Košice Furča. Pridá sa niekto?

dankaa
15. apr 2008

ahojte!

jedna velmi sikovna mamicka nacala temu "Kosice Terasa",tak na oplatku zacina temu z ineho sidliska 😉 prida sa niekto???

monikabe
18. jún 2010

Moj partak na kocikovanie 😀

luciaanna
18. jún 2010

No pekne, pekne..., tak to za také čudo ste nás vymenili??? 😀 😀 😝
Milá fotečka 😉 🙂 .

monikabe
19. jún 2010

@luciaanna ja som ta volala na Hlavnu a ty nic, tak sme si nasli nahradu 😀 😀 😀 😝

luciaanna
19. jún 2010

Hm, monikabe, beriem to ako zlý pokus o vtip 😀 😀 . Ale veď vy si na nás ešte spomeniete 😝.....
V pondelok hlásia dážď, ak by pršalo, neskočíme do MC ? Teda, ak máte o nás s Tibim ešte záujem, keďže už máte nového "super kámoša".... 😀 😝

luciaanna
19. jún 2010

No a možno vám tu fotku tak trošku aj závidíme...... 😀 😀

monikabe
20. jún 2010

@luciaanna Velmi radi s vami zajtra pojdeme do centra. A uz sa vam upravilo spinkanie, nam ano. Neviem co to bolo minuly tyzden, sme sa nevedeli koli tomu ani poriadne stretnut 😒

dianocka
22. jún 2010

Ahojte,mamicky,chcem sa vas opytat,ci chodite do detskeho kutika Time out,v Galerii a ci ste spokojne,alebo by ste prijali novy a lepsi kutik?diky

smajli
22. jún 2010

este mam male deculo na detsky kutik... 🙂

dianocka
22. jún 2010

Smajli,diky za odpoved.Keby bol kutik pre deticky od 6 mesiacov,chodila by si tam?

smajli
22. jún 2010

ani neviem... galeriu mame daleko... zatial kym bolo pocasie chladnejsie,tak bol miki maly... stacilo kocikovat... ale teda... chybali mi strasne kamosky.. pokecat si... hm... v lete sa daju najst kamosky na kocikovanie skor... ja skom skor taky typ,ze kym sa odhodlam..tak neviem ti povedat,ci by som do takeho kutika sla...ale mozno ak by mal maly 6 mesiacov na zimu,tak ano...lebo teraz sa chystam,ze od jesene do toho materskeho centra na furci chodit budem.... ale maly uz bude mat vtedy skoro rok... ,dievcata tu ale spominali,ze to centrum na Furci Slniecko je skor pre tie deti,co uz vedia lozit a chodili tam aj skor nez vedeli ich deti lozit... tak mozno by oni nieco take aj privytali,mozno sa ti ozvu...

monikabe
22. jún 2010

Ja by som do detskeho kutika s mojim malym smelo isla. Zatial som v ziadnom nebola, vsetky su pre starsie deti 😢 .
Ale v materskych centrach som bola v dvoch a viac krat a bola som spokojna. Moj maly oblubuje spolocnost deti, este sa hra sam, ale je rad ked su deti okolo. 🙂
A nebol by problem ist do Galerie, ja na kavicke, on na smykacke 😀

dianocka
23. jún 2010

smajli,dakujem ti pekne za odpoved a nazor.Ano presne aj mne chybal kontakt s okolim.Proste si len tak pokecat s mamickami a deticky by sa zatial zahrali a na chvilu by som si mohla odbehnut obzriet obchody.Poprosila by som Ta,ak by si mala zaujem a chut mohla by si napisat nejaky nazor na Detsky kutik Time out v Galerii?Mozno aj nazory mamiciek by mi pomohli, k tomu,aby som si tam mohla otvorit detsky kutik ja.Lebo zjavne management som nepresvedcila potrebami mamiciek a deticiek a dali by radsej prednost sucasnemu kutiku s ktorym nie je nikto spokojny.Dakujem Ti pekne vopred.Je to na www.galeriakosice.sk a potom na pravej strane je ikonka chat-blog a tak su uz nazory niektorych mamiciek.Som presvedcena ze aj mi a nase deticky si konecne zasluzia v Ke nieco poriadne.

dianocka
23. jún 2010

monikabe,dakujem ti pekne za nazor.To vsetko a este viac by bolo v mojom kutiku.Tak uz mi len treba opat nejako presvedcit managemnet v Galerii,aby si vybrali mna namiesto sucasneho kutika.Ak by si mala zaujem,tiez by som poprosila aj teba,aby si sa vyjadrila ohladom detskeho kutika Time out v Galerii na www.galeriakosice.sk , vpravo je ikonka chat-blog,kde su uz nazory mamiciek.Vopred ti pekne dakujem.

babumovci
23. jún 2010

ahojte, ideme do MC, este mame 2 vstupy, pridajte sa 😉

monikabe
24. jún 2010

Zajtra ideme do MC posledny krat pred letom 😉

luciaanna
25. jún 2010

Pred akým letom?? 😢 😢

monikabe
25. jún 2010

@luciaanna fotky z dnesneho "posledneho " dna v centre a huraaaaaaaaaaaaaaaa leto 😀 😎 😀 😎
Andrejka a Tiborko v zapale hier 😉 Tiborkov pokus lozit po smykacke 😝 😖

luciaanna
25. jún 2010

Monikabe, super fotky 🙂 , z našich drobcov je podarená dvojka 😉 . (Najviac sa mi páči tá posledná, pekne si ich nastailovala 😉 )
Takže "prvá sezóna" je uzavretá 😉 , tešíme sa, čo prinesie tá ďalšia.... 🙂

babumovci
30. jún 2010

ahojte, nejak nam to tu zamrzlo 😒 , ale von mame krasne leto 😎

luciaanna
4. júl 2010

Tak možno práve preto to tu "zamrzlo", babumovci, vonku je krásne, tak prečo tráviť čas pri nete??
Všetci sme vonku 😀 .

smajli
6. júl 2010

ahojte.... jej to su fotky z MC Slniecka? tak to sa uz tesim na september.. deculo bude mat 11 mesiacov,tak to sa tam uz vyhraaame 🙂

monikabe
6. júl 2010

Ano, to bol nas posledny den v centre a teraz uz chodime pekne vonku, nasli sme si "svoje" ihriska 🙂

sisamato
20. júl 2010

caute,
ma z vas niektora aj male 2-3 mesacne babo?rada sa takej mamine potesim...🙂ja mam jedno, 2,5 mesacnu Simonku...majte sa.

monikabe
6. sep 2010

Leto za nami 😎 , kedy zacneme navstevovat MC?

luciaanna
6. sep 2010

Tak tohto roku bolo leto veľmi krátke ☹ 😒 , a vzhľadom na počasie si myslím, že MC navštívime už čoskoro....

monikabe
6. sep 2010

Si predstav, dnes nam za bytovkou vymalovali a poopravovali pieskovisko. Dnes......akoze aby bolo nachystane na zimu? 😀 Ta diky, mohlo to byt aj o nejaky ten den skor.

zfidorka
6. okt 2010

ahojte, spominali ste mc na ovrucskej, ak si dobre pamatam, maju aj web stranku, resp. ako je otvorene?

cicka2929
11. okt 2010

pekny den prajem..volam sa denisa a touto cestou by som sa zoznamila s mamickami s furce.byvam tu uz 3rok ale nepoznam tu nikoho skym by som sa mohla porospravat a stertavat..mam 2rocnu dcerku a nebavy nam chodievat same vonka..ak ani vam ozvyte sa a rada sa spoznam s kazdym.....moj email je cicka2929@azet.sk dakujem

monikabe
13. okt 2010

Ahojte mamicky z Furce. Netreba sa nicoho bat a kludne zajdite do najblizsieho materskeho centra. My tam chodime vzdy ked je vonku zle pocasie. Stretnete tam mamicky s detmi v roznom veku, vela noveho sa dozviete, navzajom si poradite 😉 . A to hlavne, deti sa tam krasne pohraju 🙂 , musia sa delit o hracky a vidite aj ine mamicky priamo v akcii 😀

naty1976
25. okt 2010

ahojte dievčatá chcem vás len informovať
Protestné zhromaždenia
Stále pokračujeme v boji za naše požiadavky v petícii, 18.10.2010/ sme odoslali list ministrovi financií v mene všetkých mamičiek, ako aj mamičiek čakateliek, aby uvoľnil potrebnú sumu na splnenie sľubov, ktoré verejne vyslovili pani premiérka a pán minister pre rodiny na vyplatenie materskej a rodičovského príspevku v nami požadovanej výške. Tiež sme začali s organizáciou protestných zhormaždení v mestách po celom Slovensku, ako prvé sú na rade Piešťany, Martin, Košice a to dňa 26.10. od 15h30 do 16h30, bližšie info bude ešte zverejnené. Protestom chceme aj naďalej poukázať, aby sa naše body v petícii preniesli do príslušného zákona a nezostalo iba pri sľuboch.

Zoznam miest, kde sa protestné zhromaždenia uskutočnia:

- PIEŠŤANY: 26.10.2010, Winterova ulica -pešia zóna, stretnutie mamičiek od 15.30 - 16.00 na Winterovej ulici, pochod po Winterovej ulici, ukončenie protestu o 16.30 hod.

- MARTIN: 26.10. od 15h30 do 16h30, stretnutie mamičiek od 15h30 do 16h00 pred Slovenským Komorným divadlom Martin pri Miléniu na pešej zóne, je to Divadelná ulica, pochod pôjde cez pešiu zónu od divadla na koniec pešej zóny po ulici M.R.Štefánika

- KOŠICE: 26. októbra 2010, Čas: 15.30 hod. - 16.30 hod., Hlavná ulica Košice, Miesto stretnutia mamičiek: pred Štátnou vedeckou knižnicou

Veríme, že prídete v hojnom počte!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre