Komárno? Maminky, tehulky, snažilky

wighy
6. nov 2007

Ahojte, tak som sa rozhodla zalozit novu temu a budem rada ak sa ku mne pridate Komarnancanky,ved nas je tu uz par,vsak ma tu nenechate samu 😀 😉

nika251
10. apr 2008

Ahoooooj. Wigh- dnes plati? Mohli by sme sa stretnut az po jednej? Maly papa o 12,00 a to mu trva 30 min. + kym sa oblecieme, umyjeme. Ale bude naaaaadherne. Az ma chyta optimizmus 😵 😵 😵 😵

nika251
10. apr 2008

Kiluska- velmi drzim palce, nech to mas co najuspesnejsie za sebou- ak ti teda babo vyvolaju a nech sa co najskor mozes pridat 😵

wighy
autor
10. apr 2008

mooooozme aj mne to vyhovuje tak dame 13,15 na klapkovom???no dufam ze ostane pekne bo hoviria ine 😠

nika251
10. apr 2008

O.k- tesime. A nestraaaaaaaaaaaaaaaaaaas ze nebude pekne 😠 😉

iva72
10. apr 2008

Wighy, čo tebe hovorila lekárka, že môžete papať? Jedna kamoška hovorí, že jej lekárka povedala, že o mesiac už môže jej malý aj jogurt 😕 . Malý má presne toľko ako naše dievky. Ja som už z toho stravovania "jeleň", každý hovorí niečo iné. Mne len povedala, že keď malej varím zeleninu s mäsom, aby som dala trochu olivového oleja kvôli vitamínom.

wighy
autor
11. apr 2008

ahoj ivka

tak mi papame :mrkva,zemiak,pastrnak,karelab,brokolica,kukurica,cuketa,hrasok,por, banan, marhulka,broskyna, kuracie, hovadzie, morcacie maso, zltko, ryza, bananova mliecna kasa

a kupila som jej kukuricne neslane chrumky tak jej kazdy den dam jednu 😉

jogurt ece nie uvidim co povie buduci tyzden na poradni lekvarka

kupila som malej spaldove bezvajecne cestoviny a spaldove ovsene vlocky ale to som ece neskusala

kila
12. apr 2008

Ahojte! Som tu trošku zase, prišli sme domov k rodičom, lebo pred pôrodom som tu posledný krát a po pôrode aspoň mesiac domov na dlhší čas určite neprídeme... hoci je tu u našich maliar a je tu veľký bordel, ale aspoň mame trošku pomáham... a medzitým vám podám aj správu:
vo štvrtok som bola na poradni, vraj je bábätko ešte veľmi vysoko, hoci som teraz trošku "schudla" zo 75 na 74 kg a sestrička povedala, že to znamená že malá čoskoro príde na svet... S doktorom sme sa definitívne dohodli, že 27.4. mi vyvolá pôrod, vtedy má službu v nemocnici - keď sa malá nebude pýtať na svet skôr... a keď hej, tak porodím bez môjho doktora... už sa teším na pôrod, nebojím sa, som len presne tak nervózna ako keď človek čaká napr. na deň svadby alebo na deň odchodu na dovolenku... Ešte dva týždne a ubehne to určite tak rýchlo, že si to ani nevšimnem. Budúci týždeň idem ešte do nemocky na CTG a na poradňu vo štvrtok.

wighy
autor
12. apr 2008

jeeeeej KIluska no supeeeeeer

juuuuuuuuuuuuuuuj uz sa tesim na malu Reku,dnes som na teba myslela ze ako si na tom

presne tak 2 tyzdne ubehnu ako voda a budes mat v naruci svoje krasne dietatko 😅

iva72
13. apr 2008

Wighy a žĺtok už môže? A ryžu jej varíš ako?

wighy
autor
13. apr 2008

ivka hej 1x tyzdenne zltok do zeleninky

ja davam dnes cukina ryza zltok

do vody som dala za 2 lyzice ryze ked zovrela voda dala som nakrajanu cukinu a varila do zmaknutia
vajce uvarila na tvrdo a vyberiem zltok a zamiesam do cukiny a ryze mal to lubi nestiham naberat na lyzicku ako otvara pusu 😅

kila
13. apr 2008

Ešte aj dnes som celá! 😀

henrieta76
13. apr 2008

ahoj kila.
este si tu?

kila
13. apr 2008

Ahoj Heni! Som! Teraz som čítala, že čo sa ti stalo, chúďa moja... 😢 😔 Tak je mi to ľúto! 😔

wighy
autor
13. apr 2008

ahoj Heni davno si tu nebola

ako sa mas??

Kiluskaaaaaa ahoooooooj, vsak ze mi das vediet ked sa malicka narodi 😅 😅

kila
13. apr 2008

Jasné že dám vedieť, všetkým vám dám vedieť! 😵 Presne o dva týždne!!! 😀 😀 😀

wighy
autor
13. apr 2008

kilus budes mate nedelne babo ako my???vies o tom ze nedelne babetka su babetka stasteny 😀 😀

kila
13. apr 2008

Fakt? 😀 To ma teší! 😀

henrieta76
13. apr 2008

ahojte,no mam saz lepsie.bola som ale som vas len citala,nemala som sil zapajat sa.ale uz tu budem castejsie slubujem.ved zachvilu vam pojdem kocikovat deti.

henrieta76
13. apr 2008

kila aj ty mi pozicias kocik? 🙂

kila
13. apr 2008

Heni jasné a verím, že to dieťa šťasteny ti fakt prinesie šťastie a čoskoro budeš kočíkovať aj vlastné... 😵

henrieta76
13. apr 2008

to som rada.no uvidi sa po pol roku musim na HSG.ale kedze budem kocikovat dve deticky stasteny( reku a luarusku) a urcite aj maly damianko je urcitym sposobom dieta stasteny budem musiet mat stastie a nemusim na IVF.a ked inak nie vlastne budem kocikovat s vasimi druhymi babetkami. 😀

kila
13. apr 2008

Heni a čo je to HSG?

henrieta76
13. apr 2008

to je prefuk vajcovodou kontrastnuo latkou.kedze mi teraz vybrali pravy musime pozriet ci je lavy prechodny aby som znova nemala mimotehu.

henrieta76
13. apr 2008

kilus neviem ci tu este neskor budes,ale pre istotu sa rozlucim lebo sa tomasko chce hrat na mojom pc.cakam spravy o tebe a reke.a ak sa do vtedy tu nestretneme prajem ti krasny a pohodovy porod.

kila
13. apr 2008

Och, Heňuš, ešte ti aj pravý vajcovod vybrali? To som nevedela... ☹
Ďakujem, držte mi palce, už sem do pôrodu asi neprídem a potom neviem kedy... ale napíšem vám správu... a keď sa vám neozvem skôr ako 27.4., tak na mňa v tú nedeľu myslite! 😅

wighy
autor
14. apr 2008

Ahojteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Taaakze nasa Kiluska sa stala mamickou, pred 3 minutami som dostala sms: Reka sa narodila o 5:00, ma 2800g a 48cm, do nemocky prisli o 1:00 bola otvorena len na 1cm ale zevraj to islo straaasne ryyychlo

Kiluska gratulujeme eeeeste raz a zelame rychle zotavenie a veeela veeela mliecka

juuuuuuuuuuuuj krasna spravicka takno v pondelok rano 😅 😅 😅

adrolka
14. apr 2008

bréránko, čo to tu čítam!!!! Kiluska z celého srdca gratulujem ku bábätku!!!!!!!!! super správaq, prajem nech ste obe zdravé a šťastné. 😵

iva72
14. apr 2008

Ja som sa tiež prekvapila, aj mne došla SMS od Katky. Dúfam, že napriek tomu cirkusu s Hegedúsom pri tých krvných testoch je Réka vporiadku.

nika251
14. apr 2008

Ahojte. Tiez sa pripajame ku blahozelaniam, maminke zelame skore uzdravenie a Reka nech robi svojim rodicom len a len radost

tittika
14. apr 2008

ahojte
waw to je super 😵 kiluska je maminka 😵 ale to rychlo ubehlo 😵
*g*r*a*t*u*l*u*j*e*m* 😵 😵 😵
my sa snazime o 106,este tento mesiac a ak sa nepodari tak teda 6 mesacna liecba 😢
ale duuuufam ze nebude treba 😔

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre