Komárno? Maminky, tehulky, snažilky

wighy
6. nov 2007

Ahojte, tak som sa rozhodla zalozit novu temu a budem rada ak sa ku mne pridate Komarnancanky,ved nas je tu uz par,vsak ma tu nenechate samu 😀 😉

wighy
autor
13. nov 2007

vija super tak si pekne porodila to je fajn,naststie ani ja nemam zle spomienky na porod 😉
ako sa ma drobec???dnes pekne svieeeti slniecko ale mne s taaak nece ist von 😝

vija2
13. nov 2007

dam nejake fotky zo saly do albumu 😎 😀

kila
13. nov 2007

Vija tak ty si stihla ešte aj nákupy aj reštiku v kontrakciách... 😀 ty si ale kľudná osôbka! 😀

kila
13. nov 2007

Vija no krása... šťastná mamička aj bábo... 😵

nika251
13. nov 2007

Vija- taky porod si predstavujem aj ja. Co najrychlejsi 😅 . Pozerala som foto- mala je krasna, aj ja uz ceeeeeeem

kila
13. nov 2007

Nika a čo bude ďalej? 😅 Kedy ideš zase na kontrolu? 😅

cmulinko
13. nov 2007

Ahojte,som spat.Niekedy nemam cas ani na wc-to asi poznate aj vy maminky 😉 .No,zial situacia je taka,ze si musim po tej mojej slavnej 6 mesacnej materskej pomoct sama.Vymysleli sme to tak,ze s manzelom robime v jednej firme a on sa dal prelozit na nocnu smenu.ja som robila poobednajsiu smenu.Po materskej sa budeme striedat pri malom,akurat len nebudeme spolu s manzelom-ked tak iba vikendy.Domov by som v ziadnom pripade nechcela ist(myslim v blyzkej buducnosti)nakolko tam mi matersku nedaju a ani by som robotu nemala a aj manzel by musel hladat nejaku robotu co nas uzivy.po druhe,nemame kde byvat doma-ani jedna svokra neprichadza do uvahy 😀 ,takze musime to tu vydrzat,kym sa nakopia peniaze na dom.

vija2
13. nov 2007

nika on je on 😀 ,, rychli porod dakujem tomu ze som nosila velmi nizko maleho ,,to mame v rodine.uz v siedmommesiaci som mala opotrebovany krcok..bola som dva tyzdne v nemocnici na magneziach okrem toho bolo ok.akurat v najvacsich horucavach som tam bola rano o 7mej bolo v nasej izbe 34stupnou hrozne zo studenou flasou od mineralky som zaspavala..zelam aj vam kocky zdrave babena a tiez rychli porod..nebojte je to fajn ,,,bolest sa da vydrzat a urcite vam poradim ze v prvej dobe nelezte lebo oddialite porod aj o 2-3hodinky ja som stala a prechadzala sa sice po krocikoch ale lepsie ako sa trapit este hodinu dve..to mi poradili na sale ta sestricka ktora je nafotke chudina tak mi pomahala tlacit ze aj ona sa spotila🙂 😅

cmulinko
13. nov 2007

No a este ku tomu porodu.Ja som mala predcasny porod v 36tt,ale cisarskym,lebo syncek bol otoceny prdelkou dole a take porody tu normalne nenechavaju odrodit.moje skusenosti s porodom su fantasticke a to co sa u nas ceni ako nadstandard,tak to tu je normalen.Starostlivost,ci pri normalnom porode zadarmo epiduralka je samozrejmostou.ja som sa citila ako v perinke.Po cisarskom ma nenechali trapit sa s bolestami rany,ale hned ma nasadili na morfium-takze fakt to bolo ako v perinke 😀

kila
13. nov 2007

Teším sa že ste mali pôrod v pohode a nemáte zlé spomienky... 🙂

kila
13. nov 2007

Cmulinko tak to bude fakt sila - manžel na nočnej, ty poobede a to už 6 mesiacov po pôrode... 😝 ja by som to dlho nevydržala... 😝

vija2
13. nov 2007

sak ano 😉 wighy idem zachvilu do mesta k ortopedovy 😕 🙂

nika251
13. nov 2007

Vija- som ja ale trubka 😅 - ved je to viditelne 😀
Kila - uz nemam kontrolu- mam nastup a hotovo 😀 - neviem ci by som psychicky uniesla este jednu kontrolu. Dr je fajn ale bojim sa napr. monitoru, UZV...

kila
13. nov 2007

Nika prečo sa ich bojíš? 😕 No ale čo keď budeš prenášať? 😕

vija2
13. nov 2007

nika ja som v 40tom rodila,, tes saaaaa budes mamcuurik 😀 nicoho sa neboj

nika251
13. nov 2007

Kila - snad nebudem. Bojim sa ich preto, lebo mlady stale vystraja a potom ten monitor vyzera ako u 80 rocneho dedula pred infarktom. A ja som na tom tiez tak. Furt sa ta ciara trha, vyskakuje, maly kope, monitor zacne vrestat lebo nezachyti pult- maly sa odtahuje od sondy, no parada. Potom zacne mat nervy a pulz lieta hore dole. Ine maminy sa tesia na monitor ja mam hrozu. Maly cely cas vystraja, predvadza sa. A UZV- vid vyššie- kto by sa uz teraz nebal? 😀
Vija- uz nech je to tu.

kila
13. nov 2007

Ale Nika to len sa ukazuje už teraz jeho osobnosť! 😀 Budeš mať s ním čo robiť keď aj po pôrode bude takto vystrájať! 😀

kila
13. nov 2007

Vija, wouw, ty si taká tenučká! 😅 Fakt ti rástlo len bruško! 😉

wighy
autor
13. nov 2007

cmulinko tak to mas fakt o hubu ze si to takto musite vyriesit ze len cez vikendy budete spolu ale zas sa ti o male nebude starat nikto cudzi 😉

nika tak ti poviem ze ten monitor ked mas kontrakcie je poriadne blbyyyyyyyy hehe
a vija ma pravdu v kazdom pripade treba stat alebo chodit alebo hopsat na lopte,ale je pravda ze ja som lezat ani nemohla mna straasne napinalo na vracanie bleeeeeeeeeee 😀

vija teraz mate kontrolu klbikov??ja idem az 22 decembra
fakt vija a kde byvas??lebo sme tu uz kazda z ineho kuta KN hehe este ze mesto nie je az take velikanske 😉

vija2
13. nov 2007

mala som 50kg ked som ostala tehu 62ked som isla rodit 55kg po porode aaaale nejake to brusko ostalo 😀

vija2
13. nov 2007

no mala by som o tyzden ale ideme skor 😉 byvam este na mestianskej to je tam kde lodiar je.

wighy
autor
13. nov 2007

vija ty si chudulinkaaaaaaaaaaa 😉

wighy
autor
13. nov 2007

jeee to fakt?? aj ja som zo 7-icky,lebo mame tu aj Bene, Vodnu, letecke 😉

budete sa stahovat???
a ku komu ides na nozicky???ku kolarovi??

kila
13. nov 2007

Vija akože ešte na Meštianskej? Sťahujete sa? 😕

vija2
13. nov 2007

no ideme kupovat byt v nasom bloku len na konci schodiste ak to klapne...cize daleko nejdem 😀

kila
13. nov 2007

No baby nakoniec budete aj susedky! 😀

vija2
13. nov 2007

ku kovacsovi hej s nozickami 🙂

wighy
autor
13. nov 2007

no tak to sa daleko fakt nebudes stahovat 😉
kovacsa nepoznam

no susedky asi nie bo ja na eotvosovej 😀 😀

kilus nepytala si sa svokry na sestricku v nemocke??

kila
13. nov 2007

Wighy, jaj, zabudla som... 😅 Inak dnes som svokru poslala k Hegedusovi s papiermi... nevidela si ju tam? 😀

vija2
13. nov 2007

s kovacsom je kollar v jednej ordinacii len kovacs je do utorka

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre