Košice Furča. Pridá sa niekto?

dankaa
15. apr 2008

ahojte!

jedna velmi sikovna mamicka nacala temu "Kosice Terasa",tak na oplatku zacina temu z ineho sidliska 😉 prida sa niekto???

dankaa
autor
21. máj 2008

kami aj dnes sme boli u Moniky a bolo super

sasenkat a kde si byvala?

anma2
21. máj 2008

Ahojte mamuse..chcem sa vas opytat ci mate niekto z Vas alebo z Vasho okolia skusenosti s Lienockou na Peresi

kamilecka
21. máj 2008

Ahoj Saska 🙂 Ty sa ani nepochvalis ze uz mas princeznicku??? CCC Blahozelaaaaameeee

Dankaa ano viem ze ste boli u Moniky,aj my sme boli pozvani ale zial dnes sa to nedalo,uz sme mali iny program,ale ved sa este stretneme,ved byvame pokope 🙂

navik
27. máj 2008

Awojte
a sup furcianky na prvu stranu 😀

kamilecka
9. jún 2008

Furcanky stretkoooooooo

navik
11. jún 2008

podme dat stretko babule 😀

dea
11. jún 2008

ahojte..........aj ja som za stretko 😀 no mozme v piatok 🙂

luci79
30. mar 2009

ahojte, pozeram, ze tato tema uz asi zanikla ☹ ☹ ☹..skoda

zade
22. apr 2009

Ahojte dievcence! Troska Vam sem vtrhnem, nakolko by som Vam rada ponukla moznost navstevovat so svojim dietatkom predskolske hudobne programy v Hudobnej skole YAMAHA Class. Chcela by som si otvorit pobocku v septembri v MC Haliganda a MC Stonozka v KE. Som z PO, u nas to otvaram tiez. Rada by som poznala vase reakcie, ci by sa vam to pacilo a pod.
V marcovom cisle Mama a ja bol o tom krasny prispevok, z pobocky v Prievidzi. Ide vlastne o hudobnu pripravku pre deticky od 4 mesiacov az do siestich rokov. Jednotlivy vek je rozdeleny do kurzov. Nechcem sa rozpisovat, aby ma niekto zle nepochopil. Taktiez si touto cestou hladam mamicku na MD, ktora by sa rada stala lektorkou. Ma pozitivny vztah k detom, ovlada hru na klavesova nastroj, resp. zobcovu flautu a pekne cisto spieva....
Ak by to niekoho zaujalo, blizsie info cez IP.

Posielam odkazy na stranky, kde sa o tomto projekte pise viac. Budem rada, ak sa vyjadrite.
Vdaka....

www.yamahaskola.cz
www.yamahakurzy.cz
www.yamaha-skola.sk

luciaanna
29. mar 2010

Ahoj monikabe 🙂 . Nie som zaregistrovaná dlho,nevšimla som si,že táto téma tu už "frčala" 🙂 , ale veď hádam v nej môžme pokračovať,keďže posledný záznam je ešte z min. roku ....Andrejka sama zatiaľ nechodí, doma to skúša okolo nábytku a v postielke. Takže v kočiariku pekne sedí, ovšem niekedy je problém ju tam udržať. Ak sa budeš chcieť stretnúť, môžme kedykoľvek. Väčšinou chodievame vonku okolo obeda, podľa spánku a jedenia, no čím viac sa bude oteplovať, presunieme vychádzky na doobedie. Ale jasné, že sa prispôsobíme. 😉

monikabe
29. mar 2010

Ahoj, tym padom sa mozeme poprechadzat niekedy teraz cez sviatky. Ja odchadzam na par dni k rodicom a v piatok som spat 🙂
Ano, aj ja som si potom vsimla......nejaka je tako tema zabudnuta.....tak teraz sme ju obnovili. Snad sa niekto prida, lebo mamiciek je na Furci kopec 😉 .

luciaanna
30. mar 2010

Ahoj. Jasné, ešte sa dohodneme. 🙂

lindulienka
13. apr 2010

Mile mamicky, 24.4.2010 o 16:00 sa v OPTIME budu konat PRETEKY LEZUNOV. Ak mate 7 - 10 mesacne dietatko, kt lozi po styroch a mate chut sutazit, prihlaste sa na stranke OPTIMY a sutazte o zaujimave ceny 🙂

luciaanna
13. apr 2010

Hm, škoda, že mi už oslávime rôčik, môže to byť sranda 🙂 .

babumovci
13. apr 2010

ahojte, potrebovala by som poradit nejake dobre MC, kam by sme zasli so syncekom 9mesiacov, aby to nebolo daleko od Furce, lebo maly sa moc nekamarati s kociarom 😒 , zeby sme sa tam rychlo dopravili 🙂

luciaanna
14. apr 2010

Ahoj. Tu na Furči fungovalo MC (neviem, či ešte funguje), myslím, že tá ZŠ sa volá Charkovská. Je tam CVČ Technik, tam by malo byť aj MC, avšak ja som tam nikdy nebola ( asi je to Slniečko). Ak by si zisťovala, či funguje, daj vedieť, šli by sme mrknúť aj my.
Potom najbližšie máš už iba Ťahanovce (neviem názov), Stonožka na Juhu a Hviezdoslavovej, Slnečnica na Muškátovej (Terasa), Slniečko na Muškátovej (Terasa) a Starozagorskej (KVP), Haliganda (Jazero)...
Pozri na nete....

dianocka
15. apr 2010

ahojte,luciaanna takze do detskeho kutika na terase by to bolo asi dost daleko co?

luci79
16. apr 2010

Ahojte dievcata-kosicanky.....MC na Charkovskej funguje.Navstevujeme ho 😵

luciaanna
18. apr 2010

Ahoj luci79. Nenapíšeš nejaké zaujímavosti o MC na Charkovskej? Ako to tam funguje, hlavne kedy, či tam chodí veľa maminiek, či si spokojná, o ktorej je tam najlepšie ísť, či si tam treba niečo doniesť.....? Rada by som tam začala s malou chodiť, je veľký bojko, tak by som chcela, aby si zvykala na detičky a cudzích ľudí. Ďakujem. 🙂

luci79
20. apr 2010

Ahoj, MC slniecko je otvorene denne od 9 rano do 12 (myslim)... 😕 , ale utorok a stvrtok je aj pooobede...my tam chodievame stale rano na tu 9.15 a nikde nikoho, ale potom sa mamicky pomaly schadzaju 🙂 ...ale je to individualne kolko mamiciek tam je, raz sme boli rano a uz tam boli tri... takze asi tak...asi zavisi aj od pocasicka 😉
skusim najst letak a poslem Ti do IP...

tinka349
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
babumovci
21. apr 2010

aj ja by som isla s malym ma 9 mesiacov, prida sa este niekto 😉

babumovci
25. apr 2010

Nik? 😎

luciaanna
26. apr 2010

Ahoj. Tak ja som dnes zašla s malou v rámci prechádzky do MC Slniečko tu na Furči a nikde nikto ☹ . Predpokladám, že všetke maminky boli vonku, veď je krásne...
Ale aspoň sme videli, ako to tam vyzerá, Andrejke sa tam páčilo, kopec nových hračiek, dokonca tam je aj mini šmýkačka a húpačka (ako sa to povie spisovne? 😕 ). Trošku zmena, doma je už nuda a hádam na budúce tam už budú aj nejaké decká 😀 .
Pridá sa niekto k nám?? 🙂 😉 babumovci? 🙂

luci79
26. apr 2010

Ahoj, no ja si tiez myslim, ze MC sa vyuziva len v pripade zleho pocasicka... 😵 ..tiez tam niekedy zajdeme ked bude zle pocasicko, pretoze mame este pat vstupov do centra...a je to len do juna, cez prazdniny to pravdepodobne nefunguje ☹
Takze ak bude zle pocasie tak sa tam stretneme 😵 ..my sme uz sice starsi, 17.mesiacov, ale myslim,z e to nie je problem, ze? 😵

luciaanna
26. apr 2010

Ahoj. Budem rada, ak sa pridá ktokoľvek, Andrejka si hľadá kamarátov 🙂 😉 . Cez prázdniny je to zatvorené, pýtala som sa.
Takže sa možno uvidíme. 🙂

monikabe
27. apr 2010

Tak a ide sa do Slniečka na Furči 🙂 🙂 🙂 Na veku deti nezaleží, hlavne že bude kopec detí a srandy 😀

babumovci
27. apr 2010

joooj zmeskala som, boli ste? my sme dnes mali navstevu, tak sme mali akcny den 😎
no ja ani presne neviem, kde ta charkovska je 😉

luciaanna
27. apr 2010

No ahoj Babu 😉 . Veru, zmeškala si.... 😀 .
Ale nie, veď tam môžeme ísť hocikedy....Veľa detičiek tam už ale nechodí, teraz, keď je pekne, sú radšej vonku, ale ja by som tam rada chodila, pokiaľ bude s kým 🙂 , Andrejka už má síce rôčik, ale na to, aby sa hrala s deťmi na ihrisku je to málo. A tak budem rada, ak si bude zvykať na detičky v centre. Takže môžme sa dohodnúť, aj Monika má 9m drobca a ideme.
Charkovska je hore na Furči, takmer pri Košickej...Odkiaľ z Furče si, z ktorej časti?
Ak chceš, napíš mi do IP, kedy by ti vyhovovalo ísť a pôjdeme.

babumovci
29. apr 2010

Uz viem, kde to MC je 🙂 ale slniecko naozaj teraz taha byt von, tak zmena, podme kocikovat 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre