Komárno? Maminky, tehulky, snažilky

wighy
6. nov 2007

Ahojte, tak som sa rozhodla zalozit novu temu a budem rada ak sa ku mne pridate Komarnancanky,ved nas je tu uz par,vsak ma tu nenechate samu 😀 😉

wighy
autor
23. mar 2009

jaaaj tak super, len si prekne uzivaj dni, oddychuj kym sa daaaaa 😅

moooocisko moooc drzim palcekyyyy

nika251
24. mar 2009

Ahojte. Vela casu nemam ale zato sem- tam sem nakuknem. Tittika- ja som ta vymakla uz v jednej teme ale cakala som kedy sa ozves sama. Velmi, velmi blahozelam a zelam bezproblemove tehulkovanie, nech mimisek poslucha. Potom podaj dalsie spravy. Davaj na seba pozor

kila
24. mar 2009

Ahojte!
Tittika gratulujem! Podarilo sa to prirodzene? 😅
Vidím že sa máte dobre, aj my sa máme celkom fajn, len Réka má práve teraz nádchu. Hnačka odišla, ale stále nemáme ani jeden zúbok. Malá je zlatá a veľmi šikovná, už začína sama chodiť!!!! 😀 😀 😀

wighy
autor
31. mar 2009

ahojteee

wow tu nikto????

kde ste?????????

pomaly bude pekne pocasie mohli by sme koooonecne hodine nejake stretkoooooooooo

tittika
31. mar 2009

ahojte

kila prirodzene 😀

dnes sme boli na prvom sone, doki povedal ze je vsetko v poriadku ale srdiecko este nebolo vidiet(pocut) 😔 a podla sona som 6tt6dni, ideme aj o tyzden na dalsie dufam ze bude vsetko OK ☹

tittika
1. apr 2009

Ahojte, neviete o neakom stavebnom pozemku priamo v KN min 6 arov??? tie nove pozemky co budu smerom na NZ sa mi nepaci poloha 😠 a mali sa vymeriavat aj vedla 2.sidliska ako sa ide na nove ale akosi to zrusila realitka ktora to mala na stranke 😠

wighy
autor
2. apr 2009

Ahojte

hm tittika neporadim, sajnu nemam
😒

ale musim sa vam tu vyzalovat , som taka nas.rata ze vybuchnem
Minuly piatok som bola v baby shope oproti poste sa opytat na jeden lahulinky golfovy kocik od baby point, kedze aj sedacku sme u nich kupili tak som sa chcela spytat ci ho nemaju.Pani mi povedala ze v pondelok bude s nimi hovorit ze sa opyta, tak aj bolo, v pondelok som tam volala mi povedala ze na stredu donesu 2 ze nech sa v stredu po 14 hod zastavim. tak som tam aj vcera poobede nabehla s malou neterkou ,nech mi pomoze kocarik zobrat domov lebo som bola aj s Laurusou, prave ho poskladali jeden sivo oranzovy a druhy cerveno modry, hned som aj skusala vahu, lauru posadila, sa mi celkom lubil ale som chcela aby ho videla aj svokra co ona na to, tak sme sa s tou pani dohodli ze dnes sa pridem pozriet aj so svokrou, prisli sme o 13 boli zatvoreny do 14, oki tak sme sa isli prejst po meste ved nech sa laura vybeha, o pol 3 sme tam naklusali ze sme prisli pre kocik,druha nova predavacka mi ho uz aj davala a ta stara mi hovori nie ten je uz predany, kukam na nu ze akoze co to ma znamenat, ze sme boli dohodnute a ona ze ved ste povedali ze pridete doobeda, som jej povedala ze to kde pocula, ja som jej povedala ze zajtra/cize dnes/ prideme a nie ze doobeda, tak ona ho zevraj predala nejakej znamej ze nech si zoberiem ten truhy modro cerveny, ale mne s anepaci tak ho brat nebudem, som jej povedala ze nech si ho necha ze si objednam z netu a hotovo,
tak ona ze nech jej dam cislo ze mi zavola ci ho ta znama zobrerie, kurnik co je toto za pristup, nech si ho necha, ja si ho objednam ze netu a v tom obchode ma v zivote neuvidia
a pritom som tam nechala uz nemale peniaze za saty, monitor dychu, stolicku, 2 kociky, postielku, sedacku do auta a oni maju takyto pristup 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 akoze som nenormalne vytocena

tittika
2. apr 2009

Ahoj Wighy

to ti verim ze si vytocena 😒 ale nebud teraz ho mas uz prekuknuty a cez net kupis aj tak lacnejsie 😉 i mimibazar? alebo mozno v madarsku by vysiel este lepsie ? nie?

nika251
3. apr 2009

Ahojte. Wigh- tak to by som tam asi narobila iny skrabot 😠 . A ze spoliehaj sa na nich. Nie len ze su drahy ako das, obcas predaju smejd ale este su aj nespolahlivy 😝 . Ja som u nich kupovala raz pre Damina nohavice podsite s patentkami na plienku a este pri prvom natiahnuti sa patentky rozleteli. Bola som vymenit za druhe a tie sa rozpadli tiez. Tak tam uz nic nekupujem. Aj body-za nejakych 230Sk - neprosim. Chodime do MR a tam si nakupim kvalitne madarske vyrobky. Objednaj z netu. Drzim palce nech to mas co najrychlejsie doma 😉

Tittika- mna Dr. vzdy objednaval az po 8tt na UZV srdiecka vtedy je to uz iste ze tam bude. Je zbytocne stresovat sa, lebo nevies presne kedy sa babo uhniezdilo, prip. ovulaciuTakze pokoj a oddychuj a urcite to bude ok.

wighy
autor
4. apr 2009

ahojte

tak aby som dokoncila pletku s tym kocikom, este v ten den mi o pol 5 volala teta ze jej znama ten kocik teraz nezoberie ze nech si pridem prenho som jej povedala ze co si mysli, ze budem zase decko teperit hore dole???ze v piatok sa stavim ale dufam ze tam bude lebo potom uz urobim bengal, odzdravila som a zlozila som telefon hehehe

mala som v plane ho objednat z netu keby ece v ten den nevolala ale jedine co ma brzdilo bolo to ze v pripade reklamacie by som to mala tazsie, no ale uz je to jedno kocik je doma a hotovo

nika ja som tam saty kupovala ece ked som bola tehu a nepoznala som ceny, odvtedy uz ani tuk som tam nekupila,stacilo mi ked som sa tam stvaila ze chcem na zimu zimnu kombinezu pre lauru a onu ze 1200sk hahaha som sa hned otocila ze im sibe 😝 a to bola z madarska, nenormalne si nahadzuju 😠

tittika neboj vseetucko bude oki a babatko rastie tak ako ma,drziim mooocisko palce 😵

nika251
4. apr 2009

Ahojte. Wigh- vsak ani ja tam uz nic nekupujem. Strasne sa mi v Budapesti paci Ca A tak chodim s muzom tam. Je tam kopec krasnych veci a velky vyber. Aj vcera sme boli ale nie na nakupoch ale na vystave stavebnickych materialov. Tak sme sa poriadne presli, bolo nadherne, Damino u babky: Dnes akonahle vstane - spi od 09,30 sa napapa a ideme do Babolny. Kukneme koniky- strasen sa mu pacia - skoro az stikuta od radosti ze ich vidi 😵 😵 , beriem papat, fotaky, deku a urobime si tam piknik. Su tam krasne ciste travniky tak sa tam dakde vyvalime a pustime sarkana na dlhy povraz. Ten bude taaaaaaaaaaaaky stastny. Alebo prejdeme do Tatabane- k jazeru, su tam ohradene ihriska pre deti tak sa vysanti tam. A domov az po 7dmej, rovno do vane 😀 😵 😵 😵 😵 😵 😵
Som rada ze mas uz ten kocik isty 😉

wighy
autor
4. apr 2009

nika ta babolna znie super, kde to vlastne je??ja som do babolny chodila len do Mc-aca 😀
laura je teraz jak utrhnuta z reaze a dnes dostala aj sopliky tak sa chudatko trapi 😒

nika251
5. apr 2009

Ahoj. Wigh- ako ides na Gyor tak je hned za Komáromom odbocka na Acs a cez Acs je este 9km do Babolny. My sme si vcera urobili piknik priamo na jazdiarni- je to taka velika luka a su tam aj prekazky. Ale ta este tento rok nebola pouzivana takze cistucko, krasne slniecko. Damino hral s ocinom futbal. Juj jak ten nahana a kope do lopty. Ten to ma asi v genoch 😵 😵 😵 😵 . Potom sme boli pozriet zrebcin- tam sa ma platit 500Ft ale nemuseli sme. Ujo nas nechal obcmuchat to tam zadara 😵 😵 a Damino sa tam aj pekne pohral v parkoch. Bolo nadherne. 😵 😵 😵 😵
Drzim palce nech Lauri nechyti ziadnu chorobu. Hlavne teraz ked vonku je tak nadherne.

tittika
7. apr 2009

ahojte

dlho nasa radost netrvala 😢 zajtra ideme domov z belgicka a radsej tam pojdem na zakrok aku tu 😔 aj ked neviem presne co ma caka ... fazulka sa uz zmensuje ale zatial nekrvacam...vobec neviem co ma caka potom sa ozvem

cmuk vam vsetkym 🙂

nika251
9. apr 2009

Tittika ☹ 😢 😢 😢 😢 😢 - je mi to strasne luto. A tak velmi som vam fandila a tesila sa. Velmi drzim palce nech sa to vycisti samo- to by bolo najlepsie lebo potom sa mozete co najskor znovu snazit. Ale verim, ze na buduce to vyjde a fazulka bude vytrvalejsia

nika251
9. apr 2009

Pridala som nejake nove fotos. 😉

tittika
9. apr 2009

ahojte este stale nevieme na com sme 😖 doktorka ma pozrela zatial sa k tomu nevie vyjadrit kedze ma videla 1x, hodnota hcg je 1500, podla menzesu velkost nesedi ale podla ovulacie sedi ale nechapem ved lekari to musia pocitat od menzesu? ci nie? ak sa nic nestane cez vikend tak v utorok dalsie sono a hcg....

keby to uz bolo odumrete minimalne od utorka, neprestali by ma uz boliet prsia? neviete?

pekny vikend 😉

nika251
9. apr 2009

Tittika- tak ak si na tom takto, este by som sa veru za tehulu povazovala. hlavne ak ti to sedi podla ovulacie 😵 . Nechcem ti davat zbytocnu nadej- to by som fakt nerada, ale ak ti mimis sedi podla ovulacie, este flintu do zita nehod. Kazdy Dr. ti to bude ratat podla MS - nie podla ovulacie. AJ mne to vzdy tak ratali a pri prvom mi zo zaciatku vychadzal termin o 3 dni neskor ako podla MS - cize standardny 28DC- cize ovulacia 14 den. Ja som ju mala 20DC a na to som vzdy Dr. upozornila. Takze ti nadalej strasne moc drzim palce nech je to dobre. A hCG ti rastie pekne? Ci ti ho brali len raz?

tittika
10. apr 2009

Nika

HCG mi brali v utorok este v belgicku tam vyslo 75.000 ale nevieme v akych jednotkach a v stredu v KN 1500, pred chvilkou som si robila tehu test a brutal // 😅 totalna haluz ... dalsi HCG test mi budu robit v utorok aj sono

aj moja doktorka ma s tym upokojovala a hovorla mi aby som sa nevzdavala, ze podla ovulacie mi to sedi...
prsia ma nadalej bolia a su nafuknute trosku a som taka otapena inak vsetko fajn 🙂

tak cakame ....

wighy
autor
11. apr 2009

ahojteee

nika super vyletik ste si urobili musim niekedy nahovorit muza ale momentalne to nepojde, bohuzial sa u nas v rodine stali smutne veci 😔 ale ja verim ze vseetko dobre dopadne

tittika, juuuj drzim palce aby sa miminko urdzalo,nenechaj s vyviest z miery, uvidis dobre to dopadne 😉

nika251
12. apr 2009

Ahojte. Tittika- urcite to nebolo v jednotkach ako sa meria v SR- hehe 75000 ti by boli snad aj 10torcata 😀 .Takze naozaj nevzdavat a cakat. Drzim velmi palce
Wighy- neviem co sa u vas stalo, ale velmi, velmi vam zelam nech sa to co najskor trosku utrasie ci preboli a nech si mozete uzivat jar.

wighy
autor
13. apr 2009

diky nika si zlata,ved sa potom ozvem

kila
14. apr 2009

Ahojte! Réka má dnes 1 rok! Neskôr pridám fotky, aj vám napíšem! 😵

nika251
14. apr 2009

Ahoj Kiluska. Tak zelame malej oslávenkyni vsetko najlepsie, nech je zdravucka, nech poslucha a nech ju obklopuju len a len ludia ktori ju lubkaju 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

nika251
14. apr 2009

Tittika- kedy ides na kontrolu? Daj potom vediet ako si dopadla. Velmi ti drzim vsetky palce 😉

kila
14. apr 2009

Ďakujeme!
Réka je už veľmi šíkovná ale aj strašná histerka občas... už chodí sama a povedala prvé slovo: baba - takto ju voláme doma - aj z toho vidieť že stále myslí len na seba a keď niečo nedostane urobí cirkus... niekedy si s ňou už nevieme dať rady... a stále nemá ani jeden jediný zub! ale vie byť aj veľmi milá, každému rozdáva pusinky a ja som často celkom oslintaná... 😵

kila
14. apr 2009

Tittika, budeme na teba myslieť a drž sa!

nika251
15. apr 2009

Kila- neviem si spomenut na dieta, ktore to na rodicov neskusa s histeriou. Ber to tak, ze ona ti este inac nevie povedat co chce a ver, ze toho chce hrooozne vela. Ona ti rozumie, ty jej nie. Takze jasne ze jedine hysak. Aj Damino to mava a teraz to zdoraznuje tak, ze si sadne na chodnik a ruci 😠 . tak nad nim len stojim s pokojom indiana a cakam kym ho to prestane bavit. Ludi si nevsimam- hadam mu koli tomu neustupim. A zuby - tie sa jej zanedlho budu tlacit ale rataj s tym, ze pojde viac naraz ☹

zuzin78
15. apr 2009

ahojte
aj nasa Sofinka skusa ,ked jej nerozumien , ze zacne bez priciny plakat, a zacne robit mostik 😀 , ale vtedy ju polozim doma na zem a hned ju to prejde. a ked to chce urobit vonku, tak jej ukazem nejaku vec, a hned zabudne , ze chcela plakat 🙂
Kila . reke vsetko najlepsie zelame. blahozelali sme jej aj v aprilovych babatkach 😉 . nas v sobotu caka oslava prveho rocika. 🙂

kila
15. apr 2009

Čaute! Len som nečakala, že nás tak skoro čaká histéria, nemalo to byť okolo 2. roku života? 😅 A viete ako s ňou bojujem pri výmene plienok? 😝 Mám pocit že je silnejšia ako ja! 😕 O pár mesiacov skúsime nočník, lebo to takto nemôže ísť ďalej... 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre