Košice Furča. Pridá sa niekto?

dankaa
15. apr 2008

ahojte!

jedna velmi sikovna mamicka nacala temu "Kosice Terasa",tak na oplatku zacina temu z ineho sidliska 😉 prida sa niekto???

shopoholocka
24. feb 2013

Dievcata neviete ako je to zo skolkami?Napr Lidicke a Kurska,je tazke sa dostat?

zuzi0110
28. feb 2013

@lienka2 ahoj. Na charkovskej je materské centrum ale ešte som tam nebola 🙂

zuzi0110
28. feb 2013

@shopoholocka podľa mňa nie. Kde ste boli na zápis?

zuzana9411
10. apr 2013

ahojte, ako je to s materskými centrami na Furči? bývam tu veľmi krátko, takže sa len začínam orientovať. mám 9 mesačného synčeka a bola by som rada keby sa stretával aj s ostatnými deťmi, a pravdupovediac aj mne by velmi pomohlo keby som spoznala iné mamičky

zfidorka
10. apr 2013

@zuzana9411 MC je na Charkovskej 1, v budove skoly,
taktiez sa robia stretnutia mamiciek raz mesacne v Modraku
http://mamamame.webnode.sk/news/obnovene-stretn...
najblizsie bude 16.4.

zuzana9411
11. apr 2013

@zfidorka ďakujem

katuch
27. apr 2013

ahojte existuje nejaka stranka pre MC Slniecko? Ako to tam funguje? mam rocnu dcerku a niekde by sme aj radi chodili. Ake su podmienky?

zuzana9411
13. máj 2013

ahoj @katuch . podarilo sa ti niečo zistiť o mc Slniečko? Ja som o ňom tiež počula, ale nepodarilo sa mi o ňom zistiť nič bliššie. Veľmi rada by som tam začala chodiť s mojím 10mes. synčekom, no neviem aké sú podmienky.

katuch
16. máj 2013

@zuzana9411 ahoj nezistila som nic, jedine by som musela zavolat

zuzana9411
16. máj 2013

@katuch ja som mala číslo, len jak na potvoru sa mi pokazil mobil a všetky čísla sa vymazali ☹ ale asi sa naštartujem a zájdem tam

tehulkake
23. jún 2013

@zuzana9411 aj aj mam 9 mesacneho synceka, mozme dat stretko 🙂

lamilka
25. jún 2013

ahojte, dievcata, kde chodite s detmi k lekarke na furci?ktoru mi odporucite?a kedy ste sa jej ozvali , ze ci k nej mozte chodit?dakujem

asfodelka
26. jún 2013

@lamilka ahoj my mame dr. Hargasovu na poliklinike. neviem Ti povedat ci je najlepsia lebo ine tu nepoznam ale sme s nou spokojni, doteraz nam stale pomohla, a ma aj velmi milu sestricku 🙂 moj muz za nou bol tyzden po narodeni maleho ci tam mozme chodit. vsetko bolo bez problemov, prisla pozriet maleho k nam domov. normalne by malo byt ze mesiac pred narodenim sa mozes ist opytat (ked opustas porodnicu musis nahlasit lekara lebo sa posielaju vysledky)ale nas maly sa narodil mesiac pred terminom 🙂 takze sme to nestihli.

zuzi0110
1. júl 2013

@lamilka ja chodím k Hargašovej a som veľmi spokojná 🙂

bayuska
1. júl 2013

ahojte, chcem sa opytat, na Furci byvame asi tak mesiac.... zajtra sa chystam k nejakemu dokimu.... ale vpodstate ani neviem u koho zakotvim... mam naplanovane ist na jazero... ale ked som tu zbadala ze "Furca pridajte sa " :D tak sa chcem spytat, ci mate niekto nejake referencie na dokiho- gyndasa na Furci.... Bude to moja 1. prehliadka.

zuzi0110
6. júl 2013

@bayuska ja ti odporúčam na Rastislavke doktora Beňovského.

bayuska
6. júl 2013

@zuzi0110 vdaka 🙂 v pondelok som objednana u hoppana 🙂

zuzi0110
6. júl 2013

@bayuska o tom som tiez počula veľa dobrého 🙂

bayuska
6. júl 2013

@zuzi0110 tak snad bude dobre 🙂 nerada by som natrafila hned na nejaku blbu skusenost :-/ ale co som pozerala tak jedine, co mu vycitaju je komunikacia, teda co sa tyka objednavok... tak uvidime no 🙂

andrik78
7. júl 2013

je tu nejaká mamina asi s ročním drobcom?

lyenka
18. júl 2013

Ahojte, len nedavno sme sa prestahovali na furcu (modrak ) a hladame partakov na spolocne hranie, ihriskovanie sa 🙂 mam 4,5r. dcerku a skoro 1,5r. chlapceka 😵

molly28
23. júl 2013

ahojte ..dovolte aby som Vás pozvala 17.8.2013 o 16:00 do Domu kultúry vo Svidníku...Bude tam vystúpenie Maškrtníčka - konečne sa stretneme sa Krištofom aj Nany naživo...od zajtra je už predpredaj..takže šup šup šup nech sa spolu stretneme... :D

petka73
9. sep 2013

@lyenka Ahoj, tiež bývame v okolí Modráku, tiež sme tu krátko a nemáme tu na Furči žiadnych kámošov, tak my sme mohli dať niekedy stretko? 🙂 Ja mám 11 mesačnú dcérku.

petka73
10. sep 2013

@zfidorka ďakujem, rada by som sa pridala, ale je to v utorok a utorky chodíme plávať

zuzi0110
17. sep 2013

@zfidorka no neskoro som našla :( ja som síce skúsená dojka svojich 3 detí ale prišla by som 🙂

zfidorka
17. sep 2013

@zuzi0110 bude to kazdy mesiac, vzdy tak cca v polke mesiaca, tak mrkni potom na tu webku, co som davala link, bude tam uvedeny termin dalsieho stretnutia 🙂

zuzi0110
18. sep 2013

@zfidorka ďakujem 🙂 neviem ako budúci mesiac lebo budeme tam mať aj krstiny ale budem sledovat a ked sa bude dat tak prídem 🙂 pozerám že je to aj o šatkovaní tak sa teším lebo tiez nosím 🙂 ak tam bude niekto ešte aj hačkovať tak sa ma už nezbavíte 😀 Teším sa!

zfidorka
18. sep 2013

@zuzi0110 ja tiez hackujem 😉

zuzi0110
18. sep 2013

@zfidorka No tak to ja musím prísť 😀 veď ja som vaša 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre