Komárno? Maminky, tehulky, snažilky

wighy
6. nov 2007

Ahojte, tak som sa rozhodla zalozit novu temu a budem rada ak sa ku mne pridate Komarnancanky,ved nas je tu uz par,vsak ma tu nenechate samu 😀 😉

wighy
autor
30. okt 2008

no ja som z toho tiez rozladena ze len 1x tyzdenne to ako co ma byt??? 😒 😒

kila
3. nov 2008

Ahojte! Zase sa hlásim a budem tu celý budúci týždeň!
My sa máme dobre, malá krásne papá, teraz už sme zaviedli aj kašičku na večeru, ale s jej spánkom to zatiaľ nič nerobí, takže stále vstávame v noci aspoň 2x. Fakt neviem čo jej začalo vadiť, keď bola menšia prespala noc, vstala maximálne len raz. Rozmýšľala som, že možno jej vadí to, že cez deň ju už toľko nedojčím a chýba jej to. Na obed a na olovrant už zje celú porciu, tak ju dojčím naposledy pred obedom okolo pol desiatej a najbližšie až okolo pol piatej keď sa zobudí z popoludňajšieho spánku. Večeru má o siedmej, o ôsmej ju ešte zase dojčím a ide spinkať. Boli sme aj na poradni, všetko bolo ok, malá má 6400g.

kila
3. nov 2008

Inak som vyhrala!!!!!!!!!!!! Kupujete Dieťa? Tak ma môžete nájsť medzi výherkyňami!!!! A vyhrala som práve Sunarku Dobrú noc a Dobré ráno! Ešte som nič nedostala poštou ale čakám!!!!
A neuveríte čo sa mi stalo minulú sobotu, ani neviem ako to napísať, obarila som sa ráno horúcou kávou... pravé horné vnútorné stehno a - hádajte ešte kde - no práve tam, ano preste tam, kde to najviac bolí... takže zase žiadny sexík nebol minulý týždeň... ale prežila som to, no tú bolesť nechcite vyskúšať... 😅

henrieta76
3. nov 2008

ahoj kila

co na to povies?
http://www.fertilityfriend.com/home/1ded35

ako citam ty si sikulka to obarenie mohlo byt zaujimave 🙂
rekuska je krasna a sikovna ked tak pekne papka a cez noc tak dobre spinka.

kila
3. nov 2008

Ahoj! To som... 😅 manžel ma chcel odniesť na pohotovosť, ale našťastie to také hrozné nebolo, stehno vyzeralo oveľa horšie a ešte aj vyzerá, ale už aspoň nebolí... 😅 hneď som si sadla do studenej vody... 😅
Ten graf vyzerá nádejne, len nech vydrží... už by si to zaslúžila... 🙂 a je lepšie porodiť na jar alebo na leto, keď je dobré počasie a môžeš chodiť von kočíkovať... 😉

henrieta76
3. nov 2008

to urcite,zatial som mala stastie,tomasko je aprilovy a erika februarova.no uvidime uz len dufam ze zajtra mi teplotka vystupi.

kila
3. nov 2008

Alebo aspoň nech sa udrží.

henrieta76
3. nov 2008

no uvidime.vsak dam potom vediet.
kedy budeme mat uz konecne stretko?uz iba rekusku som nevidela na zivo.

kila
3. nov 2008

Heni, fakt? Keď ideš nakúpiť do Hypernovi či Kauflandu zavolaj a uvidíme... 😉

kila
3. nov 2008

Teraz na večeru réka zase spapala kašičku aj bola riadne unavená, tak dúfam, že budeme spať do rána a ja budem spomínať na tento deň, ako deň D, deň keď Réka prvý krát prespala noc... Ale to asi len snívam... 😅

henrieta76
3. nov 2008

oki,chodim skoro kazdy tyzden.urcite sa ozvem.raz pojdem tak aby som mala trocha casu aj klebetit,lebo vacsinou sa ponahlam.

tak ti drzim palce aby si dnes mala den D.a ked nie dnes tak raz sa urcite dockas 🙂
aj ja som na tento den cakala ako deti na vianoce 😀

kila
3. nov 2008

Heni, ale až budúci týždeň, lebo teraz nie sme v KN! 😉 A kedy si sa nakoniec toho dňa dočkala? 😅

henrieta76
3. nov 2008

aha,dobre aj tak tento tyzden nestiham.

no ani neviem presne,vies kym tomasko uz prespal prisla erika a zacalo to odznova.a ked sa nad tym tak zamyslim niekedy neprespim noc ani teraz,lebo sa vnoci striedavo pripadne naraz nasackuju vedla mna 😀 .

ale asi ked mal tomi okolo roka ale aj tak niekedy v noci potreboval pit.a aj erika asi vtedy mozno skor uz sa presne nepamatam.pejem ti aby to bolo cim skor.

henrieta76
3. nov 2008

malo to byt prajem 🙂

kila
4. nov 2008

Ahojte! Takže snívam ďalej lebo malá bola hore 2x... 😅 🙂

henrieta76
4. nov 2008

ahoj
to mi je luto, mozno dnes 😀

kila
4. nov 2008

Možno... 😀

kila
4. nov 2008

Réka bola dnes dobrá ako zvyčajne, ale poobede spala len pol hodinku, tak teraz už bola taká unavená, že skoro mi zaspala vo vani... Na večeru zjedla rekordné množstvo kašičky, som zvedavá čo to s ňou urobí...

monique13
5. nov 2008

ahoj baby..dlho som tu nebola..chodime teraz s malou do zahrady,paradne sa tam vybeha a nemusim stale pozerat,ci nejde nejake auto,ci nejde na cestu a podobne..ma tam klud a lubi sa jej tam 😉
aspo nieco,ked je uz taka hyperaktivuš 😀 😀 😀
v piatok nam dojde domov konecne tatino,tak sa tesime..(po 8mich tyzdnoch,uz ani neviem,ako vyzera 😀 )
a v sobotu dava na malu pozor babicka,ja mam stretavku zo skoly a potom sup sa zabavit..vonku som nebola ani nepamatam,kedy 😀

kila
5. nov 2008

Ahojte! Kuk na naše nové fotky! 😉

kila
5. nov 2008

Ešte som vám sľúbila fotky našej kuchyne, tak kuk sem:
http://www.modrastrecha.sk/album/album.php?vRef...

kila
5. nov 2008

Réka včera v noci sa zobudila 2x ako obyčajne, ale nadojčila som ju a spala ďalej, nerobila cirkus... aj dnes zjedla strašne veľa kašičky, práve rozmýšľam či si nemôže pokaziť bruško? či vie kedy má dosť? už zjedla celú jednu porciu zo 125ml vody - mám jej zajtra pripraviť ešte viac?
Inak už číta, píše, riadi auto, opravuje mikrovlnnú rúru, rádio aj žalúzie... Minule išla s ocinom do garáže a keď sa vrátila bola celá od oleja. 😀

kila
5. nov 2008

Toto dnes napísala Réka do inej témy:
&AY& &QNMN XR šZZélô.&h ysôxy

😀 😀 😀

henrieta76
5. nov 2008

ahoj kila
citam ze rekuska je velmi vsestranna hotovy genius 😀
neboj deti vedia kedy maju dost,mne velakrat ostala kasicka v miske.a to boli dobry jedaci obidvaja.erike to aj ostalo 😀

mate naozaj peknu kuchynu.

nika251
6. nov 2008

Ahojte. Heni- drzim palce nech sa BT pekne drzi. U nas nic aktualne, asi si este pockame 😖 .
Kila- no Rekuska je sikovnica. Nauc ju pekne desat prstovu metodu a potom len diktuj co chces pisat 😀 , Talent treba vyuzit 😀

simona55
6. nov 2008

caute baby kila citam ahladim na displej arozmislam otvojej malej ze kolk ma rockov ked je taka sikula avidim ze ma iba mesiace gratulujem vam 😉 😅

simona55
6. nov 2008

babenki viemi niekto pomoct 😝 mne sa tak tazko dostava kvam na co mam kliknut abi som nemusela otvarat vela stran 😵 ☹ .,,,,?

nika251
6. nov 2008

Simonka- nic sa neda robit. Musis sa sem preklikat alebo do vyhladavaca hodit Komárno a hodi ta to rovno do tejto temy

kila
6. nov 2008

Ahojte! My sme mali pomerne dobrú noc, Réka bola hore len o druhej, lenže potom sa zobudila o šiestej a už nevedela zaspať. Ja som bola u kaderníčky a konečne vyzerám ako človek...

henrieta76
6. nov 2008

ahojte
nika dakujem.

kila neviem ci sa dobre pamatam ty si si robila aj tehu test modra sprava?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre