Komárno? Maminky, tehulky, snažilky

wighy
6. nov 2007

Ahojte, tak som sa rozhodla zalozit novu temu a budem rada ak sa ku mne pridate Komarnancanky,ved nas je tu uz par,vsak ma tu nenechate samu 😀 😉

henrieta76
12. nov 2007

ahojte
renika aj ja ti drzim palce.

wighy
autor
12. nov 2007

kila myslis 😀 😀

reni mooooc sa tesime s tebou, uz teraz ti zelam rychle zotavenie a hlaaaaaavne vela vela mliecka, nezabudni ze treba maleho stale prikladat 😉

renika
12. nov 2007

ďakujem vám veľmi pekne. Mám aj obavy a strach, ale taaaak sa teším na malého 😵 Nezabudnem a budem stále prikladať...dúfam, že sa mi kojiť podarí..

iduda
12. nov 2007

ahoj komarno..je tu niekto?

henrieta76
12. nov 2007

ahoj ja som tu

iduda
12. nov 2007

Ahoj..ako sa maju deticky? ste zlati na tej rodinnej fotke..ja som v 12 tt a velmi sa tesim a zaroven mam aj trocha obavy, ale to je asi normalne

henrieta76
12. nov 2007

dakujem,deticky sa maju dobre.ano tie pocity velmi dobre poznam,ale treba mysliet len pozitivne a uzivat si tehotenstvo.dufam ze to coskoro budem prezivat znova aj ja,len skoda ze naposledy.

iduda
12. nov 2007

snazim sa mysliet pozitivne a negativne myslienky vzdy rychlo odozeniem..drzim vam palce..kolko by si chcela deticiek?

henrieta76
12. nov 2007

mozem mat maximalne tri lebo som mala prve dve cisarskym a aj tretie bude cisarskym a odporucili mi sterilizaciu.

iduda
12. nov 2007

to je mi luto..ale urcite budes mat a aj mas doma riadne veselo..ja sa uz tiez tesim na maleho umrncanca,len si este musim 6 mesiacov pockat.

henrieta76
12. nov 2007

no veselo to mame.a kolko deticiek by si chcela ty?

iduda
12. nov 2007

ja by som chcela tak 2, neviem si predstavit, ze by sme mali jedinacika, ja mam tiez starsiu sestru a mame super vztah a manzel ma brata aj sestru..podla mna je super mat surodencov

henrieta76
12. nov 2007

to urcite.ja som sice jedinacik,ale vzdy som chcela viac deti.

henrieta76
12. nov 2007

dokonca mame od vcerajska aj psika.je sice dole u svokra.vies mi byvame so svokrom on byva dole a mi na poschodi.takze teraz mame o zabavu az velmi postarane.

wighy
autor
12. nov 2007

ahajteeeeeeeeeeee

henrieta76
12. nov 2007

ahoj wighy.ako sa mate?lauruska poslucha?

wighy
autor
12. nov 2007

nooo teraz papa ale cely den nespala ☹

a co tvoje posluchaju,jeej mate hava??ako sa vola

henrieta76
12. nov 2007

no moje posluchaju len obcas,havo sa vola rozi je to sucka madarskeho stavaca.

iduda
12. nov 2007

super, ze mate psika..ja som tiez vyrastala s nasou kokrspanielkou Ginkou..aku rasu mate? deti sa urcite tesia, vsak? 😅

henrieta76
12. nov 2007

deti sa tesia,maju teraz pred jeziska.

iduda
12. nov 2007

vitaj wighy..drzim palce aby ste aspon v noci spinkali 🙂

iduda
12. nov 2007

takze teraz mate akoby 3 deticky..je to steniatko?

henrieta76
12. nov 2007

wighy mas nove fotky,tvoja dcerka je fakt nadherna hlavne v tych satockach.

henrieta76
12. nov 2007

ano steniatko.stara sa onu svokor ale dnes som nevydrzala a doniesla som si ju nachvilu hore.

iduda
12. nov 2007

tak to steniatko tiez v noci place za maminou, nie? ja by som tiez chcela psika, no manzel nesuhlasi..ale teraz by to asi nebolo moc dobre, ked som ja tehu a on je stale v robote..robis alebo si este na MD?

henrieta76
12. nov 2007

veru este niekedy knuci.nie som uz na materskej,robim v manzelovej firme.

iduda
12. nov 2007

deticky su asi v skolke,vsak? Ja tiez robim, ale byvam po robote dost unavena, niekedy by dom zaspala aj pocas pracovnej doby..

henrieta76
12. nov 2007

ano deti su v skolke,mam vyhodu ze akoze kancelariu mame doma tak sa mozem ulievat a porobit si aj svoje veci.

iduda
12. nov 2007

to mas super, ja by som som si tiez pocas MD chcela najst nieco na domov aspon na par hodin..no neviem, ci to tu bude realne..co myslis?

henrieta76
12. nov 2007

ja to tiez skusam ale akosi sa mi to nedari,robim s kozmetikou oriflame a so sperkami.nic ine som nenasla.ale nie je to bohvie co.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre