Komárno? Maminky, tehulky, snažilky

wighy
6. nov 2007

Ahojte, tak som sa rozhodla zalozit novu temu a budem rada ak sa ku mne pridate Komarnancanky,ved nas je tu uz par,vsak ma tu nenechate samu 😀 😉

nika251
29. feb 2008

Ahojte. Kocky- velmi drzim palce nech sa nam to tu pekne rozrasta 😀 To bude zjazd - toooolko deticiek od najvacsieho po najmensie.
Ked vy budete mat drobcekov, nam s Whighy uz budu vystrajat neplechu. Vy budete vzdychat nech su uz vacsie a my budeme spominat na stare dobre casy 😀 😀

henrieta76
29. feb 2008

tittika podla mna chod v piatok.
ahoj nika,aspon bude sranda ked sa stretneme.

wighy
autor
1. mar 2008

ahojte babulky

nika pekne si to napisala juuuj uz tesim, ja uz teraz spominam na to male mimino co sme si doniesli z porodnice 😀 😀 😀 ako ten cas leti a deturence tak rychlo neuveritelne rastu zeeee

renika
1. mar 2008

ahojte komárňančanky 🙂

dnes som v novinách čítala, že na parkovisku, tam ako je tržnica má vyrásť nové zábavno-obchodné centrum! Ale nejaký historik je proti tomu, lebo tam bol volakedy dávno cintorín, kde pochovávali mŕvych po cholere, to bolo okolo roku 800. Ale väčšina poslancov zastupiteľstva schválila to centrum.

tittika, heny ako? Držím palce 🙂

wighy, máš pravdu, keď si teraz pustím video aký bol Maxim maličký, tak sa mi to ani veriť nechce. Úplne miniatúrny bol 😅 Veď mal 2760g, keď sme prišli domov z pôrodnice. Ale to bolo dááááávno ...

wighy
autor
2. mar 2008

reni to fakt??a kde si o tom citala???

ved aj proti trznici bojovali dlho lebo sa tiez bali ze sa cholera vyslobodi zo zemeeeee

no som zvedava co z toho bude

tittika
2. mar 2008

reni,wighi uz je to aj schvalene,postavia tu aquario!!!kazdy komarnansky poslanec dostal 100tisic aby to podpisali 😖
Bude to 2poschodove a vacsie ako v Zamkoch ja mam aj projekt 😀

wighy
autor
2. mar 2008

tittika no tak to zase bude 😝 , v KN su aj dolezitesie veci a oni schvalia taku blbinu no co uz 😢

ale kedy konecne budu hotove kruhove objazdy

wighy
autor
2. mar 2008

tittika inak ako sa citis???
moooc drzime palceky 😅

tittika
2. mar 2008

necitim nic zvlastneho len sa mi dnes nechcelo vstavat 😀 o 12tej som vyliezla z postele,ale to urcite z toho pocasia 😅
BT dnes uz 37.1 od ovu mi pod 37 neklesla 😵

wighy
autor
2. mar 2008

juuuj to je supeeeeer, len pekne nadalej odyychuj a lenos nech sa drobcek dobre uhniezdi 😉

tittika
3. mar 2008

ajojte 😵
heni test???ako?

wighy
autor
3. mar 2008

ahojky tittika

heni????

henrieta76
3. mar 2008

ahojte
test negativny,dnes mi klesla BT brucho pobolieva ako na mrch som z toho uz hotova.fertilyti mi znaci uplne ine ako wunch.skusim dat graf
http://www.fertilityfriend.com/home/1ded35

henrieta76
3. mar 2008

zly graf skusim este raz.

nika251
3. mar 2008

Ahojte. Heni- velmi ma to mrzi, ale bude na buduce. Ved uz dve deticky mas takze toto sa ti musi podarit-skor ci neskor.
Ahoj Wighy- co Laurinka? Nebola vcera nepokojna? Dami bol jak cert 😠

henrieta76
3. mar 2008

ten je uz dobry
a toto mi znaci wunch
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...

a teraz sa vyjadrite.

wighy
autor
3. mar 2008

heny to ma mrzi ale zatial nic nie je stratene 😉

nikuska ahojky vcera bola ok, dnes od rana v kuse mrnci 😢
aj pocasie je o nicom juuuj uz cakam kedy sa vycasi aby sme isli kocikovat

nika251
3. mar 2008

Heni- ja som tiez znacila na wunsch aj na fertility- a vyslo to podla fertility. Kym nemas MS nic nie je iste. Mne napriklad na 24DPO klesla BT o 0,2C a myslela som ze je to MA kedze som uz mala potvrdene z krvi. Ale Dr mi vynadal ze naco meriam. Ale stres som mala riadny. Ved uvidis ak MS nedorazi, za dva dni skus znovu.

wighy
autor
3. mar 2008

nika ma pravdu aj mne klesla BT a predsa som bola tehu

henrieta76
3. mar 2008

baby dakujem.
aj ja si myslim ze kym neprsla nadej je.a ukludnujem sa ze podla fertilyti to je len 7 DPO a to nemoze byt mrcha.uvidim zajtra podla BT.
uz svieti slniecko a vonku je pekne teraz som sa vratila z mesta mozete ist kocikovat.

iva72
3. mar 2008

Kruhový objazd je ministerstvom dopravy schválený a naplánovaný len pri Kauflande. Ale kedy konečne bude to je otázne. Teraz to dávajú v mestskej TV.

iva72
4. mar 2008

Wighy,
Tvoja Laura má toľko ako moja. Napíš prosím ťa s čím sa hrá. A zahrá sa už sama? Ja jej dávam hrazdičku aj hrkálky, ale všetko ju dosť rýchlo prestane baviť. A čítala som, že nebudeš používať chodítko, pretože je nezdravé. To som čítala niekde aj ja, ale neviem si predstaviť s čím by sa mala zabávať bez chodítka, keď už sa bude chcieť pohybovať, nemôžem byť vždy pri nej. Teraz jej idú zuby, tak sme to mali na zbláznenie, mala aj teplotu. Ale keď je vyzlečená, tak ju ani zuby nebolia... 😀

renika
4. mar 2008

baby, Denka28 už porodila, viete o nej niektorá niečo? 😕

Denka, prajeme ti skoré zotavenie, veľa mliečka a malému Rolimu veľa sily, zdravia a nech pekne rastie a priberá 🙂

denka28
4. mar 2008

ahojky 😉

tak ano, prepacte, som simyslela, ze som vam uz pisala.

ano, 28. feb. som porodila cisarskym mojho maleho synceka rolanda, vazil 1750g, zatial vyzera byt vsetko vporiadku,ale modlime sa za kazdy den. robi pokroky, 3den je bez dychacieho stroja, dufam ze to uz aj tak zostane, pekne piska, kaka, teraz zacala len chudnut, zhodil 30dkg, co je v poriadku, takze od teraz by mal iba priberat. duuufam. dnes som mu poslala prvykrat mliecko 140ml, natrapila som sa, pobehujem tu z odsavackou ako blba 😅 , ale musim... ja sapekne zotavujem, uz aby som bola mimo. z lekarov som uuuplne paf, ci vdaka predcasnemu porodu ci neviem vdaka comu, su uplne super. stve ma ze ma neprijali do zamkov s malym, ale co uz. 😔

renika
4. mar 2008

denka ahooooooj 🙂 Myslím na teba odkedy som videla fotky vo fotoalbumoch, že čo je s vami ako sa máte. Tak som rada, že je všetko v poriadku a poviem ti, že na 31tt to je teda riadny valibuk. Tvoje mliečko je pre Rolanda to naj najlepšie, tak si urobila dobre, že aj keď si sa netrápila, tak odsávaš. A dokonca 140ml, tak to je super. Ja som myslela, že ešte nie si doma, tak preto som sa pýtala báb, že či nevedia o tebe niečo. To si dobrá, že si už doma. Ja som bola 6 dní v nemocke. A prečo ťa s malým neprijali do NZ? 😕

renika
4. mar 2008

som chcela napísať - keď si sa natrápila, tak aj tak odsávaš

henrieta76
4. mar 2008

ahoj denka
tak ti zo srdca gratulujem a tesim sa ze rolandko sa ma dobre.
a ak sa smiem spytat preco si rodila predcasne co sa stalo?

wighy
autor
4. mar 2008

ahojteeee

denka gratulujeme k rolandkovi a mooooc drzime palceky 😉 ,nebojkaj maly je velky bojovnik a nahodou ma peknu vahu, presne ako reni hovori davaj mu tvoje mliecko aj ked sa trosku natrapis a ja stale odsavam pretoze je to pre mna prvorade kym ide MM aby papala to.

akoé casto mozes byt snim???

wighy
autor
4. mar 2008

Ivka, Lauri ma dni ked sa pekne hra sama, davam jej vselijake hryzatka,hrkalky tiez to musim striedat bo ju rychlo omrzia, velmi rada ma latkovu knizku od FP, ked mam robotu tak je v lehatku a sleduje co robim, ale najradsej je vyvalena na manzeskej posteli bo sa tam moze pretacat jak vrtula

hrazdicka ju rychlo omrzi ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre