Komárno? Maminky, tehulky, snažilky

wighy
6. nov 2007

Ahojte, tak som sa rozhodla zalozit novu temu a budem rada ak sa ku mne pridate Komarnancanky,ved nas je tu uz par,vsak ma tu nenechate samu 😀 😉

zzz77
16. máj 2013

@kacenka0913 este ma napadlo skus sa opytat laktacnej poradkyni tu n konikovy s nickom "annag" alebo na stranke http://dojcenie.wordpress.com/ tam ju tiez najdes a velmi rada poradi. So synom pri prvom dojceni som sa dost naprapila a ona mi velmi vela poradila a pomohla, je super !!! Odporucam!! 🙂

zzz77
25. jún 2013

Ahojte baby, maly uz nepojde do skolky tento tyzden isiel k babke prazdninovat, niekedy skocim pre jeho veci a neviem ci sa patri aj takto zobrat dajaku malickost pre pani ucitelky, prosim poradte. Vdaka

zzz77
23. sep 2013

ahojte, mala ma sopliky a strasne si skriabe usko, ma uz aj jazvu a velmi to ma cervene a napuchnute. Svrbi jej to z vonka, si mysim, lebo sa neskriabe vo zvukovode. Stretli ste sa s tym? co by pomohlo? na soplik jej davam nasivin soft, k lekarke som ju nechcela brat, aj tak nic nepredpise, lebo teploty nema.

leona45
27. jan 2014

Ahojte, ja by som sa chce informovat, pocula som, ze na ZS na ul. Komenskeho v Komarne sú cvicenia pre zeny- "neplodne", posilnenie maternice atd,
Nahodou niektora z vas vie na cvicitelku kontakt?Alebo kedy su hodiny? Dakujem pekne

edinamolnar
21. feb 2014

Ahojte maminky! Chcem sa informovať o pani doktorke Milada Vansovej. Prosím Vás, napíšte mi, že aké máte s ňou skúsenosti. Mi zatiaľ chodíme k Z. Zaťkovej, ale v poslednom čase s ňou nie som spokojná. Nemá na nás čas a vždy sa nás veľmi rýchlo chce zbaviť. A zároveň za potvrdenie do žiackej knižky že dcérka je zdravá a môže ísť do školy, si vypíta od nás 1 euro.....

Malý je stále chorý .Od októbra skoro každý mesiac dostal antibiotikum. Teraz má 19. mesiacov. Chcem ho zobrať k imunologičke, ale naša dr. povedala, že do 3 rokov to nemá zmyseľ atď. Zavolala som dr. Kuzmovú a ona povedala , že v júni keď bude mať 2 rokov, kľudne k nej môžeme ísť.

Takže keď naša dr nebude mi to dovoliť aby som malého vzala k imunologičke, tak určite od nej ziberiem deti. ...

Ďakujem vopred za vaše odpovede.

euph0ria
28. máj 2014

@leona45 Ahoj, neviem, či je Tvoja otázka ešte aktuálna, ale ak áno, posielam Ti číslo na cvičiteľku: 0903399584

leona45
28. máj 2014

@euph0ria Dakujem pekne

edita84
2. jún 2014

@edinamolnar ahoj aj ja k nej chodím s deťmi a približne v tom čase som s ňou mala tiež problemy ale podla mňa sa to už zlepšilo 🙂 ale od nás nikdy za to potvrdenie nepýtala žiadne peniaze a to sa podla mňa ani nemá ked je malá vypísaná

zuzka0405
16. okt 2014

@all Ahojte baby viete mi poradiť kedy v Komárne nabieha na účet RP mám TB je to tiež tak okolo 16? Zabudla som sa opýtať na úrade. Ďakujem

b_erika
10. dec 2014

Ahojte mamičky, viete mi odporučiť dobrú škôlku, prípadne aj detskú lekárku v Komárne? 🙂

gzzzl
11. dec 2014

caute maminy, je v komarne manzelska poradna? potrebujem kontakt...diky kocky

liaka
21. apr 2017

Ahojte. Hladam maminku z Komarna. Chcem sa len nieco opytat, kedze sa tam zajtra chystame a este sme tam neboli. Ako daleko je centrum od vlakovej stanice? Dakujem

vladkaluckalukas
18. feb 2018

Ahojte dievčatá. Je tu niektorá z vás z obce Bátorové Kosihy? Prípadne niekto, kto ich pozná a prehodila by som mnou pár informácií o obci? Ďakujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre