Komárno? Maminky, tehulky, snažilky

wighy
6. nov 2007

Ahojte, tak som sa rozhodla zalozit novu temu a budem rada ak sa ku mne pridate Komarnancanky,ved nas je tu uz par,vsak ma tu nenechate samu 😀 😉

wighy
autor
28. dec 2008

ahojteeee

kiluska krasne fotky si pridala 😵 😵

juuuj nech sa rekuske rychlo ulavi,aj my sme vsetcia soplavi uz 9 dni a tiez s atoho neviem zbavit ale je zaujimave ze alaurinka cez den tazko dycha ale v noci je to celkom ok 😕 , zajtra zase nabehned do lekarne a skusim vymenit kvapky do nosa

nika joooooj, no drzim palce nech ti to uz coskoro skonci, mna presne toto odradza od druheho tehu do 18tt to bola pre man katastrofa, nic som nemohla zjest,do obchodu om ani nahodov nemohla ist fuuuj ako mi bolo zle a to fakt pochopi len tenk kto to prezil bleeee hehehe

rekuskam usi byt podarena ako blaboce zlaticko
a daminka som uz poriadne davno nevidela, nika musime spachat nejake stretko hehe
laura uz tiez keca furt, sa na nej narehoceme kde je, teta,tato, mama,tam, havo ,halo, auto,ty ty ty tato 😀 😀 😀, jeeeezis, a podobne no je to teraz s nou fakt sranda 😵

nika251
30. dec 2008

Dobre ranko. Wigh- ja som soplava uz pomaly 4 tyzden. Ble, pliaga je to. Ako sa mate? Nikdy ta nevidim na skype. To stretko spachame akonahle zacnu trosku slnecnejsie dni. Uz sa tesim lebo v poslednom case som koli tej chorobe skoro stale vo vnutri. Ale to sa uz dohodneme so vsetkymi ze sa stretneme.

wighy
autor
30. dec 2008

no nika nezavidim a zelam tio uz rychle vyliecenie 🙂

veru veru mohli by sme dat velke stretkoooooooooooooooooooooooooooo ja som zaaaa

wighy
autor
1. jan 2009

ahojte babulky

zelame stastny novy rooooooooooook 😵 😵 😵

wighy
autor
16. jan 2009

baby to co??????? ved nam zamknu teeemu

tittika
18. jan 2009

ahojte,zapadame prachom....

henrieta76
18. jan 2009

ahojte
tittika ako bolo na dovolenke?
wighy ako sa mate?
my sa mame dobre a velmi cakam utorok,idem k dokimu a mala by som dostat aj knizku.dufam ze je vsetko v poriadku.

wighy
autor
18. jan 2009

ahojte babyyyyyyyyy

tittika ako dovolenka????

heni juuuuuj uz 11tt???wow, uvidis ze bude vseeetko oki, ku komu chodis k lekarovi????

wighy
autor
18. jan 2009

mame sa dobre az na to ze nam rachlo v byte kurenie tak sme cez vikend u svokry aby sme nezmrzli a zajtra ideme vybavovat ,juuuj taky bengal urobim na alternative aky ece nezazili 😝 😔 😔

henrieta76
18. jan 2009

tak to kurenie ti nezavidim.
chodim k sebovi,unho si rodila vsak?
dufam ze bude vsetko v poriadku,vies ja stale stresujem na niecom.uz aby som mala kriticke obdobie za sebou.uz ani velmi necitam ine temy ako nasu(ked niekto napise 😀 )a augustovky lebo pisu tu rozne veci a ja potom stresujem.
nika ma zvykne ukludnovat cez skype.
darmo cakam tretie mimi stale potrebujem ukludnovat a poradit.ved som bola tehotna uz davno 🙂

henrieta76
20. jan 2009

ahojte
hlasim,ze je vsetko v poriadku.mame 50,8mm.som v 10+4tt ale babetko zodpoveda 12+0tt
velmi sa tesim.

tittika nebola si dnes rano nahodou na usg?

wighy
autor
20. jan 2009

heni gratulujeeeeeeeeeeeeem juuuj to je krasna spravicka

a neboj vsetko bude oki a to ze stresujes je uuuplne normalne aj ja som furt stresovala hehehe 😀

kila
20. jan 2009

Ahojte! Bola som tu dávno a teraz zase musím riešiť jeden môj "problém", viete mi poradiť?
Od 1.1.2008 som bola na dovolenke do 15.1.2008, potom som bola PN až do materskej, materskú som dostávala od 15.3. do 27.9.2008, a teraz som na rodičovskej dovolenke. Čo sa vlastne zarátava do príjmu? Zamestnávateľ mi urobí ročné zúčtovanie? Od akej výšky príjmu sa podáva daňové priznanie? Môžem odpočítať z daňového základu životné poistenie?
A ešte jedna otázka: oznamovali ste zamestnávateľovi že ste na rodičovskej dovolenke, a ak áno, tak akou formou?

kila
20. jan 2009

Teraz napíšem niečo o nás a potom idem niečo prečítať aj o vás...
Takže Réka je už veľmi šikovná. Sama sa posadí, sama sa postaví, už lezie aj po štyroch. Aj postieľku sme už museli dať nižšie aby nevypadla z nej. S papaním sme na tom rovnako, papáme všetko s kašičkou. Vie už urobiť pápá a ťapi ťapi ťapušky a stále by len chodila a chodila a chodila. Boli sme u kamošov kde mali 18 mesačného chlapčeka - a Réka ho zbila. Nespoznávala som vlastnú dcéru... vrieskala a chudáka malého len mlátila a mlátila... A ten nič, len kukal a nechal sa robiť s ním čo len malá chcela. Asi sa na neho tak tešila že ho od radosti takto poláskala. Teraz ju učíme hladkať - hladkať macíka, bábiku, mamičku, ocinka, babku... 😅

kila
20. jan 2009

Réka spí dobre. Stále častejšie sa jej podarí prespať noc. Zuby ešte nemá...

kila
20. jan 2009

Baby chcete pre detičky knižky od 0 do 6 rokov zadarmo? Ak áno, napíšte mi vaše poštové adresy do IP! 😉

kila
21. jan 2009

Čaute! Dnes sme nemali net, ale konečne už ide!

kila
21. jan 2009

Teraz mám jednu hlúpu otázku: dokedy trvá rodičovská dovolenka? Tri roky alebo do troch rokov dieťaťa?

henrieta76
21. jan 2009

ahoj do troch rokov dietata,ale ak sa vam narodi dalsie babo tak po dovrseni 3 rokov prveho dietatka si ju musis vybavit znova.dobre ze?ja som si myslela ze automaticky pokracuje a zrazu som nedostala matersku a ked som sa isla opytat ze preco tak vtedy mi to vysvetlili.ale dopredu neupozornia svine.

wighy
autor
22. jan 2009

ahoteee

kila vitaj, jeeej Rekuska je sikulka 😵 idem kuk ci si pridala nejake nove fotky

no dobre ze hovoris, teraz vlasnte ani neviem ci ja musim robit danove priznanie alebo nie kedze som na rodicovskej 😕

spantex
22. jan 2009

Ahojte. Ja so z Kolárova. Len teraz som našla túto tému.

wighy
autor
22. jan 2009

vitaj spantex

jedna babulka je tu z kolarova 😉

henrieta76
22. jan 2009

ahoj spantex vitaj.

wighy v utorok som ta videla v meste ale tak si sa ponahlala ze som ti nestihla zakricat.a neviem ci by si vobec reagovala keby som ti kricala wighyyyy 🙂

kila
22. jan 2009

Ahojte! Kuk nové fotky! 😵

wighy
autor
22. jan 2009

heni fakt???juuuj skoda mohla si na mna zakricat lebo ja som slepa jak patrooon

idem kuk fotky

kila
22. jan 2009

Wighy ako to že nevieš?! Vraj materská sa zarátava do príjmu... rodičovský príspevok už nie... 😉

wighy
autor
22. jan 2009

kila tieto veci nesledujem tkaze ani saJNU O TO NEMAM BUDEM MUSIET ZAVOLAT UCTOVNICKE Z ROBOTY

kila
22. jan 2009

Zavolaj jej, potom ale daj vedieť, lebo aj ja tieto veci len horko-ťažko zisťujem... účotvníčka z mojej roboty tiež nič nevie, ja jej musím hovoriť čo má robiť... 😝

kila
22. jan 2009

Réka noc prespí, spí od ôsmej do pol ôsmej, zobudí sa len keď ju niečo vyruší, dostane didi a hneď spinká ďalej. Ráno ju často "musím" o pol ôsmej zobudiť ešte som nevyskúšala dokedy by bola schopná spať. Zobudím ju pretože zvykne spať ešte aj pred obedom hodinku alebo hodinku a pol - a toto mi ohromne vyhovuje. Poobede tiež spí od tretej do štvrtej.
Jedlo jej stále mixujem, ešte stále nemá ani jeden zub. Zvykneme jej už ponúknuť jedlo ktoré jeme my, chlebík, zemiaky a tak, dávam jej jedlo už aj do ruky, ale nedáva si to do úste ale rozmaďžgá si to a to je "super hra" pri jedle... 😉

tittika
25. jan 2009

Ahojte 🙂
na dovolenke bolo faaantasticky 😵 vratili sme sa 19teho (od 24.12)ale este by som bola ostala 😝 😀
ale bola Heni,ty si tam bola tiez a videla si cernosku 😀 bola si predomnou na sono?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre