Komárno? Maminky, tehulky, snažilky

wighy
6. nov 2007

Ahojte, tak som sa rozhodla zalozit novu temu a budem rada ak sa ku mne pridate Komarnancanky,ved nas je tu uz par,vsak ma tu nenechate samu 😀 😉

nika251
10. nov 2007

Ale nasi byvaju v Hurbanove-v NZ len pracuju a odtial pochadzame. Ale aj takto sa to da stihnut za nejakych 25minut- mame to odskusane 😀 . Ale pochybujem ze porod u prvorodicky by bol nejaky rekordny. Ak samozrejme rozoznam kontrakcie od poslickov 😖

wighy
autor
10. nov 2007

ahojteeeeeeeeeeeeeee kiluska teraz som tuuuuuuuuuu 😀 😀

nika taaak toho sa fak neboj ze by to islo taaak rychlo ja som od prvych kontrakcii az do porodu mala 14,5 hod 😉 ale najhorsich bolo poslednych 20 minut 😝 takze dalo sa hehe

nika a budes mat pri sebe manzela??

iduda
10. nov 2007

Ahojte baby! 🙂 🙂 🙂 Som tiez z KN, sme v 12.tt a strasne sa na babo tesime, zatial sa mam celkom fajn, len kazde rano vraciam, A TO SOM UZ SKUSALA VSELICO MOZNE A NIC.. 😖 ako ste na tom vy?

wighy
autor
10. nov 2007

ahoj ibuda,vitaaaj

joooj to doverne poznam ja som vracala do 18tt a dost casto cez den bleeeee ale neboj to pominie 😉

iduda
10. nov 2007

Dakujem za privitanie..ta tvoja Laura ja nadherna..uz aby to boloaj u mna, aj ked mi kazdy hovori, ze si mam tehotenstvo vychutnavat..Co malicka, ako spinkate, papate?

wighy
autor
10. nov 2007

joooj skomolila som ti meno 😢 😀

dakujeme pekne, no je to velka nezbednica,dnes dost mrncika tak ja sa ventilujem tu na mk hehe
v noci spinkame krasne ale cez den sa ejj nechce a vyzaduje velku pozornost

presne tak pekne si uzivaj tehu, spinkaj vela,papaj na co mas chut a planuj si vybavicku a taaaak,je to krasne obdobie 😉

iduda
10. nov 2007

Snazim sa ho uzivat..len sa to niekedy neda,teraz sme menili okna v celom byte a kazdy vikend sa nieco doraba a potom ma caka velke upratovanie..ale za to sa snazim vela odpocivat a aj papat, chuti mi takmer vsetko..to je super, ze aspon v noci spinkate..

wighy
autor
10. nov 2007

dobre robite ze tieto upravy robite teraz ked si ece ako tak pri sile 😉 ,neskor to uz bude tazsie a pekne 😉
a kde byvas???

iduda
10. nov 2007

Byvam pri plynarni na Madercskaj, v tych trojposchodovych tehlovych domoch..a vy kde byvate? Laura uz poslucha, onedlho sa uz asi idete kupat, vsak?

tittika
10. nov 2007

ahojte,som tiez z kn

henrieta76
11. nov 2007

dobre rano
vitaj iduda a tittika.

renika
11. nov 2007

dobre ranko. Veelmi sa tesim,dnes mi pichli poslednu davku antibiotika. Huraaa! Zajtra mam este vysetrenie a potom uz snad nebude dlho trvat a budem mat malickeho pri sebe 😵

nika251
11. nov 2007

Ahoj Reni- super spravicka. Takze buduci tyzden sa to rozbehne? Ja sa verdiktdozviem zajtra. Hrozne dufam ze to bude streda 😵
Iduda,tittika- vitajte.

wighy
autor
11. nov 2007

ahojteeeeeeeeeeee,jeeeej to sa nam tu kraasne rozbieha

vitaj tittika 😉

iduda ja na 7-cke 😉 vcera som sa uz na konika nedostala,teraz sem chodim tak uuuutrzkovo 😉

reni ty uz 40tt supeeeer, o tyzden o takomto case uz budes uuurcite maminaaaaaaaaaa 😅

henrieta76
11. nov 2007

renika tesim sa s tebou.uz to dlho nepotrva.ako ti teraz zavidim samozrejme v dobrom. uz coskoro budes mat malickeho.
nika aj tebe drzim palce.ako vam je dobre uz zachvilu budete mat svoje uzlicky.
a ja dufam ze o dva tyzdne budem mat dve palicky.

tittika
11. nov 2007

ahojte maminka aj buduce maminky 🙂
heni ty si bola na inseminacii?ako to prebieha a kde ti to robili?

nika251
11. nov 2007

Hehe- zajtra budem mat uz aj ja 40tt 😵 . Uz sa vytesujem ze sa to pohne.
Heni- vy budete mat potom 3 deticky? To musi byt krasne taku velku rodinku.
Tittika- aj vy sa snazite? Kolko mas rokov- ak sa smiem opytat?
Wighi- -ahoooooj. Pozerala som foto malickej- je strasne krasna 😵 😵 😵 - teraz ta vystrasim 😀 ale je na zozratie 😀

wighy
autor
11. nov 2007

nika o tyyyzden aj ty uz budes maminaaaaa tesiiiiiiis???

dakujemeeeeeee, dnes mame 8 tyzdnov juj ci o leti

tittika
11. nov 2007

nika nedavame si pozor od jula 2006 a co sledujem ovulku tak asi od januara,6.11. som bola 1x na folikulometrii,folik mal 16.2mm a to som mala 10DC v stredu som isla zas a uz bol prasknuty,tak dufam ze v stredu vecer este nebol 😅 buduci tyzden sa objednam na vstupny pohovor do ferticentu tak som zvedava co noveho sa dozviem(spermigram mame super,krvne testy tiez ok)

tittika
11. nov 2007

v dec budem mat 26

henrieta76
11. nov 2007

tittika inseminaciu mi robili aj tu v ambulancii,ale 3krat to nevislo tak ma poslali do bratislavy a tam nam to vyslo na prvy krat.prebieha to nasledovne:hormonalna stimulacia injekciami ultrazvukova a krvna kontrola rastu folikulov,ked su dost velke a z krvy vyjde mozna ovulacia daju pichnut injekciu na prasknutie folikov.na druhy den po injekcii odoberu manzelove spermie preperu ich a vstreknu ich priamo do maternice.

tittika
11. nov 2007

a uspali ta ci to netreba?a robili ti pred tym laparku?ja by som nechcela 😖 a keby mi to robili v ba a bola by som samoplatic musi byt laparka?

tittika
11. nov 2007

a vlastne kedy je vhodne snazilkovat tesne pred prasknutim foliku alebo tesne po prasknuti 😖

nika251
11. nov 2007

Tittika- viem ze radit je lahko ale viem o com hovorim. Nedarilo sa nam 15 mesiacov, sledovala som sa- BT, chodila na folikulometriu, bola na laparke, brala hormony... a nic. Potom mi Dr z nejakeho pre mna neznameho dovodu lieky zhabal a zostala som 2 mesiace bez nich. Prvy- folikuly krasne, druhy- na 12den len 10mm - uskrnul sa ked som sa ho pytala ci z toho daco moze byt- uz sa u mna asi prejavovala zavislost- a povedal ze nie. Tak som na to aj s muzom kaslala, uzivali si 😵 ako cely rok nie, bola som jazdit na koni, riadne sa unavila az ma bolel cely clovek a potom prisiel sok. Mala som doma este zvysne testy a tak som si povedala ze nech ma nestrasia, urobim ich. No a on mi tam 9DPO vyliezla slabulilinka ciarka. Bola som si ista ze to je rovnako ako mesiace pred tym, kedy som mavala falosnu druhu ciarku- hrozne slabucku.NO ale ona liezla dalej. Urobila som dalsi a rovnako ale v limite. A vidis ako to dopadlo. Kaslat na pravidlo ,,ob den,, len byt spokojna, vyrovnana. Velmi ti drzim palceky nech ti to co najskor vyjde aj bez pomoci ferticentu

henrieta76
11. nov 2007

neuspavaju trva to asi 10minut aj z odpocinkom.vobec to neboli.laparku mi nerobili ale robili mi prefukovanie vajecnikov a vajcovodov lebo som mala predtym mimomaternicove tehotenstvo.

tittika
11. nov 2007

dakujem nika 🙂 no dufam ze na vianoce 2008 uz nebudeme dvaja 😀

tittika
11. nov 2007

a to prefukavanie buli vsak?to je rontgenom a pustia tam modru tekutinu?

henrieta76
11. nov 2007

presne tittika to boli strasne to veru nezelam nikomu,ale pre babetko clovek urobi vsetko.

tittika
11. nov 2007

😖 co ma to caka ☹ no neva vydrzim 😀

henrieta76
11. nov 2007

dufajme ze sa vam to podari bez problemov a hlavne bez akychkolvek zakrokov.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre