Košice-Sídlisko JUH spoločné prechádzky

pistek
7. júl 2008

Ahojte mamičky, predovšetkým tie, ktoré bývate v KE na Sídlisku JUH a Staré mesto. Bývam na Južnej triede a mám 4-mesačného chlapčeka Šimonka. Keďže v okolí nepoznám veľa mamičiek, veľmi rada by som sa s niektorou z vás zoznámila a prechádzala sa i s vašou ratolesťou približne vo veku môjho syna, ale nie je problém ani keď máte staršie dieťaťko. Chýba mi spoločnosť a hlavne priateľka, s ktorou si môžeme vymieňať nielen informácie o dieťatkách. Ozvite sa, ktorá máte záujem a tiež vám i vášmu dieťatku chýba spoločnosť, veľmi sa potešíme. Pokojne môžete bývať i na sídlisku a často chodievate do mesta. Ja rovnako nemám problém prísť i na nejake sídlisko.

edita33
13. aug 2009

dobry den diavcata,,no to nam zase bude prsat???dufam ze bude este teplo do konca prazdnin,,na druhy tyzden odchadzame na donovaly,,je tam rozpravkova krajina habakuky,,,tak ideme pozriet aby si deti este nieco uzili,,
ahoj katka,,no to urobis dobre ked ho nechas,,ved nieje posledny chlap na svete,,a mozno ...co ti prajem....stretnes muza co bude stat zato,,urcite beha okolo teba v humennom,,aby si sa nemusela stahovat,, 😉 ten tvoj frajer je kosican??z juhu??venuj sa malej ,,a vsetko raz pride,,len davaj pozor aby mala ti nenalipla na niekoho velmi,,,toho tvojho,,mala rada???

cmuky27
13. aug 2009

Ahojte Kockynormalane tu nestiham chodit ta moja mala certicka mi tak da zabrat cez den ze uz ani neviem ako sa volam. 😝

cmuky27
15. aug 2009

No Baby kde ste kto? Tak sme pekne zacali Katka ani ty tu niesi? ☹

amy14
17. aug 2009

ahojte kočky, pripájam sa k vám....bývam na železníkoch a moja malá má len 7týždnov,takže my len kočíkujeme...vidím, že ste sa tu pekne rozpísali....nemáte niektorá skúsenosti s plávaním bábätiek? chcela by som si s malou takto vyplniť čas...

cmuky27
17. aug 2009

Ahoj amy aj ja som zo Zeleznikov

lili_mia
20. máj 2011

Ahojte žienky v sobotu v sobotu 28.mája od 16.00 bude RODINNÝ MAJÁLES - otvorenie záhrady pre Vás a pre Vaše detičky v MC Delfínik, Laborecká 2 ( za OC Galéria v areáli bývalej materskej škôlky). Čaká Vás živá hudba, kofola, atrakcie a súťaže pre deti, nafukovací hrad, kreatívne hračky, trampolína, herňa a telocvičňa...

http://mcdelfinik.sk/node/3

28. mája - RODINNÝ MAJÁLES - otvorenie záhrady v mc s pestrým programom pre malých aj veľkých

lili_mia
27. máj 2011

Babule, pripomínam zajtrajší majáles v MC Delfínik, za OC Galéria.
Čaká Vás živá hudba, kofola, atrakcie a súťaže pre deti, nafukovací hrad, kreatívne hračky, trampolína, herňa a telocvičňa... ako príklad uvediem súťaž pretek mamičiek s potomkom na chrbte. Ste očákavané aj s oteckami, partnermi od 16stej.

ssstanka
14. jún 2011

Este tu niekto zavyta?

janulienka48
5. nov 2011

ahojte....aj ja sa pripojim....

susanah11
6. nov 2011

ahojte, pridam sa aj ja...nejak to tu utichlo, snad to rozprudime 🙂

janulienka48
7. nov 2011

tak neviem nejako je tu mrtvo...

dicinka1
7. dec 2011

poznate niekto Katarínu Benovu,za slobodna Turčikova?vek okolo 30-35 rokov?

ssstanka
24. nov 2012

ticho a stale ticho

lucifuk_77
19. jan 2013

ahojte, kocikuje teraz niekto? sme z juhu, mame 4 mes. Šimonka a hladame kamaratov a kamaratky

zuzkaprofi
2. feb 2013

Ahojtemam na predaj mliecko babylove2 kto ma zaujem napiste mi ip;))

mylittleone
7. aug 2013

ahojte...aj ja sa pripájam, som z juhu a mám 2 mesačnú Adelku🙂

ailatan
5. okt 2013

Burza detského oblečenia a detských potrieb

Rodinné cenrum STONOŽKA v spolupráci s miestnym úradom Staré mesto organizuje
Jesenno zimnú burzu detského oblečenia, topánok a detských potrieb 9.10.2013 od 15.00 na Hviezdoslavovej 7 v radničnej sále.

PRAVIDLÁ PRE PREDÁVAJÚCICH NA BURZE
1. Predávať môžu iba mamičky a oteckovia (teda dospeláci) len ako fyzické osoby.
2. Firemné zastúpenie, ani propagácia tovaru v akejkoľvek podobe nie je dovolená.
3. Každý predajca si tovar predáva sám.
4. Organizátor nepreberá zodpovednosť za prípadnú stratu tovaru na burze, alebo finančné nezrovnalosti počas predaja.
5. Na burze sa môže predávať: detské a tehotenské oblečenie, detská obuv, nepoškodené a čisté hračky, športové potreby, kočíky, autosedačky a iné detské a kojenecké potreby.
6. Predávajúci sa musí dopredu prihlásiť! Registrácia prebieha mailom na natalia@mcstonozka.sk al tel: 0908 383844 Do mailu treba napísať celé meno, mailový aj telefonický kontakt!
7. Poplatok za predaj je 2eura , ktoré stačí zaplatiť na mieste.
8. Predajca bude mať k dispozícii stôl a stoličku. Môže si pripravovať veci 1hod pred začatím aj po skončení burzy.
9. Napíšte do mailu ak chcete plagáty – na propagáciu burzy napríklad v škôlke.

Na ďalšie otázky vám radi zodpovieme
mailom: natalia@mcstonozka.sk alebo telefonicky 0908 383844

holka789
20. jan 2014

Ahojte mamicky, volam sa Lucia a mam synceka Jakubka ma 4 mesiace a tyzden... Radi by sme niekoho spoznali a kocikovali spolu hned ako nam skonci skuskove obdobie v skole 🙂 byvame na Fejovej ulici v pavlacovom dome kde su len dochodcovia a mladez v podnajme... nas ocko chodi do prace raz od 9:00 do 18:00 alebo 14:00 do 22:00 tak sme zvycajne sami...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre