Košice Furča. Pridá sa niekto?

dankaa
15. apr 2008

ahojte!

jedna velmi sikovna mamicka nacala temu "Kosice Terasa",tak na oplatku zacina temu z ineho sidliska 😉 prida sa niekto???

buburka
27. feb 2012

@lenka.s Uvahy tu su a ked vidim ake halo je tu aj so skolkami tak mam dost 🙄 a vobec si to neviem predstavit, ze ako to vlastne bude fungovat, alebo skor nefungovat s nami, kedze mm prichadza domov o 17.30 a ja po nastupe do prace pridem najskor o 19.30....tesiiim sa teeeda 😠

lenka.s
27. feb 2012

@buburka v Ke je aj skolka, ktora funguje do 20, ale neviem, ci maju aj jasle a nie je to na furci ... ale maju celkom dobre referencie, ale ked mas este moznost, ostan radsej este doma s malym 😉

slniecko103
27. feb 2012

@asfodelka my chodime tu pod blok na lidickom.a my sedime iba v kociari lebo maly nevie este chodit.tak len sleduje deticky a hlavne psov .kede ich vidi tak krici o dusu HA HA HA.a ani za svet nechce ist domov reve jak pavian :D,tak potom aspon na balkon nech sa pozera von. :D:D

asfodelka
28. feb 2012

@buburka veru ostan doma 🙂

@slniecko103 no moj maly je v kociari ako za trest a uz beha aj sam takze by si asi velmi nerozumeli 🙂 moj reve v kociku lebo ho nema rad a chce ho stoj co stoj opustit. ale az sa otepli uz bude behat aj Tvoj drobec ta mozu potom behat spolu za psami 🙂

lenka.s
28. feb 2012

@asfodelka @buburka no zenicky a k nam na kavicku kedy pridete ?

asfodelka
28. feb 2012

@lenka.s no neviem kedy, ale ved mozes prist aj Ty k nam 🙂 musime sa dakedy dohodnut. kedy mas cas? ja skoro stale.

lenka.s
28. feb 2012

@asfodelka hehe, no ja vzdy, ked je blbe pocasie, kvasim doma, inak som stale vonku, Lucka potrebuje okolo seba ruch 🙂 , takze sa mozeme dohodut hocikedy

buburka
29. feb 2012

@asfodelka
@lenka.s No baby, tak vy ste super zeny. Ja sa niekedy neviem vymotat cely den a maly buva teda na balkone. Ja kym navarim, popracem, este ked sa rozhodnem prat a maly do toho zacne mrndzat, tak neviem kde mam hlavu 😅 Aj by som uz sla niekam, ale najprv vytahujem malemu sopliky z nosa, potom ja mam chytene dutiny, vcera dokonca musel mm prist domov z prace, lebo som este crevnu chripku do toho vsetkeho chytila a samozrejme do dnes rana herpes na nose ako hrom ☹ no povedzete...ako? Booozte uz nech je jar!!!!
lenka pises, ze ste stale vonku...chodis vonku s malou aj v tomto necase a vetre?? alebo ste mimo furce? Ved tu fuka takmer neustale...napriklad dneska si to s kocikom do kopca neviem ani predstavit 😕 😅

terina25
29. feb 2012

Ahojte kočky.super,že som vás našla.ani som nevedela,že je tu takáto téma 😉 dúfam,že sa možem pridať.
Niektorá sa pýtala na jasle.ešte sú aj na ovručskej-súkromné.ale neviem,či to už nemajú obsadené.

terina25
29. feb 2012

@janina09 písala si,že máš dieťa v školke sv.Bernadety?ja dávam dcérku tiež od septembra-ak mi ju vezmú.si spokojná resp.syn je spokojný?je tam nejaký rozdiel oproti ,,normálnej,,školke?

asfodelka
29. feb 2012

@terina25 vitaj menovkyna, aj ja som Tery 🙂

@buburka joj uz nech si zdrava ;( ja mam poprate a ideme malovat nieco malemu do detskej (kamoska pride bud zajtra alebo v pondelok).. su dni ked sa neda ale isto mas aj Ty obcas volnejsie dni. neda sa prat kazdy den 🙂 skoro sa uzdrav...ak by si nieco potrebovala daj vediet prinesiem.

lenka.s
29. feb 2012

@buburka no so mnou je to tak, ze chodim vzdy, ked sa da, napr dnes uz je velmi silny vietor, ale ked fuka menej, idem von, dnes sme boli na kozmetike na kvp, tam fuka menej, ale boli sme zasite v salone, vacsinou chodim do mesta za kamoskou, na furci ma odradzaju tie blbe kopce a rozbite chodniky, aj ked zasa ako fitness je to dobre 😀 😀 , takze obcas chodime aj po furci 😉
inak baby, vasi drobci uz zacinaju chodit a o chvilu uz bude hadam aj Lucka, tak by sme mohli niekedy zabehnut aj do funparku, je to tam skvele, chodime tam s Tomaskom a je tam ihrisko aj pre malinke deticky 🙂

asfodelka
29. feb 2012

@lenka.s a kde je ten funpark?

janina09
29. feb 2012

@terina25 ahoj, je tam vpohode, žiadny rozdiel tam nie je, len sa tam deti modlia pred jedlom a tak....robia krásne vystúpenia.....potom aj v kostole....syn je spokojný...🙂

lenka.s
29. feb 2012

@asfodelka dole pri hypertescu, ako je mountfield 😉

terina25
29. feb 2012

@janina09 tak to si ma potešila 😉
@lenka.s počula som,že v tom funparku je pekne,ale tá cena 😖 našla som na nete -tuším 5 eur je vstupné?my sme štyria,tak to je dosť...

lenka.s
29. feb 2012

@terina25 vstupne je 4 eura pre dieta na cely den a rodicia neplatia nic, ani malinke deti, aspon za Lucku som ani raz neplatila ani za nas,raz za cas, ked vonku skaredo je to myslim celkom v pohode 😉

terina25
29. feb 2012

@lenka.s takže pre mňa je to asi 8 eur 😖 a celý deň by som tam určite nebola.tak 2-3 hodiny a to sa mi zdá veľa tá suma.

terina25
29. feb 2012

tu je stránka ak sa chce niekto pozrieť
http://www.fun-park.sk/#go_page_186

kamilecka
1. mar 2012

@terina25 Ahoj ...citam ze si dala prihlasku do skolky sv.Bernadeta..... tak to nase dcerky budu od septembra spoluziacky 🙂 Moj 5 rocny syn tam chodi a je to vyborna skolka ...mali sme moznost porovnat aj inde .... a keby si videla ake je zlate ked si pred spanim spieva modlidbicku 🙂 je to zlate ... Ucitelky,riaditelka max super,vyjdu v ustreti, inde si do triedy ani vojst nemohla a tu kludne...supnes navleky a ides 🙂

kamilecka
1. mar 2012

Ano a este som chcela ...my chodime do JayMo ....je to sice az pri penzione U leva ...ale obrovske to je a plati sa poplatok 4 eura za dieta a mozes tam byt ako dlho chces....deticky sa hraju a ty si sedis a pijes kavicku ....

Vo fun parku sme neboli takze porovnat neviem,iba co pisali ine mamicky co tam boli ze je to dost malicke,ale fakt neviem porovnat. 🙂 SKuste mrknut na nete maju aj stranku,alebo na FB 🙂

terina25
2. mar 2012

@kamilecka juj,tak to si ma potešila,že je tam dobre 😉 a tebe už prišlo domov,či tvoju dcéru prijali?lebo my sme davali v januári prihlášku a ešte nám nič neprišlo.

kamilecka
2. mar 2012

@terina25 rozhodnutia chodia niekedy v aprily, ale verim ze prijimu deticky 🙂

domitobi
21. mar 2012

najde sa tu maminka s furce....mam deticky 3r, 5 r.,na pokec, na kavu, na prechadzku ... 🙂

domitobi
21. mar 2012

halooooo to nik nieje to taky podobný ako mi...moje kamošky su bud daleko alebo mame iný vekový rozdiel alebo jednoducho ked chodia do prace nemaju cas... 🙂 mi sa na piesku porozpravame s maminkami ja vsak nie som ten typ ze budem za niekym akože doliezat...a preto aj radsej aj takto... ☹

monika76
21. mar 2012

Ahojte kočky 😉 ja som z Košíc-jazero.Keby ste náhodou zháňali pre vaše ratolesti k ich sviatku marcipánové tortičky kludne mi napíšte poštu.Nemám problém zhmotnit hoc akú rpzprávku 😉

lenka.s
21. mar 2012

@monika76 no to sme hned dve a ja som dokonca z furce 😝

kamilecka
31. mar 2012

@domitobi Ja mam tiez deticky vo veku 3 (dievcatko) a 5 chlapec...ten je ale cez tyzden v skolke. Kludne mozeme niekedy dat kavicku..alebo sa len tak prejst v lesoparku.

@monika76 @lenka.s sikovnice ste ...aj ja sa snazim piect ( len pre moje deti,lebo inak nestiham ) len teraz si moj syn vymyslel ze chce na narodeniny tortu Handy Mannyho a autobus...tak neviem ci sa mi do toho tak velmi chce 😀 Mozno spravim autobus a Mannyho ako ho opravuje ....

lienka2
20. sep 2012

baby je na furci nejake miesto kam sa da chodit cvicit s detmi malickymi?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre