Komárno? Maminky, tehulky, snažilky

wighy
6. nov 2007

Ahojte, tak som sa rozhodla zalozit novu temu a budem rada ak sa ku mne pridate Komarnancanky,ved nas je tu uz par,vsak ma tu nenechate samu 😀 😉

cmulinko
18. feb 2012

@halit13 dakujem 🙂

zzz77
19. feb 2012

@mama128 ahoj, zajtra asi urobim gulas, toho je aspon viac, alebo plnenu papriku tu moji chlapi myluju 😉 😵 Markovi zatial len nostek tecie a sem tam si kychne, teda nic vazne. S ocinom boli dnes v spotrovej hale na mega detskom parku s obrovskymi skakacimi nafukovacimi hradmi a so smyklavkami a vselicim moznym,velmi sa mu pacilo, poobede musel s nim ocino ist znova 😎 esteze kupil vstupne na cely den 😅 . Aj my sme s Emmou boli vonku, spinkala 2 hodiny v kociku 😵 Dufajme uz bude od teraz dobre pocasie, aby sme mohli byt cim viac vonku.

@edita84 videla som tvoju malu princeznu v skolke na maskarnom plese, straasne bola zlatulinka 😉 boli sme sa kuknut na skolku. Velmi su ta mile ucitelky a pani riaditelka je ozaj poklad 😵
Co je uvas noveho? Teo vystraja ako sa na poriadneho chlapa patri? 😀

edita84
19. feb 2012

@zzz77 Ahoj fákt? jáj ani nehovor to bol kostm na poslednú chvílu 🙂 ale hlavné je že sa bavila, hej učiteľky sú zlaté. Teo je zlatíčko je to strašný kludas 🙂 ale už začína rožky vystrkovať a už mu nestačí len tak ležať s hračkami 🙂 najračej má ked je Bea vonku tá ho furt naťahuje jak mača a jemu sa to páči :D

wighy
autor
20. feb 2012

zgz uiolbnggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggg

mama128
25. feb 2012

@zzz77 ahoj uz aj nas chitila chripka 🙂 aj mala dadulka je chora aj ja .a vy akon sa mate?nemam cas na lezanie takze to prejde tazsie.mame uz pekne pocasie konecne aj deti su vonku je ticho vnutri v byte.mala sa vie vispat.lebo ti certi ju vzdi zobudia.dneska som im upiekla buchti ale si uz lamem hlavu co bude zajtra na obed chlapom je dobre nemaju tolko starosti ako mi. 😉 😵 musim koncit majte sa cau cau

mama128
25. feb 2012

@wighy ahoj som z okresu komarno a ak nevadi rada by som sa pridala kvam.som doma s dcerkou na materskej.ktora je u nas teraz kralovnou po troch synoch.takze sa doma vobec nenudim.place mala musim koncit .tak sa maj cau cau

mama128
2. mar 2012

@zzz77 ahoj ako sa mate.aj mi sme pochodili s dadulkou v choditku chitila horuci krb a ma popalenini na prstekok musim jej to natiterat kremikok ma pluzgieriki.tak sme to dopadli.a uteba ako sa ma mala emma? 🙂 😉 zatial celkom dobre znasa.neviem co bude ked jej to praskne.

zzz77
3. mar 2012

@mama128 juj dufam ze bude tvoja princezna coskoro v poriadku, kriste to ju muselo boliet 😲 aj moj Mark chytil trubu ked bol malinky v choditku, no nastastie sme sa iba vylakali a jemu nic nebolo, len bol cely mokry, lebo som ho hned supla pod studenu vodu 😀 ...ja ked som bola mimco som chytila horucu zehlicku a museli ma nosit na obvazovanie do nemocky, esteze sa clovek na taketo napamata, len nasi este vzdy spominaju 😅

Emma sa za tri dni naucila liezt a potom za den postavit a teraz ju nestiham "zachranovat", niektory den mi vyliezla na schody, uz bola na 3 stupienku, ked som ju zbadala, skoro som dostala infarkt 😠 😲 preto sa tu neukazem tak dlho, lebo uz nemam cas a uz mala neobsedi ani chvilu...teraz spinkaju obaja drobci 😵

lilimonika
5. mar 2012

Ahojte kočky, už som tu bola dávno, ale vidím tu ešte aj staré tváre🙂
zzz ani som nevedela že máte už druhé
gratujem kočky každej z Vás🙂
a u Nás už bude tretie 🙂

lilimonika
5. mar 2012

kočky hľadám si nového lekára, ženského, rozmýšľam nad Urbanom

viete mi poradiť?

edita84
5. mar 2012

@lilimonika Ahoj gratulka k nr.3 🙂 ku ktorému chodíš teraz? nie si spokojná?

lilimonika
5. mar 2012

no teraz chodím sem do Hurbanova ku Kajanovej, a videla som ten rozdiel aj v starostlivosti aj v nemocnici keď mali kočky nejakého iného lekára že to bolo iné, lepšie
ona má všetko zastaralé, žiadnu novú techniku..

lilimonika
5. mar 2012

a dík🙂

edita84
5. mar 2012

@lilimonika no ja chodím k Hegedusovi ten je dobrý a potom aj Ipoth 🙂

lilimonika
5. mar 2012

no poznám ich z nemocnice, ale ja neviem ten Hegedús ten sa mi zdá, taký no neviem toho sa bojím😀
asi mi šibe😀
ale už si drudá čo mi to dnes vraví 😀

lilimonika
5. mar 2012

sorry druhá

edita84
5. mar 2012

@lilimonika odrodil mi Beu a pri Teovi som k nemu chodila a aj teraz mi on robil cysarák ja som spokojná je síce taký odmeraný ale hlavné je že je dosť dobrý 🙂

pukica
6. mar 2012

@lilimonika ahoj,k tomu Hegedusovi...presne ako pises je taky zvlastny ja som ho raz zazila na ultrazvuku no a diky radsej nie 😝 ja som mala pri porode Ipotha/super pristup,mily,rozpraval mi vtipy aby som tak netrpela pri siti 😀 s priatelom si pokecali ako stari znami/ a aj som k nemu prestupila od Vicenu a Urban je v pohode,aj jeho som zazila na ultrazvuku,kedysi som chodila k jeho mame no ani tu diky neprosim 🙂

lilimonika
6. mar 2012

ahojky🙂 no ja keď som rodila druhú dcérku tak tam bol práve Urban, no ale dal mi len tabletku na vyvolanie, ale potom mu končila služba, nastúpila Kopjaková ale Urban ešte večer zavolal že ako , ako stojíme..a koncom roka zasa jedna známa k nemu chodila a rodila uňho no cisárskym, ale dostala aj epidurálku...že bez problémov,
preto sa teraz takto pýtam kočky, lebo ja som obe pôrody mala ťažké, tak by som chcela mať už tretí uľahčený, tak preto...
ale ďakujem veľmi pekne kočky 🤐

zzz77
8. mar 2012

@lilimonika ahooj stratena, kam si sa podela na tak dlho? dufam teraz sa uz castejsie ozves, normalne som mala o teba obavy :\ ja som uz len taka...
Veru uz mame druhe babo, slecna nas poriadne prekvapila 😀 Super ze budes mat tretie mimco, tak ako si chcela, normalne mam teso X) a v. ktorom si tt? Urban je dobry lek. no u dvoch znamich sa na sono mylil co sa tykalo pohlavia ale potom ked sli neskor sa opravil, inak sa necudujem na takych zastaralich strojoch. Inak nic ineho som na neho nepocula, chvalia ho. Sonicka Valasikova je super, ja osobne by som ju vybrala, len neviem ci sa da knej chodit, porody urcite robi.

lilimonika
9. mar 2012

Ahojky, no ja som na MD a popri tom mám aj svadobný salón a tak mám čo robiť ...
no na Soničku sa pamätám,ale to ani ja neviem či má aj ordináciu...ešte som nebola u lekára takže neviem presne ktorý týždeň, ale už budúci týždeň musím ísť tak sa dovtedy musím rozhodnúť
neviem čo mám robiť, či ísť k tej kde som už chodila alebo si nájsť nového lekára, ale potom mám v septembri a októbri už obtiažne cestovanie do KN, lebo dcérka ide do školy, malinká do škôlky.zo škôlky viem vybrať dcérku ale tak zo školy nemôžem
a ja nemám babku a pod.kto by sa vedel postarať o deti

najjednoduchšie by mi bolo ak by som zostala tu u starej, chodila by som klasicky ako to bolo na ultrazvuk do nemocnice, ale neviete dá sa nejak vybaviť ten pôrod, rozmýšľala som nad cisárskym,lebo ja som mala obe pôrody veľmi ťažké a už by som chcela mať aspoň ten tretí uľahčený
ak som sa zvykla pýtať na epidurálku vraveli že nie nedávajú a že nemajú nikoho vyškoleného.. a teraz keď známa rodila u Urbana tak ten jej dal..tak nechápem
asi by som sa to mala opýtať na rovinu terajšej lekárky či sa dá niečo vybaviť??

rastulka
9. mar 2012

@lilimonika Ahoj,ja som sa sem prestahovala pred 8 rokmi,pri 3 tehu som mala tiez obavy kam ist rodit.Chodim k dr.Halmovej a len na porod som isla k Seboovi.Je velmi dobry urcite by si sa aj snim vedela dohodnut 🙂

lilimonika
12. mar 2012

rastulka podľa teba dá sa dohodnúť, že napr.teraz budem chodiť sem do Hurbanova a potom sa dohodnúť s niekým na porôde?asi by som to mala fakt na rovinu povedať lekárke 😀

rastulka
12. mar 2012

@lilimonika Jasne,ze sa da 😉 ja na tvojom mieste sa porospravam na rovinu s dr 🙂

lilimonika
12. mar 2012

no budúci týždeň pôjdem 🙂
už budem v 8tt 😵

zzz77
15. mar 2012

@lilimonika aj podla mna jej to povedz, je to samozrejme ze si dopredu dohodnes dr. na porod ak to tak chces, aj ja som tak bola, a bola som kludna ze tam mam koho chcem a robi to co chcem 😉
Verim ze mas co robit v salone, pocula som, ze s nevestami je strasne vela piplaciek a ze vraj treba byt aj psycholog 😀

zzz77
15. mar 2012

@mama128 ahoj, ako sa ma princezna uz ma v poriadku rucicku? Moja ma dalsiu modrinu presne pod okom, je prilis smela a chce chodit tak ze sa nadrzi a padla rovno tvarou na lego kocku tak ze jej to okamzite zmodralo 😝

mama128
16. mar 2012

ahoj no malej princeznej sa uz chvala bohu zahojila rucicka .uz mame aj prve dva zubkiiiiiiii.no aj tvoja princezna pochodila chuderka a ako to znasa .velmi su smele kocki.a ti ako sa mas.ja som uz jak citron vizmikana mam co robit celi den zo 4detmi to nie je nuda.co dobre varis zajtra.praje malej emme skore uzdravenie.ahoj ahoj 🙂 😉

zzz77
23. mar 2012

Ahoj, my cakame na stvrty zubok, dajako sa mu nechce von, este dobre ze sa s nimy moc nenatrapi 😵 modrinku na oku uz skoro nevidno no pre zmenu ma zasa na cele, je prilis smela 😠 😀 Mark je teraz u starych rodicov na dedine tak je troska doma ticho, ale mam viac casu robit v zahradke, teraz ked je uz konecne dobre pocasie. S Markom sa to neda robit, lebo ked zasadim kvetinku on ju vytiahne a prinesie s radostou, ze on pomoze 😅 no ale uz cakame iba na to aby nam vyrastla trava a bude veget a aj deti budu mat kde pobehovat konecne 😵

lilimonika
26. mar 2012

ahoj kočky,
minulý týždeň som bola u lekárky, tento týždeň mi už budú brať krv a dostanem knižku🙂
no ale minulý týždeň som bola chorá, chytila ma chrípka, teraz pre zmenu od včera(nedele) mám po celom tele vyrážky ktoré abnormálne svrbia, ledva som niečo v noci naspala, mám napuchnuté viečka, ruky, uši...bola som u kožnej a že pravdepodobne žihlavka☹
tak teraz budem 10dní brať calcium do žily........ 😒 ☹
práve teraz na začiatku tehu, dúfam, že bude malinké v poriadku

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre