Komárno? Maminky, tehulky, snažilky

wighy
6. nov 2007

Ahojte, tak som sa rozhodla zalozit novu temu a budem rada ak sa ku mne pridate Komarnancanky,ved nas je tu uz par,vsak ma tu nenechate samu 😀 😉

wighy
autor
13. nov 2007

kila dnes je hegedus v nemocke, ja som mala termin o pol 8 a vtedy tam nikto nebol 😉 svokra milovana sa flakala inde hehe inak poslucha??

nika251
13. nov 2007

Kila 🙄 tak to sa mam na co tesit. Lebo ak by som to mala brat ako prejavy jeho osobnosti tak - no bojim, bojim. Asi bude po oteckovi 😀

kila
13. nov 2007

Ja viem, že tam je dnes Ipóth, ale stačí dať tie papiere sestričke... 😉 lekár mi dal materiál o odbere pup. krvy, že si ich mám odfotiť keď chcem a keď idem okolo tak im to vrátiť... ale ja to nemám práve v okolí a keď už aj tak až po 16.00 hod... Tak svokra sa ponúkla. 😉 Poslúcha, poslúcha, však je moja výchova! 😀

kila
13. nov 2007

Koľko stojí v KN alebo v NZ vlastný pôrodník?

wighy
autor
13. nov 2007

kila tak to vooobec netusim, ja som nic neplatila, ak davas len tak podla mna staci 3 tis a ak si ho zazmluvnis tak to ti presne povedia sumu 😉

vija2
13. nov 2007

fajn sme sa presli 🙂 len mi ruky nejak omrzli na kociku 😖

iduda
13. nov 2007

ahojte baby - mamicky 🙂 chodi niektora z vas k Ipothovi alebo ste u neho rodili?

wighy
autor
13. nov 2007

iduda ja chodim k ipothovi,dnes som u neho aj bola

iduda
13. nov 2007

ja k nemu chodim tiez a som s nim zatial spokojna..je zlaty, ma taky super pristup..aj si u neho rodila?

renika
13. nov 2007

Ahojte "Komarnancanky"
Som manzel Renatky a mam pre Vas najradostnejsiu novinu:
Dne o 13:25 sa nam narodil nas dlho ocakavany Maximko...
Vaha: 3100 g , 49 cm.. Je nadherny!! ktora z Vas este neporodila, drzim Vam palce, je to nieco nadherne a neuveritelne!!!!!!
Reny mala rodit v stredu. ale odtiekla jej dnes rano plodova voda, takze sa to urýchlilo.Mala cisarsky, lebo maly zacal mat slabe odozvy.Vsetko je vsak v poriadku a nesmierne sa tesime... Hlavne ja .Uz sme aj nieco popili...Ale to tak chodi .Renatka sa Vam ozve co najskor.Pridam aj nejaku tu fotku do "novembroviek" a samozrejme upravym tabulku.
Ahojte a drzte sa!! Stoji to za to!!!!

ivka19
13. nov 2007

gratulujeme stastnym novorodicom,prajeme vsetkym hlavne vela zdravia,stastia,lasky a krasnych chvil s maly clenom rodinky,nech sa maximkovi dari.renike prajem vela sil a rychle zotavenie a uzite si tento krasny okamih 🙂

kila
14. nov 2007

Renika gratulujeme! Veľa zdravia a šťastia! 😵

henrieta76
14. nov 2007

renika aj ja vam zo srdca gratulujem a zelam vela zdravia a stastia.

kila
14. nov 2007

Ahoj Heni čo tu robíš takto skoro?

henrieta76
14. nov 2007

rychlo som sa pozrela co je noveho a oplatilo sa mi to,dobra sprava hned z rana.pridem aj do priprav len zoberiem deti do skolky a vyzehlim potom uz budem mat cas.

kila
14. nov 2007

Výsledky AFP mám dobré, práve som volala doktorovi... 🙂 Tak sa vytešujem... 😅

wighy
autor
14. nov 2007

no vidis kila takze si ani nemusela taaak dlho cakat super tesim sa 😉

reni moooc gratulujem k malemu syncekovi a zelam skore zotavenie a veeela veeela mliecka

nika251
14. nov 2007

Ahojte. Vidim ze spravicka zaletela aj sem.My sme dnes nejaky lenivi- obaja. Uz neviem co so sebou tak sa mi taha cas.Najradsej by som bola keby uz bol taky pondelok.Toto cakanie je ako sa hovori o hubu 😖 . Asi nahovorim manzelika nech nas vezme dakde na obed lebo som leniva aj varit 😀 - jest-to lenivi nie sme
Kila - viem si predstavit aka to je ulava- pamatam si to. Ja som mala vysledky triplakov za tyzden a skoro som obhryzla steny aj ked som mala pocit ze budu o.k

wighy
autor
14. nov 2007

nika ahoj tak to ti verim e v takomto pocasi ste lenivy 😉 ja som bola s malou vonku no teraz tu skoro zaspavam od unavy 😀

ja som na tie testy cakala 2 tyzdne skoro ma heglo

kila
14. nov 2007

Lekár aj mne hovoril, že keď sa pozbiera viac krvy na tie testy, tak sa robia v labáku naraz... tak asi apríl bude plodný... 😀

nika251
14. nov 2007

😀 uff, dnes mam nejake dlhocizne vedenie.Nepochopila som hned co to je s tym aprilom. ale uz chapeeeeeeem 😀

kila
14. nov 2007

No ja som na vine, nenapísala som to jasne... 😅

nika251
14. nov 2007

Kila- jasnejsie to uz ani byt nemohlo - ale vdaka za pokus 😀 . Niekedy mam pocit ze okrem Damianka uz v hlave nic nemam. Aj manzel sa mi smeje ze to zanedlho dojde tak daleko ze mi na krk da cedulku s menom a adresou - lebo ked sa ma dakto daco opyta obcas len cumi ze preco ma rusia v uvahach o malickom. Ach jaj, naozaj nech je uz tu. Potom mozem hadam zas medzi ludi.Teraz chodime len na prechadzky- manzel sa uz boji ze mu dakde porodim tak ma nechce moc nikam brat. A ja mam este taaaad daleko do porodu 😝

wighy
autor
14. nov 2007

nika teraz je to tehudemencia 😀 😀 ale nepotesim ta lebo ked sa maly narodi budes mat mamickovsku demenciu hehe ako my vsetkyyyyy 😀 😀 😀 ja sa niekedy pomaly ani vykoktat neviem 😀 😀 a manzel na mna kuka ze co zase chcem 😉 😀 😝

kila
14. nov 2007

😀 Nika, nemáš to ďaleko... možno zajtra ráno sa zobudíš už v pôrodnici 😀 nikdy nemôžeš vedieť dopredu... 😉 Damian je krásne meno... keď ho človek vysloví tak znie ako keby spieval... 😵

nika251
14. nov 2007

Wihgi- to nieeeeee. Ja nechcem prist aj o zvysko rozumu 😝 😅 . Ja nechcem koktaaaat- teda uz nie 😀
Kila 😵 😵 😵 😵 dakujem. No neviem ci by ma manzel vedel zobrat do porodnice tak, aby ma nezobudil 😀 😀 😝

wighy
autor
14. nov 2007

nika ja pomaly uz aj slova zabudam 😀 ,dnes som bola v soc.poistovni a ledva som sa vedela vykoktat ze o co mi vlastne ide 😀 😀 😀

kila
15. nov 2007

Čaute! Kuk môj album... včera sme kúpili ohrádku a stoličku na papkanie... 😉

wighy
autor
15. nov 2007

ahooooooooooj kila jeeej krasne su tie vecicky a to sa ti ako podarilo ukecat draheho?? 😀 😀

kila
15. nov 2007

Wighy stal sa zázrak, veľký obrat! On ukecával mňa! 😀 😅 😕 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre