Komárno? Maminky, tehulky, snažilky

wighy
6. nov 2007

Ahojte, tak som sa rozhodla zalozit novu temu a budem rada ak sa ku mne pridate Komarnancanky,ved nas je tu uz par,vsak ma tu nenechate samu 😀 😉

iva72
15. apr 2008

Wighy, píšeš, že ideš kúpiť špaldové cestoviny. Ale aj špalda je vlastne pšenica a ak dobre viem obsahuje lepok, tak ako iná múka. Alebo ani ty sa tým nezaoberáš, aj iné baby už dávajú aj chlieb s maslom. Ja by som kúpila tie pohánkové vločky. Máme v Komárne nejaký Bio obchod? Nie náhodou v tržnici? Tam som dávno nebola.

wighy
autor
15. apr 2008

ivka prave ze sa sa velmi zaoberam co dam malej jest,dnes som sa lekarky pytala ci jej ich mozem dat lebo lepok mozu od 8 mesiaca povedala ze postupne malinko ano, lepok sa ma zavadzat do stravy od 8 mesiaca na vajce si treba dat pozor a tieto ich nemaju

chlieb a maslo urcite ece davat nebudem

bio obchod je v trznici a pri sekoshope ako je to V-cko tam je velky novy obchod ale neviem co sa tam stalo bo je uz asi 3 tyzdne zavrety a tam teda mali vyber

ja kupujem bio aj v DM aj tam maju vyber

nika251
15. apr 2008

Ahojte. wighy- teeeeda Lauri je teda sikula. Normalne si ma potesila. Dufam ze aj my budeme zat taky uspech vo stvrtok 😀
Tittika- dlho si tu nebola, drzime palce nech sa co najskor zadari.

wighy
autor
16. apr 2008

ahojky Nika 🙂 to je tutovka ze budete zat uspech ved Dami je sikuliatko ako hrom 😅 😵

dnes som chcela ist von ale ten vietor fuuuuj, vcera ma tiez tak prefukalo dufam ze nebudem chora 😠

nika251
16. apr 2008

Ahoj. Ani mi nehovor. Protiva vietor. 😠 . Ale aspon nahovorim muza, nech skocime starkej na hrob. On pocka s malym v aute a ja tam zajdem. Uz som dlllho nebola.
Dufam ze chora nebudes- uz len to chyba. A zajtra zas nemozme my. Ideme na ockovanie. Zas to budem prezivat viac ako Dami a teplomer bude mat permanentne zapichnuty v zadku 😀 . Ale nie, len srandujem, ale velmi sa bojim horucky. Vraj druhe ockovanie je horsie ako prve.

PS- neozvala sa ti Kiluska ze ako sa maju?

wighy
autor
16. apr 2008

no bola som na balkone skoro na odtial vyfuklo 😀 😀

juuuj na hroby by som chcela ist aj ja ale s malou nechcem ☹

aj zajtra ma byt skarede pocasie 😒 ak s nad v piatok uz bude lepsie

pisala som Kiluske ze ako sa maju ale zatial nepdpisala,taaak myslim na ne, dufam ze su ok, ved potom dam vediet

drzim palce Damimu na ockovani, neboj bude to ok, mala bola uplne v pohode mala iba trosilinku zvysenu teplotu

inak vcera ked sme boli u lekvarky mi ukazovala ze ako jej idu 4 zuby naraz a pytala sa ci nie je nekludna,ja ze nie aj bola prekvapena,tak dufam ze to bude v poho 😉 takze pomaly budeme mat 6 zubov 😀 😀 a dostali sme nasu 1 zubnu pastu 😀 😀 😀 tak musim kupit len kefku

nika251
16. apr 2008

Fu, ved to uz bude na halywoodsky usmev 😀 . Ja striehnem na Damiho prve zubky jak na zazrak a zatial nist.
To uz je vazne- ze zubna pasta- na 6 zubkov 😀 . Bude zirat mala ze ako jej peni z pusinky 😀

wighy
autor
16. apr 2008

noooo zevraj sa maju cistit uz od prvych zubkov, zatial jej to cistim lej takou handrickou ale na taky kopec zubov kupime uz kefku 😀 😀 😀

neboj damimu ochvilu vyjdu

mala mala 5 mesiacov ked som ich zo dna na den nasla 🙂

renika
16. apr 2008

baby, nie ste tu niektorá? Dokedy je otvorený Baby shop?

adrolka
16. apr 2008

čaves, ten bio obchod čo spomínala wighy, ten pri šeko majú zatvárať - má tam byť vraj second

nika251
16. apr 2008

Ahoj Reni. Nie som si ista, ale do 18,00hod. Ale zistim ti to ak chces.
Adrolka- aj teba vidiet? Vcera som ta videla - som rozmyslala ci sa za tebou nepohnem ale nahodila si take tempo ze som nemala sancu 😀

nika251
16. apr 2008

Reni: Pondelok až Piatok od 9:00 do 18:00 • Sobota od 9:00 do 12:00 - zistila som to na nete. Ak si zadas Baby shop Komárno tak ti vyjde aj c. na mobil. 😉

wighy
autor
16. apr 2008

hej adrolka on je uz asi mesiac zatvoreny ☹ skoda lebo tam mali celkom dobry vyber

Kiluska mi odpisala, maju s a dobre, mliecko jej nabehlo,mozno na vikend ich uz pustia domov 😉

iva72
17. apr 2008

Včera som kúpila v Bille pohánkové krúpy a uvarila som ich malej s brokolicou a kuracím mäsom, tak som zvedavá, či mi to zje. Ale špenát mi zjedla, tak dúfam, že aj iné "zelené" jedlo jej zachutí 😀

wighy
autor
17. apr 2008

ivka dobry napad 😉 skusim aj ja

iva72
17. apr 2008

Som rada, že sa Kila má dobre. Nechcela som ju vyrušovať, ale aspoň takto niečo vieme. Niekedy sa s ňou dohodneme kočíkovať, len ja mám s tým ešte vždy problém, pretože môžem ísť von, len keď viem, že malá bude spať, lebo kočík ju ešte vždy veľmi nebaví. Dúfam, že keď už bude teplo, nebude veľmi oblečená a bude riadne sedieť, tak ju to snáď bude baviť viac. Ty si raz písala, že nebudeš dávať malú do chodítka. A čo s ňou teda robíš. Mojej sa viem trochu "zbaviť" len tak, že ju tam dám. Veľmi dobre mi už v nej chodí.

wighy
autor
17. apr 2008

ivka prave som ti chcela napisat ze sa k nam pridaj, ked pojdeme s nikou kocikat, fakt nam je super cas rychlo prejde 😉

juuuj takze sofinke sa nepaci v kociku??ja som myslela ze uz hej ☹

ja ked mam robotu tak je mala bud v lehatku alebo mame v obyvacke ohradku kde ma plno hraciek takze si stale vybera inu a inu tak sa zabava, inak sa blaznime na posteli, chodime po byte, kukame von z okna

iva72
17. apr 2008

Moja sa v ohrádke nezabaví. Dávam ju tam, len keď jej idem púšťať vodu do vane, aj tým ju niekedy tak nahnevám, že mi potom plače až kým ju po kúpaní nenakŕmim. A v lehátku mi kedysi zvykla aj zaspať, teraz ho používam na kŕmenie z tanierika, toľko tam vydrží sedieť, ale viac nie... Rada by som sa k vám pridala, ale v podstate najradšej kočíkujem sama, lebo akonáhle niekoho stretnem a počuje môj hlas, tak sa zobudí, začne jajkať a môžem ísť domov... 🙄

wighy
autor
17. apr 2008

juuuj to je skoda ze sa ti mala tak budi snad to bude uz lepsie ked sa otepli 😉

nika kde si??????drzim palce na ockovani 😉

nika251
17. apr 2008

Ahojte. Wihy- tuuuuuuuuuuuuuuu 😀 . Som zvedava ako bude. Lebo aj bez ockovania je akoby ho zasolili 😀 . Furt kope, vystraja, pisti. Aj kolotoc nam demoluje. Chudence zvieratka na nom- lietaju az po nebesan a posteli. A ked ho zaockuju- no bude sranda 😀

renika
17. apr 2008

ahojte baby. Tak ja som sem včera len tak narýchlo písala, lebo už bolo pol piatej a muž potreboval ísť do KN a že či nejdem s ním a skočím pozrieť do Baby shopu. Len som nevedela, či je otvorený do piatej alebo do šiestej. Nika, ďakujem, potom som s ním išla, tak som tam skočila a bolo do šiestej ako si písala.

teraz čítam, že Kila je mamička - gratulujem k bábätku a prajem hlavne zdravie obom 🙂

wighy, tak to máte dobré s tými zúbkami - to by som brala aj ja, keby tak ľahko vyšli. My zatiaľ zúbok nemáme

wighy, iva - dokedy budete prať kočkám ich veci zvlášť?

renika
17. apr 2008

nika, držím palce na očkovaní. My sme mali druhé lepšie ako prvé, tak nie vždy to platí, že druhé je horšie..
dávate aj pneumokoka aj Hexa?

wighy
autor
17. apr 2008

ahoj reni moc sem nechodis 😒 maly ti dava zabrat co???

nad tym pranim som rozmyslala uz aj ja ale zatial jej perem zvlast

pneumokoka som sa pytala lekarky a ona povedala ze ked je dietatko zdrave ako nasa ze odporuca ockovat az po roku

wighy
autor
17. apr 2008

juuuj nika takzee Dami ti dava poriadne zabrat, aj u nas je to tak straaasne vie zurit kopat stipat sponovat sa ze az som z nej totalne grogy 😀 😀

nika251
17. apr 2008

Wighy- v prvom momente som bez okuliarov precitala ze na drogy 😀 . Hm, nasa Dr povedala ze je dobre dat to teraz- myslim pneumo. Takze hned opoviem aj reni- ano, davame aj pneumo aj hexa.Predsa len to bude lepsie znasat teraz ked je mensi ako ked bude uz vacsi a injekcie sa bude uz aj bat. Teraz si riadne neuvedoími ze ho pichaju dva krat. Ideme papat a potom sa pomaly budeme chystat k lekvarke.

Reni- aj ste nieco kupili?

renika
17. apr 2008

wighy, každá Dr. odporúča inak s tým pneumokokom 😒 My sme už dali zaočkovať, lebo naša odporúčala tak..Včera ako som skočila do toho babyshopu, tak som pozerala, či už stavajú aquario pred tržnicou a boli tam kolotoče 😒 Potom sme skočili do Hypenovy a tam už je skoro celkom postavené to centrum. Neviete aké obchody tam budú? 😕

renika
17. apr 2008

nika, áno kúpili sme dve hryzátka, dvoje dupačky a troje ponožky. Ale boli sme tam hlavne preto, aby sme pozreli športový kočík. Nemali ho tam, ale v katalógu nám ho vedeli ukázať - no ja žasnem nad tými milými ochotnými predavačkami, to sa v dnešnej dobe len tak nevidí. Dnes máme volať, či ho majú ešte na sklade a ak áno, tak im ho už aj zajtra prinesú z veľkoskladu. Veľmi rada chodím do toho obchodu. Tam som zohnala aj baldachýn, keď som bola ešte tehu.

wighy
autor
17. apr 2008

presne tak kazdy lekvar hovori nieco ine 😒

ja som do toho ochodu rada chodila ale uz ani nie 😀 😀 su strasne pomale aspon ta jedna a ked sa na nieco opytam tak kuka velakrat na mna akoby tam robila 1 den 😀 😀 😀

minule som na nete nasla ze su predajci znacky tomme tipee a ked som sa pytala na to tak na mna kukala ze o com tocim ece ze tam bola majitelka tak ta mi aspon rozumela samozrejme ze tam mali len 1 cumel tej znacky nic viiiic 😝

aky kocik kupujes??mne dosiel pred 2 tyzdnami a som spokojna

renika
17. apr 2008

wighy, a aký športiak ti prišiel? My chceme Jané Nomad 2007.

majiteľka ako vyzerá? Taká skoro blondínka, dlhé vlnité vlasy?

wighy
autor
17. apr 2008

reni pp uno

ten jane sa mi moc pacil len nema prehadzovaciu rucku ☹ inak by som brala ten

nie to je predavacka ta je zlata, majitelka je tak okolo 45 rokov vlasy rovne po plecia blond

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre