Komárno? Maminky, tehulky, snažilky

wighy
6. nov 2007

Ahojte, tak som sa rozhodla zalozit novu temu a budem rada ak sa ku mne pridate Komarnancanky,ved nas je tu uz par,vsak ma tu nenechate samu 😀 😉

wighy
autor
15. nov 2007

uvidis kilaze to bude v poho,hlavne sa netreba bat,ved je hlupost bat sa niecoho comu sa neda vyhnut 😉

ale ty mas ece cas 😉 ak budes vladat a chciet tak ta do nemocky prideme aj kuknut 😉 😅

kila
15. nov 2007

Wighy budem sa tešiť... 😅

kila
15. nov 2007

Chystáte sa na jarmok?

wighy
autor
15. nov 2007

ja sa chystam,chcela by som tam zbehnut kuknut nejake veci tak dufam ze s mi to podari bo som uz 2 roky nebola 😉 , budem tam mat otca tak sa chcem aj na neho kuknut

kila
15. nov 2007

Bude tam predávať med? 😅 Aj my sa chystáme ale neviem kedy, manžel možno bude aj pracovať, aj od počasia to závisí...
Wighy tehu knižku ti zobrali, alebo ju máš ako spomienku? 😅

wighy
autor
15. nov 2007

hej medik a ty to odkial vieeees???

nooo predtav si ze zobrali,ja som myslela ze mi ju nechaju ☹

kila
15. nov 2007

Wighy to je tajomstvo! 😀
A kto ti ju zobral, Ipóth? Načo im to je? 😅

kila
15. nov 2007

Tak dobre pokukám tvojho otca! 😀

henrieta76
15. nov 2007

knizku vzdy pri porode zoberu,zakladaju ju do zdravotnej karty ak dobre viem.takze ked chces pamiatku prefot si ju.

kila
15. nov 2007

Tak si ju budem musieť prefotiť aby som potom mohla porovnávať údaje pri ďalšom bbábätku... 😀

vija2
15. nov 2007

Ahojky,tak sme po ockovani. 😢 chuda moje najprv ani neplakal len potom jak ho zacala boliet nozicka..ale tak velmi ze mi puklo skoro srdce..sak ked sme vysli od lekarky tak aj mne padla slza...mi ho bolo luto...este tak velmi neplakal...vlastne ani nezvykne..ale som ho vybozkavala pritulila som ho dala mliecko a uz je dobre..ze netreba mu nic davat proti horucke bude mat max 37.5 ze je to nieco nove..to 6v1...tak dufam ze zostane v pohode lebo zatial je ok........KILA-neboj nastrih sa da vydrzat mne dali sprej pred injekciou potom pichli mezocain ,lokalne mi to umrtvili a len to trochu stiplo ,ale ver tomu ze v tom momente ked budes rodit budes rada ked uz budes co najskor potom.a ta ulava,ze uz ta nic neboli je uzas 😀 hlavne ked bude baby pri tebe....inak aj ja som sa len nastrihu bala ale toho sa fakt nemusis.

henrieta76
15. nov 2007

vija som rada ze ste to prekonali v pohode.

vija2
15. nov 2007

fuuu...sak od rana ma bolel zaludok ,,, bolelo ma ze ho to boli 😅 ale som rada ze sme po...sak uvidime co bude vecer...dufam nic..a v january ideme zase na dalsie...inak pribral zase pekne .porodnu vahu mal 2650g a 49cm teraz ma 6400g a 64cm..jupiiii...nastastie mam dobre mlieko..

vija2
15. nov 2007

je vecer a macko ma 38.3c horucku 😝 ...uz som mu dala panadol tak dufam ze mu pomoze.

kila
16. nov 2007

Dobré ránko!
Vija, dúfam že Marcelkovi je už lepšie...

barbi13
16. nov 2007

ahojte kocky, troska som k vam nakukla.
sice byvam v nr uz 10 rokov, som tiez z KN.

vija2
16. nov 2007

ahoj kila,ani nie horucka ustupila ale len na 37.8 ☹ chuda

kila
16. nov 2007

Ahoj Barbi! 😉
Vija už to bude dobre... a proti čomu ste sa očkovali? 😕

vija2
16. nov 2007

hexa +infan+dtp+hib+polio+vhg 6v1 🙄

kila
16. nov 2007

😅 a myslíš že tomu aj rozumiem? 😀

wighy
autor
16. nov 2007

ahojteeeeee

kilus ty uz 18tt fiih to letiiiiiiiiiiiiiiiii

vija chuda marcelko, takze sa mam psychicky pripravit na ockovanie
kraasne ste pribrali,ja sa zas bojim ze nemam dobremlieko,lebo mi velmi nepribera ☹

kila
16. nov 2007

Veru... 😉 práve som sa dočítala, že bábo mi robí diskotéku v brušku! 😀 Ale ja to ešte necítim... 😒
http://www.tehotenstvo.academy.sk/index.php?cli...

wighy
autor
16. nov 2007

kila 😉

ja som prvy taky nesmely kopik citila v 18tt ale poriadne az 20 takze pomaly sa mooozes tesit 😉 😅

kila
16. nov 2007

No som zvedavá... asi si vieš predstaviť ako stále sa sledujem... 😅

wighy
autor
16. nov 2007

vieeeeeeeeeeeeeeeeem 😀 😀

kilus chystas sa uz na vianoce,??

kila
16. nov 2007

Ano, ja už mám aj kúpený darček pre mamu aj pre svokru... 😀

wighy
autor
16. nov 2007

taaak mi daj tip 😉

manzela mam vybaveneho ale svokre a svagrinam neviem

vija2
16. nov 2007

wighy urcite mas dobre mlieko len moj by papal vzdy...a z ockovania si nerob problem nie kazde babo to znasa zle...dala som marcelkovi znova panadol 2.5ml a teraz mu to viac pomohlo..Kila :to je zaskrt,hepatitida.b.tetanu,davivemu kaslu.detskej obrne,,, vedlajsie ucinky a co sa vztahuje na ockovanie mozete tu precitat. http://www.zdravie.sk/sz/lieky/letak/2/20367.ht...

kila
16. nov 2007

Wighy, kúpila som im knihu "Ako byť dobrou starou mamou"... 😀 😀 😀
Vija a platila si za to?

wighy
autor
16. nov 2007

kila to fakt 😀 😀 😀

vija hned to aj kuknem
jasnacka ze podla mojej svokry mam slabe mlieko lebo aj ona mala a kedze mala nepribela nejako extra tak preto si myslim a cez den je dost nepokojna 😢 aj plackava je
ved do utorka vydrzim zatial nebudem dokrmovat

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre