Košice Furča. Pridá sa niekto?

dankaa
15. apr 2008

ahojte!

jedna velmi sikovna mamicka nacala temu "Kosice Terasa",tak na oplatku zacina temu z ineho sidliska 😉 prida sa niekto???

monika1
15. apr 2008

Ahoj danka,no jasne ze sa pridaaaam 😵 sup sup dalsie baby 😉 uz bolo na case nasu temu otvorit 😀

tini
15. apr 2008

Ahoj Furcanky!!! Uz sa na vas tesim, snad doletime v auguste, to sa nam uz budu deturence nahanat 😉

gio
15. apr 2008

jasné, je nas tu viac ... 🙂 🙂 🙂

danka2
16. apr 2008

jeeeeeej čaute 😀

mirka8429
16. apr 2008

ahojte ja sice niesom z furce ale mam tam svokru tak tam casto chodime 😀

erika153
16. apr 2008

chudak zuzka11111 to uz si bude v teme o kosicankach teda pisat sama kedze z jej sidliska nikto nieje? 😅 😀

dankaa
autor
18. apr 2008

ahojte moje!som rada,že ste prisli do tejto témy....tak isto su vitane aj iné z iných sidlisk...

strasne sa tesdim na vikend,lebo budeme rodinka spolu,lenka už chodi samostatne a ja už pomaly"fungujem"hram sa s nou,este ju nedviha,ale ponosim si ju,je to super pocit...

dankaa
autor
18. apr 2008

ozaj vitaj gio🙂kde presne bývas?

erika co mate noveho?si už v ke?

mirka priznaj sa ako casto ??? 😀 😀 😀

dankaa
autor
18. apr 2008

tini aj ja sa tesim v auguste to už budu dati lietat behat...

bosorkabb
18. apr 2008

Ahojte,ja som byvala na Furci od narodenia az kym si ma manzel neodniesol do Malaciek a potom do Zvolena.Chodila som na zakladnu skolu Exnarova.Teraz je tam vraj gymnazium.To boli krasne casy.

dankaa
autor
18. apr 2008

a na aktorej uilci Bosorka?

bosorkabb
18. apr 2008

Fabryho

dankaa
autor
18. apr 2008

no vidis ja som bývala celý cas od kedy ma priniesol bocian na Ovrucskej a manžel ma uniesol na Tokajícku,tiež zastavka Fabryho...

mirka8429
18. apr 2008

dankaa no tak chodime sem tam 😀 ale ako v pohode 😀 😀

dankaa
autor
18. apr 2008

mirka ako sa citis?

dankaa
autor
18. apr 2008

budes v pondelok mamina?

mirka8429
18. apr 2008

danka povedal na 99 percent tak ja sa na to spolieham...idem rano do nemocnice tak uz dufam ze to bude...no..tvrdne mi brusko..a som bola v tescu na nakup tak ma bolelo brucho trochu ako pri menstruacii..ale to preslo..tak neviem...

dankaa
autor
18. apr 2008

a mas kontakt na doktora?

bosorkabb
18. apr 2008

Dankaa no vidis.......ale aj tak si ostala v KE.Ja som putovala az na zapad k Blave.

mirka8429
18. apr 2008

dani hej...mam kontakt...ale on mi bude volat kedy mam prist lebo operuje rano..a tak nastupujem ja....

dankaa
autor
18. apr 2008

bosorka a lepsie?

ingrid78
18. apr 2008

Bosorkabb, ja som tiez od narodenia byvala na Furci, muz ma uniesol do BA. Tiez som chodila na Exnarku. aj som na nej byvala.
Mozem s ak vam prisdat? Chodim domov tak kazde 3 mesiace a nostalgicky spominam na moje krasne mesto 🙂

bosorkabb
19. apr 2008

Dani neviem ci lepsie,ja teraz byvam na strednom slovensku ale doteraz som si nezvykla na tunajsich ludi.Su taky iny,nevedia sa tak dobre zabavat ako vychodiari,su proste taky odmerany a ja som pre nich trochu divoka povaha.

mirka8429
19. apr 2008

dankaa my sa mali stahovat na furcu ale sme sa nakoniec rozhodli ze si postavime domcek 🙂

dankaa
autor
19. apr 2008

mirka a kde ste si postavili domcek?a kde?zaujima ma to,aj my budeme riesit byvanie....

mirka8429
19. apr 2008

danka este nemame postaveny..stavat este len budeme...je to presovsky okres...napisem ti IP

dankaa
autor
19. apr 2008

oki

ingrid78
19. apr 2008

Tak co Mirka, ako sa citis v tento velky den? 🙂

mirka8429
19. apr 2008

ingrid celkom fajn...az na tvrdnutie brucha..hehe 😠

ingrid78
27. apr 2008

No baby co je? Kde ste kto? 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre