Komárno? Maminky, tehulky, snažilky

wighy
6. nov 2007

Ahojte, tak som sa rozhodla zalozit novu temu a budem rada ak sa ku mne pridate Komarnancanky,ved nas je tu uz par,vsak ma tu nenechate samu 😀 😉

kila
8. feb 2010

Nie je to tam nič moc, ale deti sa tam vedia dobre vyblázniť. Teraz sme tam ani my nechodili, nechcela som aby Réka pozbierala náhodou nejaký vírus, väčšinou sme aj my boli len vonku tu na okolí. A našťastie celú zimu sme nebli chorí, nemali sme ani len nádchu. 🙂

wighy
autor
8. feb 2010

kila mi detto to iste 😉

zzz77
15. feb 2010

Ahoj
kde ste sa stratili? u nikoho nic nove?
my sme boli u lekarky, lebo maly ma sopliky a aj ja som prechladla v tomto blbom pocasi, uz aby bolo koniec zimy 😠
Prezili sme dva hrozne dni,prvy den Mark nechcel spat cez den, a aj v noci sa budil kazdu hodinu s placom, uz som bola v koncoch a na druhy den detto no a vecer preplakal od 8 vecera do pol 12, ale to bol narek ako keby ho z koze drali, uz sme s nim nevedeli co robit az napokon zaspal od unavy a zasa bol hore kazdu hodinu ☹ Vy ste taketo daco nezazili? co to mohlo byt? Lekarka vravela ze mu urcite idu zubky, ze aj soplik je z toho no neviem . . . 😒 je pravda, ze slinta a hryzie vsetko co mu pride pod ruky, hlavne svoje ruky 😀

kila
19. feb 2010

Ahojte! No veľmi sa nenamáhate písaním... 😅
Zzz možno mu naozaj idú zúbky, vyskúšajte nejaký gél na zuby! My sme nič také nazažili ani keď Réke išli zúbky, minule som počula v telefóne ako Márk nariekal, to bola naozaj sila. Žeby ho ešte stále trápilo bruško?! 😅
U nás je už definitívne že o týždeň meníme okná, dohodla som sa s mamou že si Réku zoberú k sebe aj na noc aby som mohla pokojne upratať aspoň ten najväčší bordel. Som zvedavá ako to zvládneme, bude to prvý krvát čo bude bezo mňa v noci, viem že Réka bude ok, ale ja asi preplačem celú noc tak mi bude chýbať. 😅
Inak sa mám fajn, krvné testy z 12 tt tentoraz dopadli dobre, bruško rastie a už čakám na prvé kopance. 🙂 Budúci týždeň ešte ma čakajú AFP testy, ale som kludná.

zzz77
20. feb 2010

Ahoj kila, aj ja kukam kazdy den a nikto nikde 😅

Gel sme na zubky kupili, neviem ci to je lepsie, to ste mali stastie s Rekou pri zubkoch, no a to nariekanie bolo len preto ze bol uz unaveny a ospaly, tak sme ho supli do postielky, ale on tam nechcel byt, tak si pocula, co vystraja 😀 , potom nasleduje ho treba este viac unavit a potom v pohode zaspinka a neprotestuje 😀
Brusko ho uz nastasie neboli 😵 ale sa v noci este stale budime dost casto, vypadne dudel tak ho hlada potom place, nasleduje ukludnenie, dakedy supnem na cicik a spinka, no a o par hodin zacne znova, som uz celkom vyzmykana 😝 😔
skusala som ho uspat bez dudla, aby ho potom nehladal, ale sa neda, lebo dovtedy place, kym mu ho nedam 😒

kila
20. feb 2010

Ahojte! Dnes som sa konečne dostala ku kaderníčke 🙂 moje vlasy už vyzerali strašne, chcela som ísť už aj skôr ale tie rôzne pachy mi nerobili dobre.
Réka má tiež cumlík ale len keď sa ide spinkať. Asi jej cumlík nechám kým jej nevyjdú všetky zuby. Ešte jej chýbajú 2 dolné vpredu a 4 zadné - asi tie budú najviac bolestivé a cumlík ju ukludní.
Už začínam cítiť že mám niečo v brušku, ako keby to bol nejaký pomaranč a tlačí ma to. 😅 A občas ma to tam v podbrušku strašne šteklí. 😀

zzz77
21. feb 2010

Ahoj
ku mne pride kadernicka na buduci tyzden, lebo ani ja sa k nej neviem dostat 😅 este ze je taka poriadna, ze pride. 😵
Reke ked v noci vypadne cumlik, tak sa nezobudi aby ho hladala?
Juj tak uz mas rybku? 😵 😵 jaj to je supeeeer!!!

wighy
autor
22. feb 2010

kiluska juuuj to je supere ze uz citis drobceka v brusk juuuj ako mi to len chyba 🙂

laura ma tiez dudel, a ja uz neviem ako na to aby sme s ho zbavili ☹ona je straasny zavislak ale dovolim jej ho len na spanok ☹

nika251
23. feb 2010

ahojte. kiluske to tehu strasne sedi, vyzera skvele. Minule sme sa nahodou strezli a tak mam cerstve info 😵 😵 😀
wigh- damino j e uz na statie uz snad dva mesiace bez dudla a 8 mesiacov uz nepozna ani pelusku 🙂 . dudu sme dali kacvickan . sice ho od nich pytal spat ale kedze sme tu kacicku zlodejku nenasli- neni dedel 😀 😀 😀
a musim ho pochvalit- ma 18,5kg a vyse 100cm. viac teraz nenapisem bo moj ,,asiástent ma 100 ruk - tinko

zzz77
23. feb 2010

Ako sa zbavit dudla som pocula, ze deticky, jasne ked su uz vacsie sami sa zbavia treba len trocha pomoct 😀
Povedat im aby dudel dali psikovi lebo on viac potrebuje a vraj aj daju, lebo deticky maju radi psikov a potom len povedat ze spapal psik, alebo priviazat na balon a poslat niekomu, kto viac potrebuje, potom pustit aby uletel. Vraj skoro zabudnu na dudel 😀 Treba vyskusat 😉 My vyskusame ak budeme vacsi 😉

wighy
autor
23. feb 2010

nika no paaani aj ty sa tu ukazes???ako sa mate???
ty koki ze 18,5kg??? 😕 😕 😕

diky babi ale ja som uz skusala vsetko s tym dudlom, aj spikovi aj macovi na dovolenke, aj hodila dudel smetiarom ale proste ona uz nie je hlupa vie ze nema len jeden dudel, furt nejaky niekde nasla ja ked osm mylsella ze ich uz viac nie je 😖 jedna znama mi povedla ze nech dudel nastrihnem ze detom to vadi a nechaju ho tka tak to ece skusim inak uz neviem 😒

edita84
24. feb 2010

Ahojte wighy to nastrihnutie pomáha aj Beja sa tak odnaučila od dudla je tomu už viac ako rok len treba vydržať a nedať druhý ked si bude pýtáť .

nika251
24. feb 2010

Ahojte. Wihg- no co uz, chalani sa nam ,,trosku,, vyzieraju.Ale na nase obrovske prekvapenie- Damino nie je ani trosku tucny, je uplne krasny stihly a vysoky 😵 😵 😵 . Takze ma ta vaha netrapi. Vcera sme sa boli kupat v Patinciach a strasne sa mu pacilo len sa nachlontal vody a vecer grcal ale mal z toho naramnu prcu 😠

Ten dudel pojde neskor, netrap sa tym. Ono raz pride cas kedy pochopi ze dudu je uz len pre mensie deti. Hehe- alebo finta- nas Dames si neznasa cistit usi a strihat nechty- reve az mu sople tecu 😠 . Tak som mu minule na ulici ukazala dvoch strasne spinavych, smradlavych, zarastenych a tucnych spoluobcanov s tym, ze jeden striha nechty a druhy cisti usi. Vecer som sa pustila do roboty a ako vzdy rucal. Tak som manželovi povedala nech zavola najskor tomu co striha a potom tomu co cisti. Syn stichol a natrcil ruku. Pre zmenu rucal preto nech mu nechtiky strihnem ja a nie ten ujo. ODvtedy to ide ako po masle 😀 😀 😀

zzz77
24. feb 2010

Jaj uz vidim co nas bude cakat 😀 😀
To nastrihnutie dudla som tiez pocula, vsak vsetko treba vyskusat, kym daco nevijde, hehe nie len deti su vynaliezave, ale zda sa mi, ze dakedy su ozaj viac ako dospely 😀

Nika a aka bola voda? nebola studena? to ste sli len tak alebo na plavanie deticiek? No a ten napad na nechtiky a uska je ozaj super, gratulujem 😉

zzz77
2. mar 2010

juj zajtra ideme na ockovanie 😢 tak budeme mat zasa hrozne dni a noci, dufam nebude mat horucku 😒

lili kde si sa stratila? dlho si tu nebola, co je s vami?

wighy
autor
2. mar 2010

ahojteeee

nika pocuj, uz by sme sa mohli kooonecne stretnut, ja pomaly idem do roboty a potom to uz nebude mozneeeeeee

a baby malu mi zobrali do skolky jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😅 😅

😅 😅

zzz neboj mozno to bude v pohode, po ockovani mu doma daj na to studeny obklad 😉

zzz77
4. mar 2010

Wighy mala si pravdu sme v pohode a ani horucka nebola 😉 obklad som dala hned uz u lekarky a ako sme dosli domov som dala malicko panadolu. Vecer bol celkom v pohode. Dufam neskor uz ziadna rakcia nebude 😒

A mala sa ti tesi do skolky tak ako ty? 😉 Urcite sa jej tam bude pacit 😵

wighy
autor
4. mar 2010

zzz to je super, podla mna by to uz malo byt v pohode ale nastastie s tym nemam velke skusenosti, laura dobre zvladala ockovania doteraz klopklopklop 😉

hej velmi sa tesi ale podla mna sajnu nema co cu tam caka, darmo jej hovorim ze tam maminka nebude iba deticky a pani ucitelky, a ze maminka bude zarabat peniazky 😀 😀 😀 😀

tak poviem ze ona sa bude v skolke hrat s detickami, bude tam papat, spinkat 😀 😀 😀 😀 😀 no snad to tak aj bude hehehehe

nika251
9. mar 2010

Ahojte. Babule, nerozmyslali ste volaktora nad tym, zeby ste chodili povedzme na aerobic alebo zumbu? V KN MR som nasla zumbu a salsu ale este neviem kedy a ako. Chcem sa opytat, ze ak zacnem chodit,c i sa volaktora nepridate? 😀 😀

henrieta76
9. mar 2010

no nika nebolo by to od veci,ale zalezi od toho kedy lebo si musim zariadit babysitting a mm chodi vecer do roboty a aj tomasko ma kruzky poobede tak neviem,keby to bolo v ten den ked nemam nic tak ja by som sa rada pridala.

nika251
9. mar 2010

Heni/ kuk sem.

henrieta76
9. mar 2010

nika kam?

wighy
autor
9. mar 2010

ahojteee
nooo heni ze sa tu ukazes 😀 😀 😀 😀 😀

baby a co stretko????neoddalujme to lebo ja potom odchadzam

henrieta76
9. mar 2010

ahoj wighy ja som za stretko,hadam uz bude to pocasie pekne.do kedy mozes?

wighy
autor
10. mar 2010

heni cca do leta max jesene 😀 😀 😀 potom uz nebudem v kn

lilimonika
11. mar 2010

Ahojte holkyyyyyyyyyyy 😀
dávno som tu nebola, ale nestíham☹

Kočky doplnila som albumček 😉
zzz máme sa dobre, v utorok sme boli na očkovaní, všetko našťastie ok, už vyše týždňa papáme výživku,kašičku a po. :už sme museli lebo sa mi v noci budila každé 2hodinky, bola hladná, a teraz zasa všetko ok, dobre spinkáme zobudí sa tak 1 max.2krát 🙂
máme 6450kg a 65cm

a Vy ste už začali s jedlami?lekárka vravela že keď kojím tak mám počkať do 6mesiaca,že to jej stačí, ale ona je také hladoško😀DD a mlieka mám dosť, našťastie 🙂

zzz77
12. mar 2010

Lili aaahhoooooojjjjj 😀 😀 konecne ta tu vidim, uz som mala strach, ze sa nieco deje, juj 😕

tomu sa tesim, ze sa mate fajn, uz aj my papame varenu zeleninku, lekarka vravela aby sme uz zacali, celkom mu chuti, najprv robil blee, no teraz uz otvara ustocka ako hladne vtacatko 😅 . Aj mne sa budi velmi casto, kasa na dobru noc pomaha?? kupili sme a raz dostal, no ziadny vysledok. Ty ju davas po kojeni alebo pred? A kolko?
My uz mame 7400g a 68cm 😵

wighy
autor
12. mar 2010

baby neuveritelne len tera zsa vam deticky narodili a uz papaju mrkvicku,juuuj ako to len leti ani sa nenazdate a budete sfukovat prvu sviecku na torte 🙂

zzz77
13. mar 2010

jaj ani nevrav 😉
tak velmi som cakala aby uz bol aktivnejsi a teraz ho nejde pomaly prebalit tak velmi sa skruca na pulte, bolo by fajn mat dakedy aspon 4 ruky 😀
Uz ked mal 4 mesiace sa mi otacal na brucho a teraz uz lozi po posteli, je pravda este len stale dookola, len rucicky dava vedla seba a tak sa toci, vcera uz zvladol 5 kol za sebou, som ho musela trocha pribrzdit, aby nespadol z postele 😅

wighy
autor
13. mar 2010

juuuj aky je sikovny 😵 😵 😵

ja som tiez cakala kedy s laura otoci, pocadi zacne lozit chodit rozpravat,furt som len cakala az to tak rchlo ubehlo ze raz ked budme mat 2 babo si budem viac vychutnavat lebo to neuveritelne leti

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre