Komárno? Maminky, tehulky, snažilky

wighy
6. nov 2007

Ahojte, tak som sa rozhodla zalozit novu temu a budem rada ak sa ku mne pridate Komarnancanky,ved nas je tu uz par,vsak ma tu nenechate samu 😀 😉

iva72
30. jan 2008

Dr. Zaťková - na 7.sídl v bývalej poliklinike.

wighy
autor
30. jan 2008

aha no tak to by som mala blizsie ja chodim k Dr.tothovej na klapkove namestie

henrieta76
30. jan 2008

ahojte
aj ja chodim k tothovej
wighy vies ze jej teraz zomrel syn?

renika
30. jan 2008

ivka, predstav si, že u nás v Novembrovkách sú baby, ktoré majú dcéry a jednej povedali, že nemusí baliť od 3týždňa a druhej od 7 týždňa 😲 A tiež nemusia ísť na žiadnu kontrolu, lebo mali kĺbiky v poriadku.

heny, prečo tej Dr. zomrel syn? Čo sa stalo? 😔

Saskia je telesne postihnutá a má zvláštnu vrodenú vadu, ktorá je veľmi ojedinelá a kvôli tomu ju stále fotia, robia dokumentácie, čo je pre rodičov určite strašné. Mama tam za ňou stále chodí. Nie je nad to, mať zdravé dieťa 😔 Nech je akokoľvek zlé, plačlivé, mrzuté, nechce spinkať a podobne, len nech je zdravé..

mne stačil včerajší večer, čo sme prežívali, keď mal Maxim reakciu na očkovanie. Chudáčik, tak som ho ľutovala. Ešte aj o polnoci mal horúčku 38,2 ☹

iva72
30. jan 2008

No ja už teda naozaj tomuto systému u ortopéda nerozumiem... 😠 Koľko ortopédov, toľko názorov? Máš pravdu niet nad to mať zdravé dieťa. Aj ja som sa strašne bála, že malej niečo zistia, keď sa narodila skôr a taká malá, ale našťastie jej nič nezistili a dúfam, že to tak zostane.

Renika, a tá Saskiina vrodená vada je v tom zmysle, že "nebude normálna", alebo je to niečo na vnútorných orgánoch?

Wighy, a na akej ulici bývaš? Ja na Gazdovskej.

henrieta76
30. jan 2008

renika on havaroval pred sviatkami,bol v kome a zomrel asi hned po sviatkoch.no nebolo to prvy krat,havaroval uz viac krat uz bol raz v kome,a zevraj jazdil ako nenormalny.mal 27 rokov.

kto je saskia a ona sa narodila predcasne ze ja chuda taka chora?

renika
30. jan 2008

narodila sa v 8 mesiaci. Neviem presne tú diagnózu, kamoška mi to vysvetľovala, ale kto tomu rozumie, tým lekárskym výrazom 😠 Ale povedala, že je telesne postihnutá a že nikdy nebude v poriadku. Saskia je dcéra Z.Pallfyho 😔

heny, to musí byť pre tú Dr. strašné. Ja nechcem prežiť svoje dieťa, to je to najhoršie, čo môže rodič zažiť 😢 A ešte taký mladý chalan..

ja KN veľmi dobre nepoznám, ale viem kde je Komenského ulica a Nádvorie Európy, to je asi tak všetko 😅 Jaj, a ešte Baby shop, ale to neviem aká je ulica

henrieta76
30. jan 2008

palfy on je ten byvaly coborovej

renika
30. jan 2008

heny, áno.

henrieta76
30. jan 2008

chudaci tak viem lutovat tachychto rodicov.a naozaj mozme byt stastny ze mame zdrave deticky.
viem si predstavit co asi teraz prezivaju.

wighy
autor
30. jan 2008

jeeeeeeezisi, tak preto lekarka neordinovala 😒 ,a ja som ece bola nasra.a,ze mi nezavolali ze poradna nebude,tak tera zuz chapem ☹

to fakt je mala postihnuta,tak to mi je tiez luto,to musi byt strasne pre rodicov a hlavne ked oni su tak medialne znami

ivka byvan ma 7 na eotvosovej blizko lodenic

henrieta76
30. jan 2008

veru,ale uz ordinuje.

wighy
autor
30. jan 2008

hej viem,min.tyzden sme tam boli

a ona ma ece deti??alebo mala len jeho??Boooze ako mi je to luto ☹

henrieta76
30. jan 2008

mala len tohto syna.je to smutne.manzel privadza deti na svet ana lieci deti je to hrozne.

wighy
autor
30. jan 2008

heni normalne mi je z toho zle ako mi je to luto ☹ ten zivot je ale kruty

iva72
30. jan 2008

A zomrel aj syn primára na gynde Tótha, tiež havaroval, ale vraj už druhýkrát. A prvýkrát bol vraj na tom tiež veľmi zle, ale dostal sa z toho. A teraz nemal také šťastie, tiež mal okolo 29-30, vraj mali len jeho.

henrieta76
30. jan 2008

iva to je on.

iva72
30. jan 2008

Hneď ako som to dopísala som si uvedomila tú podobnosť, a teraz som pozrela na meno tej doktorky, takže som to tiež hneď pochopila. 😀

kila
31. jan 2008

Čaute! Dva dni mi nešiel Koník, ale konečne sa umúdril! Zase mám na vás otázku: kde sú v KN zdravotnícke potreby? 😅

henrieta76
31. jan 2008

kila este si tu?

kila
31. jan 2008

Som! 😅

henrieta76
31. jan 2008

ahoj
zdravotnicke potreby su na sedmicke oproti plavarni kde je aj detska lekarka.

henrieta76
31. jan 2008

co potrebujes?

henrieta76
31. jan 2008

vcera som pozrela v pripravach kocik ktory ste vybrali,je to velmi dobry vyber.
ja som taky vybrala pre kamaratku a ona je s nim velmi spokojna.a autosedacka ma tu bazu co som ti spominala.

henrieta76
31. jan 2008

ona ho kupila na ten kupon co som ti pisala z casopisu anyak lapja.vysiel ju ani nie na 10000sk s autosedackou.

henrieta76
31. jan 2008

inac ako sa mate?
reka poslucha?

kila
31. jan 2008

Ahoj! Oproti plavárni?! Tam kde je tá poliklinika a lekáreň? Chcem kúpiť už popôrodné vložky a podložky do postele...
To si ma potešila s tým kočíkom... no ešte sa uvidí...
Ako sa máš? Fazuľka bude?

henrieta76
31. jan 2008

ano presne tam.zaparkuj pri plavarni odtial je vchod.priamo oproti plavarni.urcite to najdes.

henrieta76
31. jan 2008

hned som tu len ulozim deti

kila
31. jan 2008

Heni, ano viem, teraz mali tú akciu v Brendone, aj nám hovorila predavčka že do konca januára majú akciu, ale len na tmavomodrú farbu... a ja by som ho bola radšej kúpila v oranžovo-hnedom... 😅
Réka je dobručká! Budúci týždeň jej ideme kupovať postieľku - konečne - však už čoskoro porodím... 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre