Komárno? Maminky, tehulky, snažilky

wighy
6. nov 2007

Ahojte, tak som sa rozhodla zalozit novu temu a budem rada ak sa ku mne pridate Komarnancanky,ved nas je tu uz par,vsak ma tu nenechate samu 😀 😉

kila
12. dec 2008

Jaaaaj, ale musím trošku Réku aj pochváliť, pretože tento týždeň raz prespala noc!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂

kila
13. dec 2008

Réka zatiaľ najradšej je v chodítku. Ale nelezie po štyroch - možno ani nebude a bude hneď chodiť? A nenávidí keď sa musí obliekať, a už to nenávidím ani ja - kedy už bude konečne leto? Ale dnes zjedla konečne prívarok na obed bez kašičky čo je neuveriteľné! 😀

wighy
autor
13. dec 2008

ahooooj kiluska, idem aj kuk fotky

rekuska je sikulka a gratulujem a tisko zavidim k prespatej noci 🙂
moze byt z nebude lozit ale hned chodit ale na tvojom mieste by som lozenie urtite podporovala, davaj ju co najviac na brusko, naoriklad dole na zem na koberec,tam lozenie detom ide.

ze 10 min hehe raz bude vdacna aj za 10 minut . laura neobsedi ani 5 sekund 😝 a na nakupy chodim len tak ze ju furt niecim napchavam inak sa neda

oblikeanie je hrozne aj u nas hlavne to vecerne lebo sa uz nevie dockat mliecka, poriadna drina a cez den ju musim nahanat po celom byte ale uz nastastie pri tom nereve ako kedysi

wighy
autor
13. dec 2008

krasne fotky, s tym baldachynom to teda rekuska vyriesila 😀 😀 😀
a pomocnicka mikulasa je straasne podarena 😵

kila
13. dec 2008

Čauko! Ja sa snažím ju dať na koberec, ale nevydrží tam dlho, začne revať a musím ju zdvihnúť na nohy... 😅

kila
13. dec 2008

Ja som dnes zistila že Réka nemá rada čokoládu... moja mama jej kúpila kašičku Sunarku ale čokoládovú, bola som na ňu aj riadne nahnevaná že prečo čokoládovú a inú sme doma už nemali, tak som jej musela dať na večeru tú čokoládovú... ale on spustila strašný rev... a potom sme bežali do Tesca kúpiť ďalšiu kašičku... 😅

kila
14. dec 2008

Ahojte! Réka dnes skoro prespala noc, zobudila sa len o piatej, nakojila som ju a spala ďalej do siedmej. A na raňajky papáme jogurtíky, ktoré jej strašne chutia! Aspoň niečo! 😅

wighy
autor
14. dec 2008

kila super rekuska vie co je dobre hehe ani mojej by nechutila hehehe
parada, krasne ti spinkaaaaa

kila
14. dec 2008

Réka ako Mikuláš:
http://www.dancingsantacard.com/?santa=239558
😀 😀 😀

wighy
autor
14. dec 2008

hehe to je zlate 😀 😀 😀 😀 😀

kila
14. dec 2008

Však? 😀 😀 😀
Idem sa venovať malej, lebo sa zobúdza! 😉

wighy
autor
14. dec 2008

bezkaj

moja ece spi, muz tiez tak tu musim cucat a byt ticho hehehe

kila
14. dec 2008

Prajem vám šťastné a veselé vianočné sviatky! Uvidíme sa až na Vianoce! Papa! 😵 😵 😵

tittika
21. dec 2008

ahojte 🙂
Henrieta 😵 gratulujem 😵 😵 😵 kukala som albumy a videla som tvoj krasny grafik 😀
ja som uz skoncila liecbu endo
dufam,ze ta budem nasledovat 😉

dievcata,krasne mate babulky 😵 uz su take velke....

henrieta76
21. dec 2008

ahoj,konecne si sa ozvala.
dakujem a urcite sa vam to uz teraz podari.drzim palce.
inac ako sa mas?

wighy
autor
21. dec 2008

ahojteee

heni ece raz gratulujeeeem, juuuj tak sa tesim 😵 😵 😵

ahoooooj tittika,juuuj ako davno si tu nebola,drzim moooocisko moc palce a uvidis uz si na rade ty a o chvilu budes tehulka, ver mi, mam pravdu, pri nike a heni mi to vyslo vsak baby 😅 😉

nika251
22. dec 2008

Ahojte. Heni- este raz teda takto oficialne gratulujem k babu.
Tintinka- drzim palce nech co najskor oznamis ze si nasla //
Wigh- no jo, ved som hovorila ze si stara striga 😀 😀

Ostatnym zelam krasne Vianoce.

henrieta76
22. dec 2008

ahojte
dakujem a dufam ze to s nikou dotiahneme do konca.po tych mojich pripadoch sa este stale bojim.
a pevne verim ze nasa bosorka wighy bude mat pravdu a vsetko bude v poriadku.
takze wighy prosim bosoruj.

krasne a stastne vianoce prajem kazdemu.

wighy
autor
22. dec 2008

babulky, zelame vam krasne vianocne sviatky, aby ste ich prezili v kruhu najblizsich, v hojnosti a zdravi a aby ste si pod stromcekom nasli vela vytuzenych darcekov 😵 😵 😵

nika 😀 😀
uz ti svieti 10tt to je sila ,tak rychlo to uleti ze o chvilu bude mat damino setricku alebo braceka 😵 😵

tittika
22. dec 2008

ahojte 🙂
ja som tu furt kukala len sa mi nechcelo pisat a nebolo o com 😖 skoncila som 6 mesacnu liecbu koly endometrioze tak dufam,ze s uspechom 😕
inak sa mam fajn,drahy prisiel v sobotu zo sluzobky,prala som ako nemnormalna,zehlila...teraz balim zas kufre v stredu ideme na dovcu do USA 😀 vratime sa 19.1. uz ani nedufam ze s fazulkou v bruskou,bude co bude,co nam osud nadeli...

ale Wighy verim (dufam) v tvoje bosoractvo 😀

pa-pa

Prijemne Sviatky 😵

kila
26. dec 2008

Ahojte! Kuk naše vianočné fotky! 😵

kila
26. dec 2008

Heni gratulujeeeeeeeeeeeem! 😵

henrieta76
26. dec 2008

ahoj kila
dakujem,rekuska je krasna.

kila
26. dec 2008

Nás Réka 24. prekvapila zase strašnou nádchou... 😖 takže zase celé noci nespím a bojujeme... 😖 ja už ani neviem čo mám robiť, doma kúrime, je u nás niekedy ako v saune, keď ideme von tak ju obliekam pol hodiny aby jej nebolo zima... 😖 manžel začal mať nádchu ako prvý, ale bola to len taká ľahká nádcha akoby ju ani nemal a Réka má asi taký slabý imunitný systém že jej stačí jeden jediný bacil a už je problém... 😖 Našťastie teraz aspoň nemá horúčku aj apetít má, len najmä keď leží a v noci nemôže chúďa moja dýchať. 😖

kila
26. dec 2008

Naposledy keď sme boli na poradni tak nám kázala doktorka priniesť rannú moč. Čiže sme sa trápili pred vianocami ešte aj s nočníkom. Každé ráno pol hodiny som s ňou hrala na nočníku, najprv plakala, potom sa hrala, potom sa vykakala... už som to chcela práve vzdať, keď sa na 5. deň konečne vyčúrala. A ešte sme museli doktorke odovzdať moč do 8. hodiny ráno. Mali sme šťastie že manžel je doma a tak išiel k doktorke on. Ale neviem čo budú skúmať, dúfam, že nič nenájdu. 😒 Aj vy ste museli odovzdať moč? 😅

kila
27. dec 2008

Ahojte! U nás manžel plánuje ísť na silvestra ku kamarátom a malú by sme nechali doma so svokrou, ale mne sa nechce. Ešte sme nikde neboli bez nej. A bojím sa že o pol noci sa zobudí keď bude veľký hurhaj. Inak to plánujeme tak, že keď malá zaspí tak tam skočíme a po polnoci ideme domov, ale ja by som najradšej bola doma. Uvidíme... 😉
Vy čo plánujete na silvestra?

kila
27. dec 2008

Chcem sa vám aj pochváliť, že Réka nás 23. prekvapila aj s tým, že začala blabotať... doteraz len výskala, ale teraz už začína mrmlať čo jej príde na jazyk... je taká zlatá ako hovorí... najviac sa jej páči mmammamma... O tom ani nehovoriac čo vyvádza v chodítku! Chodí ako blesk po byte! 😀 😀 😀

kila
27. dec 2008

Nika a Heni a ako sa máte? A fazuľky sa majú ako? Vôbec o ničom nás neinformujete! 😠

nika251
28. dec 2008

Ahojte. Kiluska- Reka je zlatucka. Hehe- ked sa im jazyk rozbehne potom to uz nezastavis. Damino tiez cely den vysvetluje a vysvetluje, snazi sa uz hovorit aj slova. Prve zrozumitelne slovo- Jupiter 😀 . Chodit uz chodi krasne sam, prenasa veci, topanky- proste vsetko.
No a fazulka? Poriadne mi dava zabrat. Ak si dam cokolvek varene, hned mi je zle a napina ma. V lepsom pripade sa mi to podari vyhodit. Ale nemozem uz ale 3 tyzdne absolutne maso, varene veci. Jedine rohlik a salam + sladke. Ine nejem. Nechcem pol dna skapinat. V 8+4 mala skoro 2cm, krasne jej bilo srdiecko takze je hadam ok. Nachcipana som uz ale 3 tyzdne ani a nie to zmiznut. Takze o nas tolko. 😉

kila
28. dec 2008

Ahojte! Nika super, že fazuľka sa má dobre a tebe sa to zlepší o pár týždňov však vieš, veď to vydržíš! 😉 Manžel ma tiež začína nahovárať na druhé bábo a ja tiež začínam nadobúdať pocit, že by som chcela byť zase tehu, normálne mi chýba bruško! 😅 Ale zatiaľ odolávam. 😅 Neplánovali sme to takto... 😅
My sa už vraciame domov, takže vám prajem zase ako prvá šťastný nový rok! Uvidíme sa o dva týždne! 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre