Komárno? Maminky, tehulky, snažilky

wighy
6. nov 2007

Ahojte, tak som sa rozhodla zalozit novu temu a budem rada ak sa ku mne pridate Komarnancanky,ved nas je tu uz par,vsak ma tu nenechate samu 😀 😉

zzz77
10. dec 2011

@kila Boli ste? babka vravela, ze tolko ludi tam bolo a plno skolakov, ze mikulasa ledva videli a Mark bol mimo kvoli davu, tak sa radsej pobrali do trznice a tam hladali mikulasa tiez zbytocne 😒 dnes idu na namestie pozret aspon stromcek a mesto ako je vyzdobene, je vlastne vyzdobene? alebo len ako doteraz, chudobacky? 😖

mmacca
10. dec 2011

Stromček ako vždy, nejaké osvetlenie, a tuším je už aj betlehem. 😉

kila
13. dec 2011

Bolo to super, podala som si ruku s Mikulášom aj ja, Réka sa s ním chvíľu aj hrala, čakali sme v rade asi aj hodinu, ale bol to veľmi príjemný človek a zážitok, takže neľutujem. Réka má nádchu, nechodí do škôlky, asi ju zoberiem zase až na nový rok... 😉

kila
16. dec 2011

Ahojte! Tomáško má zápal stredného ucha... z ničoho nič začal v stredu večer plakať, nevedeli sme ho utíšiť, nechcel piť ani jesť, nevedeli sme čo s ním robiť len sme videli že ho niečo bolí, tak sme išli na pohotovosť... lekár nám hneď predpísal antibiotiká a že na kontrolu máme ísť v pondelok. 😖 Vyspal sa, dala som mu Nurofen a odvtedy je mu lepšie, vlastne už na ňom vôbec nevidieť že by bol chorý len zadoček má už celý červený z antibiotík. Najradšej by som mu antibiotiká už nedávala, nemohol sa lekár mýliť?!?! 😕

edita84
16. dec 2011

@kila skús skočiť ku Germánovi nech mu to pozrie už nemusíš mať ani výmenný lístok ak dobre viem

monika4886
19. dec 2011

Moze mi niekto poradit?!po porode ked ma pustia domov,kolko dni mám na to aby som si vybavila papiere v solciálnej poistovni a na úrade práce?je na to nejaky termin?dakujem.

edita84
19. dec 2011

@monika4886 Ahoj ked dobre viem tak 15 dní ale nie som si istá

kila
19. dec 2011

@edita84 už sme boli na kontrole u pediatričky, vraj všetko vyzerá v poriadku, len ešte tie hnusné antibiotiká musíme dobrať, k ušnému nás ani neposlala... 😉 Dúfam že na Vianoce už bude každý fit... 😝

edita84
19. dec 2011

@kila hm neposlala? ale mala by nie? nás poslala ked Tea bolelo uško na kontrolu to pre istotu

kila
22. dec 2011

@edita84 aj ja som počítala s tým, že nás pošle, ale asi videla že Tomi je v poriadku, asi na tom nebol až tak zle, keď na druhý deň sa už mal dobre,a mne sa zdalo že pediatrička ešte sa aj čudovala že dostal antibiotiká. A určite sme išli k lekárovi včas, lebo nemal ešte ani teplotu, až keď sme prišli domov. 😉 Dnes už doberieme antibiotiká a dúfam že budeme mať konečne od chorôb pokoj...
Prajem vám krásne sviatky! 😵

zzz77
24. dec 2011

Ahojte prajem Vam stastne a vesele svietky vianocne 😉 😀 🙂

mama128
25. dec 2011

ahoj aj ja som okres komarno mam 3 synov a teraz 5 mes dcerku a rada sa pridam kvam .ak mas cas rada odpisem

edita84
25. dec 2011

Ahojte aj ja prajem krásne sviatky 🙂

@mama128 vitaj medzi nami 🙂

mama128
25. dec 2011

@edita84 dakujem a prajem vsetkim maminam pekne vianocne sviatki

zzz77
27. dec 2011

@mama128 ahoj a vitaj tu na konikovy 😉 4 deticky? tak to mas co robit 😀 kde v okrese byvas?

bebemaly
27. dec 2011

ako ste sviatkovali dievčence? 🙂 ja chcem ešte vianoceee 😀

zzz77
27. dec 2011

@bebemaly som straaasne unavenaaaa 😠 😀 sice netreba k tomu sviatkovat, aby som bola unavena 😒 malej sa tlacia zubky preto sa dost casto budi v noci 😝 no a cez den maly zacina naberat na otackach a rapluje, to bude vekom, teda je veselooooo 😵

bebemaly
27. dec 2011

@zzz77 na mňa prišla dáka povianočná depka :-P nie je čo chystať, zdobiť, pomaličky som sa tomu venovala celý mesiac, a teraz len sedím a neviem, do čoho pichnúť 🙂 asi začnem chystať kuriatka a vajíčka na VN 😀
tak to hej, s dvoma detičkami netreba sviatky aby si bola unavená, mne teda stačí aj jedno šidielko aby som večer odpadávala mrtva do pelichu 😀

mama128
27. dec 2011

@zzz77 ahoj dakujem za privitanie,byvam v zemianskej olci,ano zo 4 strimi detmi sa nenudim celi den teraz ze ani skoulku nemame je aj unas veselo.a ti kde byvas,

bebemaly
27. dec 2011

@mama128 ahooj, ja bývam v trávniku 🙂

zzz77
27. dec 2011

Ja v KN, no moja stara matka v Zemianskej Olci, teraz uz nie, ale v detstve som tam bola straasne vela.

mama128
27. dec 2011

@bebemaly cau tak sme si blyzko.aj ti si doma na materskej,

bebemaly
27. dec 2011

@mama128 hej blízko, no, na materskej, ešte rok 🙂

kila
28. dec 2011

@edita84 dobrá fotka, Teodorko rastie ako z vody! 😵
@zzz77 s Márkom v tomto jeho veku sa nudiť nebudeš... ešte zopár mesiacov to potrvá... 😅 mysli na to že o rok už bude v škôlke a budeš mať pokoj... 😀
U nás zvykne byť tiež veselo. Niekedy ich musím napomínať každých 5 minút, lebo aj Tomi aj Réka chce práve tú hračku ktorú má ten druhý. Potom to musím riešiť ja a určite sa to skončí plačom jedného z nich. A niekedy to nechám na nich, nech si to vyriešia sami a ja si vyvetrám hlavu na terase... 😅 vtedy obyčajne zabudnú na hračky a revajú aby sa im mamina vrátila a potom je 5 minút pokoj. 😅 Tomi je aj celý deň v mojich pätách, je závislý odo mňa, žiarli na každého kto sa ma dotke.
Tomáško je teraz očarovaný stromčekom, nevie sa na neho vynadívať... 😀

edita84
28. dec 2011

@kila Ahoj dakujem 🙂 no veru rastie 🙂

mama128
29. dec 2011

@bebemaly ahoj ako sa mas?ja som strsne unavena chistam sa na silvester.mala je umrncana celi den .asi sa jej tlacia zubky.aj v noci zle spi uz som vizmikana jal citron.a ti budete doma na silvester mi hej. 😵 cau cau 🙂

mama128
29. dec 2011

@zzz77 ahoj a ako sa volala tvoja stara mama mozno som ju poznala.ja som tu 17 rokov v olci.inak co nove?ako samate? 😨

bebemaly
29. dec 2011

@mama128 ahoj 😉 tak, povianočne sa mávame 🙂 na silvestra budeme doma, nič zvláštne nechystám, asi upečiem ešte zajtra trochu medovníkov, lebo sme s malým všetky vyslovene požrali 😀 a možno spravím dáke chlebíčky, a kúpim malému prskavky / on býva zvyčajne hore do 11-12 tej, tak s polnocou problém nebude :-P/ a budeme pozerať tele

angela1
30. dec 2011

ahojte dievčatá, nebývate niektorá v Číčove?

kila
1. jan 2012

Šťastný nový rok, šťastnejší ako bol ten minulý! 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre