Komárno? Maminky, tehulky, snažilky

wighy
6. nov 2007

Ahojte, tak som sa rozhodla zalozit novu temu a budem rada ak sa ku mne pridate Komarnancanky,ved nas je tu uz par,vsak ma tu nenechate samu 😀 😉

tittika
23. nov 2007

Dakujem babulky, ste zlate 😵 teraz dam bokom teplomer aj diar so zapisovanim dna cyklu a vo febr. zacnem a dokoncim snazilkovanie 😀

iduda
23. nov 2007

Caute baby 🙂 ja som dnes bola na ultrazvuku a prvykrat bol s nami aj buduci tatko..videli sme rucicky,nozicky,chrbticu a dokonca aj 5 prstekov, bolo to strasne dojimave a manzel bol tiez hotovy..doma mu potom krical cez pupok, ze ho videl..takze super den 😀

denka28
23. nov 2007

tittika normalne ma boli srdiecko ako ta citam, viem cez co prechadzas... zo srdiecka ti prajem aby sa babatko podarilo!!!

wighy
autor
23. nov 2007

titti dobre robis, aj ked viem ze je tazke nesledovat cyklus,mooocisko moc drzim palceky 😉

iduda super,takze sa manzelovi "predstavenie"pacilo 😉 ,teraz vam uz drobec bude rast ako z vody uvidis 😉

ahojky denka 😉

denka28
23. nov 2007

ahoj wighy, gratulujem k Laure, je kraaasna 😵

wighy
autor
24. nov 2007

denka dakujeme 😅

a vy kedy budete vediet co cakas??si zvedava??? 😅 😉

nikaaaaaaaaaaaaaaa co je s tebou???uz ste doma???

denka28
25. nov 2007

som zvedava, ale nie az tak moc, ale urcite budeme chciet vediet. pre mna je to celkom jedno, po tolkych rokoch sa tesim ze aspon budeme mat, hlavne nech je zdravucke, ale manzel len a len dievcatko 😵 v 20tt idem na uzv kedy bude doki merat babatko, tak neviem ci tobdeme vidiet, a okolo 24-26tt pojdeme na 3D, takze uvidime.

kila
26. nov 2007

Ahojte! Aj ja by som už bola zvedavá na Niku... 😅

wighy
autor
26. nov 2007

kila kooonecne mi ide kooooon aj net 😠

kilus mas email 😀

denka v tt to uz je pekne vidiet ak bude drobec pekne otoceny 😉

kila
26. nov 2007

Wighy dostala som! 😉

wighy
autor
26. nov 2007

sakris taka som bola bez netu jak bez ruky hehe hlavne ked som si uz vlasy isla z malej hehe

kila
26. nov 2007

Ako sa máte? Laurinka je dobručká?

wighy
autor
26. nov 2007

Jooooj kilus bola otrasna cez vikend tak dufam ze dnes to bude lepsie teraz trosku spinka tak maaam volnoooooooooooooooooo

a ten tvoj drobec ako????????

kila
26. nov 2007

Asi ho začínam cítiť! 😅 V piatok večer som myslela že mi vyskočí z bruška! 😀

wighy
autor
26. nov 2007

jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej supeeeeeeeeeeer jaaaaj ci sa tesim,teraz uz kazdulinky den to budes citit viac a viaaac 😉

kila
26. nov 2007

Ani nie... 😅 odvtedy to cítim slabšie... 😅

wighy
autor
26. nov 2007

nebojka ece to len priiiide, budu dni ked si budes priat aby uz prestalo kopenkaaat hehe

kila
26. nov 2007

Lekár sa na to opýtal aj teba? Že kedy si začala cítiť pohyby... 😅

denka28
26. nov 2007

kila gratulujem k pohybom 😵

dievcata ja sa bojim toho ze budem taka blba, ze nebudem vediet ze mi uz dieta kope. normalne mam z toho nervy... doteraz citim niekedy len ze ano mam tam babo, a ze mi tam vnutri bije srdiecko, je to normalne alebo mi len harasi z toho? 😅

wighy
autor
26. nov 2007

kila jasnacka ze pytal 😅

denka taak toho sa neboj ze to nespoznas, veeelmi skoro pochopis ze su to kopanceky 😉

kila
26. nov 2007

Denka aj ja som z toho bola blbá... 😀 ale spoznáš to... 😉 to bolo iné ako pred tým tie bublinky a žblkanie... 😅

wighy
autor
26. nov 2007

ja som bublinky ani zblnkanie necitila,hned to boli kopance ale ona bola od zaciatku taka ziva, ved na 4D hysakuje rukami presne tak ako teraz uz nazivo hehe

kila
26. nov 2007

Nech tento týždeň je už rýchlo preč! Potom už ide Mikuláš! 😀

wighy
autor
26. nov 2007

precoooooo?co bude na mikulaaaasa?????

ja sa tesim na sladkostiiii a potom uz zacnem vypekat, samozrejme ked mi mala dovoli 😀 😀

kila
26. nov 2007

Na Mikuláša idem na sono... 😀

wighy
autor
26. nov 2007

jaaaaaaaaaaaaaaaj zabudla sommmm,tak to bude krasny mikulaas, ved to je uz o par dni 😅

budes mat aj foto

kila
26. nov 2007

Určite, bez fotky odtiaľ neodídem! 😀

denka28
26. nov 2007

ja idem 19 teho, pred vianocami 🙂

mne sa nechce piect a vobec nic sa mi nechce prisom sarobia vone zapachy 😒

adrolka
26. nov 2007

Ahojte, zdravím Komárno!!!Ja som sem zatiaľ chodila iba na "čakáme dvojičky", ale potešilo ma, že sa tu reprezentuje aj Kn!!!! Jasa rapídne začínam rozprestierať cca od minulého týždňa, už to dosť aj cítim, že sú vo mne dve detičky!! 😝 😉

henrieta76
26. nov 2007

ahojte som tu na skok deti mam este chore takze nemam moc casu.
vitaj adrolka.
wighy ako sa ma princezna?poslucha?nevies nieco o nike?uz sa tu dlho neozvala.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre