Košice Furča. Pridá sa niekto?

dankaa
15. apr 2008

ahojte!

jedna velmi sikovna mamicka nacala temu "Kosice Terasa",tak na oplatku zacina temu z ineho sidliska 😉 prida sa niekto???

lenka.s
15. mar 2011

Ahojte, funguje este tato tema ?

januliatko1985
21. mar 2011

ahojte, je tu nejaka mamicka na spolocne kocikovanie po Furci, ja som z Jaltskej 😉

kamilecka
21. mar 2011

@januliatko1985 na Furci je nas vela...ale my uz niesme na kocikovanie 😀 😀 😀

zfidorka
17. máj 2011

ahojte,
ak by ste chceli vidiet nazivo moderne latkove plienky, tak vas pozyvam na prezentaciu latkovych plienok na Furci:
v piatok, 20.5.2011 o 10.00 v MC slniecko na Charkovskej 1 (budova gymnazia, cvc technik)

buburka
20. máj 2011

Ahojte mamicky. Byvam na Furci cca rok. Sme pristahovalci 😀 Funguje vlastne este tato tema?
O com je vlastne to MC? Ake velke deticky tam mozu? Kde presne vlastne to MC je? ns chlapek je este malicky, ale rada by so vedela viac. 🙂

lienka2
20. máj 2011

@buburka aj mna by zaujimalo ci este funguje.. s MC ti velmi neporadim, ked som okolo neho niekedy v zime chodievala, bolo tam vzdy prazdno..

kvojtanikova
20. máj 2011

@januliatko1985 ahojky ak este stale hladas niekoho na kocikovanie po Furci, mozem sa pridat? Som z Bastovanskeho (ako je penzion Fontana)... A v pondelky by som chcela zacat chodit do MC Stonozka na cvicenie na fit-loptach - nepridas sa? Je to sice v meste, ale tu na Furci nic take nepoznam, je tu vobec nejake MC?

lienka2
20. máj 2011

@kvojtanikova MC tu je, na charkovskeho ulici.. no ako hovorim ked som sla okolo bolo vzdy prazdne, a to bolo v zime..

luciaanna
20. máj 2011

@buburka , ahoj, prečítaj si pár stránok dozadu, s kámoškou sme toho o MC popísali dosť veľa... 😉 🙂 (pozitívneho)
Ak ťa zaujíma niečo konkrétne, kľudne sa pýtaj....

luciaanna
20. máj 2011

@lienka2 a to si kedy chodila okolo MC, že si tam nikdy nikoho nevidela? Ak poobede, no áno, po obede tam maminky veľmi nechodia, ale doobedu sú tam vždy nejaké detičky, niekedy až priveľa (hlavne v jeseni a v zime, keď je pekne, všetci sú vonku). My sme tam chodili pravidelne viac ako rok, okolo 10.00 - 10.30 tam vždy boli nejaké deti 😉 .

lienka2
20. máj 2011

@luciaanna vacsinou okolo jednej.. ja som tym nechcelapovedat, ze tam nie je dobre a preto tam nikto nie je.. len ze som tiez uvazovala ist tam s malym ale ked som stale videla ze je to prazdne..

luciaanna
20. máj 2011

@lienka2 , veď ja netvrdím, že si tým niečo chcela povedať, iba som konštatovala...No a okolo 13.00 si tam nikoho nevidela preto, lebo MC je otvorené od 9.00 do 12.00 😉 .
A je tam naozaj super 🙂 .

lienka2
20. máj 2011

@luciaanna tak to som nevedela, ze je len doobeda otvorene..

luciaanna
20. máj 2011

@lienka2 , no, okolo 13.00 väčšina detičiek spinká, tak asi preto...Utorok a štvrtok je otvorené aj poobede (od 16.00), ale mám to odskúšané, že poobede tam nikto nechodí. Párkrát sme sa s kamoškou dohodli a šli sme tam spolu aj poobede, my sme si pokecali, decká sa pohrali a nám rýchlejšie zbehli zimné poobedia 😉 . Ak tam nie je žiadna akcia, pustia vás tam poobede aj iné dni, nielen utorky a štvrtky....

mirukacka
20. máj 2011

Ahoj dievcata, tak sa pridam ak mozem...Sice byvam aktualne v Prahe, ale na Furcu nezanevriem ani keby co bolo🙂))

luciaanna
20. máj 2011

@mirukacka , ahoj, pochádzaš z Furče? A z ktorej časti? 🙂

mirukacka
20. máj 2011

@luciaanna ..som dolnacka 🙂 ..Tokajicka..ale do skoly som chodila na Krosniansku

luciaanna
20. máj 2011

@mirukacka , tak to som aj ja pôvodom "dolnacka", bývala som na Kurskej 😀 , teraz som sa posunula o pár zastávok vyššie 🙂 .

mirukacka
20. máj 2011

no jasne..splhas po Furcianskom rebricku vyssie 😀 ..no na Kurskej som mala najlepsiu kamosku zo zakladky a Kalinovskej som stravila kus puberty 😎 😀

buburka
20. máj 2011

@luciaanna urcite precitam, len som chcela vediet ci to este funguje a ako... 🙂

lili_mia
20. máj 2011

Ahojte žienky 🙂 v sobotu v sobotu 28.mája od 16.00 bude RODINNÝ MAJÁLES - otvorenie záhrady pre Vás a pre Vaše detičky v MC Delfínik, Laborecká 2 ( za OC Galéria v areáli bývalej materskej škôlky). Čaká Vás živá hudba, pivo, kofola, atrakcie a súťaže pre deti, nafukovací hrad, kreatívne hračky, trampolína, herňa a telocvičňa...

http://mcdelfinik.sk/node/3

28. mája - RODINNÝ MAJÁLES - otvorenie záhrady v mc s pestrým programom pre malých aj veľkých

lucila83
20. máj 2011

@luciaanna - ahoj Luci. Prepacte, ze vam sem skocim do temy, byvame tiez na furci. Len sa ta chcem opytat ohladom toho MC, vidim, ze sa tam vyznas... 😉 Je tam vstup nejako vekovo ohraniceny? Od x do x rokov? Myslim samozrejme pre deticky, nie maminky.... 😀 Dakujem.

luciaanna
21. máj 2011

@lucila83 ahoj, s malou sme tam veľmi rady chodili, bolo tam super, ale už sme "jasličkári", takže detičiek si malá užije tam. Ale na MC budem mať veľmi pekné spomienky, bolo to krásne obdobie 🙂.
Vstup vekovo ohraničený určite nie je, detičky tam chodia asi do troch rokov, potom už začínajú chodiť do škôlky, a tak postúpia o "stupienok vyššie" 😉 . A dolná veková hranica? Myslím, že je to úplne jedno, my sme tam s kámoškou začínali chodiť, keď jej drobček bol lezúň a moja malá vtom čase začínala chodiť.
Nejaké fotky z MC mám aj vo svojom albume. Kľudne sa pýtaj, ak ťa ešte niečo zaujíma.

luciaanna
21. máj 2011

@buburka ahoj, jasné, že funguje, do konca júna, potom majú prázdniny a začínajú v septembri. Ale keď je vonku takto pekne, je tam prázdno, maminky sú radšej vonku, ale keď je vonku zlé počasie, detičiek je tam kopec.
Otvorené je od 9.00 -12.00, ale maminky zvyknú prichádzať okolo 10.00.
Vstupy sú na pernamentku, stojí 3 eurá a niečo (už si nepamätám presne) a máš 12 vstupov, čo je super (predtým bolo iba osem vstupov za tú istú cenu).

lucila83
21. máj 2011

@luciaanna - jasne, dakujem pekne 🙂 . A ta pernamentka je na 12 vstupov? A teda kedze mam dvojcata a sla by som tam este napr.aj s mamou (sama ich nie vzdy zvladnem 😝 ), to by sa bralo ako jeden vstup? Neviem, ci som to zrozumitelne napisala.... 😅 A da sa zaplatit aj jednorazovy vstup ci len pernamentka? Sa radsej pytam, nech tam potom nevyzeram ako trubka.... 😀

luciaanna
22. máj 2011

@lucila83 , ahoj. Tak tým nie som si istá, ale myslím, že jeden vstup je pre jedno dieťa a jedného rodiča, takže tvoja mamka by mohla ísť v pohode, ale možno by vám zarátali dva vstupy...fakt neviem.
Ale veď sa tam kľudne niekedy zbehni doobedu pozrieť, sú tam veľmi milé tetušky, ja som na začiatku tiež tak bola, všetko mi to tam poukazovali, vysvetlili..., nemali problém, dokonca raz poobede tam bol s nami aj môj manžel, nikomu to nevadilo a škrtli nám jeden vstup 😉 . Fakt sú veľmi milí a maximálne ústretoví 🙂 .
Jednorázový vstup sa asi zaplatiť nedá, všetky baby, ktoré tam chodili, mali pernamentky, ale teraz sa ti už neoplatí kupovať, sú platné iba do konca júna, potom tam majú prázdniny a začínajú až v septembri.
Ešte by bola možnosť, ak by si tam mala nejakú kámošku, odrátať vstupy z jej pernamentky a ty by si si nemusela kupovať (čo asi takú možnosť nemáš ?).

lucila83
22. máj 2011

@luciaanna - Ahoj. Nemam kamosku, ktora tam chodieva, budem prva 😀 . Tak v pohode ja uz sa detailne tam povypytujem, no jasne, teraz pred prazdninami som uz nechcela chodievat. Myslela som, ze by som zacala tak na jesen, ked nahodou nebude pekne pocasie, skusim zabehnut tam. Decka sa zabavia s novymi hrackami, snad si tam aj ja trochu oddychnem 😉.
A Lucka, este posledna otazka, to MC je priamo v budove skoly Charkovska? Tam ako bol aj ten bazen, tusim? Ci som trochu mimo? Ja byvam nizsie, tak to tam az tak velmi nepoznam.... 😝

buburka
23. máj 2011

@luciaanna
Ahoj.Dakujem za odpoved. Moj Davidko je este velmi drobcek, takze my si este pockame na MC, ale velmi sa mi paci myslienka, ze deticky sa maju kde vyhrat a nemusia sediet doma ked je zle pocasie..a aj mamicky sa aspon zoznamia 🙂
Ja tu na sidlisku nepoznam nikoho, ani tu ulicu neviem kde je, ale dufam, ze sa casom..v ramci casovych moznosti (popri malom) pomaly zorientujem a bude to lepsie. Preto sa aj infomujem uz teraz.... 😅 A 3 eura, je na dnesne casy naozaj smiesna, az symbilicka suma ... cakala som viac 😀 Super

luciaanna
23. máj 2011

@lucila83 ahoj. MC je v tej časti školy, ako je gympel sv. Edity Steinovej (alebo akej 😅 ), pôjdeš ešte kúsok smerom ku Košickej a nájdeš vchod do centra, vlastne sa to volá Centrum voľného času Technik. 😉
Asi to bola predtým ZŚ Charkovská, ja som to predtým nepoznala....Určite to nájdeš, prinajhoršom to celé dokolečka obídeš, ale nájsť to nájdeš 🙂.

luciaanna
23. máj 2011

@buburka ahoj. No určite vám stačí MC začať navštevovať až okolo roka a áno, je super, že tu niečo také funguje, detičky sa pohrajú a maminky nie sú izolované od okolitého sveta, pokecajú, vymenia si informácie...Už som písala, že je nám ľúto, že my sme už skončili, ale čo už, "posúvame" sa ďalej 🙂 😉 .

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre