
ale hlavne je ze mala je uz ok 😵

zzz neboj vsetko bude oki, prvych 24 hodin aj tak budes zvlast na pooperacnom a az potom ta prelozia na izbu,tak snad budete mat pri sebe babu ktora bude ochotna 🙂 drzim moooc palce aj lilimonike 😵 😵

lilimonika
5. okt 2009

wighy ďakujem pekne
no uvidíme čo mi povedia zajtra 😵

kila
5. okt 2009

Dobré ránko! Dúfam, že ste sa dobre vyspali. Réka bola raz hore, zdá sa mi, že sa jej snívalo niečo zlé a potom už nechcela spať sama len so mnou. Ale keď zaspala dala som ju naspäť do postielky a spala do siedmej. Je možné že v poslednom čase preto nespí dobre, lebo stále sa jej sníva niečo zlé. Len neviem čo a prečo. A navyše nechcem aby si zvykla na to že spí so mnou, veď doteraz spinkala pekne sama vo svojej postieľke a teraz začína vymýšľať?! 😖

kila
5. okt 2009

Zzz, už len 3 dni!!!!! 😀 😀 😀 😀 Vieš vôbec spať že vieš čo ťa vo štvrtok čaká? Ja som rozmýšľala že lepšie bolo mne, že som nevedela kedy to príde a keď to prišlo tak som mala pôrod raz-dva za sebou. Keby som vedela že kedy to má prísť nespala a nejedla by som od nervozity... 😅
Wighy ani nehovor, ešte stále ju pozorujem či je v poriadku a celá rodina ju rozmaznáva... 😅
Sse, ďakujem ale určite šteniatko nie, manžel by ma vyhodil aj so psíkom... 😅 Keď naša Réka bude chcieť mať raz zvieratko tak bude mať čo robiť aby môjho manžela presvedčila... 😅

kila
5. okt 2009

Kuk naše nové fotky! 😉

edita84
5. okt 2009

jéj naše baby majú rovnaké kabátiky. 🙂

kila
5. okt 2009

Edita a ja zas vidím že ste sa boli trošku pohrať v hostinci za Želkovom, je to tam fajn, však? 🙂

edita84
5. okt 2009

no hej je to fajn v lete sme tam dosť často chodievali možno sme sa aj stretli?

kila
5. okt 2009

Aj my sme tam chodili skoro každý deň. Možno že sme sa aj stretli, len som nevedela že ste to vy... 😀 😉

lilimonika
5. okt 2009

Kila možno ti malá preto tak horšie spí, lebo v kuse svieti ten mesiac ☹
ja sa už trápim celý týždeň kvôli nemu 😠

zzz77
5. okt 2009

Caute baby
Kila nespala som prve dva dni, akonahle som otvorila oci uz mi chodil rozum ale teraz uz snad dospavam, ale ani drahy nespal uz o 4 rano buntosil, uz sa nevie dockat. 😉 Fakt uz len 3 dni? 😨 a ktomu kazdy den dajake vybavovacky, tak asi to ubehne rychlo, jajaj 😝 Inak som aj ja na to myslela keby to prislo tak je a hotovo a ziadne nervy. Ale myslim ze este stale neviem co ma caka 😕

Sse zboznujem psikov ale vdaka nie, bude nam stacit teraz maly-velky prirastok a nie sa starat este aj o steniatko, tak ako Kila hovorila aj mna by moj drahy vysmaril tak by sme spolu isli pod most 😀

kila
5. okt 2009

Zzz nikto nevie dopredu čo má čakať, len sa zmier s tým že váš život sa zmení o 100 %! 😅
My sa dnes večer vraciame domov, držím vám palce!

vija2
5. okt 2009

ahoj wighi ahoj kila 🙂 dááávno som tu nebola prišla som sa kuknúť na vás ako sa darí...detičky poslúchajú? 😉 všetko najlepšie lauruške. 🙂 gratulácie🙂nech má zdravý šťastný a spokojný život plný lásky 😵 marcelko robí neplechu ale dá sa, chodili sme tento rok aj do eszter baba mama klubu možno sme sa aj videli ak ste tam boli🙂

zzz77
6. okt 2009

ahojte, boli sme dnes na ultrazvuku, prelozili nam termin na piatok, ale vravel lekar, ze sa este raz pozrie na maleho a ozvy, a mozno prelozi este termin na pondelok, tak som teraz trocha popletena, lebo vravel ze placenta je uz dost dozreta. Uz nam pocitali 4. termin a nevedia sa rozhodnut, podla coho maju pocitat, uz som bola na stvrtok pripravena, ale dolezite je aby bol maly v poriadku.
Lilimonika tebe co vraveli?

lilimonika
7. okt 2009

ahojte

ahoj zzz tak teda aj teba prehadzujú ako mňa ☹
no ja som včera bola, spravili CTG, zase všetko v poriadku, nič sa nezmenilo sú to vynikajúce výsledky 🙂 , potom ma vyšetril pán primár a povedal, že ak do piatka nič tak sa mám v piatok ráno o 9hod.hlásiť a vyvolajú pôrod
to je sranda, že s malou som bola takto isto, že som mala ísť v piatok a narodila sa na sobotu s vyvolávačkou 😀
držím palce zzz 😉

zzz77
7. okt 2009

Aj ja som bola u primara a mam ist v piatok rano na 7,30 a podla ultrazvuku rozhodne mozno spravia cisarsky poobede 🙂
No ale to vyvolavanie porodu z toho mam zimomriavky, nemoze to byt nic prijemne ☹
Aj ja ti moc moc drzim palce 😉

lilimonika
7. okt 2009

no veru nieje, mňa malá trápila 15hod. tak dúfam, že toto bude šupšup 😀
pozrela som si tvoje fotky, ak by sme sa stretli aby som vedela... 😉 skúsim pozrieť či neviem nahodiť nejakú foto o mne

lilimonika
7. okt 2009

no nahodila som nejaké tie fotky 😉 😀

zzz77
7. okt 2009

Super, tak hodime stretko v porodnici 🙂

zzz77
7. okt 2009

Kila ahoj to som ja otecko Lacko, pozrel som si vase fotky, ste pekne baby 🙂
Ahojte pozdravujem manzela 😉

lilimonika
8. okt 2009

ahojte kočky, ahoj zzz takže v piatok bude mať službu Dr.Urban

aký je?
ja som o ňom dokopy ani nepočula 😀

henrieta76
8. okt 2009

ahojte
lili dr urban je super.velmi sikovny a mily.

juj baby drzim vam palce aby ste uz cim skor mali deticky pri sebe.

adrolka dnes som ta stretla,bola si u kamaratky na leteckom,isla som tade aj som sa zdravila ,byvam nedaleko.

lilimonika
9. okt 2009

ahoj Heni🙂

ďakujem pekne 😉

edita84
9. okt 2009

Ahojte baby ako sa všetky máte lilimonika a zzz77 ešte zvládate to čakanie?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre