Košice Furča. Pridá sa niekto?

dankaa
15. apr 2008

ahojte!

jedna velmi sikovna mamicka nacala temu "Kosice Terasa",tak na oplatku zacina temu z ineho sidliska 😉 prida sa niekto???

janina09
16. nov 2011

@lucila83 došla?....nejako mi brzdí túto stránku.....

lucila83
16. nov 2011

@janina09 - nie, nedosla 😒 . Nieco sa robi na stranke, lebo aj mne nejako divne funguje. Nevadi, ak sa bude dat a budes mat chvilku, posli este raz, hoci aj zajtra 😉 . Alebo ma stopni vonku s kocikom a pokecame osobne 😀 .

janina09
16. nov 2011

@lucila83 ak nie ozvem sa zajtra.....bru noc...

lucila83
16. nov 2011

@janina09 - dobru noc celej rodinke 🙂

sofinka26
28. nov 2011

ahojte baby, čo máte nového? ako sa majú vaše deturence?

sisamato
30. nov 2011

Ahojte, rada by som nasla nejaku babu s podobne starymi detickami ako mam ja, starsia Simka ma rok a 7 mesiacov, mladsi Risko 7 mesiacov. Den zbehne s nimi rychlo, ale sem tam by som brala nejaku zmenu, najradsej s babou s podobnymi starostiami. Verim ze sa niekto ozve 🙂

lypka
7. dec 2011
sisamato
9. dec 2011

ahojte,
chchela by som sa spytat ci na Furci je nejake materske centrum, dakujem 🙂

zfidorka
9. dec 2011

@sisamato ja viem o tycho - charkovska 1 a jegorovovo namestie 5
http://www.cvctechnik.sk/kontakt.php

sisamato
11. dec 2011

@zfidorka dakujem, pozriem, chodis tam obcas?

sisamato
11. dec 2011

skoda ze su len doobedu, aj MC Stonozka to ma take kratke, do 17...

zfidorka
11. dec 2011

@sisamato na charkovskej som tento skolsky rok este nebola, na jegorovovo obcas chodim..

sisamato
11. dec 2011

@zfidorka skoda ze maju otvorene len doobedu, mne skor terz v zime vyhovuje poobedny cas...deti poobedia spia, kym sa pootm najedia, oblecu tak je aj po tej 16...

zfidorka
11. dec 2011

@sisamato no ved to, preto tam ani ja nechodim tak casto...

sisamato
12. dec 2011

ahoj,
pisala som do MC Stonozka, a ta mila pani mi odpisala toto: je tu moznost sa aj neskor zahrat v malej herni a vyuzit trampolinu. Sluzba je v stonozke v utorok do 19.00 a v stredu do 18.00. Odpisla aosm jej ci tam maju aj hracky prfe take deti ako nase, tak cakam na odpoved, ale zrejme ano....co ty na to?

zfidorka
12. dec 2011

@sisamato ja som v stonozke uz bola - chodila som tam na predporodnu pripravu, miesnost celkom fajn, len pre mna je to dost od ruky...

asfodelka
12. jan 2012

ahojte, citam tu stranky dozadu ale nemam az tolko casu aby som to presla cele. viete mi niektora poradit kolko je na Furci MC, popripade adresy? uz mam plne zuby tej mestskej izolacie ludi ze clovek vyjde na ulicu a nema sa s kym ani porozpravat. milovana moja dedina ;( slak do toho ked su domy take drahe...
hladam nieco co by bolo co mozno najblizsie k Bielocerkevskej lebo moj krpec v kociku trpi a musi to byt rychly presun ;D
dakujem za akekolvek reakcie

zfidorka
12. jan 2012

@asfodelka ja viem o tycho MC na furci - charkovska 1 a jegorovovo namestie 5
http://www.cvctechnik.sk/kontakt.php

asfodelka
13. jan 2012

@zfidorka dakujem 🙂 tie som uz podla Tvojej spravy pozerala. len som skusala ci nevie niekto aj o inych. pojdem ich pozriet 🙂

buburka
13. jan 2012

Ahojte baby. Tak ma teraz napadlo...Furca nerobi take nieco ako "Privitanie babatok?" alebo neviem ako presne sa to vola...

lenka.s
13. jan 2012

@buburka 😀 😀 nie, Kosice ako jedno z mala miest na Slovensku nieco take vobec nemaju

rabiva
13. jan 2012

@buburka
@lenka.s ale ano robi... my sme to absolvovali v 10/2011, treba si podat ziadost na urade na Dvorkinovej a s 1 pani si potom dohodnete termin, robievaju to v sobotu zvycajne vtedy ked je v obradnej sieni aj nejaka svadba, inak sa im neoplati pripravit miestnost. Musite tam prist aj s "uvitacimi" rodicmi, my sme mali tych istych co krstnych. Akoze uprimne, ak sa chces usulat od smiechu tak tam chodte, mojho muza skoro roztrhlo ako ho dusilo, co sa nemohol rehotat nahlas, taky ujko spieva "spi dietatko kuceraveeee" a dalsi recituje, nejaky poslanec (alebo moze aj starosta) ma taky prihovor, my sme dostali darcek - plysoveho macika, ja kvety, spolu sme si pripili, fotili nas obycajnym kompaktom a dali aj cd s fotkami a este aj taky "dekret" sme dostali 😅 😅 Drobca sme mohli ulozit do kolisky, alebo ho drzat na rukach.... moj to prespal skoro cele... akoze fakt dost dobra sranda... 😝 😀 😀

rabiva
13. jan 2012

no aj na webe to maju 😅 "Privítanie dieťaťa do života" http://www.kosice-dh.sk/--18-155-privitanie-die...

lenka.s
13. jan 2012

@rabiva to fakt ? odpadnem 😀 😀 , som ani netusila, ze nieco take moze existovat, lebo predtym to nebolo 😅

@buburka ideme na uvitanie ? 😝

buburka
14. jan 2012

@rabiva no vidiiiis...tak to sme uz mohli absolvovat spolu vtedy 🙂 Ze ja som sa skor neopytala 😀 😀
@lenka.s podme...vsak aspon sranda bude...aj ked...maly uz rok bude mat, bo ale vsak co na tom 😀

ikusa11
18. feb 2012

@rabiva 😀 😀 😀

buburka
25. feb 2012

Ahojte Furcianky. Ake jasle su k dispozicii na furci? mate skusenost? Ked, tak ktore by ste odporucali pre cca rocne dietatko?

lenka.s
26. feb 2012

@buburka osobne skusenost nemam, ale kamaratka mala dcerku v medvedikoch a bola velmi spokojna ... chces dat Davidka do jasiel ?

slniecko103
26. feb 2012

@asfodelka ja som tiez chcela ist niekde s malym ale ked boli take mrazy teraz ked je uz tak teplo tak zaciname chodit na ihrisko medzi deticky ,nakolko mojmaly miluje deti a psikov.

asfodelka
27. feb 2012

@slniecko103 a na ktore chodite? my ich mame poruke hned niekolko ale vela tam este nedokazeme. pohojda sa na konikovi, par krat sa smykne s mojou pomocou a mozeme ist. na piesok je primaly a velke hojdacky este nechape... a nic ine v ponuke nie je. ak by ste boli niekedy v dosahu a nespal by tak sa mozme pripojit. Gabko ma tiez rad deti len je kusok hlucny :D

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre