Komárno? Maminky, tehulky, snažilky

wighy
6. nov 2007

Ahojte, tak som sa rozhodla zalozit novu temu a budem rada ak sa ku mne pridate Komarnancanky,ved nas je tu uz par,vsak ma tu nenechate samu 😀 😉

henrieta76
20. máj 2009

ved som mu vravela ze ho budu obskakovat dve baby 😀 + ja

henrieta76
20. máj 2009

a ako u vas?manzel si uz nasiel pracu?

kila
21. máj 2009

Stále nie... 😒

henrieta76
21. máj 2009

to mi je luto

wighy
autor
21. máj 2009

ahojteee
no kooonecne to tu zije

kiluska juuuuj to ma mrzi co ste si prekakali

reka je hrdinka 😵

heni takze babulka to bude,kraasne meno bude mat

sue vitaaaaaj

a kde byvat tu v KN???

ja chodim vela do mesta na prechadzky ale tiez sama 😒
a na ihrisko chodim len tu za domom co su urobene

henrieta76
21. máj 2009

ahoj wighy konecne si sa ukazala.
uz si dufam vyriesila problemi co si mala.
a dufam ze ostane babulka,lebo na poslednom 3d si riadne na nu sadla takze sme sa neuistilii,ale o 2 tyzdne idem na sono 30tt tak dufamze sa ukaze.

kila
21. máj 2009

Čaves Wighy! Tak možno pôjdeme byciklom na to vaše ihrisko raz keď nám to tak vyjde a nebude veľká horúčava. Ozvem sa ti pred tým! 😉 My chodíme sa hrať väčšinou pred Familiy center, malá tam poupratuje všetky šaty a topánky ktoré sú vyložené, ale nie je to práve to najlepšie miesto na hranie a poobede je tam veľmi teplo. Zvykli sme chodiť aj do Hypernovi do detského kútika, ale teraz ho rozobrali a ten kútik tiež nie je práve vhodný keď chceme ísť na čerstvý vzduch. A chodíme aj do detského parku do mesta, ale ten je zase strašne ďaleko... 😝 Réka mi už neobsedí v kočíku, že by som ju kočíkovala, musí behať... 😅

wighy
autor
21. máj 2009

heni ahoooj, no pomaly sa to vsetko riesi
juuuj boze ved aj ty budes pomaly rodit paraaada

dnes som videla niku,vyzera super s pbruskom, a daminko poriadne narastol 😵

kila, v utorok doobeda som bola aj ja vo family center,ved niekedy tam mozme doobeda ked nie ej tak teplo dat stretko aspon na chvilenku

aj sem mozte hocikedyprist ale to pieskovisko je na slnku takze hotova katastrofa,vcera sme isli o 5 ale aj to som amla pocit ze odpadnem ale aj za 12 poschodakmi vela cintorina je tiez take ihrisko tak tam sa da aj cez den v pieskovisku lebo barak tam tieni ale inak je to tam nic moc ale co uz

katarinka151
22. máj 2009

Ahojte žienky

no ja mám zajtra termín tak som v plnom očakávaní, či to príde, alebo si ešte počkáme. Momentálne som u mamy na východe, kvôli škole, ale to už mám pomaly za sebou, už len dopisujem práce a sedím s opuchnutými nohami a čakááám 🙂 🙂 🙂

wighy
autor
23. máj 2009

ahoj katka, strasne drzim palce nech mas co najlepsii porod a som straaasne zvedava ci bude babulka alebo chlapcek 😵

kila
2. jún 2009

Ahojte!
My sa máme dobre, Réka už má 3 zúbky a tlačí sa aj štvrtý! Možno ešte aj všetkých predbehne ak to bude pokračovať takýmto tempom - týždenne jeden zub. Malá to znáša veľmi dobre, noc naďalej prespí, je veľká spachtoška! Cez deň začína spať len raz, ale mne to aj vyhovuje, lebo takto spí aj 2,5 hodiny v kuse a ja mám čas aj na oddych. Najnovšie si už vie sadnúť aj sama na svoju stoličku a vstať, veľmi sa z toho teší a stále to skúša, je zlatá! Už aj pribrala ale nemôžem povedať že papá bez problémov, stále sa s ňou trápim ale už som si zvykla... Máme nové fotky v albume! 😉

kila
2. jún 2009

Katarínka už asi to máš za sebou, tak ti len odkazujem že vydrž!!!! Tie prvé týždne s malým/malou ti asi dajú zabrať ale bude to lepšie! 😉
Wighy super, keď sa vrátime domov a Réka bude spať len raz, tak sa ti určite ozvem lebo niekedy už fakt neviem kam mám s ňou ísť... 😅

katarinka151
4. jún 2009

Ahojte babenky,
hlásime príchod na tento svet. Volám sa Petra a narodila som sa 28.5. s mierami 3550 gramov a 50 cm. Robím radosť obom rodičom a priberám a rastiem do krásy 🙂 za chvíľu prídeme do Komárna a potom si dáme rande s Vami niekde v meste. Čo vy na to?

wighy
autor
4. jún 2009

katarinka ,gratulujem k malej princeznicke 😵 😵 😵

kila oki,dohodneme si rande 😉 sa tesiiiiiiiim

kila
21. jún 2009

Ahojte! Mám nové fotky v albume! Ako sa máte?
My sa máme pomerne dobre, Réka má 4 zúbky a 9100 g. Vo štrvrtok sme boli na poradni, Réku doktorka aj pochválila že za mesiac pribrala 700g - viete predtým aj schudla keďže bola chorá. Dostali sme aj posledné očkovanie a do poradne ideme zase až v októbri. S papaním sa stále trápime, takže to že pribrala je moja zásluha, že nenechám ju len tak keď kričí pri jedení, jednoducho ju nakŕmim aj keď nechce. Už to priznala konečne aj moja mama aj svokra, že bohužial musíme takto papať inak by asi Réka zomrela od hladu. Len mňa to vyčerpáva a najmä psychicky som na dne, bola som aj u lekára s ekzémom, beriem tabletky na posilnenie imunity a používam krémy na ekzém, už je to našťastie skoro preč.

kila
21. jún 2009

Wighy, stále som sa k vám nedostala, už sa hambím, že stále len sľubujem a sľubujem. Hádam to bude lepšie keď sa manžel zamestná, na budúci týždeň sa mu už niečo črtá, ale nechcem dopredu nič hovoriť. Nechcem so sebou vláčiť k vám aj manžela... 😝 😀 😀 😀

kila
21. jún 2009

Katarínka keď budeme v KN, prídem!

wighy
autor
22. jún 2009

kiluska kuk som fotky reka je nadherna 😵

s tym jedenim ti straaasne drzim palce ja by som si uz vlasy vytrhala,mne to laura urobila len par krat a to som bola zrela na psychinu bleeeee

kila
22. jún 2009

Wighy len keby som vedela čo mám robiť alebo že čo som pokazila, že sme sa dostali až sem... 😖

wighy
autor
25. jún 2009

kila urcite si nic nepokazila, proste su take deticky

ja som do svojej 16 nic nejedla cele dni proste som enmala pocit hladu,totlaka nechutenstvo a vidis teraz je ma dost heheheeh

kila
6. júl 2009

Ahojte!
Ja mám dobrú správu: manžel konečne pracuje! Sme zachránení v poslednej chvíli lebo podporu mal dostať už len v júli. Ani toto miesto nie je bohviečo, takže hladáme mu ďalej lepšiu prácu, ale aspoň vieme zaplatiť réžiu a neumreme od hladu. Máme aj nejaké vedlajšie príjmy tak nejako to prežijeme. Len ľutujem že tento rok zase nebudeme môcť ísť na dovolenku...
S Rékou je všetko v poriadku, rastie, často s ňou chodíme na kúpalisko, miluje to! Vôbec sa nebojí hlbokej vody, stále kričí aby sme ju nedržali a chce ísť sama aj v hlbokej vode a keď sa náhodou spadne a potopí sa do vody, ani vtedy neplače.

zzz77
13. júl 2009

Ahojte!!
Som tu nova aj ja z KN. Cakame prve dietatko 😵

Kila ahoj, velmi sme sa vam tesili s drahym v nedelu 😀

wighy
autor
14. júl 2009

ahojteee

kila to je super ze ma muz pracu gratulujeeeeeem
reka je veeeelka sikulka 😵

zzz vitaj medzi nami 😵

nika si ece 2in1?????????

nika251
16. júl 2009

Ahojte. Len pre info- hej som este cela 😠 😖 ☹ a cem rodit a nic nanho nezabera, chlapisko jedno lenive- dufam ze mu to vydrzi aj po porode 😀

henrieta76
16. júl 2009

viete nika poctivo caka na mna 😀

vitaj zzz77

baby ja uz mam len 11dni,dnes som absolvovala nekonecne predoperacne vysetrenia.huraaaa uz aby bolo 27 ho.

wighy kde sa flakas davno si tu nebola.

kila som rada ze manzel ma konecne pracu.reka je sikulka mala rybka.

henrieta76
17. júl 2009

haloooooo kde ste zasa

wighy
autor
18. júl 2009

ahojte
tehulky moje drzim vam palce nech ide vsetko ako po masle a deticky su dobrucke 😵 😵

heni ved ja som tu fuuuuuuuuuurt vy sem nechodiiiiite

henrieta76
18. júl 2009

wighy dakujeme
aj ja som tu kazdy den ale nikto sem nepise.

zzz77
19. júl 2009

Ahoj baby, vdaka za privitanie 😵 ste velmi zlate 😉

Henrieta76 Ja to mam este dalej, ale aj ja pojdem na cisarsky, no uz teraz z toho mam divne pocity a obavy 😖
kto ti bude robit cisar? epiduralkou?

Kazdej tehulke drzim palceky, aby vam to islo ako po masle 😉

nika251
19. júl 2009

Ahojte. Zzz- tiez drzime palce nech to uspesne dotiahnes do konca a nech malicke v tychto teplach poslucha

Heni- nebud zlaaaaaaaaaaaaa 😠 😠 😠 ja ta nechcem pockatttttttttttttttttttttttttttttttt 😠 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre